• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Hm a co máme říkat my ségra jako?? Ale neboj se každému to utíká stejně. To byly časy, když jsem byla na soudě nejmladší, to mi bylo 19 jako!!! To snad ani není pravda!!
6. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jo Petro tak tohle si říkám taky, když přijede naše sladká Tori na návštěvu, to je raubířka první třídy!! K dětem to patří, ale Jarouš říká, že nám kazí ideál o hodném dítěti!! No jo no co naděláme. Je to prostě adílek s ďáblem v těle!!
6. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
Cccsss, třicítka je náhodou krásnej zralej věk!!! :sunglasses: Vy jste holt ještě mladý paka, tak tomu nerozumíte! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Čau novomanželko :slight_smile:
ALe zase si pak říkám, že když to budou pucínkové po Jaroušovi tak je nadju tam kam je posadím!
No Miru, pokud budou dvě tak jeden rarach po tobě a druhe pucínek po taťkovi :grinning:

Jani, mno to jo no... se k tobě za chvíli přidám, si ještě užívám té krásné dvojky na začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kazdy dite je jiny no,to nase zvire to je o nervy

Ja se na to necitim,si prijdu tak na 20,ja se na tom zasekla a myslim si,ze mi to je,a hlavne taky jsem byla nejmladsi v praci za rok uz nebudu to je des
6. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Miru, to víš, že jo! je to hodně o genetice, neboj, budete mít hodný andílky :wink:

Mílo!!! :angry: ty naše dvacítko :grinning:

Peťo, přesně tak, já si taky připadám na dvacet! :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
24 neni hezkej me se nelibi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
no právě švára má taky pěknýho raubíře, tomu už koukaj kulišárny z očí :grinning:

a kdyby byl mrňous po tatínkovi tak bych asi zešílela, taky byl pěkný kvítko :slight_smile:

ahoj Jani, však za pár let až budu mít třicítku na krku budu mluvit zase jinak :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
No jasně, však na vás ta třicítka taky dojde, v tom je jediná spravedlnost v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak my jsme oba pekny csssss....tak co by sme chteli,ale byla zlaticko jako miminko byla zlata hodnoucka,a holky hlavne dobre spi to je za vsecko
6. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Segra aty si zlobila a este nespala,ty jsi byla asi desny dite...to je na odstrel
6. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Peťo, počkej až bude v pubertě, to si ještě užijete! :grinning:
6. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ji zmlatim :grinning:
6. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
to máš dobrý Péťo, já si někdy připadám na 60 :grinning:
6. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Péťo, to nepomůže, si vzpomeň sebe nebo na tetičku jaká jste byly kvítka :grinning:

Jára by si leda tak mohl začít leštit brokovnici, hele :grinning:
6. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jojo, dětičky, to je radost! :grinning:
Ale bez nich by ten život byl ochuzenej :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
nazdárek holkýýý,
tak mám pomalu strach vám napsat, když vidím jaký věk tu probíráte :grinning: mě ta třicítka dohnala už dávno a můžu říkat, že se mi blíží čtyřicítka :frowning2: fakt to tak strašně letí... jsem přesně v půlce a to je tedy číslo :slight_smile: ale připadám si tak na 25, tak je to pořád dobrý :slight_smile:

Ondráš spí, tak mám chvilku než vyrazíme ven na nákupy. Musíme koupit nějaký jídlo, abysme uvařili tátovi na zítra oběd.

Mílo, tak držím palce a třeba do té Prahy ani nebudete muset jet :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky Pavlí,

to mi se tu jen tak škádlíme a náhodou ty vypadáš moc dobře :grinning: Tak hezky pokupte a kup něco na zoubek i Ondráškovi :wink:

Jinak díky, si říkám, že snad ne, ikdyž zase dobrá příležitost se vždycky někde stavit na nákupy :grinning:
6. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
No kdopak nám to sem nakouknul!!! Achojky Pajdulo??

No jo zase jsme u věku, ale k tomu přispívají ty blížící se narozeniny!! Mílo viď??
Jani to je pravda, zase jsme se nasmáli včera hlavně jak Tori říkala, že si dá doma Pizzu!! To jsem šla do kolen teda a jak všechno opakuje!! To je fakt keliška!!

Je fakt, že si hodně maminy ztěžují na to, že dítě nespí a když spí tak to je super no!!
6. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Mílo bodeť s těma nákupama!!
6. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak jestli chceš na nákupy, tak přijeď klidně jen tak ... však autobusy jezdí :slight_smile:

a děkuju, že vypadám dobře :grinning: doufám, že my to chvílku vydrží.

Ondrovi něco koupím, neboj, i když mám podezření, jestli to není otesánek, pač nás asi jednou sežere :slight_smile: někdy jíme večer tajně, aby nechtěl :slight_smile:

jo, dětičky, to je radost... já dneska samou radostí luxovala celý byt od rozsypaného pudinku, který Ondra roztrhnul ...
6. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
to jo aspoň se s nima člově nenudí :slight_smile:
nám malej před rokem vymaloval kuchyň čokoládou, šikovnej kluk :grinning:
6. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Peťul, ale zas jste měli origoš vymalováno, to jen tak nikdo nemá hele :grinning:

Pavlí, my byly v praze před 14dny, tak nám to zase na chvíli vydrží a možná tam pojedu 28. v sobotu, jedna banda zas pořádá srazík, tak si to ještě musím rozmyslet a taky nahlásit doma, jestli vůbec dostanu vycházky :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Pavlí tak koukám ty se taky opravdu nenudíš!!
6. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jé ahoj Pavlí,

každej je stejně tak starej na kolik se cítí! Jenom ty zkušenosti přibývají :sunglasses: :grinning:
6. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jani, to je hezky řečený, je fakt, že s tím co vím teďky, bych byla před 10 lety hvězda :grinning:
6. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
to víš, že dostaneš, přeci ti to doma nezakážou :slight_smile:

Já byla na srazíku včera, z holkama z práce a k tomu tři děti a bylo to fajn... změna prostředí nám prospívá, ty co byly bez dětí, si půjčovaly ty naše, tak jsme je rády půjčily :slight_smile: a pokecaly si u kafíčka.
6. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Mílo :grinning: to já taky! :grinning:
Půjdu ještě chvíli něco dělat, tak pěknej víkendík! :zipper_mouth:
6. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jani, tak se moc neupracuj a užij si víkend, pa pa !

Pavlí, asi nezakážou, ale bez řečí se to asi neobejde. :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.