• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Hm ségra tak to je hustý s tou vodou a tento víkoš jste zrovna byli v Roudnici tak to by byla dobrá potopa teda, má na Vás vůbec někdo číslo z baráku?? To by se Vám ani nikdo nedovolal na nás má soused kdyby něco viz. klíče v zámku a my na nákupech v Drážďanech!! Takže taky hustý, naštěstí byl doma a já si na to vzpomněla, že jako klíče nemám, no ségra dyť víš si tam ostatně byla s námi!!

Mílo ty už máš termín porodu jo?? Tak to je hustý to čumím!! Hlavně, aby to vyšlo!! Hele udělej si test na narozky, aby jsi měla nejhezčí dáreček!!!
4. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
Miru, na netu se dozvíš vše... na www.ovulacnitesty.cz je tabulka, tam si zadaš poslední den MS a vyjede ti datum porodu.

Jéé, tak to já ještě vydržím no, ale jsem se těšila, je jasný, že manžel má přednost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mno Janča někdeš vyštrachala, že je dobrý před snažilkováním si dát tak dvě hodiny před hrnek kafe nebo horký čokolády nebo kakaa, že to prý ty potvory malý rozproudí, jinak je ale kafe škodlivý a nemělo by se pít víc jak 3 hrníčky denně, což já piju tak max. 1 po obýdku, někdy si dám 2, ale to je pak většinou latté a to není snad ani kafe
4. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak já naštěstí piju jenom latté a když už tak rozpustné s hodně mlíkem, ale Jarouš pije kafe no v práci tam se konvice nezastaví!! Ale co tam po něm dělá s klukama nevím teda!!

Jo tak no tak to je dobrý hele!! Na netu se dozvíš vše to je pravda!!

No já tam půjdu v pátek, už jsem jí to psala!!

A Mílo měla si s tím topením pravdu, dneska mám úplně zmrzlé packy a je mi zima, topení mám na 5 a je normálně studený jako! Děsný to nevím co se zase děje a to je středa jako!! To vůbec nevím jak to odpolko upíšu teda!!
4. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
Milo peces dorty??mas nakej dobrej rychlej recept?

segra klic nema nikdo,ale novak ma telefon,komu mam dat jako klice se bojim jedine Helce
4. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Nemyslím klíče myslím telefon, kdyby něco, aby jste přijeli! Takhle když se něco stane, aby Vám měl kdo zavolat! To byly naše klíče přeci strčené u nás v zámku a jeli jsme si do Němec frajeři! Pak nám je vrátil, ale kdyby si tam někdo vlez a vzal si co chtěl tak ani nevíme no a náhoda je blbec!!

Budeš ségra péct dortíka Torince, ten jak pekla Jardy babička byl fakt moc dobrej teda! Takovej dobrej domácí jsem dlouho nejedla!!
4. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
No ten chutna kazdymu,je dobrej no ja jen sundavam ten krem nahore

Budu pict no uz mam objednanej papir,a fontanku
4. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
Telefon maj lidi dva takze ok
4. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
Péťo, já peču dort jen tak jedno do roka pro Vildu do práce a to většinou někde něco vyštrachám, jinak nemám žádný osvědčení, takže bohužel.

Hele Miru a vlastě i Péťo, kdy budete dělat oslavu Torči narozek? V pátek nebo v sobotu? Já jen, že zrovinka plánuju svou oslavu :sweat_smile: na sobotu 21.2. tak jak na tom Urini budou s časem :confused:
4. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
No byl fakt moc dobrej!!

Mílo ty nás zveš na narozky jo?? No ségra dělá oslavu narozke Tori v sobotu 21.února, jste se uměly holky narodit!! :grinning: Tak to bude docela nabito teda koukám!!

Holky sedřela jsem si kloub a teče mi krve jak z vola!!

Mílo nezdá se ti, že už to nějak topí??? Už to frčí, ráno tady byla pěkná kosička!!
4. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jo paninko a už si něco vymyslela kde to budeš dělat??
4. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mno, zkusím asi někde zamluvit stůl, možná v budvarce salonek, ještě uvidím.

Mno, jestli chcete přijít a jestli to stihnete tak klíďo můžete, ale to místo ještě není jistý. Se tam budu muset stavit.

No právě proto se ptám, když už jsme si vybraly to super datum :grinning:
4. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
no to ma segra peska,je u nas
ja vcera nakoupila balonky,ten plakat Happy a bude oslava,ja mela jit 20 na ples to je sileny no,Milo kolik ti bude??to jsou asi kulaty co kdyz to bude takhle veliky :wink:
4. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Péťo, se ani neptej... jinak bych to neslavila :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jé Mílo, jsi mi pěkně v patách! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
No jo no.. co nadělám, mladší už nebudu :sweat_smile: :grinning:
4. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
to nikdo,hele Milo a kdy si budes delat test??
4. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
Příští týden rozhodne, nedočkavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
az jo???
4. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
no.... dyť snažilkování a ovu byla minulý týden, jsi nějaká rychlá hele
4. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
hm ja nevim ja nemam pojem o case vis,ja nevim nekdy kolikatyho je dneska vim protoze ma Jara narozky :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
No to má narozky už na mě čeká nedočkavě a já teprvel vylezla! A to musím ještě do Albiho nakoupit!!
4. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Koukám, že Vy jste tady už nic nepovídaly holky!!

Tak já pádím dom, jsem dneska nějaké zmožená!!

Jak jestli chceme přijít buď nás pozveš a nebo ne a basta!!! :grinning:
4. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Miru, jde o to, jestli to budete stíhat, nerada bych vás kvůli své banální oslavě narozek tahala od rodiny :grinning: néé, tak jasně, že jste zvaný, to je jafný.

Se tu ještě válím smíchy :grinning: před chvílí u nás byla paní od UPC a lobovala za digi, že prý máme ještě analog a ta digi je lepší, že je tam víc programů a bla bla bla a pak jí odzbrojil Vilda tím, že se mu nelíbí ten jejich settopbox tak proto ho nechce :grinning: , ale je to fakt, my máme televizi, že ten seťák mít nemusíš, tak proč bych tu měla mít další krabici navíc, jenže to prý nejde, ať se milý pánové od UPC zamyslí, paní že prý jsme první kdo jí to takhle říká, tak tomu nevěřím, třeba naši si koupily taky novou televizi s tím zabudovaným blbincem, aby nemuseli mít další pitomej ovladač a krabici k tomu, tak paní nevěřila a vypochodovala docela naštvaně ze dveří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Achůůjky kočandyyy :slight_smile:
nestíhám nestačím, ale nakoukla jsem a to se cení :grinning:
Tý jo, Peťul - fakt ti to sekne, Míla mi to o pauzu říkala, žes šla do tmavé barvičky a vypadá to suprově :wink:

jinak - Mílu, Janí - teda kdyby vám to teď fakt vyšlo oběma, tak by to byla bombaa, aspoň bych pak z vás tahala pořádně rozumy o porodech a tak.... :grinning: :grinning: páč já si teda ještě počkám pěkně dlouho, než začnu vypočítávat termín porodu.

Mílo to to té paničce z UPC Vilda nandal, a dobře jí tak, nemá votravovat! :grinning: :grinning: jo, zítra teda jako vždycky, ale tentokrát už do meruňkovejch knedlů nejdu, ležely mi v žaludku snad i druhej den!
4. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti, jasně jako always :grinning:

a máš recht, neměla se k nám cpát v 7 večer a mohla být vůbec ráda, že jsme byly doma, taky tam byly cca 15 minut a šla, pak nám ještě nabídla jinou možnost to zakoupit si kartu od saťáku, jenže když jsem koukla na tu skladbu programů, tak nif mof, slováky tam nemají vůbec (na ty totiž taky koukáme) a AXN mají za příplatek, tak ať jdou někam, si vystačím s analogem :grinning:

Janí, tak to kafíčko? Už si včera Kája dal? :confused: :grinning:
5. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo oni jsou hrozní! Já už jsem dokonce předělala u nich svůj telefon na Jardu, ať mi nevolají, ten je taky vždycky odpálkuje, já na ně nemám nervy. Taky nechápu proč ti nutí seto, když dneska si každý kupuje telky s tím zabudovaným že jo!! Oni to prostě nechápou no! My máme anténu a máme to vůbec zadáčo!! A to si měla vidět, když jsme to rušili, tak nám pořád volali, že nám nabízí HBO za 99,-Kč a k tomu kdesi co si, a že nám navýši internet za lepší cenu a tak!! Tak platíme jenom net a telku máme zdarma! A můžou nám!!

Mílo jasně, včera jsem to říkala Jaroušovi!! No uvidíme jak to bude v Ústí, když tak přijdeme později no!!

No Jani jestli pak jste měli kafíčko, aby jste ty mršky rozbýbaly?? Zrovna se tu ráno bavily kolegyně o mateřských a jestli je to pravda tak to je hrozný teda. Teďka prý dostáváš jenom 7.500,-Kč první rok a pak je to 3.500,-Kč. Je to pravda? Nevíte o tom něco?? :confounded:
5. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
Marti nezapomeň dneska na ten katalog, přijede mamča, tak kdyby si něco chtěla tak jí hnedka vrznu objednávku!!
5. únor 2009 v 08:03  • Odpověz
Miru, přesně, to jsem taky říkala, že plno lidí si kupuje nový televize a ona prej, že ne a pořád že jsme první kdo nad tím takhle přemýšlí a bla bla bla... prostě si u nás nemohla udělat čárku, ale na nás nemá, ale smála jsem se ještě hodinu po tom, hele.

Miru, tak to vůbec nevím, to je ale strašný teda :grinning: to dáš jenom za plíny a sunar hele a kde je zbytek
5. únor 2009 v 08:05  • Odpověz
No chci se na to podívat někde na netu to bude, ale jestli je to tak, tak to je teda hustý!! To budeme jak socky teďka to bylo super tři roky 7500, jenže oni si říkali, že když to šlo před tím tak proč né teď co?? To je v prdeli!!

Mílo prej banální, takovou oslavu na kulatiny. Včera zrovna Láďa Pilnaj, že Mirča měla tak 30 tak v sobotu tam jedeme!! Taky už byla kulatá!!

Jo ségra dneska a zítra musí Jarouš do Prahy, mají tam nějakou zakázku tak přijede o chlupík později!! Jarda o co jde, dyť tady jenom všichni budou kvůli mě tak přijedu později no!! Hahahah :grinning: Zrovna musí dneska sakra!! Ale snad říkal, že dorazí brzo, když tak zůstanou déle zítra!
5. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobrý ránko!
tak hlásím, že kafíčko ani čokoládka nebyla a vytuhla jsem dřív než se Kája vypotácel z koupelny :grinning:

Mílo, to jste tu pani pěkně vypekli! :grinning:

Marti, s tou mateřskou přesně nevim kolik dostaneš, ale když si vybereš tu dvouletou, tak dostáváš měsíčně nejvíc a když tu nejdelší 4 letou, tak nejmíň...
A jak jste včera slavili?

Marti, jak jako dlouho ne? Pěkně budeš pupíkovat s náma! :sunglasses:
5. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.