• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No to je tedy pěkně blbý.

Ty jo se do mě zase dala nějaká zimka. brrr... se budu muset jít rochnit do skříní, abych se trošku zahřála.

Hele vy jste prej odmítly nějaký nový nábytek jo? tak si ho vzal civil? no že se nestydíte :sweat_smile:

Ježíš to je letos třicátníků to je děs... :confused:
5. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
No jo a příští rok to bude i Jarouš to snad není možný jak to letí! A to mu bylo krásných 17, když jsme spolu začali! To je fakt síla!!

No to vím, že 2 roky máš nejvíc, ale to musíš mít určitý čistý příjem!! A hlavně, nevím kam bych dala dítko ve dvou letech, ke tchýni určo ne!! Takže to zůstalo pořád stejný?? Takže když budu doma tři roky tak budu mít pořád těch 7.500,-Kč, je to tak??

No přesně jak Marti se nedočkás, koukej se snažit!! Ať máte v létě všechny pupky!! :grinning:

Jani máme oslavičku takovou menší až dneska. Jarouš to ani tak neslaví, ale znáte moji ségru ta je nanažraná, tak se nenápadně sami pozvali hahahahihihihahahahihih tak jsem včera nakupovala v Albertu a ani mi nestačila taška!! Jsem to táhla do auta no hrozný!! Tak přijeďte na půl 4 ať to sihnu připravit jo a řekni Jarinovi, že až přijdete tak ať se ani nezouvá a pomaže s Maxem jinak nedostane nic!! :grinning: Jo a taky jsem kvůil Vám vařila včera ještě srbskou do půl desátý jo?? Jarin se olizoval a trošku ujedl, ale Vy to jít nebudete je to z chro chro masíčka a je tam zeleninka!! :grinning:

Mílo včera tu byla pěkná kosa, dneska to jde docela!!
5. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
Jako vím, že něco chtěli měnit, ale jestli jim to prošlo a fakt to změnily vůbec netuším a už ani dole na sociálce nemám tetu, že bych se jí zeptala a volat té paní co je místo ní se mi nece :sweat_smile:

Jani ahojky, no to je bordel tedy.... se určo Kája šlechtil v koupelně pro tebe a ty nic :grinning: To já si po našem včerejším tuli tuli asi budu muset skáknout do lékárny pro něco na kvasinky, mám pocit, že mi tam zase nějak moc řádí a k mudrovi se mi nechce :frowning2:, to je na dlouho u něj
5. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
Miru, tak už jsem to našla: http://www.miminko.estranky.cz/stranka/zmeny-v-cerpani-rodicovske-dovolene

Tak hezky zapařte! :dizzy_face: My si dali vínko včera a pěkně mě uspalo :grinning:
5. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
No dovol,to jsi prehnala,nech toho nebo neprijedu

to nevadi,my sezereme vsecko, :grinning:

Budes mit porad 7600kc ale myslim,ze az ty budes na matersky budes mit vic ma se zvedat :wink:
5. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Jani, taky tě víno uspává :grinning: mě taky, jsem takhle vytuhla v sobotu po tom plese a Vilda si myslel, že něco bude a ono prd :sweat_smile:

Díky, jdu študírovat
5. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Takže je mateřská do půl roku dítěte: 70% vyměřovacího základu, max 28.890,- a potom rodičák: do dvou let dítěte: 11.400, do 3 let: 7600 a ta čtyřletá: do 21 měsíců 7.600 a pak 3.800

Mílo, tak to ti nezávidim, ale mám s tím bohaté zkušenosti: zkus třeba Feminela C - to jsou tabletky vitamínu C do pochvy (můžou se i v těhu, doporučila mi je gynekoložka, když nezabrali ty boritanový globule), nebo bílej živej jogurt na tampon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
Jani tak koukám, že je to to samé!! Takže pohoda!!!! To bude peněz!! :grinning: :grinning: Fakt mají zvedat jo?? Tak to je super!!!

Mílo tak to je nepříjemný teda myslím styk při kvasi, Mílo hele náš starej dobrej Canesten, to je lék na všechno!!

:grinning:

Ségra to byla prdel né, počkej to budete mlaskati! A povedla se mi !! :grinning: Néé, že bych se chtěla chválit!!
5. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
Miru, tak co jsi říkala ty tak to platí, když chceš být doma 4 roky, u 3 let je to zatím pořád ještě těch 7600.
5. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Jani bílej jogurt taky znám, kdysi jsem to zkoušela a nějak mi nepřišlo, že by to zabýralo

Canestem mám, jenže ten se nedává dovnitř, jen okolo.
5. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Mílo, mě ten bílej jogurt docela pomohl... ale asi záleží, co tam je za brebery... hele, třeba je to první příznak těhu :dizzy_face:
5. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Mílo Canesten můžeš klidně dovnitř to neva!!!

Nebo si kup Rosalgin a nebo Femisan!! Ty jsou dobrý. Já jsem na to jeden čas trpěla, když jsem právě používala tampony, od té doby co mám jenom babetky tak mám svatej klid! Ale Canesten klidně naper dovnitř na ten tampon!!!
5. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
No jasně je tam krásně teplo, teplota se zvedla a už se jim tam daří mrškám!!!

Dokonce ho můžeš použít jako prevenci před menstruací!! Jen tak máznout!! :grinning:
5. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
Jani, tu feminelu nemůžu najít, ta se dá koupit v lékárně asi jo co? se bbě ptám.

JJ, femisan znám a teďky mi holky doporučili vedle v diskuzi ještě nějaký jemazol, tak uvidím, to zas zkoupím lékárnu.

No Jani, kéž by... jsem včera zase do ruky vzala chytrou knihu, neb jsem měla nějaké suché bradavky, až mě to polekalo :confused: ale o tom tam nic nepsaly :frowning2:
5. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Mílo tak ať ti je Vilouš olíže trošku né?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mílo, ale ty na to trpíš docela často tak bych používala nějakou kosmetiku pro intimní hygienu a co vím tak si hodně chváli ti Chilli intimu tak se dá koupit v lékárně!! Zkus to!! :grinning:
5. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Já mám teďky doma niveu intesive a tu chili jsem včera vidělu u Iny v drogošce, tak až dodělám tu niveu, tak uvidí pak.
5. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Nebo je taky dobrej Femigel - tea tree olejíček :wink:
5. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
Já mám radši ten femisan, ten si totiž můžu tak nějak nadávkovat sama¨a je tam toho víc, sice ti k tomu dají jen asi 5 ambulek, ale já to minule vymyslela tak, že jsem si ještě koupila malý injekce a bylo :grinning:

Jani aha, tak tohle vůbec na lékarně.cz nemají :unamused:
5. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
aha, tak mají ale v jiné sekci... tam aby se prasátko vyznalo :confused:
5. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Hlavně, aby tě to přešlo :unamused: Já měla svědění minulej tejden a po dvou tabletkách se to zlepšilo :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
JJ, půjdu z obýdku, stavím se asi v Budvarce zamluvit ten salonek a pak skáknu do lékárny. Jani díky za typy :wink:
5. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
Mílo pořádně to promaž!!

Já jsem tohle měla párkrát jenom a právě jsem se tom radila s Hrnkem a on mi říkal, abych nepoužívala tampony a jestli to nebudu mít od té doby tak to bylo tím, protože se v tom tamponu drží bakterie a mají tam teplíčko a mnohem rychleji se množí!! Což při vlojdě to jde všechno ven no!! A nebo taky říkal, že to může být hygienou partnera, takže jsem vysadila tampony, Jarouš si meje před tuli tuli bimbáska a od té doby, musím zaklepat, mám fakt pokoj! A tenkrát mi na to dal právě Canesten a říkal, že si ho můžu dávat klidně i dovnitř a tenkrát jsem mazala i Jarina!! :grinning: Ale od té doby fakt nic!!!
5. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Jakým Hrnkem?

JJ, to Vilda si ho občas maže taky, canesten máme doma pořád. :grinning:
5. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Jsem psala né, že Jarouš říká Šálkovi Hrnek!! :grinning:

No teď už nemažeme, fakt od té doby co nemám tampony tak svatej pokoj, takže u mě to bylo i tím. Šálek mi říkal, že to musíme zjistit, že pak z toho vznikají ty kvasinkové nemoci chronicky, takže já jsem na to naštěstí přišla no!!

Fuj holky tak mám za sebou jeden hnusný protokol a ještě mě čeká jeden, ale na ten dneska už prdím teda!§ Dneska slavíme svátek Veru má v sobotu!! Tak se zase nacpeme!
5. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
Ja se na srpskou tesim,ja ji nedelam nevim totiz jak :wink:
5. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
No tak se mi asi nějak vykouřilo z hlavy, že mu Jarda říká Hrnek :sweat_smile:

Srbská je jaká? si ji nějak nevybavím :frowning2:
5. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
No jo no!! Hrnek!!

Jo jo srbská je dobrá a tak jsem ji včera uvařila celej kotel z 1 kg masa!§ Mílo to se právě dělá z vepřového, to vepřový tomu dá tu specifickou chuť a dá se to s hranolkama, rýží a nebo chlebáňem. Jarouš to miluje s chlebem právě!!
5. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
No s hranolkama je vyborna
segra tak hranolky jo :wink: :grinning:
5. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
aha, no stejně mi to nic neříká :sweat_smile:

Tak jsem byla v Budvarce a už mají na 21. rezervaci, sice od půl 4 ale je tam, tak to mi tedy překazily plány a vůbec tedy mě momentálně nenapadá kam :rolling_eyes:
5. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.