• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jo, šla jsem to tý lékárny, vlezu tam a tam mladej kluk, no jsem musela být červená až na prdelce hele :grinning: ale jinak dobrý, no ale první co mě napadlo, že takovýmu uchu budu vyprávět něco o vaginálních mikozách :sweat_smile: , chtěla jsem tu feminellu, ale mají ji jen na objednávku a byla by až zítra, prý ji nemají v centrálním skladě. Tak jsem si vzala nějaké gynocaps, prý je to na stejné fázi, tak uvidím.
5. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
Milo schanis pozde, :slight_smile:

Ja taky nevim co je mikoza :unamused: ja jsem zatim klepu,nic este nemela naky problemy zatim teda ne,jen prave pred otehotnenim,ze jsem to mela treba trikrat do mesice,pak zase vubec treba dva mesice,tak jsme vysadila ty prasky,doktor mi dal injekci,a prijdte si pani,za mesic az dva pro prasky jasne pane doktore :grinning:

jeee dve carky hezky,Hormonalni porucha pak ver,ze nemuzes otehotnet :grinning:
5. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak v kvetnu jdeme na zapis do skolky jsem zvedava zda mi ji vemou a nebo budeme muset dojizdet to se mi teda nechce
5. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
No pozdě, jak pozdě. Dyť nic důležitého v únoru není. Vildu napadla vikárka, tak zkusím ještě brnknout tam
5. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
No jak vidis,tak zrovna je hodne lidi se narodilo v zime??lidi v lete......a pak se to rodilo v zime no
5. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Péťo, až v květnu jo? U nás se dělají zápisy do školek už teďky. Snad ji vezmou, když jste místní a ty jim naslibuješ, že půjdeš makat :grinning:

Jo Miru, mám tu pro tebe ten avonek od Marti, stavíš se pro něj?
5. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
no je to ruzny holky mi pisou ruzne,ze maji v dubnu jak kde no
5. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak ja uz jsem nacincana,tak cekam na Jaru na malou a padime k tobe,jsem na ten luxus zvedava uz ted mam hlad :grinning:
5. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
Péťo, co jsi říkala, že jsi si dávala za tu barvu na hlavu? myslím značku i odstín, fakt je to dobrý :wink:
5. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
Lorealka,Ledove hneda
5. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
chces na hnedo?
5. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ségra nemusíte spěchat, abych to stihla připravit všechno!!

Mílo jasně letím k tobě a ještě jdu na civil. Jsem nacpaná, slavili jsme Verču!!

Mílo tam si to prý lidi hodně schváli no!! Myslím na té vikárce!!
5. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Já chci na blond!! :grinning:
5. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Miru, na blond, jo? Tak zkus melíry, jak jsme se tu bavily, byla by to změna a třeba by ti zrovinka slušely

Tak jsem volala na vikárku a mělo by tam být předběžně volno, tak snad to klapne a objednala jsem i nějaké obložené mísy, tak uvidíme co nám připraví.
5. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
No Mílo tak jak jsem ti říkala, domluvím se ségrou a uděláme melíry, třeba mě to oživí, když budou odborně udělaný, dělala jsem si melíry sama, ale víš, že jsem čapla pramen a napatlala, to bylo děsný!!

No vidíš Mílo tak je to super a tam je to hezký!! Co vím tak se tam hodně pořádají i svatby!!
5. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
Mílo by jsme tady za tu zimu měli mít nějakej příplatek né??
5. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
No to měli, ale víš jak
5. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
To zase budou zamrzlé prstíky ach jo!! To snad dělají schválně!!

Tak já to tady pobalím a pomažu domu, ségra už mi tam u dveří určo udělala důlek! Ta zase od neděle nejedla co jsme je pozvali!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak jsem cestou z práce se zastavila v tom bylinkářství u zubárky, jsem tam zkejsla asi 20 minut neb paní se rozpovídala o nějaké analýze z vlasů a nehtů :confused: nakonec mě ukecela, abych si vzala alespoň ten dotazík, ale stejně ho tam ponesu asi zpátky nevyplněný, páč dávat za to 2 litry plus další tísíce do nějakých pilulek z emeriky se mi tedy nechce, sice to může být k něčemu dobrý, ale zatím v tom nic dobrého nespatřuju.

Vzala jsem si tam nějaký ženský čaj, že je prý dobrý, tu vz směs přímo neměla a chvíli na mě koukala co to je a přitom vím, že jí tam Renče míchala, když chodila na tu mojžíšovku. Jsem sakra vyhodila ten papírek co v tom pytlíku všechno je, ale myslím, že tam byl psaný kontryhel, měsíček, fenykl a ještě nějaké další 3 bylinky, chutná docela dobře, tak jsem zvědavá jak to zabere :confused:
5. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
čau krafny :grinning:
jsem celej den jak praštěná palicí - no Mílo, dyk jsi mě viděla.....

koukám, že tu řešíte kvasinky - taky s nima mám občas tu čest, páč bez tamponů se neobejdu.... bílý jogurt mi zabírá taky jen občas, hele ten canesten - to jsem nikdy nezkoušela - na netu ale píšou, že je to jen okolo, se mi to moc nezdá, to rvát i dovnitř?? :confused: n Mílo když tak vyzkoušej to co si ulovila v lékárně - určo to bylo tam naproti pekárně viď? tam je teď nějakej mladík, taky jsem tam byla minulý týden - jo a pak dej vědět, jestli to zabralo :dizzy_face:

Mirča s Peťulou koukám slaví, se někdo má :grinning: tak si to užijte.. jo Miru a díky za Avonek :sweat_smile:

jo - jinak pupíkovat s vámi jen tak fakt nebudu, páč podle toho co mi volal Peťa, tak doma jen tak nebude a minimálně do dubna si o nějakém snažilkování můžu nechat leda zdát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
Krásné ranko

koukám,že oslava se asi včera vydařila, když nikde nikdo :confused:

Mi tu nejde ajsko, pořád mi to hlásí, že jsem "omezená" což tedy jako nechápu :grinning:
6. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
Jj ¨povedlo Cusik krasny rano
Oslava byla dobra,jeli sme snad az v pul devaty mala enchtela spat,ale dostala sunar a mazala bez koupani,to by se probrala este vic :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
No já jsem teďka dolíčila!!

Měli jsme tu NOVU, ale rozhovor nedělali, protože rozsudek vyhlašujeme až příští týden tak zase odjeli!!

No Mílo to je divný, že v práci ti nejde ajsko co??

Jo jo oslava dobrá, akorát oslavenec přijeli trošku později no, ale nakonec dobrý!!

A ségře to slušelo, změna jako blázen v těch tmavých vlasech, ale na fotce vypadají tmavě,ale zase tak tmavé to nemá, tak akorát no!!

Já ci takýýý změnu, ségra koukám dobrou žehličku a Jarin bude žehlit!! A uděláš mi střih a basta, zase změnu nějakou!!

Jo jinak ségra naši jeli domu až v půl jedenáctý!!! :grinning:
6. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobrý ránko, co je to tu za chabou docházku, já nestačim zírat! :angry:

Holky, tak jsem napsala do internetový poradny kvůli tomu mýmu krvácení a tohle mi odpověděli:

Opravdu se nabízí vysvětlení - ovulační špinění. Bývá občas, někdy každý
měsíc.
Po otěhotnění, byť jenom do III. měsíce, jste se mohla hormonálně přeladit,
a tak špinění máte. Ono bývá velmi slabé i bez soulože, ale při ní nárazy
na dělohu můžou špinění mírně zvýšit a navíc vše, co je v pochvě,
vytéká při styku více ven.
Nezabýval bych se tím, pokud všechna vyšetření jsou negativní.
Můžete v čase ovulace užívat Ascorutin 3x1, který Vám špinění významně
omezí. Je to neškodný preparát na zpevnění cévní stěny.
6. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak Tori šla na prasáka jo?? Ono to neuškodí jednou za čas!! Dneska se vykupčí!!

Dneska asi nebo zítra pokračujeme v oslavě! Ještě se mi musí ozvat Péťa!! :grinning:
6. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
Akorát mi Péťa napsal, že kalibička je dneska tak superrrrr! Musím něco pokupit!!
6. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
Segra kup si meliry aspon dva nebo tri,ale nerisknu to u tebe z 12 to bude malo,je to sice nedobry silnejsi peroxid,ale ja si to delala na skole taky a dobry,koupis ho v lekarne ja ho trosku naredim,at neni tak silnej,a udelame meliry do alobalu,ostrihame narovname a budes kus :unamused:

mala mi tu lita nahata a nechce se oblekat ja mam dneska strihani a uces na ples,ale jako co odpoledne nevim Jara neprijede :unamused: :angry: :cry: :cry:

chystam se do zavesu dam je misto zaclon jsou pruhledny tak to udelame s Torinkou :wink:
6. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak oslavička se povedla, jo? Miru, koupání každej den stejně neni zdravý :grinning: :grinning: :grinning: Vysušuje to pokožku :slight_smile:

My jdeme pařit dneska s holkama z práce, už se těšim na taneček :wink:

Mílo, tak snad čajík zabere! Třeba už nebude ani potřeba, koukala jsem na tvůj grafík a zatím to vypadá dobře! :dizzy_face:

Marti, ten tvůj chlap :angry: Ale my na tebe třeba počkáme...
6. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,

tak super, že se oslava povedla. Miru, tak to jsem na tebe zvědvá v těch melírech.

Zase Nova jo? NO tak to stejně jejich zprávy nestíhám, to budu ještě někde v Budvarce :grinning:

Jani, viď, graf vypadá super :wink: tak snad se to takle ten týden ještě minimálně udrží a čajík docela dobrej, jen nevím jak té paní mám vrátit ten nevyplněný dotazík abych se s ní nemusela setkat :sweat_smile: včera jsem tam strávila skoro 20 minut a to jsem pospíchala domů, jak tam pořád mlela o tom rozboru :rolling_eyes: se musím juknout jestli tam nemá někde schránku,ale nezdálo se mi, že bych ji tam viděla.

Jani, tak zítra pořádně zapařte a pak hupsni na Káju a bude hotovo :grinning:
6. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
No vidíš Jani, tak by to snad mělo být v poho, ikdyž je to obtěžující, tak snad tomu pomůžou bylinky a bude to v poho úplně :wink:
6. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.