• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo to nesmí měřit teplotu vzduchu venku, tento týden se má oteplovat to by jí to tuplem lítalo!! :grinning: :grinning:

Jani vidíš ještě, že jsi zavítala, bude to určo lepší taky bych byla nesvá a určo bych se nespojila s tím, že mám všechno v pořádku a po styku bych krvácela, to prostě ne, hele zdraví máš jenom jedno tak co! Udělaláš určo dobře, že si tam zavoláš!!

Mílo, že se ti trošku ulevilo, když ses objednala a hele, teď se to možná povedlo a nepojede nikam!! :grinning:
3. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
Mílo, tady to je: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Jinak jsem dneska našla další dobrý stránky: http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/bylinky-podporujici-plodnost
Tak se zítra objednám asi do toho Motola, když tam má kámoška dobrou zkušenost :wink:
3. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
Jani, díky. Jéé, teďky koukám, že tyhle stránky znám, jsem na nich študýrovala ten anglickej graf, ale stejně mi přijde lepší ten německej.

Miru, no možná trochu jo, jsem se tam objednávala tak nějak pro jistotu, že kdyby se náhodou nezadařilo, tak ať nečekáme dalšího čtvrt roku :sunglasses:
3. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jani tak držím palečky,aby ti to dobře dopadlo!! Musí to být pro tebe hrozný to čekání, ale podle toho co píšeš tak si teda statečná holka!!

Já měla zase přednášku doma včera holky, na Jarouše zase leze jaro a miminkování. Řekl mi, že se šprajcuju přírodě! Já jsem jenom zvědavá jak se bude starat až mimi bude, párkrát se nevyspí a bude po nadšení hele!!
4. únor 2009 v 07:30  • Odpověz
Krásné ranko,

Tak jak Jani, už objednáno?

Miru, máš pro mě naušničky? se na ně těším jak malá holka :grinning: jo a co ty lístky, už ses pak odpoledne nestavila. :confused:

Njn, to jsou ty chlapi, bych mu to pak hezky připomínala, že on chtěl prcka, tak ať se taky stará, tatík jeden.
4. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobrý ránko,
teplota mě dneska potěšila, tak mám radost a zatím ani nekrvácím, tak snad už to vydrží. Ráno jsem to řešila s Kájou cestou na zastávku... Podala jsem to tak, že chci aby se na mě podíval ještě jinej doktor a že na první návštěvu mají přijít oba :grinning: Tak nás mám prej objednat :grinning: Holky, tak tam jdu volat, držte mi pěsti, ať nás vemou :sweat_smile:

Miru, já ti to řikam taky! Jdi do toho! :sunglasses:
4. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Ach jo, tak to neberou, člověk se na to chystá jak do boje a oni to pak neberou :angry:
4. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
Jani, to znám.. já když se konečně odhodlala zavolat do Genetu tak to tam nebrali, pak jsem zavoala na ústřednu asi, paní mě přepojila a ono to vypadlo :sweat_smile: takže asi až na 3 nebo 4 pokud to vyšlo.

Krásně jsi mu to vysvětlila a Kája je chytrý chlap, tak to pochopil :wink:
4. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Čau Mílo, budu to zkoušet dál, když už jsem se odhodlala, tak to nevzdám :wink:
Kája je můj chytrolínek šikovnej! Chichi :grinning: Hele, ale kafe večer nechtěl :angry: :grinning:
4. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
Nechtěl jo? No to je tedy prevít a co kakao? Jsem to včera rovnou přeposílala kamarádce a o tom orgasmu říkala úplně to samý :grinning: , divný co? :grinning:
4. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Kakao jsem mu ani nenabízela! Ale pohrdnul i čokoládou... :frowning2: O těch slinách jsem se mu ani neodvažovala říct... Jsem měkoň :grinning: Asi mu to budu muset vytisknout a nenápadně někde položit, aby si to přečet... Ale pro něj to asi bude moc dlouhý... Jedině, že bych mu to zvýraznila zvýrazňovačem :grinning:

No jo, chlapi! :angry: Mysleji jen na sebe... :confounded:
4. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
No prej právě spíš obráceně, že ten její se spíš vždycky snaží, aby si to užila hlavně ona...

No já to taky Vildovi ještě neřekla :sweat_smile: uvidíme příští týden, kdyžtak za 14 dní zahájíme kakaovou a čoko kůru :grinning:
4. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo aha! :confused: Ale já si taky nestěžuju, protože to vždycky stihnu dřív než on :grinning:

No právě, teď to stejně nemá cenu! Do další ovu stihnem zaagitovat :wink: A čokoláda to jistí :grinning: Teda, ti kdyby nás četli, ti by se divili! :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
No to jo, ale si myslím, že oni nás tak nějak znají, tak ví co o nás můžou čekat.

Jinak Vilda si se mnou nemá co vyčítat. V pondělí přišel s tím, že už v práci kolegyně připravuje na to, že jsem asi těhu, že prý jím kyselé okurky, kdy zároveń dodal, že prý u karbanátku s kaší je to asi normální a také že mi bylo v neděli špatně od žaludku, ale to asi bylo po tom víně co jsem měla na plese a co jsem ředila vodou... :grinning:.
4. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
Cusik holky krasny rano jak se vede??
mrknete do alba udelala sjem zmenuu hihiii :grinning:
4. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
No právě, znají nás jako svý boty...

No vidiš, jasná těhule hele! A já po včerejšku taky :grinning: Stejně by bylo super, kdyby nám to vyšlo společně! Aspoň bych měla v létě v Liťáku s kým jezdit s kočárem a řešit prdíky :dizzy_face:

Tak jsem tam volala a jsem objednaná! Jupí! 10.3. :sunglasses:
4. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
Péťo, pěkný! Ta tmavá ti moc sluší! :dizzy_face:
4. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
Jani, to jdete o týden dřív než my, tak nám budu držet pěstičky, abychom tu návštěvu mohly zrušit.

Téééda Péťo, super barva, sluší, je to dobrá změna :slight_smile: Já přemýšlím, že se asi nechám příští týden taky obarvit, melíry moc nechci, tedy ne světlý, a včera jsem viděla reklamu na nějakou novou loreálku s Penelopé a mají mít odstín karamel, ten se mi líbíl, tak se na něj juknu jak vypadá a kdyžtak půjdu do toho :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
Mílo, přesně tak, už tam nedojedem :wink:

Já byla minulej týden na stříhání a na melírech, střih super, mám to o hodně zkrácený! Ale teda bez žehličky ani ránu, jak se mi to kroutí :unamused: A melíry se moc nepovedly, ten tmavej neni vidět vůbec a ten světlej jen z dálky a vidím ho jenom já :frowning2:
4. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
No já uvidím co mi řekne příští týden kadeřnice. Hlavně to potřebuju zkrátit, neb ikdyž to vykoufám, tak to mám jak slámu :pensive:

Jani, to by bylo super, kdybychom spolu v létě u kočárku nad kávičkou někde na zahrádce probíraly prdíky :grinning: , jéé se těším. Mno ikdyž letos bychom zatím probíraly jak nám roste pupík, neb už mám zjištěné případné datum porodu :grinning: a to 18.10., váhy jak vyšité :dizzy_face:
4. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak něco hezkýho vymyslete :dizzy_face:

to by byla paráda :slight_smile: Já bych si i počkala klidně zase na prosinec... Na kozorožečka jako maminka :grinning: to se doma pobijem, kája je beran :grinning:
4. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani, se utrkáte rohama :grinning:

No snad jo, tož huvidíme, huvidíme.

Koukám, že paninka se zase dneska fláká asi v jedňačce, se tam zase líčí :grinning:
4. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Mílo, mě už by to asi teďka vycházelo na střelečka, ti taky nejsou k zahození! I když mě je to fakt jedno, hlavně aby něco bylo! :wink:
Já jdu taky do zasedačky, máme poradu. Tak zatial pa
4. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Ten karamel me taky laka,ale videla jsem to az vcera
4. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani, mě je to taky jedno co to bude za znamená, hlavně, když to nebude to září :grinning: , jinak je mi to fuk.
4. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Ale tohle je taky Lorealka,jsou fakt krasny no asi zatim nejlepsi ,blondaty maji taky krasny
4. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky dneska v noci ve tri rano,najednou takovej hluk,jako kdyz spustis proudy vody,ja se uplne lekla co to je,a praskla nam hadice od zachoda no vody jako blazen ja to vytirala rano jak blazen,takze mazec,a pak nemohla vubec spat,jsem si prectavovala,co by se delo kdyby jsme byli pryc,jako ,ze jsme porad treba vykendy desny :astonished:
4. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
Péťo, tak to nezávidím takový noční uklizení, ale alespoň, že jste byly doma. Nám se jednou stalo, že jsme si plánovali, že pojedme na nákupy do Prahy, pak jsme si to nějak rozmyslely, sedíme v obýváku a najednou taky rup a proudy vody a ona u umyvdala praskla hadice co vede ke kohoutku :confused: tak jsme taky byly rádi, že jsme nakonec nikam nejeli.
4. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
to jo,ja kdyz jsem videla,jak se otaci vodomer,tak jsme byla vzbuzena jak nikdy a ten chrnel toho nic nevzbudi fakt,este,ze jsem tu byla
4. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky jsem já jsem fakt líčila od rána, teď jsem vylezla!!

Paninko pro naušničky jsem nebyla, nějak se mi nechtělo!! Jarouš na mě čekal v trenkách doma hihihi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem to tak nějak nestihla no!! Skočím pro ně v pátek, protože dneska mám velký nákupy na zítrejší oslavu!! Tak to stíhat nebudu, takže v pondělí je tam máš a zaplatím ti asi i ty lístky až v pondělí, dneska máme zase super čuper věc takže budu ráda, když vylezu ve 4 hodiny!!

Ségra to voleeeee ty jdi na tmavo jo?? Hm tak to je změna teda - hustýýýýý!!

Jo jinak holky co řešíte s tou čokoládou, jako je to dobrý na sperma jo??
4. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.