• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Janí, neboj, možná se jí nevyhneš, ale zase si budeš jistá tím, jestli máš průchodné vejcovody, mě to např. vůbec nenapsali do propouštěcí zprávy, tam budu muset asi zavolat, že pak doktor tam zapomněl dopsat jednu velice důležitou věc :sweat_smile:

No já taky doufám, že se to nerozdeje ve chřipku, to bych nerada :frowning2:
3. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Milu, já vím, na jednu stranu ať se na mě radši pořádně podívaj... Ale na druhou se bojim, aby mi to ještě víc neublížilo... Já se po těch dvou revizích dávala docela dlouho do pořádku... Ach jo :confounded:

Fakt to tam nenapsali jo? Vždyť to byl účel operace! To jsou teda kokoti fakt! No ale jestli to tam nenapsali, tak už si to nemusej vůbec pamatovat... Na druhou stranu ale kdyby průchodný nebyly, tak by ti je profoukli :wink:

Ty chřipky teď fakt hodně řáděj. U našich řádila o víkendu střevní chřipka, chytli to úplně všichni! Ještě že jsme byli na horách a nešli k nim na návštěvu! :unamused:
3. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky hiolky krasny rano

Milo tak jsem cetla dobrou zpravu drzim palecky

Lit,tobe je drzim taky at to v pohode zvladnes holky jedny

Venku je zase desne to se mi snad jen zda,my budeme neustale doma snad :unamused:
3. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Peťo, děkujem, jednou na nás snad taky dojde... :slight_smile:
Už aby bylo jaro, co? Tohle počasí mě už taky štve! :angry:
3. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
No ja se nemuzu dockat Jara,a co vic leta,az budu jezdit k vode sakra uz at to je :grinning:
3. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
NO je fakt, že tohle počasí je takový na prd, ale v neděli se mi líbilo jak zase nasněžilo :grinning:

Péťo, díky. A Jani neboj, ono to dobře dopadne a za chvíli si tu budem porovnávat pupíky :grinning:
3. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky nebojte to jsou pořád dietky co a pak chcete pupíky, však Vy se dočkáte!!

Jani tak to je mi líto, že máš zase problémky, ale určo není něco v pořádku, když po tuli tuli krvácíš, to přeci není normální, to je jako, když se ti tam něco podráždí nebo co!! Tak držím palečky!!!

No dneska je tam hnus zase, takový počasí fakt taky nemám ráda!!

Ségra tak počítám s čím čtvrtkem teda?? To budu doma po třetí hodině, to je lepší!!
3. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
J j ve stvrtek to jo no,to je divny,asi je to naky podrazdeny,no,me se to stavalo v tehotensvy prave ,ze jsem po sexu krvacela,ale to uz jsem byla vic
3. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Jani, ještě mě napadlo, dělali ti test jestli nejsti alergická na Kájovi spermíky? :confused: třeby by to taky mohlo s tím souviset
3. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Miru, no je to divný... mám to už od revize, předtím nikdy nic :frowning2: Proto mě chce mudra poslat na tu hysterku...
Taky je divný, že to mám zrovna v době ovulace... No uvidíme
Peťo, v těhu je to myslím normální... :confused:

Mílo, já vím, taky mě to napadlo... Ale zatím nás nikdo nikam neposlal. Ještě je asi brzo. Ale zase je to divný, když už jsem jednou otěhotněla...
3. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Jani a je to jen v obodbí ovu? To se prý stává, že se v době ovu špiní, ikdyž po tuli tuli nevím, no. Chce se na to pořádně optat a řešit to, neb není to normální, neb když něco krvácí, tak to není vpořádku. Držím pěstičky, aby se to brzy vyřešilo. :wink:
3. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
No právě, koho by to nechalo kladným, když krávácíš mimo cyklus!! To bych lítla k Mudrovi taky!!

Jééé už je únor, za chvilku jdu k Šálkovi (Jarouš mu říká Hrnek)!!!! Tak uvidíme do mi poví!!
3. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
Mílo, jojo je to zhruba od 10 do 15 dne cyklu. Ovulační krvácení trvá max 2 dny a není závislé na styku... Řešíme to s doktorkou už od podzimu, nejdřív proverou, pak noretisteronem a bylinkama... Zatím bez úspěchu... Další fáze je ta operace... Dle mojí doktorky jsem v pořádku, vše čisté... :sweat_smile:
3. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Hm tak Jani já si myslím, že by to chtělo asi názor jiného doktora!! Jani a co ty? Ty jsi říkala, že se taky objednáš co toho CARU nebo se pletu???

Míla už se někde krmí doufám, že nezapomněla dát Martě ten katalog!!
3. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Segra tobe nic co by ti povidal,nebo rekne,este nejste tehotna Mirko nestvete me :grinning: :grinning: To by ti rek muj doktor :grinning:
3. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
Miru, možná chtělo... Já dávám ještě šanci těm bylinkám... Je fakt, že to dneska bylo jen trošku - míň než jindy, ale přece... Do caru jsem chtěla, ale tam se chodí až po roce, takže mám ještě čas... Když to nevyjde tenhle měsíc, tak zkusím možná zavolat do Motola jednomu doktorovi, kterého mi doporučila kámoška...
3. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jani ty musíš mít nervíky ze železa, ale snad to všechno ustojíš a dočkáš se konečně sviště!!

Ségra jestli jsem v pořádku né???? Před minule se mu nelíbil vaječník, ale říkal, že dobrý tak uvidíme co teď!! To vím taky i bez něho!! :grinning:
3. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Miru, neboj nezapomeněla a dala jsem jí tam i svůj :grinning: jsem to využila :grinning: :grinning:

Jani, já bych to možná neodkládala, ale rozhodnutí je na tobě. A do caru nemusíš přímo po roce, můžeš i dřív a nemusíš mít ani doporučení od mudra. Nebo v některých carech to není potřeba. Holky někde tady psaly, že se tam objednali i sami a že třeba jejich mudra čuměla jak puk, když mu řekla, že jde do caru.
3. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Co mas s vajecnikem jezis

tak ja si upecu babovku,a mala uz sla spinkat nevim co ted
3. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mílo heleď mi kazíš kšefty??

Já taky budu péct bábovku!! Zítra i na víkoš, aby jsme měli ke kávě jo a přijedou naši teda ve čtvrtek jo?? Volala jsem mamce!!
3. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
No nic nemám, ale před minule, když mě prohlížel tak říkal, že ho mám něco, ale já už nevím co!! Tak zase nic hroznýho to nebylo, když to nějak neléčil a minule už mi k němu nic neříkal tak je to asi dobrý!!! :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Hmmm, tak jste mě asi ukecaly! :grinning: Jdu napsat kámošce o tel. číslo :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jani :wink:

Miru, no co no! Stějně budeš mít větší objednávku ty, než já :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
To víš, že jo Jani jen si tam zavolej určo tě to trošku uklidní a budeš vědět víc! Já to vím podle kolegyně každý doktor jí říkal něco jiného a přeci jenom to není normální, takže bych se určo nechala prohlédnout jiným doktorem, aby mi řekl svůj názor!! A jestli se tam můžeš objednat sama tak bych taky na nic nečekala!! Míla už je tam takýýýý!!
3. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
Člověk se asi nesmí nechat odbýt.. Když já si prostě připadám jak hypochondr, pořád někde po doktorech... Ale když chci mimi, tak to holt musim vydržet...
3. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
Přesně Jani, když chceš mimi tak ti nic jiného nezbývá a hlavně ten čas hrozně rychle letí, jenom si vem, že ho skoro rok budeš jenom nosit než ho budeš mít, takže určo na nic nečekej!!

A co cvičíš doma Mojžíšovku??
3. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
hypochondr je ten,kdo si akorat vse vymejsli a moc pozoruje ty nejsi zadnej hypochondr,kdyz chces mimi a jinak to nejde tak co mas asi delat ze??urcite to vyjde :wink:
3. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Miru, no právě! Kámoška se ještě neozvala, tak tam cinknu zítra... Nebo možná zkusim cinknout k Apolináři... Nevim... nějak se nemůžu rozhoupat...
Mojžu cvičím docela pravidelně, i když teda ne úplně každej den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pitrs, jojo :wink:

Holky jste zlata, já bych se k tomu sama asi nedokopala :grinning:
3. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
Mno skvělý, se mi ještě udělal opar :angry:

Jani, já se tu taky rozhoupála skoro týden, než jsem zavolala do Genetu a to jsem byla rozhodnutá, že jakmile dorazí mrcha tak volám a stejně jsem se ještě rozmýšlela :sweat_smile:

Jani, ale prd hypochondr.... ty jsi prostě hodně starostilivá sama o sobe, tak bych to nazvala :grinning: a to je dobře. Prostě něco podstoupit musíš, ikdyž je fakt, že jakmile podáš někdy doktorovi prst tak si tě vezme celou :confused:
3. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jani, prosímtě nemáš někde odkaz na článek o bazálce? Bych to čebovala poslat kamarádce, páč ona to asi dělá blbě a já jí to tak nějak pořádně neumím vysvětlit, tak aby si ho přečetla a měla by jasno :grinning: , díky. Jí ty teploty v grafu lítaj jak čambráci, jsem právě koukala, že to měří občas i v jinou dobu, někdy i večer, což je chyba. Sice jsem jí teďky něco písla, ale není to takový jako z odborné literatury :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.