• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Moje sousedka nechtela porad deti,ale jeji chlap jo,nakonec ma dvojcata kluci uz trilety a po porodu brala prasky na nervy,jelikoz to proste nezvladla,33 let a proste na dvojcata asi trosku prestarla :grinning: nebo nevim je to sila no nekdy byla zvykla na svoji pohodu klidek,plno penez golf,a pak to s ni takhle zamavalo,kdyz mela povinnosti
10. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
no jo Jani i to se může stát, to je prostě život, ale však se ti štěstí nebude vyhýbat věčně :wink:
10. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
Péťo já neřikám, že děti nechci, ale že zatím děti nechci a právě proto, že to budu já kdo s ním bude 24 hodin denně ne Lukáš, tak se na to ještě necítím
10. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
no o nic si nepřišla Milu :grinning:

teda kdyby mě slyšel Lukáš ten by mi dal :slight_smile: Ale fakt Jirku někdy nepobírám
10. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mílo, jojo babička už se do Liťáku těší, ale má tady rozjednanýho zubaře, tak tu ještě zůstane, ale nevím, jak dlouho...

Peťo, no dvojčata musí být hodně náročný :grinning: Ale aspoň to máš z jedný vody načisto :slight_smile: Já už se na ty povinnosti těšim a hlavně až už nebudu muset chodit do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťul, já vim, jen říkám, že už bych dneska volila jinak. Ale na to si každej musí přijít sám, tahle zkušenost je prostě nesdělitelná... Já to měla naplánovaný takhle: kariéra -> bydlení -> svatba -> děti a holt ten poslední bod zatím mešká :grinning: Ale ještě mám naštěstí nějakou časovou rezervu, takže to neberu až tak tragicky... Já to de facto řeším jen tady s vámi, takže na ostatní působím celkem normálně a nezoufale :grinning:
... no jak kdy :grinning:
10. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
No tak to mě Jarin dává a ani mě nemusí slyšet! Včera mi zase nakládal, že Vám sem lezu, že jsem odpuditelka a né snažilka a už jel a nakonec řekl, že si musí jít zakouřit!! No takže já dostávám náklad pořád!! Ale já se mu musím smát a kor když mi předvádá jak to miminko bude dělat!! Tak to mám dost jako!!

NO ségra já vím táta rejpe, to je pořád kde máte kluka a co Vám doma kluk udělal a tak a přitom myslí jako psa, že máme místo dítěte!

To se tě pořád mamka ptá jo?? No a pak jí ho tam budu chtít dát a mamka bude unavená!!
10. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
No a kdo jinej by snim mel byt :slight_smile:

milo a ty test delas kdy?? :slight_smile:

Fuj to je teda hnusne,segra prijed ne?pujdeme spolu do Jungle nikdo semnou dneskla nechce jit kazdej se boji chripky,a me uz to,ale nebavi jestli se ma stat at se stane,stejne pred tim neuteceme,ale mame vitaminky tak snad pomahaji :wink:
10. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
no samozřejmě že já :slight_smile: takže mi přijde spíš sobecký od těch chlapů, že tak tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naštěstí Lukáš ještě netlačí tolik, jen občas prohodí narážku
10. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
nekdo vydelavat musi :wink: Ja mam ted narazky porad zase od kazdyho kdy jako druhy,coz nechapu,zase ja je mi ani ne 24 a mela bych mit asi uz 4 deti :unamused:
10. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
no Jani já to mám naplánovaný, že do třiceti aspoň jedno dítě chci, takže tentokrát už to opravdu vidím na snažílkování nejpozději tak za 2 roky :slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
no jo když u nás je to zatím tak, že já vydělávám víc a s tím co vydělává Lukáš by nás ani s těma našema dluhama neuživil a to je taky jeden z důvodů, proč děti ještě ne
10. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
Mamce se nemuzes ptat,musis ji to oznamovat,ja uz jsem ted dost unavena z maly jak ji rostou ty stolicky tak je to na hlavu,takze uz jsem to mamce rekla,at si ji veme tchyne ji hlida porad,a mamka je doma tak co by ji nemela,a v pohode rekla,ze jo,a tata no,ale to bude blby ja ji nebudu moct hlidat kdyz mam ted tu ruku narazka na mamu :unamused: at se staraj taky snad mi muzou nekdy pomoct,kdyz ji dam Jary mame tak rika,proc jsem ji neprivezla :unamused: coz me dostava nejvic
10. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
No to víš, že jo ať se taky staraj pořád chtějí vnoučátk tak ať si jí užijou tý dračice!!

Jani tak přesně tak nějak jsem to měla naplánováno já no, ale tady už větší kariéru neudělám, vyšší posty tu jsou, ale ty za to nestojí co se týká finančně!! Já beru větší plat než vedoucí, takže asi tak nějak no!! Tak proč by se prděla tam kde je více práce!!

Ségra dneska nemůžu musím píct králíka Jarinovi!!
10. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
nazdááárek :slight_smile: :slight_smile:

koukám, že řešíte, kdo se na děti cítí a kdo ne... mnoooo, já radši pomlčim - u nás o nich v poslední době mluví víc Peťa, ale jen v té teoretické rovině, prakticky to je skoro i nemožný :angry:
ale je fakt Jani - taky to v životě mám naplánovaný stejně jako Ty :sweat_smile:
10. únor 2009 v 16:34  • Odpověz
Nazdárek, je tu nová vyfešákovaná Miluška :grinning: Marti jestli zítra půjdeme na gálík, tak se mě nelekni :grinning: ikdyž manža říkal, že dobrý, že je to změna :grinning:

No tak většina rozumných ženských bych řekla, že to má takhle naplánovaný, neb dítě musíš nějakam přivést a ne že budeš pod mostem, že jo. :wink:
10. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj kočky...tak jak se vede? Miluško, pro jakou barvu jsi se nakonec rozhodla? Kdyžtak přidej fotečku do alba, ať tě taky vidíme, jaká je z tebe kočka :slight_smile:
Už jsi si dělala testík??? :slight_smile:
Tedy, tam je dneska ošklivě.Ráno člověk úplně vyvalil oči, když viděl kolik je tam sněhu. :confused:
Jinak, já se cítím v pohodě. Už táhneme 4 týden z 6 nedělí. Je to docela úmorný.Uffff.
10. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
ahojky Vendul, to jsem ráda, že jsi v poho :wink: jen tak dál a mimís se zase brzy uhnízdí :wink:

Mám karamelovou a střihnutou ofču, hlavně, že loni mi ji rozmlouvala a dneska do ní přemlouvala :grinning:
10. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Milo foto delej :wink:
10. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
manža nechce fotit, tak možná zajtra
10. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
se vyfotis sama ja se taky fotila sama a co mu to dela za problem jedna fotka??jo?? :unamused:
10. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Mílo ty jsi teda tmavá jo?? No co by mu to udělalo. Zase dělá fóry jako se vším!! Škoda no jsme se mohli podívat!! :angry:

Vendul tak to je super, že už je ti lépe a ty dva týdny to ještě vydržíte!!
10. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
týýý jo, fakt jsi Mílo do tmava?? no to je změna :sweat_smile: hele my nakonec tu dofffču ve čtvrtek odpískáme, tak můžeme na oběd v ten čtvrtek jako olvejs ju, ale stejně tě určo zítra o pauzu potkám někde před déemkem, jak nás znám, tak tě vobčíhnuuu :grinning: :grinning:

jinak zase mažu rovnou do postele - už druhý den za sebou jsem fakt grogáč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vendul je dobře, že jsi v pořádku a nenastaly už žádné problémy, za chvilku se můžete začít tulit a bude :dizzy_face:

Mirčo teda ten Jarin ti ale dává čouda :grinning: :grinning: prej,co sem k nám píšeš, když sem nepatříš... no to je šoumen fakt :grinning:
10. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
dyt ma pravdu,ja vlastne taky ne :grinning:
10. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hele hel jako mladší sestra mě budeš poslouchat nu?

Marti dneska zrovna ukazovali ve zprávách, že každý 5 člověk trpí nespavostí!! Ale musím říct, že po těch bylinkách teda spím lépe!!
10. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
to mu ver :wink:
10. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
No to teda ju holka!! A basta fidlátka ju??
10. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
10. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
no jo, Míru, jenže já to lomim do postele už v půl devátý, to taky asi nejni normoš.... ale ten masér mě včera zrasil takovým způsobem, že mám dost ještě teď! bolí mě za krkem,asi to docela přehnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co pijete na nespavost? meduňku? nebo nějakou směsku?

Helejte Povovky, patříte sem a basta! :grinning:
10. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
To víš, že jo Marti! Ségra je tu s křížkem po funuse a já odpuditelka no hele super dvojka!!

Marti piju od Lerosu čaj na Spánek a nervy a musím fakt říct, že to zlepšilo, prostě lehnu a za chvilku o sobě nevím! Do té doby to bylo teda hrozný! Kroutila jsem se a nemohal jsem zabrat a třeba jsem byla vzhůru ve 3 hodiny a už jsem nezabrala!! To piju doma a v práci si dávám meduňku samotnou a nebo s pomerančem jsem si teďka koupila a ten je moc dobrý čajíček!!

Akorát řešíme se ségrou žehličku na vlasy!! Tak vybírám!!
10. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Péťo, teď koukám do alba a teprve teď jsem zjistila, že jsi taky udělala vláskům změnu....moc ti to takhle sluší. :slight_smile: :slight_smile: Vypadáš úplně jinak, ale je to moc slušivé. Koukám, že všichni jdou nějak na tmavo. Já mam taky hnědou, bez melíru. Dřív jsem tedy měla takovou barvu, spíš je to moje přírodní barva. Už bych asi neměnila, ale uvidíme v létě. :slight_smile: To jsem si asi všimla brzy, co??? Jak už to máš dlouho??

Miluško, tak na nás nezapomeň s tou fotečkou.... :slight_smile: :slight_smile:

Taky bych potřebovala na masáž, budu se muset objednat. Záda bolí a bolí. I když doma cvičím, tak to asi není dostatečné. Teď nemůžu ani chodit do posilovny, plavat atd. To je tedy život. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už, aby bylo po 6 nedělí. Nikomu bych tohle nepřála.

Holčiny, co pijete za ten čajík na nespavost? Já sice večer usnu, ale třeba ve 2hod. se probudím, a už se mi nechce spát. Nebo se vzbudím třeba až 5x za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Povovky, určitě sem patříte...tak bez debat! :slight_smile:
Přeji hezký večer :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.