• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
To víš, že nafotím!! Až to bude hotové tak se pochlubím!! Doufám, že myslíme něco pěkného no!!

No tak to jsem ráda, mě tady bylinky pomohli! A teď dělají Pickwick má bílou krabičku a je tam s meduňkou, citronovou trávou a macarujou!! A je docela dobrý! Jinak ta meduňka s pomerančem je čaj jak je tam taková ta stará babička na krabičce!! Na krabičce ja "Babička Růženka"".
13. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak to budu muset " babičku růženku" někde sehnat :slight_smile: Kolegyně má s tou babčou taky čajík, ale nějaký ovocný.
13. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Kdyby mi to nerek Jara rano,ze je patek 13 tak to nevim,nak to nesleduju vzdycky se zamyslim,ale pak zase zapomenu
13. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Ja piju jedine medunku,a ted na prudusky me chutnaj jenom tyhle ty ja ovocny moc nemusim
13. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Milu, co ta barvička, koukala jsem, že nemáš žádnou fotečku v albu :(
13. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Péťo, meduňka je moc dobrá. Já jsem dřív dost pila zelený čajíky…a pak mě dororučila Mirča meduňku.
13. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
No ja piju medunku porad ,ale vecer me s epo ni dobre chrni..

dneska v noci mala zase pricestovala uz je to u nas normalni snad to je des,mala zacne rvat Jara vstane odchazi do pokojicku se boji ,ze ji zalehne a spi se dal,potvora snad si nezvykne,ja chci spat s Jarou ne s dcerou,ona se pak po nas vali :grinning:
13. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
Noooo Péťo, o tom cestování už jsem slyšela. Kamarádka má syna, a ten takhle cestoval vždycky v noci k nim, a teď už je to pravidlem. Takže bacha na to. Pak už budeme spát vždy tři.
13. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Venus ja jsem na spani prisna ta si rve nikdy bych ji neuspavala atd,ale rostou ji zuby a cely noci pobrekava a kdyz ji to boli ted hodne tak ji beru v noci k sobe no,ale taky mam strach,ze si zvykne snad ne

segra tata ma prej vysoky horecky je prej bilej jak stena a ted volal Jara jel pro mamu do prace ma taky 40 a nikdo nejde k doktorovi si myslej,ze jim je 20 to je desny ja se jdu pomalu pripravovat a frcim pak pisnu co a jak pak jedeme do globusu tak snad se tu ukazu paaa
13. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
Jéé, Vendul, fotka tam byla od středy do dneška ráno, tak já ji tam na chvíli ještě vložím :slight_smile:
13. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
No jo si hraje na mladíka, víš, že táta si pokud si neuřízne ruku tak se léčí sám, ale u dospělýho je 40 horečka hodně! To by si měl k doktorovi skočit!! No jo chřipka se ukazuje no!!

Jo jo meduňka je dobrá na spaní, taky chrním lépe!! Mnohem lépe!! Taky byly doby, kdy jsem napsala 3 - 4 hodiny jako!!

Paninko jsem viděla Katku s Davídkem, ale Dáda byl unavej tak radši Katka jela domu!!
13. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Vendul, tak fotečka je tam... mrkni na ni, pak ji zase smáznu
13. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Dneska tam byl sice venku puchejř, ale že by to bylo nějak znát se říci nedá teda!!

Tak jsem nakoupila brambůrky a večer jdeme na hovory pak nemá člověk přibírat!!
13. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Koupila jsem Jarouškovi velkou Milku jahůdkovou na zítra k svátku, aby neřekl!! A hlavně, že jsem si nekoupila pití!!
13. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
Miru, já si zase nakoupila u lachmana sušenky... to taky budu kynout... chjo chjo :frowning2:
13. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
No to je hrozný Mílo, včera jsme sežrali dva pytlíky!! Pak mám zapnout rifle! To je hrozný semnou!!

Mílo ale co ať kyneme!! Hele až budou horší časy a větší krize tak budeme mít z čeho brát!! Tak a basta!! :sunglasses:
13. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mílo a zítra otevřeme čokošku a myslím, že jí pěkně dáme za uši, zbyde jenom obal!
13. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
13. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
No Mílo takže hele to bych se musela rozčilovat pořád!! Prostě dva dny jím málo a třetí se nacpu pořádně! A fertig!!
13. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Milu, tak jsou koukala na tu fotečku, a můžu říct, že ti to moc sluší. Vypadáš v tom o kousek starší, ale taková víc rozzářená. Hezký. Už to můžeš smazat :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Starší? Většinou mi říkají opak... ale to je jedno, děkuji za pochvalu :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Já jsem koupilaa mangelovi trenkoslípky a čokošku k Valentýnu. A jedene do kina a na véču. To by mu mělo stačit. Jemu by stejně stačilo jenom to žrádlo. Normálně nemůžu už druhý týden nikde sehnat čokoládu gejšu. Já mam na ní takovou chuť. Vždycky seženu jenom tu malou....oni jí snad přestali vyrábět, nebo nevím.
13. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ale je to určitě víc slušivé, než to světlejší. Ani jsem si tě nedokázala v tom přestavit, ale můžu říct, že příjemná změna (o: Vypadáš v tom taková inteligentní :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
:grinning: ooo, děkuji .

My to neslavíme, měla jsem sice pro něj vymyšlenej dárek, ale holt nevyšel.

Na gejšu jsem zrovinka o pauzu koukala v jednich potravinách a měli tam normoš i velkou, tu taky můžu, mňam
13. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
To my taky moc neslavíme, ale jako si vzpomeneme!!

Mílo a co ta masáž??
13. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak to je nespravedlivé. Tady jí nikde nemají. Mam na ní chuť…a nic :(
13. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jo, Miluško, jak máš v albíčku ty fotečky dětiček, jak budou vypadat, tak jsem si to taky zkoušela, a můžu říct, že se nám to i trošku podobá :slight_smile: Kde jsi našla ten odkaz?
13. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
MIru jaká masáž? myslíš tu tantrickou? Tu mi chce dát Vilajs k narozkám.

Vendul, ta stránka je napsaná na těch fotkách a je fakt, že už jsi asi čtvrtá kdo mi říká, že mu to vyšlo podobně, já jsem tomu taky nepřikládala nějakou důležitost, je mi jasný, že tam mají daných pár předloch a podle toho jednou
13. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ale vypadá to moc hezky. Včera jsem to zkoušela doma…a fotečky jsem si uložila do PC. Ukazovala jsem to manželovi, a ten chtěl hlavně vidět kluka, jak bude vypadat :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
No jo tu tantrickou!! Aha až k narozkám já myslela k Valentýnu!! A co dostaneš ji?? Tak ke třicátinám by mohl co??

No já jsem si to taky zkoušela a je fakt, že co jsem koukala k ostatním tak to vychází podobně!! Ale holky kdyby jste viděly holku po mě, Míla ji viděla, taková černoška malá!! Hustýýýý!! ¨

Vendul myslím, že to bylo nějak makesbabes nebo tak nějak!!
13. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.