• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahojky, tak jsem zpět z oběda a klasika, nechce se mi nic dělat, tak nakukuju... :wink: Ale budu muset, nějak se mi ta práce množí nebo co :grinning:

Petul, no jo, já jsem taky v očekávání, následuju Mílu :wink:

Miru, no jasan, prosinčátka jsou fááájn :wink: :grinning:
10. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
jj aspoň už mám čas sem na vás občas mrknout, dřív jsem nestíhala vůbec :slight_smile:

ona ti určo Milu dobře poradí a budeš fešanda :wink:
to já nebyla u kadeřnice už ani nepamatuju kdy naposled, vlastně pamatuju 2 dny po svatbě :slight_smile: a to už je nějakej pátek :slight_smile: Teda ten čas strašně letí :confused: :rolling_eyes:
10. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
No jo jani nejhezčí vánoční dáreček!!

No jo je z toho pěkná břečka, se mi to pěkně smýkalo!!

Mílo ty budeš kočanda teda, nový naušnice, vlasy!! Ty do toho řežeš teda!!
10. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
No tak mě stříhala ségra loni v tuhle dobu a od té doby zase vlasy neviděly nůžky!! Taky už to mám pěkně dlouhý, ale mě to neva!!! Docela mi teďka rychle narostly asi je to těma maskama co jim dopřávám!!
10. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak ti Jani taky budu držet palečky aby to vyšlo :wink:

švagrová teď čeká druhý mimčo a my teď poslucháme kdy do toho taky praštíme :rolling_eyes:
10. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Peťul, jo tak tyhle kecy znám.. a to jsem se dozvěděla, že prý se u nás v rodině i vsázej, kdo bude mít dřív dítě, jestli my nebo brácha se švagrovou :angry: to mi fakt hlava nebere. Jako až to bude tak to bude! Nevím co pořád řešej, když chtěj mímo, tak ať si ho poříděj samy, že jo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
ale po tomhle víkendu jsem se zase ubezpečila, že na to nejsem ještě připravená, jsme byli u šváry a když jsme odcházeli, tak mě malej přetáhl skákacím míčem po zádech a teda že to byla šlupa, jsem myslela, že mi vyrazil dech a pak jsme jeli se švárovci autem do Prahy a pořád mě pošťuchoval a pak řiká: píchnout do oka, to je legrace, to je legrace. No já z něj byla hotová :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Petul, díky! Uvidíme ode dneška za týden, to už bude jasno :wink:
Hlavně, že už máte v práci volněji...

Miru, takovej vánoční dáreček by byl ze všeho nejlepší... :slight_smile: Tý jo, tak to musíš mít vlasy pěkně dlouhý teda! Já byla u kadeřnice před 14 dněma a s radikální změnou :dizzy_face: Jsem zvědavá na Mílu, doufám, že vás holky brzo uvidim! :slight_smile:

Mílo, přesně tak, akorát teď po roce a půl už se nás radši nikdo ani neptá... :grinning: Vždycky jen tak nenápadně sondují, co je NOVÉHO !!! :angry:
10. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
No Peťul tak to já mám taky takovou vypečenou neteřinku, ta má taky samý vypečený hry!! To víš ta je pálená holka!! Ale zase se jí nasmějeme!!

Jenže já taky takhle přemýšlím a to by jsi pak děti neměla nikdy!!
10. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
no já taky nevim co řešej, vždyt mají kolem sebe dětí kupu, všichni švagři už děti mají a Lukáš je prostě poslední, teda když nepočítám jeho ségry, ale těm je 16 takže se to u nich ani neočekává :grinning:
10. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
U nás otravuje pořád ségra a Jardy rodiče, jinak naši jsou v pohodě i když táta občas taky rejpne, že ještě nemáme!! Ale to je fakt občas!! No a největší prudič JARIN!!!!! :grinning:

Jo jo mám je dlouhý no a když je mám mokrý tak je mám skoro nad prdel, chybí pár čísel!! No Jani to my taky doufám, že už tě konečně uvidíme!!
10. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jani, tak šup šup na víkoš do Liťáku a skočíme na kafíčko :wink: neplánuješ náhodou cestu na sever čech? Taky bychom tě rády viděly, to už je taky věčnost, kdy jsme byly na pizze, to bylo někdy v létě nebo napodzim, ne?
10. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
je fakt, že se s prckem taky nasmějeme :slight_smile: , ale doufám, že to druhý budou mít hodnější, jinak švagrovou lituju

No jo Jani, u vás je to něco jinýho vy se snažíte, ale my (teda já) zatím nechceme, tak nějak nechápou proč, když už jsme svoji a bydlení zajištěný taky máme...
10. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
No tak nějak Mílo, seděly jsme ještě venku! A pak jsme byly na tom kole!
10. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
Petul, ještě na to asi nejsi tak nějak vnitřně připravená, já to měla stejně a bodový zlom byla svatba, předtím jsem o tom taky nechtěla ani slyšet a ani zatím nelituju, prostě až to bude mět přijít tak to přijde.
10. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
no u nás taky prudí spíš Lukášova rodina, můj tatka říká, že máme ještě času dost, akorát mamina občas prohodí, že už se těší na vnoučata, ale to se těší asi každá máma :slight_smile:
10. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
No jo vlastně, ještě jsme byly na tom kole a to bylo určo někdy na pozdim....
10. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
asi tak nějak Milu a hlavně si přijdu mladá na to být mámou
10. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
No Mílo to bylo někdy v září nebo tak nějak, ještě bylo teplíčko, no počkej možná srpen, protože v září jsme pak letěli na dovču!!

Už by mohla přijet potvora jedna no!!

No já nevím co všichni mají. Ségra ač je o 4 roky mladší tak má holku a Jardy rodiče mají od švarové taky a pořád pruděj!! Ať nás nechají žít co?? Hlavně Jardy máma nadává, že do sebe ctu prášky, to nemůžu před ní, to je vždycky prouser!!! Abych se pak nedivila, že to nejde!! Takže u ní vím, že by mi to stopro vyčetla!!
10. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
JO tak to já si přijdu taky......... Si říkám, že je pořád čas!!
10. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ty jo, tady leze puchejř :confused: no to je počasíčko dneska tedy, ráno závěje a teďky zase budem vyndavat plavky :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
No jo já vyndám plech a jdu chytat bront!!!

Teď tu byl Huťka Mílo tak vypadá dobře, zhubnul 10 kg, ale to mu jenom prospělo a 21. února jde na vyšetření a když mu to dopadne dobře tak 1. března jde do práce, ani nevíš jak se těším!!! Dyť už je skoro půl roku doma, ono se to nezdá co??
10. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
na mě to tu už praží dvě hodiny, si tu připadám jak ve skleníku :grinning:

to já si právě taky řikám, že je ještě čas a pořád řikám tak za 2-3 roky, akorát manža remcá, že už to prej řikám 2 roky :grinning:
10. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
Však on se taky dočká, ať si zatím chodí chovat k bráchovi, ten by teďky měl mít malý mimčo, ne? Myslím Jirka, no ikdyž ono asi už tak malý nebude, si matně vzpomínám....
10. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jo tak to já každý rok říkám taky "Tak příští rok", ale že už to říkám od 23 let to je takový detail!!! :grinning:
Ale ale segra mamka se nepta sice tebe ,ale me,a tata ten taky ten se vam furt smeje...

Mela jsem navstevu,a uz se tesim az vypadnu,mala furt chrni nechtela spinkat
Milo jaky mas teda ty usnicky,ty s kaminkama??,ale dej si bacha vypadavaj,jo a jdi na hnedo zmena je zivot :wink:

Vcera jsem videla od Loreal zase jeden krasnej odstin ,ale ten byl to mi Jarous nechce uz teda dovolit,ale fakt do nej jdu,az po nejaky dobe az se tohle zase okouka,je krasnej..

A na boby nejdu fakt je to des,pekna srajda

je uz ho budes mit v praci tak dedouska pozdravuj a at se mu dari :wink:
Holky, já bych ráda přifrčela, ale babča je pořád v Praze :frowning2: Tak by mi tam bylo ve studeným baráku samotný smutno :cry: Ale až bude v Liťáku tak jsem tam hnedka jako na koni! :wink:

S tím plánováním dětí, Petul a Miru, neváhejte, abyste nepřeplánovaly a nedopadly jako já! :zipper_mouth: Já měla taky pořád dost času a jiné výmluvy... A teď toho lituju... No jo, ale nemůže jít v životě vše jak po drátkách, to by byla nuda :wink:
10. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo Jirka má tušim, že půlroční Lili, akorát my se s Jirkou až tak často nestýkáme, on je takovej trošku jinej :slight_smile:

takže spíš chodíme ke druhýmu bráchovi, kterej má 2,5 letýho kluka a teď právě čekají druhý, takže si chování a vození zase užije až až :slight_smile:

No a třetí brácha má holky na chování už velký, jedný je 10 a druhý 6
10. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
To je takovy divny,kdyz slysis od zensky,ze deti nechce kdyby to rek chlap ,ale öd zensky je to takovy sobecky,prece jenom je ona co ty deti strasne miluje a travi s nima vic casu nez chlap,nebo to tak vidim ja protoze ji mam,a prijde mi to lito..
10. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Péťo, jj s těma barevnejma kamínkama a vypadají fakt dobře, ikdyž bych spíš brala, kdyby byly na špuntík, než takhle na protáhnutí, ale jsou super.

Peťul, já vím, že je jinej, jen nevím jestli jsem ho někdy vůbec viděla, mno možná jednou. :sweat_smile:

Jani a plánuje babča, že na jaře zas půjde zpátky na sever? aby se jí v Praze náhodou nezalíbilo :grinning:
10. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.