• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
to je fakt Milu a my jsme to jeho dílo zničili, to jsme ale nevděčníci :grinning:
6. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jani krásný víkend, my ještě hoďku a jdeme dom!! Konečně pátek a zítra nebudu muset vstávat super!!!!
6. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak já jdu poklidit, dokud se u nás spinká a ať pak můžeme rovnou vyrazit...

přeju všem krásný víkend ahoj P. :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
ty jo, já ještě tak 2 - 3 hodky, dneska mě to vůbec nebaví a práce se mi tu zase kupí :confounded:
6. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky Pavlí a užij si nákupy a něco pěkného si kup!!

Já už čekám na třetí hodinu jako na smilování!!
6. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Mě se to dneska šíleně táhne, ale konečně se přehoupla druhá hodina, tak snad už to půjde rychle. Vůbec mě to tu dneska neba :frowning2:

Pavlí, taky hezký víkend a dobře nakupte.

Ale jsem ráda, že je pátek, zítra si konečně i přispím
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
to já jsem taky ráda, že je pátek, tohle bude první volnej víkend po dlouhé době, tak doufám že si trochu odpočinu, i když si musím vzít práci domů :frowning2:
6. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, tak hezký víkend... jdu si umýt nádobí a s pískem a pomalu dom.

ˇPéťo, tobě už to taky určo brzo uteče :wink:
6. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
no snad jo

tak si užij víkend a přeju, aby ti to příští týden vyšlo :wink: (nevím kdy se sem zase dostanu)
6. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak já jdu teprve po oslavě domů!

Tak holky hezký víkend a zítra se tu možná vokážu!! Dneska máme párty!! Se těším koupila jsem si curraso a džusík tak si dám!! :grinning:
6. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
Nazdárek,

jen v rychlosti neb pádím na batmana

marti byla jsem na beremku a ty jsi smazala album :confused: pločpak to?
7. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No tak koukám, že o víkoši je tu nějaké mrtvo!! :confounded:
8. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru, to víš všichni si užívají volna, tak co by strašily tady :grinning:

Jsme včera opět byly v Praze v Hornbachu s tchýňulkou pro plovoučku a kuchyň, Vilda vzal z práce transita a to byla jízda :fearful: to je šílenej traktor :confounded: ale už snad mají všechno a už se to konečně blíží ke konci a barák vypadá i na to, že by se tam dalo bydlet :grinning:
8. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
Hm to je pravda, my máme taky dneska návštěvní den, jedeme k Láďovi do Čížkovic!!

Mílo oni si koupili kuchyň jako už hotovou jo??
8. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Miru, jj.. jen spodní skříňky, neb nechce mít ty horní a od truhláře by to asi vyšlo o něco dráž a takhle se jí líbila, tak ji koupila
8. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Čau holky,
dneska je tam teda hnus, co? Se mi ani nechce ven! :cry: Asi zalezu do postele s knížkou :grinning:

Mílo, koukala jsem na tvůj graf a jsem normálně napnutá jak špagát!!!! :sunglasses: Ty teda lezeš do nebe! Hele nechceš zkusit zítra ráno test? Z ranní moči. Já bych teda na tvým místě testovala!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslim, že jsi jasná! :zipper_mouth:
8. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky Jani,

mno já taky na ten teploměr ráno koukala jak na zjevení :confused: Jani uvidím, možná vydržím až do té střed.

A máš recht, dneska je to hnus, dovařím oběd (v troubě mám lasagne), nabaštím se a asi sebou fláknu na gauč... jsem nějaka kantáre... nějak se mi zase v noci blbě spí.

Jo a jen tak mimochodem, ráno jsem měla na stole k snídani místo čaje kyselé okurky, že prý bych je už měla taky začít jíst, že prý je to lepší snídaně než čaj :grinning: no co k tomu dodat... manžovi asi pěkně hrabe :confounded: :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky Jani!!

No dneska je to teda hnus, já umeju nádobíčko, vytřu chodbu doma a pádíme na návštěvu!

Mílo takže teplotka se drží?? No nekecej, hele já mám husí kůži úplně!!! Tak doufám, že to vyjde, to se Pernicka zblázní, bude mít 4 těhulku!! Jen tak dál jen tak dál, doufám, že jí další přibude!! U nás třeba Gabča!!

Mílo no jo u Vás už to chce mimčo!! U Vás je to dobrý, že chcete oba no!!

Včera jsme byli u kámoše a Jaroušek si dva 4 střiky a zase na mě hlásil!! Já mu to připomenu, až mu to tady bude brečet!!
8. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jani, ale jak si dávala odkaz na tvůj grafík tak tobě teplotka taky stoupá né?? Teda jestli na to koukám dobře, protože já se v tom teda moc jako nevyznám jo, ale řekla bych, že ju!! Hele holky Vy snad fakt budete těhule spolu!! To byl byl gól teda!! :grinning:
8. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
Paninko já jsem nevydržela a říkám to Jaroušovi, že se ti drží teplotka, že to vypadá slibně na těhu a Jarouš mi říká "No to se někdo má no!" Mílo fakt držím palečky, doufám, že to vyjde konečně!! :grinning:
8. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
Mílo, jestli ráno neklesne, tak testuj! Já měla stínek 13 DPO a z odpolední moči :slight_smile:
Se ti ani nedivim, že nemůžeš spát! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda vidíš, Vilda už to na tobě taky poznal :grinning:

Miru, na mě je ještě brzo, já mám takovýhle krásný grafy pořád, ale ke konci vždycky klesnou :pensive: Rozhodující je 12, 13 DPO :wink:
8. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
Holky díky, koukám, že jste nejrvoznější než já, to je jak minulý měsíc :sweat_smile:

Ikdyž Jani já si říkám, jestli za to nemůžou i tak trochu ty kapsle na tu mikozu :confused: Mno Jani, ono to zítra bude ten 12 DPO, no uvidím jak se mi bude chtít.

Miru, i ty kecko jedna, to pak ale doma s Jardou už nevydržíš hele :grinning:
8. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
Mílo, víš, že je mykoza jedním z těhu příznaků? :wink: Hele ale dělej jak myslíš, já už viděla hodně nadějných grafíků, tak abys pak zase nebyla zklamaná, to bych fakt nerada! I když si nemůžu pomoct, prostě stoupáš do nebe :dizzy_face: Bereš nějakej progesteron? Ten taky může BT zvyšovat... A v kolik jsi dneska měřila?
8. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já beru jen femibion, jinak nic. Mno měřila jsem asi o hodinu a půl později než v týdnu, Nelča mě vytáhla z postele až po půl 8,takže vlastně o dvě hodiny později :sweat_smile:. Jani, no zklamaná, vždy počítám s tou horší variantou, ale víš jak.... přeci jen si někde v hlouby dušičky říkám, že snad už :zipper_mouth:
8. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo a dneska si měřila jak to vypadá!! Ty voeeee to bude bájo teda! No Mílo to si zase zadělávám na průser no doma!! A ještě včera přijel kámoš z Boušáku a říkal, že bejt takhle zabydlenej tak na nic nečeká, no to zase Jaroušovi nahrál do karet!! Ať vydrží pioneer, nejdřív to musím odvozit tetám né?? :grinning:
9. únor 2009 v 07:18  • Odpověz
A Mílo ve finále přijedeme k Láďovi a tak nám řekli, že už mají vysazíno a od května se začínají snažit, aby to tak Mirče vyšlo krásně!! No tak to víš to byla daší podpásovka!! :cry: Já nevím asi si Jarouš špatně vybral či co!! :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
Krásné ranko,

se Miru jukni http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=67022/nummer=2, tajné to není.

Mno to jo no, aby jsi pořádně věděla do čeho jdeš? Ale neboj, ono to na tebe taky dolehne, když ne do 30 tak po třicítce určo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
Jéé Mílo jdu studovat!! Včera jsem študírovala Janči a docela jsem se v tom vyznala už!! :grinning:

No tak já si říkám, že do 30 chci určo dítě!! To jo!!
9. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
Já myslela, že už mají 2 děti? nebo chtějí ještě další? :confused:
9. únor 2009 v 07:33  • Odpověz
Mílo předpokládám, že smíšky jsou tuli tuli!! :grinning: No a hele to dneska ti to kleslo jo?? Chápu to dobře, ty čísla jsou tam tak napsaný, že je špatně přečtu!!

Mílo co myslíš, naušničky zůstaly na botníku!! Já jsem fakt hlava děravá, já jsem spěchala, protože jsem viděla, že je namrzlo a že budu muset škrábat tak jsem vylítla!! To je jedno však se dočkáš a představ si, že mi jedny dala paní jako dárek! To jdem docela čuměla!! Asi si taky vezmu s těma kamínkama, přiložila jsem si je k uchu a vypadají moc hezky a ty co jsem si vzala já s těma černýma kamínkama tak taky!! Říkala paní, že kdyby jsme ještě něco chtěli tak není problém! Ona je taková hodná!
9. únor 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.