• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo a musíš jí ten dotazník vracet? :confused:
Hele jak tejden! Teplota musí teď vydržet minimálně 8 měsíců! :wink: Já už jsem stoupla: takže jsem taky v očekávání :grinning: Kuk: http://www.fertilityfriend.com/home/litsea
6. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
No jasně nakoupím to, ale až si koupím žehličku, pokud mi to vyžehlený vydrží tři dny tak do toho jdu, to by se dalo! Jarin má zase o zábavu postaráno no!! Si piš hele, to budu baba!!

No vidíš ségra tak může jít Tori na prasáka častěji!!

Mílo tak držím palečky, aby teplotka neklesla!! :grinning:

No kdepak vůbec dneska je paninka!! :grinning:
6. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Mě to zas tak neobtěžuje, je to jenom trošku... Spíš bych chtěla mít jistotu, že to není známka něčeho vážnějšího... Jsem ráda, že jdeme do toho Motola, že se tam na mě snad taky podívaj :wink:
6. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Jani tak držím palečky, aby neklesla!! No holky, aby jste nakonec nerodily stejně čéče!!

NO Mílo já na sebe taky, a ještě jsme ségrou vymyslely, že budu rovná, ale musím koupit kvalitnější žehličku, aby mi to vydrželo 3 dny aspoň a pak budu jenom přižehlovat i když já a rozpuštěné vlasy, to si teda neumím představit a hlavně, jak se to budu cítit, když nosím celý život culík!!

No tadýý je paninka, já než něco odešlu, do toho telefony, tak Míla napíše!!
6. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
Jani tak vidíš, že to asi bude to ovulační krvácení a stykem se to rozdráždí a co koupíš si ten přípravek na tu poševní stěnu?? Ale jinak to jako velký zdravotní problém asi není co??
6. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Miru díky, no jasně, máme to s Mílou už domluvený, že rodíme společně :grinning:

Tý jo, tak jdeš nakonec taky do žehličky? Já už si to bez ní vůbec nedovedu představit! to jsem teda na tebe zvědavá, musíš se pak vyfotit!!!! :dizzy_face:

Asi to bude ovu krvácení, ale mohla by to být známka i něčeho vážnějšího, takže je potřeba to všechno radši vyšetřit...
6. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Jani, v Motole se na tebe určo číhnout a řeknou co a jak.

No jsem tadýýý, jsem tu měla návštěvu, přišel za mnou kámoš s 2letým synem a já mu dala plyšovou kravičku, co jsem tady měla a skoro 15 minut jsme tu z něho páčily, aby mi řekl "dík" vždycky se tak jakoby zastyděl a řekl "táta" jako že to má říct on, tak mu povídám, že když mi to nepoví tak si tu kravičku vezmu zpátky a on už natahoval ruku, že mi je tedy vrací :grinning: vyčůránek, ale nakonec s ní přeci jen odešel, ale je to šmudla :wink:

Jani, jj, musí vydržet jasně, že těch dalších 8 měsíců, ale to už se měřit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: příští týden rozhodne, tak se uvidí. No vidíš, taky super grafík, tak držím palečky, aby tuli tuli k něčemu bylo a pak si budeme poměřovat pupíky :grinning:
6. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak zavesy jsou hotove a hezky na okynkach :slight_smile: vyfotila bych,ala Jara si vzal fotak,je to tu trosku jak v bordelu,ale vypada to pekne :grinning:
6. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
Mílo, tak to byl teda šikulka, když ani nepoděkoval :grinning:
No jasně, že až budeme mít těhu potvrzený, tak s měřením praštíme! Pak už budem jenom měřit ty pupíky :grinning:
6. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Segra objednala si tu vazu??ja se na ni tesim kdyz tak si objednam i tamtu,uvidim podle barvycky,ale dala bych ji na zem a koupila ty kaly,no vyjde to draze,ale bude to pekny snad...
6. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
áááá tady jste :slight_smile: Koukám na beremku nezvykle mrtvo a vy si krafete tady :grinning:

Tak jak se máte ženský?
6. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
Jani já mám žehličku, žehlila jsem si ofču, když mi ji ségra ustříhla, ale pak to narostlo a už jsem to dala do culíku a hlavně ta žehlička je blbá!! Než jsem vyžehlila pramen tak to trvalo 100 let, takže musím koupit kvalitnější!!

Mílo ty už to budeš vědět příští týden jo?? Hm tak to jsem teda napnutá!! Hele, aby jsi nebyla na oslavě narozek o džusíku?? :grinning:
6. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
No a kdy asi jako?? Naši odjeli v půl jedenáctý a to už jsem k sousedům fakt nešla jako!! Dneska to Míše dám, ona to objedná!! Po práci jedu nakoupit a pak jedu pro ty naušnice, pak si ho prohlídku a dám ho Míše!!
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Jo to je od Misi aha,az nekdy budes na pc tak mi hodis dkaz na ten privesek chci taky je krasnej,a tam ho maj moc drahej to nechci tak drahej :grinning:
6. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky Péťo, to víš jsem povýšily na jiný server a jinou diskusi :grinning:

Máme se tak nějak všelijak, ale dobře. A co ty, jak jde manželský život? Nezlobí tě manža moc? A taky už plánujete?

No Miru, i to se může stát, ale džusík taky dobrej no!

Jani, no nepoděkoval, prostě to za něj musel říct "táta" :grinning:
6. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj Milu, jj koukám, že už jste zas o krok dál :slight_smile:
manželský život dobrý, vlastně úplně stejný jako před svatbou, žádná změna a manža zlobí tak nějak v normě :slight_smile: No my ještě neplánujeme, manža by sice už chtěl, ale já se zatim do toho moc nehrnu, řikám si, že máme na děti ještě čas :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já taky furt říkám, že pokud ti dva spolu již nějaký čas žijou, tak manželstvím se nic nezmění, krom tedy příjmení manželky :slight_smile: Když nechcete oba, tak to nemá cenu, koukám, že jsi na tom stejně jako Mirka, tam by taky manža chtěl a ona se zatím na to necítí :grinning:
6. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo to je fakt kromě příjmení a občanky se nic nezměnilo :slight_smile: To jo no, když Lukáš už chce hrozně dlouho a mě zatím stačí půjčit a vrátit :grinning: takže bude muset ještě nějakej čas počkat :slight_smile:
A jak jde Milu vám snažení?
6. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
No co na to napsat... když si tu přečteš pár příspěvků nazpátek, tak zjistíš, že se čeká na příští týden, ten rozhodne a pak hurá do Prahy, už jsme objedaný... no a pak se uvidí.

A co jinak? Už je to v práci volnější?

Jo Jani, právě že ten dotazník vrátit musím, paní blekotala něco o tom, že jich má málo a že se nemůžou kopírovat a bla bla bla...
6. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
aha, no já se Vás ani nepokoušela číst, to jsem vzdala předem :slight_smile:
takže čekáš na příští týden jestli čekáte nebo nečekáte?

no v práci to moc volnější není, šéf minulý týden propustil kolegyni, takže nám zase přibyla práce a chodim teď domů unavená a protivná, takže očekávaná pohoda se nekoná :confounded:
6. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak to je naprd viď. Chudák Lukáš, tak snad to brzy bude volnější. Hele tak tu práci dejte šéfovi, a´t se stará, když vám propustil kolegyni :grinning: , No to ale asi neprojde co? :confused:
6. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
To jo no, ale Lukáš je zatim zlatíčko, hodně mi pomáhá, dokonce teď vaří častěji než já :slight_smile:
Tak to fakt neprojde :grinning: navíc šéf za to nemůže, tlačili ho k tomu z vedení, neměl na výběr :unamused:
6. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak ať si tam jde sednout vedení a basta! Mno,a le to vidím jak by to dopadlo u nás, takže taky nic. Já se tu dneska nemůžu k něčemu pořádně dokopat, vždycky tu na chvíli něco začnu a pak mě z toho vyruší nějaký telefon a je to v prčicích... se normálně vidím na gauči jak si dávám dvacet, to je hnus tohle spací počasí, velebnosti.

No kde jsou ostatní? Snad nedělaj, že makaj. Kdepak je paninka, že by se zapomněla někde na pauze? :confused:
6. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
AHojky Petro!
NO jo jak píše Míla to je to samé jako u nás!!

Přesně půjčit a vrátit!!

Ségra a co jsem ti psala, když jsem si ho objednávala, jestli ho nechceš taky?? Teď si budeš platit extra poštovný. Dneska na pc nepůjdu, budu připravovat papání a ještě tam mám taky ze včera po návštěvě haldu nádobí takže dneska se tam nedostanu. Ale zítra se juknu a pošlu!!!
6. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
to nevadi az bude cas,to jsem nevedela,ze je tak hezkej :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Už jsem tu!

Mílo zase máme dneska oslavu Eva má v neděli narozky, krásných 21 let!!! Tak slavíme dneska, to se zase nacpeme!! :grinning:
6. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ty jo 21 :unamused: to uz mi nebude,ale taky bych brala,ta 24 je hnusna
6. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Vy taky furt něco slavíte, to je děsný..... :fearful: :rolling_eyes: :grinning:

Péťo, ty pomlč jo! co mám říkat já a Jana.... ale neboj, taky tě to čeká, hi hi
6. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
to by to vypadalo :grinning: máme totiž německý vedení

jo taky bych už chtěla jaro, tohle počasí je depresivní :rolling_eyes:

Ahoj Miru, to jsme na tom stejně, chápu, že by chlapi chtěli, když s nima nejsou 24 hodin denně, já když vidim švagrovou jak je z malýho někdy úplně vyřízená, tak si řikám, že asi nebudu připravená nikdy
6. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
já si myslim, že 24 je pěknej věk, taky se mi blíží, horší bude až tam bude na začátku ta 3 :rolling_eyes:
6. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.