• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Marti, perníčky dopadly super.... byly měkký i hnedky po upečení a Vilda spořádal skoro půl krabice :grinning: jen Nelče trošku nesedly, asi tam na ten její malej žaludeček bylo moc koření :confounded:
8. pro 2008 v 07:38  • Odpověz
Ahojík, teda, vy jste to tu rozjely! :grinning:

Marti, jak bylo na horách? Já nakonec nejela, v sobotu mě hrozně bolely záda, takže jsem snowboard neriskovala, po tom by mě bolely ještě víc! :confounded: Zato jsem upekla dávku perníčků, vánočku, udělala adventní věnec, zavěsili jsme světýlka apod. Ještě nějaký dárky a můžou k nám přijít Vánoce! :slight_smile:

Mílo, chudák Nelča, to věřim, že jí po nich bylo těžko!

Jinak holky, se srazíkem to letos vidím dost bledě. Už se do Liťáku asi nedostanu... :frowning2: Kdyby se to náhodou změnilo, tak dám vědět, ale spíš ne... :cry:
8. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jani :frowning2: a my se na tebe těšily, že pokecáme. No tak snad po novým roce to bude na čásek lepšejší :slight_smile:

Ty jo, koukám,že jsi se taky činila, u nás peče vánočku babička a tchýňka a obě je mají výtečné, už se mi na ni sbíhají sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
Mílo, no jo, toho času je nějak málo! hlavně toho volna a víkendů... :frowning2:
My vánočku děláme každej rok, ale vždycky se mi potvora sveze, i když sem jí propíchala špejlema... Ale chuťově nemá chybu :dizzy_face: Konečně jsem dohhnala resty, kvůli učení šlo všechno stranou...
8. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jani to znám.... holky vedle na koňovi mě lákají na srazík, ale vůbec taky nevím kdy a hlavně asi tenhle víkend pojedem do Drážďan, pak bych měla mít jeden srazík v Praze 20. a to taky nevím jak stihnu. :sweat_smile: A to mi ještě chybí pár dárků a manžovi se nikam do nákupního centra už nechce (jako nedivím se mu), ale já bych ještě někam vyrazila :grinning:
8. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
Jůů, Drážďany závidím!!!! :dizzy_face:

Já se manžovi nedivím, že se mu nikam nechce :grinning: Mě se taky nikam nechce. V sobotu jsme s maminou byly na baletu v národním a pak jsme vlezli do Tesca, že se podívám po nějaký bundě a utekly jsme odtamtud za 5 minut. Vůbec nás to nebavilo. Mě nakupování vždycky bavilo, ale poslední dobou na to nějak nemám náladu... :unamused: Dárky jsem si sepsala, co pro koho a už to dojdu "jenom" nakoupit :slight_smile:
8. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahojký kočandy :slight_smile:
téda já se začínám stydět - u nás Vánoce tenhle rok nějak nefrčí, do ozdob se mi nechce, nepeču nic, jen se tu rozmýšlím nad štafetkama, co mi posílala Míla, páč je Peťa miluje, no a jestli udělám Rafaelo, tak budu dobrá.

Janí lyžovačka byla fakt super, akorát se mi ráno teda vůbec nechtělo, ještěže mě manža neposlechl jak jsem kňourala, že se mi níkam nechce a jeli jsme. Nejhorší je, se vykopat z baráku, ale když Tě něco bolí je lepčí zostat dom, já si hned namlátila, ale bohudík nijak drasticky, Peťa se natáhl třikrát, ale na mně neměl, já brousila břichem sjezdovku pořádně :grinning:

Hele s tím srazíkem, bude lepčejší, když to necháme po Novém roce, já bych se když tak taky vokázala o víkoš ju? :wink:
8. pro 2008 v 18:50  • Odpověz
Čau Martí, jé to je super, že jste se nakonec vykopali! Mě to pak taky mrzelo, že jsem nejela, protože ty záda už jsem měla v neděli lepčí... No jo no, zase jsem trochu poklidila a napekla. Neboj, já to taky nepřehánim, se teda přiznávám, že to těsto na perníčky jsme koupili v Ikee :grinning: Ale musim říct, že domácí jsou lepší... :confused:
Tak jů, tak necháme srazík na leden, já tě naživo viděla snad jenom jednou! Ale naše skypovací debaty taky nejsou špatný, ne? :grinning:
8. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
Janí no vykopali, ale měli jsme taky na mále, manža se pak na zpáteční cestě přiznal, že se mu taky moc nechtělo. Bolesti zad znám, tos mi připomněla, že se mušim objednat na masáž, taky jsem tam nebyla minimálně měsíc, chjo, to to letí :confounded:
Mě to pečení tenhle rok fakt nějak míjí, myslela jsem, že udělám alespoň to klasický - rohlíčky nebo myslivecký knoflíky, nějaké linecké, ale asi nedojde ani na to, jsem lemra líná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máš recht, domácí je vždycky lepčí - já zase minulý rok kupovala už hotové někde v Globusu a to se s tím domácím doma napečeným nedá srovnat, bohužel :frowning2:
JJ, leden na srazík bude ideál, je fakt, že jsme se neviděly téda fakt od prvního srazíku, to je teda taky pěkná doba, ale skypíkem si to vynahrazujem. Doufám, že jsi už ok, a viroza tě opustila, lítá to ve vzduchu všude okolo, o Peťu se to o víkend taky pokoušelo, tak si dnes koupil svůj oblíbený jitrocelový sirup a nalévá se tím místo pivka :grinning:
8. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
To jo, masáž je dobrá věc! Já jdu zítra na další kontrolu na Mojžíšku, tak se těšim, že mě taky pěkně prokřupe :grinning: A taky doufám, že už nám ofiko povolí snažení o mimčo :wink: I když já stejně neposlechla! :grinning:

Na domácí cukroví kupovaný fakt nemá... My dostaneme od Kájový mamky a od babičky marokánky a to nám stačí. Stejně budeme doma jenom 24., pak nás čeká návštěva v Liťáku a v Úštěku a 26. pak frnk do Paříže, takže tomu letos docela utečeme :slight_smile:

Virozu už jsem snad zahnala a doufám, že už mě svou návštěvou dlouho nepoctí :sweat_smile:

To je dobrý, to mu to tak chutná? :slight_smile: Já mám teda radši pivko! Ale momentálně se cpu ananasem, co jsme dostali v práci k Mikuláši.
8. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz
jůů, vy jedete do Paříže?? to jsem nevěděla, jé, vy se máte, to závidím. Minule už mě nahlodal Pepa s Radkou, když tam byli, ale zatím jsme se tam nedokopali - to je podobný jak s těma horama, jen trochu dál :grinning: :grinning:

Tý jo, to už na tu Mojžíšku chodíš docela dlouho viď? hlavně jestli dodržuješ ty cviky, to tě obdivuju, ale co zbývá viď? mě stačí zatím ty masáže, teď nejsem schopná se dokopat ani se tam objednat, fakt pociťuju, že mám v poslední době dost, ráda zapomínám, neposlouchám, a Peťa s chutí třikrát denně opakuje, že si neumím dávat pozor na svoje vlastní věci :grinning:
Tak tys neposlechla jo? :grinning: :grinning: no to je dobrý, aaale co, někdy se neposlouchat taky vyplatí :sweat_smile:

jo, ten sirup mu chutná, ale myslím, že pivo je teda lepčí a to ho jinak teda nepiju :sunglasses:
8. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
No jó, vyrážíme na vánoční romantiku a na silvestra se vracíme :slight_smile: Už se těšim! Akorát se svym štěstím budu menstruovat, ale to nevadí, já jsem zvyklá, že mi to vždycky vyjde na dovču :grinning: My už jsme s mojí mrchou docela kámošky :grinning:

Mojžu cvičím už od srpna, teď jsem teda měla měsíc pauzu kvůli tý chorobě, ale už jsem se do toho zase dala. Akorát mě štve, že mě ty záda pořád bolej, hlavně za krkem :confounded: Ale to mám asi z těch stresů z tý zkoušky, psala jsem jí 3 hodiny a byla jsem tam úplně ztuhlá :frowning2:
Sice jsem neposlechla, ale stejně mi to bylo k prdu... :cry: Holt to u nás bude zase asi zázrak, když se znovu zadaří... :pensive: Ale snad se stane ještě jednou a tentokrát to těhotenství vydrží dýl - aspoň 8 měsíců :wink:

Hele a co dárky, už máš nakoupeno? Já právě natírala rámečky a zítra budu lepit ubrousky. A mám částečně vyřešený aspoň babičky...
8. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
vánoční romantiku bych taky brala, my si jí asi uděláme lyžovačkama, aspoň tak vypadneme z baráku a nebudeme "smrdět" doma. S mrchou to mám podobné, jak to nemůžu ovlivnit, tak vždycky když to nepotřebuju, tak se s ní taky zrovna kámoším, aniž bych chtěla ( teda když dorazí :grinning: )

neboj, neposlechla jsi, ale ono to prostě vyjde, a né že by se stal zázrak! to prostě vyjde a basta! vůbec nad tím nepřemýšlej, bude to na to šup, uvidíš :wink:
Myslíš, že tě bolí záda kvůli té zkoušce? možná ze sezení nad učením - to bych se ani nedivila, mě stačí chvíli sedět v práci a pak se jdu radši zahrabat do depa, ať mám trochu pohybu, jenže tam je teď zase pěkná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani já a dárky - to je taky kapitola sama pro sebe.. našim koupíme lustr, takže ten si mamina se mnou pojede vybrat, Peťovu mamku už taky máme pořešenou, dostane žehličku, příbory, nějaký balíček s čajíky a Peťa si vybere náramek z bílého zlata asi k snubáku těsně před Vánoci a mám pořešeno. Musím ještě pořešit kámoše a je hotovo. Odmítli jsme se prostě stresovat a nakupovat jako vzteklí. Jsem z těch lidí všude v obchoďácích na mrtvici, už mě tam do Vánoc nikdo nedostane! Když jsme byli v Letňanech týden nazpět, tak jsme se nemohli dostat ani ven z parkoviště, jak tam všichni šíleli, minulou sobotu to šlo jen díky tomu, že jsme tam jeli ráno a odjeli pryč ve tři, ale potraviny jsem si radši koupila v Roudnici v Bille, když jsem viděla přecpané Tesco... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
No lyžovačky jsou náhodou super! Já bych je brala hned a máš aspoň pohyb :slight_smile:
S mrchou uvidíme, třeba už zrovna nedorazí a budu se zase stresovat, že lezu těhotná do letadla :grinning: To už tu jednou bylo.. :sweat_smile: Ale ráda se celého výletu vzdám ve prospěch miminka :dizzy_face:

Ty záda mám určitě z toho učení nad papírama... Doufám, že mě zítra trochu namasíruje, i když dneska už je skoro necítím, ale v sobotu jsem myslela, že umřu bolestí :cry:
Depo a tu kosu ti teda nezávidím, ale aspoň nesedíš pořád na zadku jako já. Taky bych občas někam utekla, ale s mým zaměstnáním to bohužel nejde :slight_smile:

Tak to máš dárky hezky pořešený. My objednali kájový mamce parní mop na internetu, mojí objednáme novou televizi, ale po dohodě až po Vánocích :grinning: Kájovi ještě nevím, asi mu objednám něco k foťáčku, pro změnu asi zase na internetu :grinning: TAkže takhle já letos nakupuju :slight_smile: Akorát nevim, co tchánovi, s ním je to těžký... Co potřebuje, to si koupí a vymyslet něco origoš není jen tak...

Já se jdu pomalu umejt a do hajan, tak papa a dobrou noc :zipper_mouth:
8. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
No nazdárek kecalky :slight_smile:

Janí, jůůůůůůůůů Paříž, já bych tam tak jela. Minulý týden mě tam lákal jeden známej, co jsme se sčuchly spolu na netu, on jezdí kamionem a jezdí Francii a Itálii,a prý minulý týden byl v Paříži a vánoční Paříž musí být suprácká... ty jo normoš závidím... bez keců. :grinning: Hele a třeba zrovnka potvůrka nedorazí a třeba si přivezeme malýho pařížánka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě chybí asi ještě 3 dárky a to babičce, synovci a bráchovi se švagrovou a vlastně ještě jeden sháním pro Vildu, akce v Okey mi utekla, na netu je mají vyprodaný nebo chtějí nehorázný dopravný a v krámě jsem ho objevila skoro za jednou tolik :angry: tak sháním dál
9. pro 2008 v 07:04  • Odpověz
Nazdárek Mílo,
no Pařížánek nehrozí, čekám ovulku každou chvíli, takže to vypadá spíš na tu mrchu nebo taky ne :wink:
Včera mě naprdli v lékárně, koupila jsem si balení se 3 ovu testama a byly tam normálně jenom dva! Syčáci!!! :angry:

Já musím s těma dárkama taky pohnout!
9. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
Jani, tady je poslední dobou docela pobrlém sehnat ty ovu testy po více v krabičce, spíš mají po tom jednom a proužky, mě se spíš osvědčili ty krabičky,jen snad v kaufíku v lékárně měli balení po 3 ks za 120 Kč asi, což šlo. Jenže já prý neovuluju, tak pak nevím co mi to tam měří :grinning: ale dostala jsem clomík, tak jen čekám na mršku, abych ho mohla začít brát
9. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
Milu, já právě kupovala to balení po třech a stálo to asi 126,- Kč, ale bohužel tam byly jenom dva... Já ovu test zkoušela včera poprvé, jinak jedu pořád podle grafu BT, hlenu a čípku... Ale včera jsem to zkusila a byl tam slabej stíneček druhý čárky, tak to je asi negativní... dneska budu testovat znovu, tak jsem na to zvědavá. Taky se dají objednat na netu, tak si je asi příští měsíc objednám :slight_smile:
Teď po clomíku bys už měla ovulovat, ne? A máš to tam pěkně průchodný, tak by bylo, aby nebylo! :dizzy_face:
9. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahojky cholkýýý!!
Teda Vy jste se tady rozjely!
Jani tak tu Paříž ti teda fakt závidím, to bude krása!! Třeba pojedeš do Paríže s Pražáčkem!!
To tě taky obdivuji s tím cvičením, že ti to tak dlouho vydrželo, to jsi fakt dobrá!! Já bych taky měla na ty moje záda a na páteř, přeci jenom se neříká nadarmo, že od páteře jsou všechny bolesti no!
To mě teda taky moc mrzí, že už nepřijedeš to je fakt, škoda, jsme se fakt na tebe těšily, že jsme tě dlouho neviděly! Tak snad to vyjde po Novém roce, aspoň si budeme povídat o dárkách a vůbec tak o Vánocích!

Mílo když píšeš o tom kaufíku, zažila jsi tam v lékárně někdy toho staršího chlapa!! To je poděs teda, já jsem si tam šla minule vyzvednout prášky a on přes celou lékárnu div né přes Kaufland, no to jsem si mohl myslet když jsem Vás viděl pro co jdete, no tak si je teda užijete a takhle, já jsem čuměla co to z něho lítá za slova, jak si to může vůbec dovolit dědek jeden, ale pak jsem se tomu venku zasmála, ale ta prvotní reakce teda nic moc no!!
9. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
Čauky Miru,
no jo cvičím, až na tu měsíční pauzu kvůli chorobě... Dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co tvůj chrbát, už nebolí?
S tím srazíkem mě to fakt mrzí, já se na vás taky těšila! Ale musím tu ještě pořešit nějaké pražské srazíky a v týdnu není čas, když dělám do 17-18, tak to musím nechat na víkend :frowning2: Ale v lednu už bude klídek :dizzy_face:

Hele s tím kaufíkem, já přesně vím, kterýho dědka myslíš! My tam chtěly se ségrou koupit v létě Péťovi nějaký homeopatika a on se tam rozkřiknul, že takovýhle věci teda oni tam neprodávaj, že jsou slušná lékárna! Přitom jsem viděla, že je tam v regále normálně měli :grinning: Fakt poděs! Ale s tou HA je to teda děsný, že si to vůbec může dovolit! :angry:
9. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
No Jani však jsem taky nevěřila vlastním uším! Já jsem to říkala Jaroušovi a on mi na to řekl, já jsem ti říkal nekupuj to, dělá ti to ostudu všude! :grinning: Ten mě teda fakt podržel! No hroznej a smál se tomu jak prdlej lidi na mě koukali, tam ze mě udělal bůh ví co, nějakou kurvu co tam chodí denně pro prášky nebo já nevím! No hroznej dědek!!!

Jani zádíčka mě bolí občas, to spíše krční páteř, ale tu doma protáhnu těma cvikama co mám od sestry a je to dobrý! Je fakt, že cítím, že se mi to uvolní jako, to jsem právě dřív nedělala a měla jsem to stuhlý celý! Teď už je to lepší, když to občas doma protáhnu! U telky, zabere to chviličku!!

No tak hlavně, že se aspoň v tom lednu uvidíme, ted brzy echo a my se zařídíme!! :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
Koukám, že máš taky doma zastání, co? Ale s tím svinstvem teda souhlasím s Jardou :zipper_mouth: Je to fakt humus a říkám to i mý ségře furt, ať už to nežere! Ale je to holt pohodlný... I když já už bych to nechtěla v životě vidět... :unamused:

Tak vidíš, seš taky dobrá, že cvičíš! Je to holt znát :slight_smile:

Jasan, dám vědět. Možná tam budu i nějak hned ten víkend po novém roce, jestli teda nevyrazíme zrovna na hory. Ale to ještě čas :slight_smile: Tak já to tu jdu zpohlavkovat a chystat se k odchodu. Kam vlastně zmizla Míla? :confused:
9. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
Vím o kom mluvíte já ho dokonce znám i osobně, ale on už si mě asi nepamatauje, max. jako 10-ti letýho špunta, neb kdysi jsme bydleli v baráku, kde měl tenhle pán tchána s tchýní. Naši se s ním baví normálně, ale je fakt, že je trošku inačí no.

Jani já jsem šla nechat zkrášilit Nelču pro ježíška, musí z ní být taky kóča, aby něco dostala :grinning:
9. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
Holky se tu křením u story s tím chlápkem z lékárny! :grinning: :grinning: teda to je síla, Míru asi bych na něj taky zůstala koukat jak padlá z višně! to je magor fakt :confounded:

Mílu ty perníčky jsou fakt hned měkký? můžeš mi poslat do mejlíku recepíííís? plosim plosim smutně koookám :sweat_smile:
9. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Nelča musí bejt taky kočka, to je jasný! I když je to pes :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, tak perníčků by se ti zachtělo?! Já myslela, že tě pečení letos míjí?! :grinning:

Jinak jsem dneska zase testovala a byly tam //! teda na ovu testu, jenom :wink:
9. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
No a tak mám dilema, jestli na to hupnout dneska nebo až zejtra, aby jako byly spermijky pořádně odpočinutý... :confused:
9. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
Janí no jo, nějak mě to trochu chytlo, mám chutě, to je hnus velebnosti todleto, já bych je asi upekla jen tak, jako zobáníčko ke kafíčku.. :grinning:
hele, neřeš odpočinutý spermijky a hupsněte na to, dvě čárky jsou dvě čárky! :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
Marti, posílám mejlíkem, až se tam k němu někde prohrabu :wink: jinak pokud ještě můžu poradit, tak ty perníčky jsou lepší silnější, já je dělala trošku hubenější a manžovi a je fakt, že to není takový tak je možná lípnu marmoškou :wink:

Jani, pokud ty // čárky byly stejně silné tak by se ovu měla dostavit v následujících 24 hodinách myslím,že je to tam tak psaný, takže byste se měli snažilkovat nejlépe oba dny :wink:
10. pro 2008 v 07:08  • Odpověz
Dobrý ránko, jsem ještě doma, jdu na 9 pro změnu na rehabilitaci. Včera mě moje Mojžíška pochválila a prý už jsme se pěkně srovnala :dizzy_face: I snažení nám už požehnala.. :wink:
Jinak už mi dneska stoupla teplota, takže ovu už asi proběhla, tak ještě že jsme to včera pojistili! :slight_smile:

Mílo, pošli mi prosim tě preventivně ten recept taky, kdybych se náhodou rozhodla je taky upéct :stuck_out_tongue_closed_eyes: Díky!
10. pro 2008 v 07:38  • Odpověz
Posíláááááááááááááám :wink:

Jani, tak to je dobře. Mě včera dorazila mrška, takže od zítřa začínám s clomíkem :dizzy_face:
10. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.