• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No Mílo já jsem koukala!! Tak zase nič no!! :frowning2: A tak to vypadalo nadějně no, takže dneska přijela mrcha??

No vidíš já jsem se tě chtěla zeptat komu se narodil vůbec, známe ji???
13. únor 2009 v 07:39  • Odpověz
NO, ta Lucka z Lukavce porodila o něco dřív, mají Dominika
13. únor 2009 v 07:41  • Odpověz
Ta už porodila jo?? Hm tak to si teda pospíšila!! To měla mít až někdy na konci března né??
Já jsem myslela, že čekají holčičku???
13. únor 2009 v 07:47  • Odpověz
Já jsem včera taky blbla s Natálkou a dneska mě bolí kříž normálně. Ona už se staví chce chodit a to víte musíte s ní chodit a byla jsem schrbená jak to.....!!!!!!!!!! :grinning:
13. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
No to já původně taky, jsem to blbě pochopila, páč ona občas přes ajsko píše bez háčků, takže místo pinďa jsem četla pinda, no holt to bylo 50 na 50 :grinning:. A to jí ještě strašily císařem, ale nakonec šel normál, no odpoledne budu vědět podrobnosti.
13. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
No já vím, že si mi říkala, že budou mít buchtu!! No tak mají pinďoura no!! Dominika!!! :grinning:

No tak si pěkně pochovej!
13. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
Cusik holky krasne rano,tak mala uz je odevzdana u babicky tak si mamka s tatou budou uzivat urcite uz se nudej doma.

Segra dneska jdu za Robertem se objednat tak te taky objednam,ale musis mi rict jak by se ti to hodilo abych neobjednala nak nevhodne,jsem uplne nervozni jsem zvedava
13. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
Na co objednat? na tu kérku? :confused:
13. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
13. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
Hele kde je ten Skont??nabytek

Ja si ustrihla ofinu jsme ji mela jak debil a ted konecne dobry,jsme nechala britvu u kamosky tak uz mi jikonecne prinesla,tak jsme mohla

Jdu luxovat at tu nedrepim pustim radio a budu makat mam klidek pohodu,nikdo me nevola to je pohoda Mamiii mamiii nic proste :grinning: a ani Lasko Peto udelas mi cajik :grinning: uplne klid...ale mala se loucila drzela me a natahovala rucicky prdelka myslela si,ze pojedu asi taky
13. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
sconto je na čerňáku vedle hornbachu, naproti Ikee by se dalo říct
13. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo jo na černým mostě!!

Ty vado ty máš teda pohodičku!!

No já nevím nejlépe by to bylo o víkoši no, ale to je jedno!! Hele tak se objednej já nevím třeba ve 3 hodiny a já tam pak dojedu a vezme mě!! Hlavně né v po a ve středu!! A chci na tu nohu si to nechat přetetovat ju?? tak se ho zeptej jestli to vůbec dělá. Někde to nedělají, aby ti přetovávali staré kérky víš?? Hlavně to bude asi na dýl než si něco vyberu a kam teda půjdeš ty??? A pak se s ním domluvím když tak něco na ty záda, ale to si můžu vybrat a pak bych se objednala už sama!! Tak potom písni jak si dopadla ju???
13. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
Jarin bude nadávat sice, ale on to přežije!! :grinning:
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
JO ségra přemýšlela jsem, že by to bylo hezký i vedle pářete něco jako!!
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holčiny. Milu, koukala jsem na to, a vypadalo to mooooc nadějně…to je tedy škoda :( Ty potvůrky ne a ne se ochytit, co???? Mršky jedny. Ale nezoufej, určitě se to brzy povede.

Já jsem dneska byla ráno na krvi, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. ( je to ohledně štítné žlázy a zda mam dostatek draslíku v krvi ). Výsledky budou až v pondělí. Dneska bych tam ani nevolala, když je ten pátek 13 :(
13. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak dny se pomalu krátí, tak už zase budeme zkoušet. Už je to úmorný :( To čekání je fakt na hlavu. Dneska mi zrovna kolegyně z práce říkala o své sestřenici, která měla termín teď 15.2. a včera byla na prohlídce, jelikož se jí zdálo, že mimčo nějak nekope, nehýbese atd. tak raději běžela k doktoru, a zjistilo se, že mimčo, jak se tlačilo dolu, tak se našťastnou náhodou uškrtilo na pupeční šňůře :( Takže dneska nastupuje do nemocnice, a bohužel ho bude muset porodit mrtvé. To bych se asi zbláznila. To jsou tedy novinky.... )o:
13. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
Snad vás nějak nepostihl pátek 13…..???? :wink:
13. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
Venus tak tohle jes ila to snad neni ani pravda me je uplne zima to je hrozny

segra jdu na ten krk na tu pater uvidime co mi na to rekne,jj dela to to vim :wink: driv to teda delal
13. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Prosímtě pátek 13. to jsou jen pomluvy... já na to nevěřím. Viděla jsi šifru mistra leonarda jak to vlastně vzniklo, ten pátek 13-tého? :confused:

Njn... prostě ty potvůrky potřebují GPS nebo alespon kompas :sweat_smile:
13. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky Vendul!!

No tak to si děláš srandu?? Já mám tady normálně husinku, tak to je teda neštěstí takové velké dítě už porodit mrtvé to je hrozný opravdu!!! Fujj!!! Chudák ženská teda!! To musí být ráda zjistitv 9. měsíci, že mi mimčo umřelo!!

Vendul přeji ti hodně štěstíčka při zkoušení mimi!!

Ségra a naši k Vám jedou v neděli???
13. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Co si jdete dát na kérku???
13. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Už je to bohužel tak. To musí být na provaz. Už se na něj těšíš, víš, že zachvilku bude venku a ono tohle. Když jsem se to od kolegyně dozvěděla, tak jsem měla úpně slzy v očích. Opravdu chudák ženská. Člověk se úplně diví, co se to děje :(
13. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Milu, to jsi napsala moc hezky…GPS nebo kompas. Oni jsou asi nějaké zblblé. Jak dlouho už se snažíte??? Rok???
13. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Já vím Milu, pátek 13 je hovadina….já když slyším některé lidi, jak raději ani nevycházejí ven atd. , tak si tluču na hlavu.

Miru, díky za podporu :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak já na to taky nevěřím co se mám stát tak se stane a lidi si to pak akorát s tím pátkem spojují!!

Vendul já chci novou nad zadek, ale směrem jako ke krku a pak si chci nechat přetetovat tu co mám na noze na něco jiného tahle se mi už nelíbí!!

Ségra tak co?? Jedou Vaši k Vám v neděli?? Že by jsme teda přijeli taky??

No Mílo kupte jim nějaké mimi navigačky!!!
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
No ja myslim,ze jo?treba si ji nechaj este dyl hihii to asi tezko ,ale nejspis v nedeli :wink:
13. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
Vendul, tak to je teda špatná zpráva, ty jo mě by asi vezly rovnou do beřkárny :frowning2: to bych asi jen tak nerozdejchala. Chudák ženská, tak snad se z toho brzy dostane.

Miru no jasně, jim koupím tom toma a půjdou, tedy poplujou :grinning:

Je to hovadina s tím pátkem, pokud se ti má něco stát, tak se to prostě stane, to je už daný.
13. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
No přesně to je osud a né, že se to stane ten den tak je to špatný!! Prostě je to hovadinka no!!

No my tam pojedema si zítra!!! Aby mamka nehudrovala, že nejezdím!! :grinning:

No tak to já bych taky asi nerozdýchala, to musí být hrozný, a nejhorší je, že to mrtvé mimčo musí porodit!
13. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak to bude hezká kérka Miru. Tak pak to nafotíš, a pošleš na ukázku.
13. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
Miru, tak jsem si koupila tu meduňku. Spí se mi lépe :slight_smile: Ale nemohla jsem sehnat meduňku s pomerančem :(
13. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.