• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Tak zítra jdu na námko, tak zaběhnu do lékárny pro meduňku. Díky za radu Mirčo. A ten čajík od Lerosu se dá taky koupit v lékárně?
10. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky Vendulko!!

JO jo Meduňku ta je dobrá na spánek, usnu jak špalíček, ale ještě mám problémy s tou hloubkou toho spánku, taky se vzbudím třeba ve 4 hodiny a už nezaberu, protože mě všechno ruší! Vendul od toho Lerossu koupíš kdekoliv, normálně i v potravinách!! Ale v lékárně určo taky. Já si ho třeba kupuju občas u nás v drogošce v Rosmenu tam je mají taky!!

Jinak Vendul ségra má barvičku tak cca od středy minulého týdne!! A je fakt, že blond už měla dlouho!
10. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
A zrovna jsem si právě koupila teďka čaj meduňka s pomerančem a ten je moc dobrej je na něm taková babča stará, takže bys ho mohla sehnat kdekoliv! Jinak si kupuju bylinky i samotné máta, meduňka a heřmánek, ten taky piju často a ještě kopřivu!!
10. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Krásné ranko,

no natmavo ouplně nejsem, je to karamel a ten je světlejší, je to taková světlá hnědá, všichni tu jsou z toho paf.... no dneska odpoledne vyfotím a hodím sem. Večer stejně máme doma blbý světlo, tak by to vypadalo nif mof....

Jo a k žehličce, včera mi to kadeřnice žehlila a říkala, že by se měli vlasy žehlit max. tak 4x do měsíce, víc to škodí, tak jsem jí uklidnila, že žehličku nemám, tak se nemusí bát o mé vlásky :grinning: Tmavě hnědou mi rozmlouvala, že prý bude jaro a já půjdu do tmava, ale já stejně nechtěla čokoládu nebo tak něco, já se prostě zamilovala do toho karamelu,a le je fakt, že ona má světlejší, ta od toho lorealu je tmavší, co jsem včera ještě koukala v rosmanu na krabičku, jsem tam rovnou naběhla pro šampon od gliskuru a kůru na barvený vlásky :slight_smile:

Jinak, než mě zas budete bombardovat otázka... tak zatím nif.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
11. únor 2009 v 07:18  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No dneska nám odpadla věc od 8 hodin tak to se snad na tebe přijdu podívat jak vypadáš i když v tmavým jsem tě už viděla!! Tu si jeden čas taky měla!!

No tak Mílo dneska existujou profi žehličky, které jsou šetrné a kosmetika, která je hodně důležitá před žehlením. Včera jsem právě s holkama diskutovala tak dobrá prý řada od Welly to je kosmetika přímo pod žehličku a pak olejíček po žehlení na konečky, aby nebyly suché polámané!! Dokonce jsem tam našla žehličky včera jak jsem na to koukala na jemné, suché poškozené vlasy!! Takže dneska už si vybereš super žehličku, jsou tam dokonec i spešl na každodenní žehlení s nějakou diamantovou vrstvou nebo co. No je toho plno včera jsem to studovala do 23 hodin prosím tě!! Včera jsem si vyhlídla dvě tak uvidíme jestli mi někdo napíše, zda ji má a jaký s ní má zkušenosti!! Ono prý stačí 2x týdně ze začátku teda podle toho jakou máš žehličku a potom si ten vlas zvykne!! Tam píše jedna, že má od Remington a vyžehlí si vlasy a pokud neprší a není vlhko tak jí to vydrží do dalšího mytí, což je super no, to bych potřebovala, protože bude žehlit Jarin! Včera nadával, že chci zase novou žehličku, že tamtu mám a leží mi ve skříni, no jo jenže s tou než vyžehlím ofinku tak to je 100 let!! A ty co jsem si vyhlédla jsou přímo na husté, dlouhé vlnité vlasy s regulací teploty do 230 a tak a už má taky ten teflonovo-keramický- diamantový povrch a dokonec je to na mokrý vlasy, což bych neděla, protože to pak vlasy dostávají záhul, když se rovnou při žehlení suší!! :grinning:
11. únor 2009 v 07:26  • Odpověz
Holky včera večer mazec doma!! Volala mi nějaká ženská, že prý byla u Katky Mílo a předváděla jim tam nějaký čistící stroj v domácnosti a když by to mohli ukázat u nás tak dostaneme my i Katka dárek!! Tak jsem řekla, že jo a ona pak že přijdou dneska v 20:00 hodin! No holky Jarouš zuřil volal jí zpátky, že nic nechceme, mě sprdnul, že se směju důchodcům v televizi a pak si sem vezmu lidi cizí do bytu! No hele to bylo něco, že mě tady nemůže nechat samotnou, že sem hnedka někoho zvu! No ten řádil, dneska jí prý zavolá, že nic nechceme. Já jsem říkala, že mi to je jedno ať to tady předvedou. Jarda nadával, že nám vlezou do postele ukázat ti jak máš špinavou matraci, ale my jí máme novou tam by toho moc nenačistili, ale stejně!! Tak jsem zvědavá. No hele dal si snad tři cigára na balkoně!!
11. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
Od remignta mám kulmofén a je super, je to super značka, tu mi tenkrát právě doporučovala i kadeřnice,když jsme se bavily o fénech a kulmofénech, páč já se s normoš fénem vyfoukat neumím.... tak mi ježíšek předloni přinesl celou sadu, ikdyž je fakt, že já používám jen jeden nástavec :grinning: ale je fakt dobrá no!

Tak se stav, mě vyblejskneš foťákem a já se to pokusím nějak procpat do PC, sice nemám kablík, ale nějak to vymyslím
11. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
No a jak to tam dostaneš bez kabelu?? To tě fakt nemůže vyfotit Vilouš jo?? Včera si byla ještě načančaná!!

No to tam holky taky řešily, že je nějaký narovnávací fén no a ten je prý tady super!!Ale já chci spíše tu žehličku no!! Sice si zaplatíš za kvalitu, ale holky je tam fakt moc chválí, že se to vyplatí, že mají zkušenosti s více žehličkama a tyhle jsou teda super no! Splní tvé očekávání!
11. únor 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobrý ránko,
jé, vy jste toho zase nakecaly! :slight_smile:

Milu, sorry, já včera odpadla! Nedokoukala jsem ani VKV a šla jsem se potit :unamused: Byla jsem šíleně unavená a měla jsem zimnici... :unamused: A koukám, že jsi trochu stoupla, tak je ještě naděje :wink: Já ráno zírala na teploměr jak puk - naměřila jsem 37,2! Ale přikládám to tomu, že mi nebylo dobře, měla jsem na noc paralen a asi na mě něco leze... Ale jako teplota mě potěšila :wink:
11. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani v poho, se nic neděje, já se taky občas odpojím, bez rozloučení... no resp. ně spíš odpojí manža, někdy se prostě nestíhá.

Hmm, tak teplota super, tak třeba se zadaří. :wink: a už je ti líp? Ikdyž já minulý týden taky brala na noc paralen a nějak se to na mě neprojevilo,ikdyž každá to máme jinak.... tak tfuj tfuj..... :dizzy_face:
11. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
Krásné raníčko Jani!!

No heleme se holky jak Vám to krásně stoupá!! Tak se možná blízká na dobré časy!!! :grinning:
11. únor 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak foto asi nebude, se mi vybil tydlifén :frowning2:
11. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
No Mílo o stupínek, ale hlavně, že stupá zase!!

Jani tak hodně štěstíčka a uzdrav se!! Ty se taky pořád pereš a nachlazením co??
11. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
Je to ale divný,protože jsem se měřila v podpaží a tam 36,7, tak nevim. Dneska už je mi dobře, tak doufám, že jsem se z toho vyspala!

Miru, se těšim na tu tvou žehličku :dizzy_face: Já jsem s ní fakt maximálně spokojená, žehlím tak v průměru 4x do měsíce a ještě ani ne celou hlavu, jen třeba nahoře, kde se mi dělají ty debilní vlny :angry: I když teď po tom , co jsem zase skoro na krátko žehlím trochu víc, ale až to zase trochu povyroste, tak to nebude potřeba. Taky používám nějaký sprej před žehlením, aby se mi vlasy moc nezničily. Hele a co je to tu mast po žehlení??? To chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem slyšela i o těch natahovacích fénech - Rowenta lissima, ale ještě jsem se k tomu neodhodlala...
11. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
Jani, ale vždyť víš, že tam dole je teplota vždy vyšší než v podpaží :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
Jo jo to jsem četla o té lisimmě, ale zase říkají, že je to hroší pro vlasy, když je natahuješ horkým vzduchem, který proudí no!!

No jenže já mám dlouhý vlasy, já budu muset asi častěji!! I když by mi to mohlo vydržet 3 dny!! Jani je hodně kosmetiky, hodně tam chválí Wellu ty olejíčky!!
11. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
Miru, nekoukala jsi náhodou na tu vaší nabíječku u službeního jakej tam má stustej kolík? Jestli je hubeňoučkej, tak ten by mi k tydlifonku šel, jinak mám peška, jsem si ráno vůbec nevšimla, že tam mám jen jednu čárku sakra :frowning2:
11. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
Mílo, to nevim... Před ovulkou mívám 36,4 a v podpaží určitě míň nemám!!! Ale uvidíme, třeba je to dobré znamení :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
Jani, no mělo by to tak být, proto se právě má i bazálka měřit buď orálně, análně nebo vaginálně, neb v podpaží to není tolik přesný.... proto třeba existují i teploměry do ucha, neb tam je prý taky ta teplota přesnější.
11. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Mílo já to vim, ale kdybych měla teplotu (=horečku), tak by se to projevilo i dole! Bylo by to zkreslený! Ale tím, že jsem měla 37,2 dole a 36,7 nesvědčí o teplotě, ale o něčem jiném... :wink: Nebo taky ne :pensive:
11. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
36,7 v podpaží, měřila jsem proto, abych se ujistila, že nemám teplotu...
11. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Jo ,to určo jo.... no třeba to je dobré znamení :wink:

Jo jinak jak jsi mi včera posílala ten graf, tak jsem na to zírala jak telátko a vůbec se v tom nevyznám :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:00  • Odpověz
Ten graf je blbej v tom, že jsem v době otěhotnění neměřila, byli jsme na horách... Proto se ti možná zdá divnej. Ale když si všimneš těch poovulačních teplot, tak stouply a pak klesly. Jenže když jsem si řikala, že je to v pytli, tak pak zase stouply :dizzy_face: :grinning:
A zkoušela jsi najít v chart gallery nějaký těhu grafy? S implantation dip (implantační pokles) jsou fakt zajímavý! I když k implantaci dochází nejčastěji mezi 6-10 dnem po ovu...
11. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Jani, no já tam včera něco zadala, ale vůbec jsem se v tom nevyznala, tak jsem to pak nechala být :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak až budeš mít čas, tak to vyzkoušej, načerpáš spoustu zkušeností a ještě si procvičíš angličtinu :grinning: :wink: A jestli máš VIP, jakože teď asi máš, tak si můžeš vyhledat i grafy podobné těm tvým :wink: Je to fakt super věcička
11. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Ha, já a angličtina :grinning: jsem ráda, když mě někdo nasměruje a pak vím na co klikat, občas pomůže i slovník, ale moc slavné to není... no uvidím co tam vykoumám a kam se proklikám. A co je to VIP?
11. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
Mílo, klidně písni, kdybys chtěla navést! Ráda poradím :zipper_mouth:
VIP členství je první měsíc, počítá ti např. dni po ovulaci nebo ti předpovídá, jestli jsi zrovna fertilní nebo jestli jste se strefili do ovule... Pak už si to musíš zaplatit nebo ti zůstanou jen základní funkce, které ale bohatě stačí :wink:
11. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
Jasně Jani, když nebudu vědět, tak se zeptám, od toho ten skype je :grinning:

Ty jo, tady je chumelenice jak blázen a já dneska zrovinka nechala čapku doma :frowning2:
11. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
Milu, no jasně :wink:
Tady taky od rána chumelí, ale je nad nulou, tak to taje a je břečka... :frowning2:
Fuj, mě je nějak blbě...
11. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
No tak tady je to to samý, a už to není tak hezký jako včera ráno :frowning2:

si dej bylinkovej čajík a bude líp :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.