• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jsem si dala vz směs a teď jsem snědla banán a je mi pořád blivno.. Se bojim, že jsem u našich chytla tu střevní chřipajznu :cry: ach jo, to by mě asi kleplo :angry:
11. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Nééééééé, to určo ne... to už by jsi poznala :wink:
11. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
Jani třeba to svědčí o něčem jiném!!

Mílo nekoukala jdu to zjistit!!
11. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
Mílo tak je to NOKIA 2610 a zase tak úzký kolík nemá!! Takový střední bych řekla!!
11. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
Jani a četla si to jak jsem si měřila teplotu já?? Jsem myslela, že mám horečku normálně, ale neměla jsem!! Fakt mi to připadalo teda dost jako!! :frowning2:
11. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
Miru, tak nif, musím vydržet na hamání domů.... ale díky.

Miru, bůhví kde jsi si to měřila :grinning: a co jsi taky předtím dělala a jestli už jsi v sobě měla carnitin, tak ten ti taky mohl teplotku zvýšit
11. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
Hm asi by to do Tvého nešlo no!!

Mílo mělo jsem to v pindě né kde jinde!!

Před tím jsem nedělala nic, ale čekala jsem na Jarouše až vyvenčí psa a bylo tuli tuli, ale až pak!! Kdy to bylo v pondělí?? Jo jo tak carniti jsem v sobě měla, jela jsem na kole v pondělí!!
11. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Mílo, no snad máš pravdu... Taky si myslím, že už by se to snad projevilo dřív... :slight_smile: Nebo to bude normoš chřipka, která se nejdřív projevuje žaludkem :grinning:

Miru, četla, ty jsi trdýlko! :grinning: :grinning: :grinning: Bazální je základní teplota měřená ráno ihned po probuzení, jinak nemá vypovídací hodnotu :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
No já vím, že se to měří ráno, ale stejně mi to přišlo jako hodně víš?? Jsem myslela, že mám horečku, ale na horečku jsem se necítila!!

Jdu ven, dneska musím začít makat už v půl jedný!
11. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
Miru, no to chápu! Já bych se asi taky vyděsila! A neměřila jsi pro jistotu ještě v podpaží? :grinning:
11. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Právě že ne, to už jsme nestihli, pak přišel Jarin z venčení!!

Holky už je tu NOVA budeme dneska v telce!! Jupííííí!
11. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky, já mám normálně husinu, zrovinka mi přišla sms od kamarádky, že včera porodila hezkýho klučinu, sice o pár týdnů dříve, tak se vyhřívá prý v inkubátoru, ale už je na světě :grinning:
11. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
Cau damy
segra to ma Jara pravdu teda,me tyhle otravny lidi taky serou prijdou v 8 vecer a pujdou domu v 11,ten vysavac si koupila sousedka dala za nej 80 tacu nechapu,za vysavac jako :unamused:
11. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
tady nikdo tam delate dulezity pred novou ne?,stejne vas vystrihnou :grinning:
11. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
To se dělá Mirka akorát :grinning: já tu prosím pěkně pracuju, až se mi kouří od rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Nerikej,holky me ta hlava asi praskne,at uz zabere ten prasek.
Segra tak jedete teda v sobotu k nam??
Ja psala Jarovo jestli mi osefuje u tchyn ebramburky ji udelam nakej kseft my uz mame totiz jen jeden kyblicek
11. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
No tak ta je dulezita normalne :grinning:
11. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
Milo uz mas tu fotku a co ten test??
11. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Fotku mám, ráno mě tu vyfotila ségra, ale nemám kabel, takže to nemůžu teďky dostat do PC a tak jak jsem myslela mi to nejde, že si to pošlu na mejla, nějak se mi to nechce spojit, křáp jeden.

Test /
11. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
11. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
HOlky líčím líčím, ale natáčeli!! Budeme tam!! Jsem tam schválně chodila hihihihi!!!

Jaký brambory, máme sami málo!!
11. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Si se zase vystavovala, co? :grinning: Hmm... ale máš smolíka, neb my na novu nekoukáme, jsem na ty jejich zprávy fakt alergická. :unamused: ale to už jsem tu říkala
11. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
No jo modelka to víš!!

A nevíc přijel Martin Kočárek což je můj oblíbenec a prohodila jsem s ním i pár slov, má krásný oči z blízka!! No jo no..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
jůůůů, nazdárek televizní hvězdy!! nebo spíš jen jedna :grinning: :grinning:

Hele a o čem má být ta reportáž? zas nic nevim.. není to o tom chlápkovi, co to napral autem na mostě do té babičky s vnučkou??
sice na Novu nekoukáme, ale tentokrát se na ní fakt mrknu! jen nevím, kdo je ten Kočárek :confused:

Mílo zítra teda mám čekat jako vždycky před Dráčkem novou paninku? :sweat_smile:
11. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
Marti, jo jo... a aby ses tak nelekla tak foto je na chvíli v albíku :slight_smile:

A máš recht, je to přesně to tom chlapíkovi z mostu :pensive: Si tě možná pak Miru najdu na tn.cz :dizzy_face:
11. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Mílo no bombaa, mě se to líbí! a neboj, neleknu se, to teda fakt ne :sweat_smile: máš tam některé ty proužky světlejší, tak jsi to proložila i melírkama? nebo to jen tak vypadá?

acha, já si zapla Novu, tak budu hledat naší Mirku, doufám, že se tam pořádně vystavila! :grinning:
11. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
Marti, melír mi tam zbyl ten minulej, tak tedy zítra jako always
11. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
jo a četla jsem Mílo, že Ti stoupla teplotka o stupínek :wink: tak jen houšť a doufám, že se Ti minimálně udrží, nebo ještě lépe - zítra uslyším, že Ti ještě stoupla :sweat_smile:
11. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
no jsem na to sama zvědavá, ale břicho mám jak pátrací balon, tak nevím nevím :confounded:
11. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojte!

Mílo, pěkný!! Ta ofča je fakt supr! Moc ti sluší :dizzy_face:

Jé, tak telku jsem asi propásla, co? :confused: No škoda! :unamused:

čau Marti, nějak se tu poslední dobou míjíme. Tak si zítra užijte obídek, já se jdu zdejchnout s knížkou do peří :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.