• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
jsem byla ve vedlejší diskusi, a holky tam říkaly, že prý když ti teplota takhle při měření BT skáče, tak prý se tam jajco zahnizďuje, že prý jim to říkala i mudra, no tak jsem zvědavá. Ale jako mohla bych jít zase spát, jako včera, to fakt bylo hrozný, jsem dovařila, najedla se, pustila si romantiku a nic nevím :pensive: na tom barandově dávají vždycky o víkendu přes poledne docela pěkný filmy, typu steelová a pilechorá apod. Tak na to vždycky koukám. A teďky nám půjčil švára P.S. Miluji tě, tak už se těším na víkend jak si u toho pořvu. Hele Miru jsi říkala, že Jarda stáhnul Bathory viď. Kdybych ti přinesla dívko vypálil by mi to, pouštíte si to normoš na dívku nebo na PC?
9. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
Kuk,
Mílo, ještě není nic ztraceno! :wink: Já dneska taky klesla, ale ještě je brzo na mrchu, doufám, že se ještě zvedneme a na pěkně dlouho :dizzy_face:

Miru, vidíš, už tomu taky rozumíš, tý bazálce, co? :grinning:
9. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
Premyslim,ze si ho dneska pustim estee
9. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Jé, Bathory jsem taky ještě neviděla :cry: Ale P.S I love you je bomba, viděla jsem to v kině a teď jsem to zrovna i dočetla, to jsem si ale pobrečela... Podoba s tím, čím jsme si prošli s Kájou je fakt hodně veliká :pensive: Ale byly tam i okamžiky, kdy jsem čůrala smíchy :slight_smile:
9. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
To jsem nevidela zasejc ja taky bych to chtela videt to si sezen je to krasnej filmecek dlouhej ale super,a me se jen tak neco nelibi..Za tu dobu co se to natacelo to nejspis stalo :wink:

Segra ted peru dala jsem tam jen jedno vicko tak jsem zvedava zda mi to vypere se uplne bojim ja davam vzdy maximum tohle se mi zda malinko
9. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
Ty jo tady se zase maká.

Mno já bych to právě taky chtěla vidět, sice nevím jestli od toho neuteču, jak je to prý takový realistický, ale uvidíme no!

ááá, už je tu pauza, se za chvíli půjdu projít ven, dneska je tam krásně, sluníčko svítí, ne jako o víkend, to byl hnus. Jsme jeli z Prahy a v rádiu všude říkaly, jak je všude krásně, jen na ústecku se drží mlhy :angry:
9. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
Mílo, tady bylo o víkendu taky hnusně :unamused: Ale dneska tu krásně svítí sluníčko, zrovna když jsem v práci :angry: Už mám taky hladík, tak se těším, že aspoň na oběd na chvilku vypadnu... :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky vy krafalky nestíhám, teď jsem vylezla a letím ven si pro rohlíčky!!
9. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Ty jo tam je nádherně, že takhle nebylo včera :angry:

Jsem vykoupila drogošku,to je děsný, v rosmanu jsem chytla výprodej laků na vlasy, taft za 37 Kč, no nech ho tam, tak jsem si rovnou vzala 2 a ještě dostala slevu 20 Kč :grinning:, dobře já. A byla jsem se taky juknout na ty vietnamce na dlouhý, jsem se radovala minulý týden, že tam skončili a už tam jsou zase :angry: a ke všemu to co mají ve výloze vůbec nemají na prodejně, ale prý to jsou ty z lidický, že prý tam budou na přechodnou dobu, tam dělají nějakou rekonstrukci či co :confused:
9. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
No dneska je tam teda krásně!! Včera tak hnusně a dneska to je labužo!!

No vidíš do Rosmenna taky musím, Jarinovi pro ten dobrej gel!! Dneska jsem to nestihla, ani jsem si nekoupila pitivo tak mě tu kolegyně zachránila!! Tak zítra musím koupit zase já jí!!

Jinak holky baštím cornblakes v jogurtu a to je teda bašta Vám řeknu!!!
9. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Hmm, tak to by mi k obýdku nestačilo, leda tak jako zákusek po :grinning:
9. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
No měla jsem i jogrut a dvě kaiserky ještě teplý! Mílo to je jako na sucho, normálně v pytlíku víš?? Né jako, že bych měla křupinky a zamíchala do jogurtu!!

Ségra tak co řešíš, když tě nepozvala taky tak bych jí taky nezvala né?? To bude máma asi koukat né, že tam nejede??

Jo jo já jsem koukala na Dlouhý, že si tam udělali větve z Lidický další pobočku, ty to tady za chvilku obšacujou snad všechno!
9. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
No paní tam říkala, že prý tam budou jen dočasně, že něco rekonstuujou, ale nevím jakou prodejnu přesně myslela :sweat_smile:

by ten barák nejdříve měli opravit, to je jak dům hrůzy a pěst na oko.

Hele, koukám, zrovinka do kalendáře a Apolena taky není zas tak špatný jméno :dizzy_face: ale k nám by nešlo :unamused:
9. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
Hm to by k Vám teda fakt paninko nešlo!! Nejlíp se k Vám asi hodí Miluška a Vilík no!! :grinning:
9. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Miru, že ti jednu fláknu :angry: no fuj... po rodičích určo ne, ikdyž Vilda minule, že to bude Vildík... no to se ještě uvidí, si to pak v porodnici přepíšu a bude čubrňákovat, Vilda to prostě nebude ne a ne ne !!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Miluška už tuplem ne :grinning:
9. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
Mílo takový krásný jména neblázni!! :grinning:

Co si nahoře psala, že si Vilda něco usmyslí a má to hele, aby si toho Vilíka nevybojoval! Tě něčím obměkčí a je to hele!!
9. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
No tak tohle můžu ještě dodatečně změnit, to jde, přestavovat ale sama koupelnu nebudu :grinning:

No jasně, už vidím tebe jak dáváš Mirunku a Jardika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Mílo, Apolenka se mi taky líbí, ale k nám by taky nešla! :sweat_smile: Hele a co Mája a Vílík? :grinning: :grinning: :grinning:
Ale my se taky zařekli, že Janu ani Karla IV. nee :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jéé tak to by bylo fakt hezká Mája a Vilík. Jani to jsi fakt trefila!!

No přesně jména po rodičích jsou ty tam!! Aspoň u nás teda!! Hlavně, že tchýně radila když byla těhotná švagrová a sama dala taky jména po nich - jak originální!!

No jasně Majdalenka, Apolenka s Veronikou!! :grinning:
9. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
No vy jste ale ftipný, děfčata :grinning:
9. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Milo ja nad tim jmenem sem taky premyslela a mooc se mi libi a premyslela jsme jak bych ji asi rikala nejspis Lena,Apolenko,je to hezky :wink:

K nam se to hodi :wink: myslim teda
9. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
Apolenka Smolová?? :grinning:

Jo jako teď prostě frčí tyhle jména!!! Čím více neobvyklé tím lépe snad!!
9. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Segra asi ne no,mela tu bejt babicka ale ty jdou na ples Pete Jary sestrenice,takze s toho nic nebude aspon se tu nebudou rvat :wink: Ja to taky nepochopila no,my je loni pozvali,a ona nenapsala ani sms,a nepozvala a to sme byli v Roudnici,a kdyz slavil Mata tak rekla,at pruijedeme,ale to nam rekla mama takze nevim jestli to nerekla jen mama,protoze Jara rek,ze nas nikdo ani nepozval,takze koukal i Jara jako :wink: :grinning: Me tu chybet nebude,na tehle narozeninach mamky tak kecala jenom ona,nikoho nepusti ke slovu jen mlela o horach a jen jak jeji deti ona no jako rada si vyslechnu,ale co je moc je moc,tri hodiny poslouchta jeji nazory na jiny mamy,a jiny deti,to se nedalo teda
A dneska je hezký datum na narození 9.2.2009!!! To je fakt hezký a ještě mít Apolenku!! Hmmmmm!!
To je hezky ne??jako Leontynka
9. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
No tak znáš to né, její děti jsou přeci nejlepší! Hele a ona už chodí do práce??

No Leontýnku má teďka jeden bývalý kolega z práce!! Jsem zrovna včera na netu koukala, že se jim narodila!!

A zrovna jsem taky četla, že umřela ta herečka to Leontýnku hrála, měla rakovinu, to je hrozný no!
9. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
no to jo byla mlada 41 chudinka..Este nechodi radek ji este asi nic poradnyho za 20 tisic nesehnal :grinning:
a ona chce do kanclu,no jsou nejlepsi,Misu tam prej furt nekdo otravoval naky dite a ji to hrozne vadilo,no proste radsi nic..Asi bude Jara nasranej,ale uz jsem rekla,nebudu ji zvat kdyz ona se na nas vysrala a nas ani nepozvala kdyz mel Michal rok :confounded: :confounded: takze muze nekdo kecat,ze jsme ji nepozvala
9. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak snad je to tvoje věc koho zveš né?? To neřeš prostě ona ví moc dobře, že Vás taky nezvala tak co!!

No právě viď někomu patlat krémy na hubu za 20 tisíc!! Počkej a na co teda potřebovala auto??
9. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Odvazi Matu do skoly,a na treninky chodi na fotbal

No ale mama bude ais koukat,mechapu proc se ji porad zastava proste mama nemhla priznat to,ze nas nepozvala a vymlouvala to na to,ze stejne vecer nekam budeme chtit jit a Jara teda setrel a rek,no kdyby nas pozvala tak od 4 do 8 by to snad stacilo ne??a koukala,hm ale my sme sli raci po svim na jednu stranku jsme byla rada,ze sem k ni nemusela,ale najednu mi slo o princip,bohuzel babi me uklidnila,rikala no a aspon vis,ze jsi lepsi :wink: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
vzdycky mam chut ji pozvat aby nebylo zle doma s Jarou a nepohadali sme se coz nechci ani nahodou,a na druhou stranku me ovlada moje hrdost :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.