• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
jj lissimu, je to fén s nástavcem na narovnávaní vlasů
Projíždím tím vlasy a ono mi je to vysuší i narovná, já je mám taky hodně hustý, ale mám je jen mírně vlnitý, i když podle mě na vlnitý to bude fungovat stejně, je dost výkonej

a koukám, že už je víc typů, já mám ten úplně první http://www.elektronovak.cz/eshop/index.html?zobrzbvakcifeed=3227.00

no a co jsem koukala na ty novější, ty už jsou vymazlenější a šetrnější :slight_smile:
třeba tenhle vypadá dobře http://www.vltava2000.cz/dallystore/GoodsDetail.asp?strGoodsID=ROWCV9020D0
12. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Hele, jsem vám zapomněla napsat, že jsem objevila v úterý cestou dom novej těhu a mimi krámek, je v pekařský naproti šestákový Miru, a vypadalo to tam moc dobře... bych se tam šla normálně porochnit. :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
No já nevím já a fén s tím teda zkušenosti nemám. Já jsem se foukala dříve a to jsem ty vlasy měla hrozně rozlítané, ale hodně si tohle chválí holky taky v diskuzi no!! Jenom nevím jak bych to s tím uměla, přeci jenom se žehličkou mi to jde lépe!!

A za jak dlouho máš tak vyfoukanou hlavu a máš to úplně hladké?? A jak dlouho ti to vydrží!!
12. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mílo tak běž co ti brání, já už mám doma taky schované ponožtičky!!! :grinning:
12. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
12. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Segra ty a feeen natahovaci vubec to by si tam travila tri hodiny ted jse s nim delala a ofinu jsem foukala asi 5 minut to by si se zblaznila to tezko :wink:
12. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Milu, takže pořád nevíš nebo se nezadařilo? :confused:

Miru, na tom není nic těžkýho, vezmeš pramen vlasů a tím nastávcem ho jakoby pročesáváš a trvá mi to tak 15 minut a mám to úplně hladký, jen mám teď vlasy na ramena, takže se mi konce vytáčí, ale když jsem měla dlouhý vlasy, tak jsem to měla úplně rovný a vydrží mi to do dalšího umytí hlavy, pokud venku nezmoknu a nezkroutí se mi to :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
To jo,a ty mas sama o sobe kudrnaty vlasy??to Mirak to mit nemuze ma je hodne vlnity
12. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Péťo, zatím ještě pořád nevím...
12. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
ne Péťo nemám, psala jsem že je mám mírně vlnitý, ale co jsem slyšela tak to narovná i hodně kudrnatý vlasy, ale záleží to na každým co mu vyhovuje a na co je zvyklej, já bych zase se žehličkou strávila hodinu a navíc bych to s ní sama nezvládla, páč vzadu mi to s ní fakt nejde
12. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
no tak to Milu ještě není nic ztracený :wink:
12. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
No tak já počítám ,že kdž to vyžehlím tak to vydrží ty tři dny třeba a bude mě žehlit Jarouš, už jsem ho předpřipravila a jemu to nevadí, on mi i barví vlasy, takže v pohodě!!

No já právě taky fen jako nee, spíše mě láká ta žehlička a holky tam chválí tu Remington a prý to máš za chvilku vyžehlené no!!
12. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
no tak Lukáš mě taky barví vlasy, ale vim jak je u toho nervní a vlasy mi žehlil jen jednou a to jsem myslela, že mi tu žehličku omlátí o hlavu :grinning:
12. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
Hm tak to můj Jarouš je na tyhle věci docela trpělivej a vlasy mám vždycky obarvený pěkně jako myslím, že dbá na to, abych neměla nikde suchý fleky a tak! To mě vždycky ještě sprdne, že chci barvit na večer, že musíme barvit, když je denní světlo, aby na to lépe viděl!! Takže s ním problémy nejsou a dokonce už i na tu žehličku je připravenej!! Dokonce jsem říkala, že musím vybrat pro něho žehličku, aby se mu dobře žehlilo!!! :grinning:
12. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak to máš dobrý :slight_smile: to sis ho pěkně vychovala :grinning:

Lukáš mi to taky obarví pěkně, dokonce jsem ho naučila i melíry :wink: Ale ty kecy co u toho vyslechnu, no hrůza :grinning:
12. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ja bych ho k tomu nepustila maximalne vyzehlit,a cesat,ale aby me barvil to tezko,ja se bojim od kadernice natoz od Jary
12. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Peťul hlavně, že obarví a namelíruje né??

Jarouš už neremcá za ty roky je zvyklej!! Prosím tě, když mi patlá na celou hlavu jednu barvu tak čeho se bát a Jarouš je precizní ani nemám nikde pak špinavý místa, občas mázne na ucho, ale to se dá!!

Tak dneska jdeme zase na drby, přijede Monika s malou tak se jdeme na ni podívat, říkala, že dneska usnula až v 5hodin ráno, že jí rostou zuby, tak to si pěkně užívá teda!!
12. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
hm asi jako ja mala dneska zase jecela a spala u me Jara to vzdal a odesel do zadu spat s malou se to neda no
12. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
no to je fakt :slight_smile: keců má plno, ale nakonec to udělá :slight_smile:

Tak kdyby se to nepovedlo, tak to přebarvim a je to. To já se spíš bojim vždycky stříhání u kadeřnice, málokdy to dopadne jak chci
12. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
Hm tak to já pro jistotu radši ke kadeřnici nechodím!!

Mě ségra jednou za rok ostříhá konečky a mám klid!! Tak 4x do roka se obarvím a mám vystaráno!!

No Monča taky psala, že Fanda spal v obýváku, ale spíše kvůli tomu, že chrápe!!
12. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
ted se budes muset ostrihat,abys mela nakej ouces kdyz chces rovny paces
12. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
já právě moc taky ne, jednou za půl roku mě ostříhá kámoška, tý do toho aspoň můžu kecat :slight_smile:
12. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
No já ségře taky hihihi!! Ale já jsem nikdy nedělala radikální žezy do vlasů!! Akorát loni mi ségra ufikla ofinku!!

A teď jestli budu žehlit tam musíme udělat sestřih no!!
12. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
no to jo, na těch rovných vlasech pak všechno vynikne, a kdyby si je měla nesestříhaný, tak by to bylo o ničem
12. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
No právě, ono si to roste jak chce a když to mám vlnitý tak je to jedno to dám do culíku a není žádná nerovnost vidět no!!

Ale spíše jsem zvědavá na to jak se v tom budu cítit, protože já nejsem zvyklá nosit rozpuštěný vlasy a hlavně nějaký sestřih teda, jsem zvyklá to mít sepnutý do culíku!! Takže se spíše bojím této změny!!

Holky tak já pádím dom!!

Ségra Jarouš Vám ty brambory přiveze asi v neděli tak doufám, že si pro ně přijedete, protože pytel brambor fakt nemáme kam dát!!
12. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
To jo tak dyt jedete do Libo ne??a nasi k nam jedou tak by nam ho mohli privezt nebo si pak do libo pro nej prijedeme
12. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
Jo a kolik pani tchyne chce za pytel :wink: :grinning:
12. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
tak když se v tom neudeš cítit, tak to dáš zase do culíku a je to :slight_smile:

Tak se měj :slight_smile: Já jdu tak za dvě hodky :frowning2:
12. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Tak koukám, že včera se tady nic nedělo. Já čekala romány a nič!!

A jéje to zase budeme vozit pytel po všech čertech, no my jedeme do Libo v sobotu a Jarouš jede v neděli na Třébu, protože bude dělat ještě něco na autě, vyměňovat něco nebo co!!

A nevím kolik chce za pytel, třeba ti ho nechá zadaks!!

Peťul to je fakt, to víš, že vlasy musí zůstat takové délky, aby to šlo do culíku, protože když pak někde jsi a nemáš možnost to přežehlilt tak to stáhneš a jdeš! Akorát nevím jak bych to dělala u moře třeba no!! To bych si musela pořád máček hlavu, to bych byla jak černoušek to mít krátký!
13. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
Krásné ranko,

odpoledne jdeme s holkama do porodnice si poňuchat mimíska, tak už se těším :slight_smile:

Jinak holky, už nemusíte být napnuté :frowning2:, kuk do alba :unamused:
13. únor 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.