• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Myslíš Láďu s Mirčou!!

Ne ne mají jenom Lukáše, tomu teďka v dubnu budou 2 roky tak letos chce Mirča otěhotnět, aby nemusela do práce!! Teď chce tu holčičku no!!
9. únor 2009 v 07:35  • Odpověz
Miru, no téééééda, jsi na mě zapomněla jo, csssssss nebavila se :frowning2:

Jj, dneska to kleslo, ale ikdyž o 2 stupínky, tak pořád to ještě jde, neb by mi to muselo klesnou tak na těch 36,7, aby dorazila mrcha, tak uvidíme. Si vezmi brejle, ale je fakt, že je to tam prťavý no, tak momento ještě

tady je ještě jeden, snad ten odkaz mám správně http://www.fertilityfriend.com/home/2549c1
9. únor 2009 v 07:38  • Odpověz
Neboj zítra ti je dovalím a hlavně ti zaplatím ty lístky konečně! Dneska soudíme a musím udělat protokol na vyhlášení, aby měla. Tak zítra bude větší klid, aby mě náhodou nesháněla jako minule!! Já jsem je viděla u ségry no, ale jsou hezoučký a oproti obrázku takový jemňoučký!!

No tak, když to není tak hrozný tak snad se udrží potvora teplota jedna!! Odchytli jste to ve správnou dobu tak snad se tam uhnízďuje né??

Jo momento jdu to proštudírovat!
9. únor 2009 v 07:44  • Odpověz
Paninko předpokládám, že DPO jsou dny po ovulaci??? Čoveče začínám se do toho prokousávat!! :grinning:

Tak uvidíš zítra snad teplotka vydrží a Janče takýýýýý!!
9. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
Jj, předpokládáš správně :wink:

Jo jak jsme byly v sobotu v Hornbachu tak jsme si tam vybrali obklad do koupelny, měli tam takovej hezkej fialovobílej s kytkou, fakt hezký a měli tam vyfocenej z toho sprcháč, jsem musela uznat, že to vypadá hezky, ale prostě sprcháč nee, to zas budou boje a švára říká na Vildu, že prý mě má poslat někam na dovolenou a mezitím tu koupelnu předělaj :grinning: hajzlík jeden
9. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
No to víš, to by se jim hodilo! Mílo hele počkej jak se bude vanička hodit až budete mít mimčo. Já to vím podle kámošky z Libo jak koupala dětičky ve sprcháči, jako dalo se, ale přeci jenom vana je pohodlnější!! Ve vaně se můžeš natáhnout a i sprchovat! A proč ho chce?? Já jsem myslela, že Vy se právě cácháte??? Jako, že se spíše koupete než sprchujete?? Mílo jestli si tu vanu nevybojuješ tak....... Vana je prostě vana! Sprcháč bych taky brala, ale + vanu! Vám se tam ta vana pěkně vejde sice menší, ale vejde!! :grinning:
9. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
právě kvůli místu, no vypadá to, že asi nevybojuju :confounded:, prostě když si můj drahý manžílek něco vymyslí a usmyslí tak se s ním nedá hnout :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
No jasně no, ale vana je vana! A až se Vám tam bude ráchat malej Brankářek tak si vzpomene, že jako sprcháč není to pravé ořechové!! No jak myslí no!! Já si pamatuju, že tenkrát chtěl Jarouš ještě větší vanu, ona by tam šla, ale byla bych hodně napláclá na umyvadle a to jsem nechtěla, tak máme vanu tak akorát no!! Tak víš co, všecho je hezký, když je to nový!!!!

Hele ať si nechá zajít chuť a šetří na kočár!! :grinning:
9. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
No nás čeká letos chodba malování a příští rok nová podlaha v pokojíčku a to se nemůžeme shodnout teda! Já bych tam chtěla lino a Jarouš koberec no, že je to teplejší, ale lino je taky dobrý!! Tak uvidíme co nakonec vyhraje!!
9. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
To jsou boje co? :grinning: No já bych tam spíš asi taky dala koberec, nějaký s nižším vláknem, pokud tam jednou bude mimčo, tak bude lepší, když si bude hrát na teplým koberci, než studeným linu no!
9. únor 2009 v 08:19  • Odpověz
Mílo naši mají právě lino vlastně v chodbě a obýváku a mě právě nepřipadá, že by to bylo studené! No to no jednou tam budou děti. Jarouš je právě taky pro koberec no!! Uvidíme. To víš, že to jsou boje, všechno nechává na mě a tohle mu vadí!! A to ještě přišel s tím, že tam dáme ten koberec s těma silnicema, no tak to mě vezli málem, to ani náhodou teda! Já jsem říkala, to víš, že jo pak to bude holka a bude tam po silnici jezdit s panenkama!! :grinning:
9. únor 2009 v 08:25  • Odpověz
Miru, no ono jak kde, ale když si představíš to dítě jak na něm sedí pár hodin, tak mi to přijde, že je to pak studený, my ho máme v obýváku taky, je vlastně pod ním ještě plovoučka, pod námi byt, takže se tam i topí, ale když chvíli blbnu s Nelčou a sedím na něm, tak mě za chvíli zebe prdelka, no!
9. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
Hm no tak to víš, že vím, že koberec je prostě koberec, ten je teplej no!! Tak uvidíme, je fakt, že pro pokojíček je to asi praktičtější!! Přeluxne se to a je to no!! Tak uvidíme co vybereme, ale čeká nás to tenhle modrej dostal docela zabrat no, už ho tam máme pátým rokem vlastně co tam bydlíme!! A hlavně pod židlí k pc dostal zabrat!! Jarouš už vymýšlí kam dá pc jednou!! Tak doufám, že to nebude opičárna! Pilnajovci už si ho taky přestěhovali do obýváku a nevypadá to špatně, letos budou dělat taky Lukymu pokojíček!
9. únor 2009 v 08:33  • Odpověz
Cusik holky jak se mate?

segra co podpasovka dyt si rikala letos ne??nebo si zase kecala??
9. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
Zase jsem kecala hihihihihi!!! :grinning:

No ségra my se máme náramně, v pátek jsem se zase lízla tentokráte po vodce, domů jsem došla v pohodě, ale nemohla jsem tak nějak zavřít očka, jinak se mi motala hlavinka!! :grinning:
9. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
Miru :angry: já to mám ale v kalendáři napsaný, že v červnu vysazuješ, hele jestli nevysadíš, tak jsi u mě mrtvá Urička, jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Ty nemůžeš po alkoholu spát jo? No na mě spíš zase působí uspávavě :sweat_smile:
9. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
No ja po Vodce taky nemuzuý usnout,kdyz si dam malo,tak ne

Segra fakt si kecala jo??
9. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
No holky hele Jarin šel hrát pc a já šla spát no a nemohla jsem zavřít oči jinak se mi zvedal žaludek, ale opile jsem se právě necítila a měla jsem 3 - 4 skleničky s džusem, ale moc jsem nejedla no! Tak to na mě padlo a usnula jsem až v půl druhý!! Pak už to bylo v pohodě a druhý den naštěství v pohodě!!

Mílo stejně by jsi mě v létě nedohonila, protože budeš mít pupek, pupek heč!!!

Ségra :wink: !!!!

Co jste dělali o víkoš?? Pojedete příští týden k našim???
9. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak kecala nebo ne??so delas ze me prdel

my byli v bazene v nedeli a na prochazce v sobotu doma,pristi vikos prijede kamos a malou Jara rano veze k nasim takze budeme doma :wink:
9. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
Aha takže dračice bude u našich jo?? No tak to my tam pojedeme, pojedu tam pro Avon a mamka, že jsme tam dlouho nebyli!! Tak pofrčíme příští týden!!

Mílo my už máme taky páteční hovory u Randiků!!! Tento týden asi budou později nebo až v sobotu, Péťa už začali v práci v CS vyrábět tak bude domu jezdit později!! No zbila mi tam ještě vodka tak ji půjdu dožahnout!!

No ségra co ti mám na to napsat!! :grinning:
9. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Znáš mě né????
9. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Miru, jsem ti poslala do mejlu pozvánku na tu ekšn 21.2, je tam na 2x, to bych nebyla já... jsem ji včera vytvářela a Vilda pořád na mě halelak, že chce večeři, tak jsem to pak předělávala, no prostě já no!
9. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
Hm takze zase nic jak te prave znam ty sio desna,pockej az ti jara utece
a ja uz tady taky nic neskladuju bych musela mit skrine dve aspon na ty hadry,to je teky kdyz to nikdo neodebira.

¨Jarousek uz prisel z krve a mazal ven tak snad to s nim nikde nesekne :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
Jo jo mrknu doma na to!!

No Mílo vo co gou, hlavně, že se to poslalo no!! Zase měl hlad zvíře jo??

No uvidíme jak to budeme stíhat z Ústí jak se to tam rozjede! To víš narozky Tori, ale děti pak jdou spát a slaví dospělí!! Loni to bylo hustý se ségry švagrovou, ona normálně nepije a tam si dala vínečko a bylo veselo!! :grinning:
9. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
No letos tu budem jenom my
9. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
No jo měl hladík, neb asi 2 hodiny předtím čistil sporák, takže mu vytrávilo.

No uvidí, jak to stihnete, je to až od večera a za Tori určo pojedete už odpoledne, dáte si rychlí špunty a vyrazíte do Vikárky :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
No Milo loni to tu jelo az do rana :wink:
9. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Jsem ti říkala dej to do těch pytlů a já to dám na Třébu to není problém!!! :grinning: Tam se toho vejde a jem tam skříní habakuk!!

A kolik mu vzali litrů!!

Jak to ty si letos zvala jenom rodiče??

No Jarouš si dá tak rychlí špunty to už vidím! Jste se uměly holky narodit!! A navíc 22. února má narozky i táta, to může ještě přijít on, že to slaví taky, ale tam my už nejezdíme, oni to slaví s vesnicí!!
9. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Kde jste???

No Mílo právě to se vždycky zastře oslavou narozek Tori a paří tam dospěláci, ale víš do hlavně když je důvod zase chlastat!
9. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
No ja Sarku este nepozvala a nevim zda ji pozvu,ona nas nepozvala ani na jedny narozeniny tak nevim proc bych mela zvat ja,este nevim

Holky film Bathory koukaly ste??ja vcera a tyhle filmy nemusim,ale s tohodle jsem teda jako nadsena super herecka krasne to vsichni hrali hlavne teda ona :wink:
9. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.