• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
aha, mě to právě přišlo, že tam něco prosvítá :sweat_smile: je to změna a super hele! :dizzy_face: já jdu zítra taky ke kadeři, mušim to dát zasejc zkrátit, už se mi to kroutí do všech stran a ráno vypadám jak čarodějka z Eastwicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo zatím mrcha nedorazila, tak jí nech za dveřma a zamkni za sebou, žádný takový návštěvy se konat nebudou!
11. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani ahooj, no jo, míjíme - já sem z práce fakt radši nelezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já na tu Mirku furt čekám a zatím nic :confused:
11. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Milo vlasky pekny,jsem myslela,ze jdes na tmavsi?,ale pekny slusi ti to

ja na to zapomela a Mirku nevidela byla tam ta hvezda :astonished:
11. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
nic tam holky zatím nebylo, nebo jsem to teda propásla! tak furt ještě vejřím a čekám :grinning:
11. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
Marti, to chápu :angry: Tak ať jsi zítra taky cásná! :sunglasses:
už fakt mizim, dobrou :zipper_mouth:
11. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Jani dííky, jo a obídek si užijeme, no jako ólvejs.. dokonce se mi i daří to v poslední době všecko spapkat :grinning:
tak dobrouu..
a v té telce to teda nebylo, nebo mi to fakt uteklo či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
Jani, dobrou.

Péto, on mi kadeřnice tmavou rozmlouvala a já ji ani moc do tmavý nechtěla, sice ta karamelová od toho lorealu je tmavší, ale tohle mi sedne víc si myslím a jsem taky dostala málem vynadáno,že se prý blíží jaro a já jdu do tmava :grinning:
11. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Mílo mě přijde, že ouplně tmavá by ti asi moc nešla, jsi docela světlý typ, třeba Mirka je černoch ale u tebe by to asi vypadalo divně, tohle je tak akorát :wink:
11. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Děkuji, dneska za mnou přišla do kanclu jedna doktorka a mezi dveřma "jééé, vy jste nějaká světlá" :grinning: , jsem se fakt musela smát, člověk se nechá ostříhat a v práci je z toho hnedky pozdvižení :grinning:

Marti, jj, tě musím pochválit, že jsi hodná holčička a všechno hezky papkáš a žádný zbytky nenecháváš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , taky to čebuješ jako sůl, kde se pak v tom hubeným tělíčku má něco uhnízdit :confused:
11. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mílo jéé to znám, taky z té změny u nás byli všici paf, víš co - ale je stejně nejhlavnější to, jak se v tom cítíš Ty. Jestli se v tom sama sobě líbíš, tak je to super dvakrát víc, ale je fakt, že pochvala od jiných taky potěší :slight_smile:

no jo, jsem chodná cholčička, ale to bude taky tim, že mi u Dráčka ty těstovinky fakt šmakujou! o hubeným tělíčku bysme se tu mohly dohadovat, ale náhodou, trochu jsem přibrala od úterka :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak to je dobře, já bych ti klikně tak kilčo, dvě dala, kdyby to šlo :slight_smile:

JJ, je fakt, že se v tom cítím dobře.

Mizím do koupele a pak asi do postýlky, tak zajtra :wink:
11. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak jedno nebo dvě bych brala, možná i tři až čtyři, ale víc už asi ne e :grinning:
a když se v tom cítíš dobře, tak jedině dobře! mám to podobný - do dlouhých už bych nešla :wink:

tak pa paaa, já to taky balím, bolejí mě vočička :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ja ti dam taky jo??se dohodnem :wink: si zaplatim klido i postovny
11. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Krásné ranko,

Péťo, kdyby to tak šlo co? Hele holky nevíte jaký by byly dobrý cviky na stehna? se mi nějak moc rozšiřujou, to je hnus velebnosti :frowning2:
12. únor 2009 v 07:40  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No tedy holky Vy jste toho nakrafaly, my nebyli včéra doma, byli jsme na drbech!!

No holky byly jsem v telce, ale už od těch 17:00 hodin jak jsou na Nově a byla jsem tam trošku vidět, to víš jsem se tam vystavovala!!

Dneska si to pustím doma jestli tam toho bude vidět více!!

Příští měsíc se soudí ty destičky ukradený z Terezína tak tu bude zase telka!!!

Mílo mě hubnou stehna tím, že jezdím na spinoši, ale je to jak u koho, protože třeba Lucce Dvořákové naopak po spinoši stehna taky svalnatěly!!
12. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
Jo jinak koukám, že se rozdávají kila tady tak to já taky nabízím!!!

Mílo tak přijeď a já ti půjčím kolo narvu do tebe carnitin a pofrčíš??
12. únor 2009 v 07:52  • Odpověz
Mílo mě připadáš pořád stejná, počkej až budeš těhu se ti bude rozšiřovat všechno.....!! Tak se na to připravuješ asi no???
12. únor 2009 v 07:56  • Odpověz
Miru, stejná jo? Přála jsem Martinovi v úterý k narozkám a on tak na mě koukal, že jsem přibrala a že prý a těch stehnenech a bokách to asi nebude voda od hormonů :sweat_smile: mě zase dojal :frowning2: :confounded:

No tak carnitin, se stejně musí vzít tak půl hoďky před aby vůbec začal působit... musím někde odchytit známýho a zeptat se ho jak to na tom spinoši vypadá, už mi to docela chybí a na kolo venku je ještě brzo. No ikdyž letos asi do hrušovan jezdit na kole nebudem... to je už štreka, ty Křešice byly lepší. :sweat_smile:
12. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
No jo on taky příbral Mílo!! Má taky břicho!! Ježiš a co by chtěli pořád?? Já mám taky o 6 kg navíc než před rokem jako!! A co no!! Prosím tě prď na to!!

No já si ho taky vezmu před zprávama v půl ostmý a v osm hodin jdu na to!! Dneska pojedu, včera jsme nebyli doma tak jsem nejela!!
12. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
My jsme včera koukali na tu poslední Mumii, viděl jste ji někdo? Nám to přišlo takový nijaký, oproti těm předešlým dvoum, nejspíše to natášel i někdo jinej a nebyla tam ani Rachel a ta co jí hrála ji nesahala ani po kotníky :frowning2:, jsem z toho byla docela zklamaná :confounded:
12. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo jo Mílo viděli jsme to a taky mě to zklamalo bylo to úplně o ničem jiném no! Hlavně to, že tam nehrála ta Rachel přesně jak píšeš a taky to, že se to vlastně odehrávalo v Číně nebo kde! Prostě k tomu patří ten Egypt no, bylo to takový o ničem, taky se mi to moc nelíbilo!! :unamused:
12. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
:confused: kde fou?
12. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Pracujeme!

No začala si řešit filmečky a pak už si nic nenapísala??
12. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Nějak nebylo co .... ale jako spíš myslím kde jsou dneska ostatní :confused:
12. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Cus holky jak je??

co tu krafete moc nic co??filmecky kila no jo no klasicka,Milo naky cviky na stehynka znam,ale nevim jak ti to jako popsati,a je to spis na zpevneni,to este kdyz jsem chodila cvicit :grinning: ale cvicela jsem si to i doma tohle me treba bavi..
12. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
No jasně tak já tady nemusím vůbec bejt!! Si hledej ostatní pcheeeeee :rolling_eyes:
12. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ale Miru :grinning: ses urazila jo! Nedělej zagorku!
12. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Nazdar holky,
tak jak se máte při čtvrtku?

nějaký novinky Milu? :wink:

Koukala jsem Miru, že jsi tu řešila žehličku na vlasy, já mám doma tu rowentu a jsem s ní spokojená, používám jí tak 2 - 3x týdně a vlasy to zatím snáší dobře a to už ji používám pět let :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky Peťul!!

To máš tu Lissimu jo?? A to je jako na způsob fénu a taky to narovnává jo?? Když já nevím no na ty moje pačesy! Já je mám dlouhý a hustý docela a skoro od hlavy vlnité!! Hodně o ní přemýšlím no, že si ji koupím!!
12. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojky Péťo, zatím vše při starém :unamused:
12. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.