• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Krásné raníčko holky!

Jani jsem ti chtěla napsat, když jsou dvě na to hupsněte a pak čtu dál a Vy jste na to hupsli a pojistili to, tak to je super no!!

Mílo tak se pořádně nadopuj a šup na to, a koukám, že když se zadaří tak to bude září jak vyšitý co?? Ale co hlavně, že bude!! :grinning:
10. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
No už jsem Vildovi řekla, že to správné semínko mi dá až v lednu :grinning:
10. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Krásné ránkooo :dizzy_face:
Mílo dííkas, hned jsem si to vytiskla a o víkoš se do nich dám :wink:
jsi mě rozesmála s tím semínkem, hlavně ať to vyjde, jedno jestli na září, nebo na říjen :slight_smile:

Jani, tak ještěže jste na to hupsli, ale asi bych do toho šla ještě dneska znovu jak píše Míla, lepčí se pojistit :grinning:
10. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
Marti, no to sice jo, ale víš jak, lepší by byl až říjňáček :confounded: :grinning:

Jsou fakt dobroučký, holky je vedle zkoušely taky a prý měli úspěch. :wink: Jen já je zapomněla potřít tím bílkem, páč jajca jaksi doma došly, ale i tak jsou dobrý :confused:
10. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
10. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
Mílo to je fuck, hlavně ať už se ti tam uhnízdí a rostě prťous!! Tak budete mít příští rok Vánoce ve třech, jééé to bude romantika!!!

Jani přesně tak jen to pojisti ještě dneska, sichr je sichr!!!!

Jééé perníčky jsme dostali taky v práci k Mikuláši!! :grinning:
10. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
Mílo chceš koš na prádlo??
Já bych taky potřebovala novej!! Co máš vůbec pro tchýňáky k Vánocům!
10. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
To není pro náš, to je pro šváru :slight_smile:

Těm Vilda koupit zastřihávač vlasů
10. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
Aha!!!

No a chtěl by ho? Do nového bytečku myslíš Davidovi???
10. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
Nazdárek!
Mílo, jů, semínko, to je hezký :grinning: Tak fajn, že mršule dorazila a že začne nové kolo :wink:
Ten koš se mi líbí!
S tím dnešním pojištěním teda nevim nevim... Jestli se mi bude chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo, Mílo, díkes za recepis, možná je taky ještě vyzkoušim :slight_smile:
10. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
Miru, právě že prý nějaký takový chtěl. Ještě Vilda vymyslel, mu koupit i nějaký ručník k tomu, jenže to potřebuju zjisit jakou, že má vlastně barvu tý koupelny, aby to ladilo :sweat_smile:

Holky není zač, snad se vám povedou. Já jsem si dneska koupila od Dr. Octkera zdobící trubičky tak je vyzkouším
10. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
Mílu mně se ten koš líbí, šla bych do něj :wink:
tak co, jakej byl řízeček? :grinning: :grinning:
jjé já ještě mušim koupit na ty perníčky vajíčka na trhu, eštěže tu o tom píšeš :dizzy_face:

Jani hele, žádný, estli se ti bude chtít! prostě na to vlítněte a půl je hotovo :slight_smile: :slight_smile:

Cholký, Míru, Mílu - co obídek zítra?? :sunglasses:
10. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
čéče, co jsou to zdobící trubičky? myslíš jako ty, na které se namotávají třeba kremrole?? :confused:
10. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
Mílo, přesně na to samý jsem se chtěla taky zeptat... :confused: :grinning: Já musím doma vyštrachat takovej ten zdobící pytlík, je to vlastně spíš trubička s dírkou na zdobení těch perníků... Možná je to něco podobnýho :slight_smile:

Marti, no já nevím, jestli se 4. den po sobě ještě na něco zmůžu... A taky nevim, co na to bude řikat manža.. :grinning: No uvidíme :wink: Ale je fakt, že když chceme děti, tak pro to musíme taky něco udělat!

Jů, obídek jo? Bych šla s váma! :pensive:
10. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
To budou asi ty zdobící na perníčky Marti jak mají tu mini dírku, aby z toho lezl krásně krém a zdobil ty perníčky si teda myslím!!

Jani to víš, že jo jen na ně hupněte!

Marti klíďo píďo akorát jdu zítra do jednačky opět tak nevím jestli vylezu, ale jinak bych šla!!

Mílo tak to je super když ho chtěl, aspoň víte co koupit a ručníček k tomu by nebyl špatný!!
10. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Marti, řízeček byl mňamkozní, oni tam dělají i dobrej salátek.

No je to skoro něco podobnýho, akorát, že už v tom je přímo ta poleva, zkusím to někde najít, jsem právě na ně viděla reklamu v nějakém časáku.

Ty jo, oni to ani nemají na svých ofiko stránkách... tak jdu pátrat dál
10. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
Miru, se ti to radí! :grinning:

Mílo, jo aha, tak ona je v tom už hotová ta poleva! Tak to já jí mám bez polevy... :grinning:
10. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz
Jani přesně jak píšeš, musíš proto to něco udělat, když chceš mímo né??? To je na tom to nejkrásnější to dělání!!
10. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
JJ, přímo poleva, je tam bílá, žlutá, červená a zelená, sice je to trošku dražší by se dalo říci, chtějí za to u Lachmana 62 Kč, ale co je to zas bez práce, a mě to s tím pytlíkem nejde, to jsem zkoušela loni a bylo to fiasko :cry:

Marti, já bych mohla :wink:
10. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
achááá, tak to už chápu, to je dost dobrá věc, aspoň se s tím člověk nemusí patlat s pytlikem :dizzy_face:

Mílo tak ju, tak zase jako vždycky? nebo leda, kdyby šla Mirčus, tak že byste mě zase prozvonily až se budete blížit :slight_smile:
Janí tak přijeď a pojď s námi takýýý :grinning: :sunglasses: teda čtvrtý den jo? no už se ti ani nedivím, že nad tím přemýšlíš, to je docela síla, ale představ si, že jsi na dovče u moře a půjde to jak po másle :grinning: :grinning:
10. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
Marti, kdyby to šlo! :confounded:
Ty představy mi moc nejdou, než se manža vyhrabe z koupelny, tak je půlnoc, a to pak akorát přemejšlim, že ráno zase nevstanu! :frowning2: Kdyby chodil dřív spát, tak bych s tim takovej problém neměla... nebo kdyby byl aspoň víkend... :zipper_mouth:
10. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
Marti, OK, já si dám ale něco malého, páč odpoledne máme vánoční večírek.

Jani, je fakt, že 4 dny za sebou veverkovat, je taky dost no a to už skoro pak neděláš ani pro zábavu, ale že musíš no! Ale třeba se to povede :wink:
10. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
oukej Mílo, já to taky zítra nebudu přeháňkovat s tím obídkem, ale esli budu mít hlad jako dneska, tak budu jak sysel to do sebe stejně lifrovat. :sunglasses:

Hmm, Jani, tak o půlnoci by se mi teda už taky nechtělo, u mně padne desátá a šmitec, házím šlofana a může mě milovat každej leda ve snu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je na tom právě to, že musíš, mě to pak ani nebaví - to jsme měli o prázdninách a bylo to divný takhle :confounded:
10. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ti to Marti připomenu až si zase objednáš 5 knedlíků :grinning: syslíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sakra, padla na mě poobědová krizička, jdu si asi udělat kafíčko :pensive:
10. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz
dyk já neveděla, že mi jich přinesou tooolik :grinning:

já tu taky umírám, ale on venku poletoval snížek, tak to asi bude tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
Snížek, jo? :confused: To jsem nějak propásla, jak tu mám okno za zády
10. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz
no jů, já byla v depu, tak jsem se zastavila a čučela z okna a poletoval, ale teď už zasejc nic, aspoň mi to cestou dom nebude klouzat :dizzy_face:
10. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
To jo... ale na víkend slibujou huhuláčky, tak jsem zvědavá :wink:

Jsem teďky něco chtěla písnout a nevím co :unamused: sakra já mám fakt hosipa, to je děsný
10. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
fakt jo? bude sněžit? to mi o víkoš neva, aspoň to napadne víc na horách a budeme mít na čem lyžkovat :sweat_smile:

tak si ty hosipe koukej vzpomenout, ono tě to stejně napadne až na to nebudeš myslet :grinning:
10. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
Holky to jsem si vzpomněla, když mluvíte o lyžování!
Včera mi přišel od 02 Vánoční dáreček! Slevy do Humanicu, Obi,Klenoty Aurum a ještě krámky to už si nepamatuju a 30 % sleva permice na lyžovačku na vybravené vleky, ale teďky Vám je fakt z hlavy nenapíšu! A taky 30 % do Aqua parku do Prahy!! tak to je docela slušný né!!

Jo jo to veverkový každý den znám z dovči, ale je fakt, že tam člověk spí jak dlouho chce, celej den nic nedělá a není unavenej tak co potom dělat jiného že??

jani ale držím palečky, aby jsi nám třeba v tom lednu oznámila zprávičku!! :grinning:
10. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.