• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
To víš že jo ségra!! Hele dělej jak myslíš a Jára s tím asi počítá né, že ji zvát nebudeš!!

Nás zase Blanina zve kvůli dárku. Přes rok k nim vůbec nechodíme maximálně 2 - 3x do roka a na narozky, když mám přinést dárek tam mám dřepět né??
9. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
No to nevim on se me ptal zda jsem pozvala vsechny a ja rekla,ze jo,ale pred tim jsem rekla,at si nemysli,ze je pozvu kdyz na nas u nich nebylo misto a pak sme to neresili,aspon tady nebude takovej randal,jedinej kdo tady pak lita jsem ja..
9. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
No to je pravda, pak si nemáme ani kam sednout a kluci zlobí, stejně nic nejedí tak co!! :grinning:

Ona to pochopí hihihi!!
9. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Myslim,ze uz to chape jelikoz pozvanku nedostala :wink:
9. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
No tak já myslím, že určitě, hlavně aby to pochopil Jára! Jako, že mě ségru zveš a jeho ségru nezveš víš?? Aby nebylo zbytečný zle mezi Vámi!! :grinning:

Dneska je to normálně na opaling!!!
9. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
Hm on vi moc dobre proc
9. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
A jestli ji tady chce tak at si ji pozve sam,ma telefon tak at se stara ne??me je to prece ejdno on je tady bude obskakovat
9. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Péťo, máš rech, dobře ty :grinning: ať si ty chlapy taky něco zařídej samy, že jo, když to chcou.
9. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
No Mílo přesně!! Ségra on se bojí neblázni, nevěřím, že by ji sám pozval!!

Hele Jarouš taky říká, že starý nepřijedou na oslavu co měl ve čtvrtek! Já jsem mu říkala na co by jezdili, když mu přáli schválně v neděli, aby zase stará nemusela nic chválit co mám doma víš!! A mám klid hele!!

Včera se zase Jarouš líznul u Ládi to víš dávali si količku s rumíkem!! Tak jsme se cestou domů bavili, že malej Luky je hrozně závislej na Láďovi a babča ho nechce hlídat, protože jí tam řve tak ho mají na krku pořád jenom oni a Jarouš mi říká, že máme výhodu, že naše mamka pohlídá a jeho máma taky v pohodě, že Blanině hlídá kdykoliv. Já jsem mu říkala, že ať nepočítá, že jí je dám do zahulenýho!! A byl klid hele!! :grinning: Hele víme jak na ně!!
9. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
čiao krafny :grinning:
hlavně mě nezbijte... :grinning: :grinning:
mušim vás nejdřív dočíst, to je votřes, chvilku tu čovek nejni a vy jste to tu rozjely :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky Marti!!

Tak čítaj čítaj!!

No jo tady se pořád něco děje, ale hlavně teďka budeme čekat na paninku. To bude napívaný týden!!! Mílo jýá být tebou tak pokud by se mrška nedostaviila do narozek tak si udělám testík na narozky ráno a to by teda byl dáreček jako B R N O velkej!!!! :grinning: Ale to nevydržíš co??
9. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jůůůů, Mílooo, hele pořád to ještě vypadá podle grafíku dost nadějně!! je možné že se jajco fakt uhnizďuje, proto to tak skáče, ale zatím se radši nestresuj ju... ještě bych počkala tak dva tři dny a pak bych dala testa :sweat_smile: :sweat_smile: jůůů, mám z toho noumoš husinu! že by Ti to vyšlo! to by byla parádička!
Jani, a co Ty? jsi ve fázi čekačka? teda kdyby vám to vyšlo oběma, tak to bude fakt bomba!

Jinak, mě se vrátil manžik, ale moc mě nepotěšil, do týdne je zase pryč - takže ani ovu mi nestihne navštívit, dokud tu bude a podle jeho plánů to takhle nevypadá ne jen do dubna, ale dokonce do července!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míru prosím Tě - nechodíš k té švadleně naproti Kovobelu?? nebo Míla? počebovala bych zkrátit rifle a nevim kam se vrtnout... :frowning2:
9. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mílo jj, smazala jsem svatební albik, nějak jsem nechtěla, abych byla na netu moc dohledatelná... :zipper_mouth: takže pššššš. nejsem tu :grinning:
9. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
Marti, no naždááááár.... to je taky dost ,že se vokážeš :wink:
Miru tak do narozek už bude definitně jasno a máš recht to bych nevydržela... no uvidíme, uvidíme, řekla bych že za pár dní bude jasno...
9. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
no vokážu vokážu ale víkoš jsem fakt nestíhala, neb manža mě docela zaměstnával :grinning:
a v práci to je o držtičku... a minulý týden jsem teda odpadávala hned co jsem za sebou doma zavřela dveře, ještěže je aspoň dneska takhle krásně!

jsem byla po dlouhé době na masáži a mám ale taky docela dost.. našel mi takový ty tvrdý místa na zadku a za krkem a docela ve mně pěkně křupalo, tak doufám, že zítra ráno vstanu z postele :confounded:

Mílo asi bych taky nevydržela, ale jakmile se to přehoupne přes červenou čáru tak bych být tebou testla, páč ty to máš oproti mně pravidelný jak hodinky :sweat_smile:
9. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
Jo Marti, co ten makeup, je to moc tmavý, viď?

A zítra jako always? Nejedeš nikam?
9. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
tý jovka! Mílo ten byl tmavej jako bláááázen! myslíš, že bys mi vybrala nějakej světlejší - asi jako na můj odstín pleti? mamina vypadala jak indiánská babička :grinning:

zatím to vypadá, že jako always, kdyby něco - tak dám ještě vedět, něco se tu šeptilo o služebce, tak se to snad do zítřka ještě dozvím a dám ti avízko
9. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
Marti jo jo chodím k té naproti kovobelu!!

No hele Mílo a kdy kdy v pátek třeba už?? Hele to nevydržíme to tě budeme pořád otravovat, to je fakt napívaný teda!! A kor když víme, že to vypadá nadějně sakriš!!

No Marti tak na masáž se chystám taky k té paní jak chodí Míla nahoru k nemocnici!! Taky chci promasírovat!

Marti do července?? To snad není možný, to mi neříkej, že se netrefíte do té doby???
9. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Marti, ale musím říct, že od té doby co jezdím na kole doma tak tomám se zádama lepšejší, už to nemám tak tuhý - svaly - záda!! :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
Marti, jafně, že vyberem :wink: vezmu zítra katalog a něco vyberem :wink:
9. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
MIru, ty už jsi horčí jak ta Bajcurka hele :angry: tak zas na mě vyrukovala minulý týden na záchodě, jsem fakt už myslela, že jí pošlu někam :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
No tak ta je s tím známá no!!!

Marti sháníš make - up jo?? No tak chce to spíše nějaký přirozený no, od Oriflamu jsem měla Porcelain nebo jak se jmenuje a ten byl takový přirozený!

Od Avonu používám Ivory a nebo ještě lépe Nude!! Ten je takový jako do hněda ten Ivory je spíše jako do růžova. Ale poslední dobou jsem si oblíbila ten Nude no, ten je fakt takový přirozený!! Minulý katalog byl jenom za 199,-Kč tak jsem si ho vzala a teď je myslím za 269,-Kč! A je to dobrý, že je v pumpičce a dáš si kolik chceš!! Ani nevím jak se dávkuje u Oriflamu no vidíš, ale myslím, že je v takové tubě není Mílo??
9. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Mílo už mlčím už mlčím - počkám tedy nu což!! :unamused:
9. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Jafněě, tak zítra, kdyby něco písnu Ti Mílo a vyberem to :wink: a vyprdni se na ty kecy okolo... některý lidi nemá cenu řešit, to my tady tě jen tak poňoukáme :slight_smile:

Mirčo já na těch masážích byla naposledy nevim kdy, tak jsem měla všude samou bouli! docela mě fakt zrasil a v jedné chvíli se mě ptal, jestli ještě žiju... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já právě začala taky zasejc jezdit, ale jen dvakrát týdně hodinku a mám fakt dost, minulý týden už to byl spíš nadlidskej výkon! :angry:
jj, je to celkem k neuvěření ale Peťa mám teď nějaký fofry a má toho nad hlavu, takže pochybuju, že bysme se do něčeho plodnýho trefili, teď určitě ne, máme pešouna leda tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to zase neřešim...
9. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
Miru, my máme jak v tubě tak i ve skleničce s dávkovačem, ale Marti mamča si vybrala takovej tmavej odstín, tak jsem jí půjčila jeden můj co mám doma, neb se mi to zdálo moc tmavý, páč ty makeupy jsou tmavší než na tom obrázku. :confused:
9. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
No je fakt, že od Ori jsem měla taky jeden tmavý, ale zase když jsem byla opálená tak byl dobrej no, ale jinak to vypadá divně, když máš krk pak jinou barvu!!

No Mílo vidíš já to taky vidím v létě bledě s tím vysazením to bude mít Jarouš fofry, Fanda už nasmlouval tolika práce, ten se nezastaví a domu bude chodit unavenej!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
Uff, tak už se konečně blíží hodina H a jde se domů, dneska to tu bylo fakt děs, nif mě nebavilo.... tak jdu s pískem, umýt nádobí a hurá dom :slight_smile:
9. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
Já jsem se akorát vrátila z písku i s umytým kyblíčkem!!!

A jsem tady ráda, že jdu dom i když nám dneska tři věci odpadly tak nějak mě to nebavilo dneska, to pondělí je prostě dlouhý!!! :grinning:
9. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
Koukám, že už jste to zabalily.. tý jo, mě teď docela vyděsili naši, říkali mi, že prý zas ukazovali ve zprávách, že na nějakým městským úřadě vyházeli lidi, že lezli na služebním počítači na mejly... sem asi zase nepáchnu leda doma.. bojim bojim bojim :frowning2: :frowning2:

jo Mirčo,Nude jsem měla právě od Avonu taky, hele oni už nedělají takový ten make up myslím, že to bylo něco jako 3 v 1 byl to pudr i s tím podkladovým krémem a nevím s čím dohromady, měla jsem Warm Beige a už to vůbec v katalogu nikdy nevidím, přitom bych to docela počebovala, nevíš jestli to ještě Avon vyrábí?? :confused:
9. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Jinak - chtěla jsem se vrhnout na kolo, ale jsem fakt odrovnaná, bolí mě i děsně za krkem, tak si jdu akorát upatlat finskou :pensive:
9. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.