• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
čaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuu holky, tak co už je nějaká těhule? Mě zatrnulo minulé pondělí, páč jsem bordelář a nechávám vše na poslední chvíli, tak i recept na antibaby si nechávám posílat tak den předem. No a jsem se tam nemohla dovolat a když už jsem se vážně bála, tak jsem se tam dovolala a zjistila, že moje doktorka tam už nepracuje, a že jsou tam jen samí psychiatři a ti mi teda fakt recept na antibaby nenapíšou, teda aspoň mi to odmítli a to jsem fakt naléhala. No prostě, když jsem se konečně dopátrala mojí MUDr., tak jsem zjistila, že dostali výpověď z nájmu a musely se přestěhovat. Tak říkám fajn, to jsem ráda, že jsem Vás našla a potřebuju recept na antibaby. A zase studená sprcha, sestřička mi oznámila, že mi ho nedá, páč ještě nemají recepty a nejsou napojeni na systém. A že nejdřív v pátek. A já to měla začít brát v úterý. No byla jsem zpocená až na pr..... Naštěstí asi v třetí lékarně takové hodné babči vyslyšely mé trápení a daly mi platíčko mého vytouženého Logestu a recept mám přinést tenhle týden. Fakt mazec.
Jo, teď jsem akorát přišla z posilovny a asi umřu. Bolí mě i to o čem jsem nevěděla, že mám.
9. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Marti mám katalog v práci, takže se juknu až zítra!! Ale myslím, že tam něco takovýho je a je to i se zrcátkem mám takový pocit!! Ale juknu zítra!!

Ilone tak to věřím, že si ze zapotila!! Já si chodím pro anti radši když začínám brát poslední platíčko, abych měla klid!!!

Jo tak já jak to tady dopíšu tak jdu na orbi taky!! Vzala jsem si carnitin tak ho musím nechat trošku působit!!

Jo jinak holky před vteřinkou tu byl Jarin a prej co Vám sem lezu, když nejsem snažilka. Mám si prý založit svoje téma a to ODPUDILKA, šprajcovka přírody!! Holky ten mi dáva čoudy!! :grinning:
9. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Marti já myslím, že ten make-up co o něm píšeš používala moje kolegyně! Mílo Katka jestli víš a vím, že byl 3v 1 a měl zrcátko to bude určo on!! Marti a nekoukala ses teďka do toho co jsi měla půjčený? Ono je totiž možný, že změnili obal víš?
9. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Áaaa tak jsem narazila na album Alcatka tak čekají druhé!! To jsou mi věci občas tady!! :grinning:
9. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky to Vám musím napsat! Trošku jsem Vám fušovala do grafu a nedalo mi a schválně jsem si dneska změřila teplotu jen tak pro zajímavost! A naměřila jsem před chvilkou 38,1 je to možný?????? Je fakt, že se schyluje k tuli tuli tak možná, že to má nějaký vliv, jen co Jarin dovenčí tak.......!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se lekla, že mám snad teplotu nebo co?? Nebo jestli to nemá vliv, mám poslední tři anti a příští po mě čeká ms!
9. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti, ten úřad byl tuším v Ostravě nebo Opavě.

Ahojky Ilčo, ne zatím žádná těhu nejsem a vypadá to že asi jen tak nebudeme :confused:

Miru, pokud sis tu teplotu měřila před chvílí tak to není nic prokazatelnýho, neb bazálku je nejlepší měřit ráno hnedky po probuzení, nejlépe ještě v posteli, během dne to nemá smysl.

Holky, to je dneska sněhu co? Jsem si ráno říkala, že jsem asi zaspala, když je venku takového světla a ono ejhle huhuláčci napadaly,jsem nemohla dostat Nelču dom :sweat_smile: jak řádila :grinning:
10. únor 2009 v 07:12  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Já vím Mílo, že je nejlepší to měřit ráno, ale překvapilo mě, že je to nějak vysoký ta teplota víš?? Jsem myslela snad, že mám horečku!!

No Mílo to mi povídej, včera jaro a dneska zase tohle, Maxik byl nabalenej, to bylo hrozný tím čerstvým sněhem!! Měla jsem co dělat, abych vyjela ten kopec od věznice nahoru, auto řvalo jako kráva, já stála na plynu a nic ono to nejelo, jsem si říkal, že sjedu pozadu a to bude prdel teda, nakonec jsem to vyškrábala, ale katastrofa prostě, silnice posolený, ale na čerstvý sníh! To trošku nevychytali!! Takže fakt super zážitek!!

Mílo počkej co tím myslíš, že asi jen tak nebudeme???? :confounded:
10. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
Mílo resp. nebudeš??? Myslela jsem to jenom na tebe? Mrška dorazila jo?? :frowning2:

Hm jenže tam pořád sněží ach jo!! Já už nechci sníh!!!! :confused:
10. únor 2009 v 07:36  • Odpověz
Mílo slyšíš?? Už to tady houká, už je někde bouračka určitě!!! :frowning2:
10. únor 2009 v 07:37  • Odpověz
JJ, slyším slyším, byla to ambulance bílá, jsem vykoukla z okna... jj... už hlásili v rádiu, že když jedeš na ústí přes lovo, tak je tam bouračka.... njn.. napadlo trochu sněhu a řidiči nezvládaj a dál jezdí jak prasata :frowning2:

Máš naušničky? Chci dělat už modelku, hi hi.

Mno, zatím nedorazila, ale teplota klesá, takže je to jafný :frowning2:
10. únor 2009 v 07:39  • Odpověz
Marti jinak ten make-up jsem našla jak o něm píšeš! Akorát už se to tak asi nejmenuje nebo jsou iné odstíny!! Jsou tu např. Medium Beige, Natural Beige. Je možné, že ten odstít přejmenovali nebo je místo něho jiný odstín. Všechno je možný!!!
10. únor 2009 v 07:40  • Odpověz
Mílo už vím co to bylo, byla to vězeňská sanitka, že by nějaká sebevražda resp. pokud o ní?? Někdo to asi psychicky neunesl!!

Jo jo mám naušničky, vezmu ti je až půjdu nahoru!!!!

Hm tak jak klesá tak to znamená, že se blíží MS jestli jsem to dobře pochopila?? Kdyby jsi byla tak se drží stále stejná teplotka??? Hm tak to mě mrzí Mílo!!!

No a Jarouš tento týden vyfasoval Fandy pežútka a má na mě letní gumy, takže to bude asi jazda na barák!! Už jsem mu volala tak říkal, že kdyby proti němu vyjelo auto tak nevyjel kopec!! Hustý no! :cry:
10. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
Už to fungíruje konečně!!
10. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Nás tu vyhmátly, tak nás nechaly vycukat hele :grinning:
10. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Čau holky,
Mílo, co ten pokles? :angry: Ale dokavaď rudoška nedorazila, tak ještě není nic ztraceno! :wink: Mě můj březnovej grafík taky pěkně napínal poklesem a pak najednou stoupnul :wink:

Ráno v metru každej chrchlal, smrkal a kejchal, fuj fuj, nechci chřipku! :frowning2:
10. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
Jani, ahojky,

já za to nemůžu, to ta teplota, mrcha jedna :frowning2: jsem ten teploměr ráno přemlouvala, aby ještě o stupínek povyskočil a nedal se, chajzlík jeden :rolling_eyes: . No tak já se budu utěšovat, že tebe to taky tak napínalo... uvidíme do konce týdne bude určo jasno.

Jani, tak se nacpi nějakýma vitamínkama a chřipka půjde o dům dál :wink:
10. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky Jani!!

Jo jo já jsem taky dneska ráno měla plný to krčisko a leju do sebe čajík, tak snad mě to neskolí!!

Mílo držím palečky!! Uvidíš ráno, snad to zase stoupne!!

No Mílo hele to je prava, viděli no jo zase ty dvě připojený na koníkovi a šup utli nám tipec!!
10. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
Paninko za chvilku jsem u tebe i s naušničkama!!

Jdu si pro ty zázraky vydělaný!!
10. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
Mílo, tak o přemlouvání teploměru bych mohla taky vyprávět! :grinning: Ale stejně je nám to prd platný :angry:
Ten můj březnovej graf mě fakt pěkně vypek! :grinning: Už jsem čekala ms každým okamžikem a ono nic... :dizzy_face:

Vitamínkama se cpu pořád, tak snad všechny viry zahubí :wink:
10. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Jani, tak třeba letošní březen to budeš mít taky tak :wink: a konečně to tu někdo prolomí :grinning:

Miru, tak čekám.. to budu krasavice, si tam musím jít taky pro stravošky, abych mohla za co jíst, když jdeme dneska s Martou na obýdek
10. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojký, jen jsem se nakoukla a hned zas mažu - aby nebyl průůser.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo když já to v tom katalogu nikde nenašla ten 3 v 1, máš recht že to bylo i se zrcátkem, taková tmavě modrá podlouhlá krabička obdélníková, myslíš, že to teda ještě vyrábí Avon?

Mílo neztrácej naději, pokud babizna ještě nedorazila, tak není nic ztraceno! třeba se teplota ještě vzpamatuje, těším se za chvíli na oběd, mám hlada :grinning:
10. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Mílo, když to nevyjde teď, tak v březnu už musí! A budeme mít malý prosinčátka :sunglasses: to je stejně strašný, jak to letí! :unamused:
Už mám taky hlad!
Tak Mílo Marťu pozdravuj!
10. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
No jasně Jani jako jsi ty prosincovka co?? A hele mohlo by to být na Vánoce, ale to jsou jenom spekulace! Každopádně Vám přeji hodně štěstí!!

No jo Míla už je krasavice, už se jí to tam v oušku bliští!!!

Holky tak Vám přeji dobrou chuť!!

Marti to by ses musela podívat ty, protože já se v těm make-upech moc nevyznám víš?? Oni často mění obal, takže je možné, že to tam je, ale v jiném obálku víš?? Jsou tam pěnový, tekutý prostě různý no!!
10. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
Marti, za chvíli jsem tam... čekej founa,

ještě skočím na poštu s balíkem a razít za tebou....
10. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj kočendy,

přišla jsem se na Vás na chvilku mrknout :slight_smile:

Tak co Milu jak? Aha už to vidím, ještě nevíš, na tak snad už to konečně vyjde :wink:

A co ty Jani, jak jste na tom vy? Taky jsi v očekávání?
10. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
teda vy máte nějaký dlouhý polední pauzy :confused: :grinning:
10. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky Péťo, to víš, tady je to vesnice a na dodržování poledních pauz se tolik nehraje. Ikdyž někdy ji protáhnu a někdy jsem venku max. 10 minut, takže ono se to nějak vykomnpenzuje.

JJ, už je ze mě carevna z naušničkama :grinning: a jsou fakt super... si možná Miru zase nějaký objednám, ale už zas nevím jaký se mi tam líbily :sweat_smile:

Petul a co ty, jak to jde v rachotě?
10. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
No u nás se na pauzy nehraje vůbec, takže oběd zhltnu mezi zvedáním telefonu a fakturováním objednávek, takže na vředy jako dělaný :angry:

Jinak v práci celkem dobrý, práce mám sice hodně a domů jezdím pozdě, ale ten první nápor už tak nějak opadnul :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Cusik holky tak vas zdravim.
Venku se to pekne vyvedlo co??my jedeme az se mala vyspi do Jungle nebudeme vecne drepakovat doma,a venku je blato blee fuj.
10. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Péťo, si vemte boby :grinning:

Petul, tak to je dobře, alespoň nás můžeš navštívit i tady :wink:

Se jdu dneska odpoledne udělat krásnou, jen pořád nevím co si mám na tu palici dát, jsem sice objednaná na melíry, ale do světlých se mi moc nechce, bych chtěla jít na tmavo... tak uvidím co se mnou kadeřnice vyvede a co mi zase vymluví :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.