• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Cusik holky tak jsem doma,ale segra asi te sklamu on tam o5 nebyl takze ja mu budu volat uz tam nejdu je tam do ctvrtka a v patek a vikos jen na dohodu takze mu zavolam a objednam to na vikos ju paaa byla jsem nakupovat a dobre poridila akorat dziny krasny,ale jsou mi nejake malinke sakra asi je budu muset udat tak paaa
13. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Čusík!

Hm tak to je jedno ségra, když se to dá dohodnout tak to je super!! Tenrkrát když mě tetovala tamta tak jsem se s ní taky dohodla, že přijedu později a vyšla vstříc, tak jde jí o kšeft žé??

A proč si je teda kupuješ, když ti jsou malé?? No tak zase máš důvod nejíst co?? No já jsem se dneska taky vážila a málem jsem z tý váhy spadla děsem!! Musím s tím něco dělat, tohle už je jako moc!! :angry:

za chvilku jedeme k našim, včera se nám hovory protáhly a vstávala jsem v 11:00 hodin!! :grinning:
14. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak vas zdravim pri nedeli,jsme ko byl to drsny vikend,ale dobry ted se pujdeme koukat na filmecek,mamka mi pisla,ze chce este malou na cely tyden uffff jsem se lekla,ale snad to zvladnu hiiihihi je to sila budu se asi pekne nudit jako

Jo jasny ja nas objednam,kdyz tu nebude mala mozna tam i zajdu ja nerada s nikym po telefonu osobne je to lepsejsi.

segr aty kalhoty mi jsou dneska jsem si je zkousela este jednou a bylo to dobry tak nevim proc mi pred tim nebyli,jsem si je zkousela na rychlo,a jsou dobry hodne ouzky no..

dyt si uz zhubla
15. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No ségra to je sice hezký, že jste byli po víkendu KO, ale zavařili jste si to u Jarina je na Vás nasranej! On totiž než jste mu včera volali, že nemá ty brambory vozit tak už je měl v autě a nechtěl je tahat zpátky, takže je narval do špajzu musel ho celý přeorganizovat!! Tak nadával a přístě se na Vás vyprdne si je kupte v krámě!!

Jo jo sice zhubla, ale ještě nemám těch svých 68 kg krásných! To je prostě děs no!! Včera jsem si přidala na kole další 2 kg + jednu písničku, že jedu do kopce na nevyjšší zátěž! Já s nima zatočím počkejte!! :grinning:

Jo paninko včera jak jsme si psali tak mi najednou vypadl internet, tak to Jarin včera šteloval a nejde nám to prostě! Tak říkal, že nám asi odešel modem! :confounded:
16. únor 2009 v 07:18  • Odpověz
Krásné ranko,

no hezký, to máte radost co? Já jsem si říkala kam jsi tam najednou zmizla. :confused:

Jo jsem vám ani nenapsala, jsem v pátek ztratila naušinici :frowning2: hlavně, že jsi Péťo říkala, abych si dávala pozor, že se rádi vysouvaj a ono jo... ani nevím kde, šly jsme s holkama po práci koupit něco pro mímo a když jsme vylejzali z papíru, tak jsem najednou zjistila, že ji nemám, ale v papírnictví ani v tom dětským krámku nebyla. Tak se nanejvýš ještě můžu jít zeptat do rosmanna a do knihy, ale stejně tam asi nebude... holt si asi budu muset objednat nový a budu mít jednu do zásoby :grinning:
16. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
Mílo no vidíš jak už jsem ti psala, já jsem ji taky ztratila, takže jsme dvě!!

No to ani necítíš, ona je tak jemňounká, že to prostě vypadne jako mě no!!

Katalog už mám doma a dala mi dvoje naušničky na ukázku tak to nesu zítra holkám na civil tak se pak můžeš juknout a když budete něco chtít tak ve čt bude paní objednávat! Prý to objednává až ve Španělsku!!
16. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
Ježíš, koukám, že ještě asi spím.. samo že jsme vylejzali z papíráku a ne z papíru :confounded: :grinning:

No tak samo chci ty co jsem si ztratila a uvidím jestli se mi tam nezalíbí ještě nějaké, myslím, že jedny nebo dvoje se mi tam líbily. Hele pod čím je zaregistrovaná na to mmb, že bych se kdyžtak číhla tam, ikdyž vím, že tam nemá všechno, ale třeba se mi tam něco zalíbí :wink:
16. únor 2009 v 07:59  • Odpověz
Cusik krasne ranic
Jara a nastvanej??tomu neverim :grinning:
Jezis Vy aby ste se nezblaznili.Jeden pytel a to je caviku kolem toho
16. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
Segra mam nas teda objednat asi na sobotu vid?to bude lepsi vid
16. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo to si vyříkej s Jarinem docela byl nasranej, že Vám to doveze a Vy nejste schopní si pro to přijet!

Paninko to ti z hlavy neřeknu teda!! Ale na tom netu má toho fakt málo v tom katalofu je o hodně větší výběr! Na netu má pár naušnic! A jestli se chceš s ní setkat přímo tak můžeš do A. Muchy 24 myslíš!! Paní Brutovská!!
16. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
A můžeš si k ní zajet sama!! :grinning:

No já nevím hele v sobotu máš tu oslavu né?? Nebo myslíš jinou sobotu??
16. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Myslim tamtu sobotu,ale taky zalezi jestli bude mit cas vid,ale snad jo az tamtu sobotu prave no
16. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
Miru, hmmm.... tak to jedině leda, až někdy půjdu k Renče, je to jen vchod vedle, ale říkala, že prý s nima na patře taky bydlí paní, co dělá v té školce :grinning: docela náhoda
16. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak ja tam budu muset zajed,ted jsem mu volala,protoze si musim vybrat a dat zalohy 500kc kdyz se objednas to slysim poprve,ale nevadi no,a ty jsi v pohode jestli,ze chces jen predelavku tak je to dobry to se vymysli,az prijdes tak ja tam musim jed teda no,se mi fakt chce jako..
16. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
No vidíš tak to vezmeš při cestě k Renče a je to. Vezmeš dvě mouchy jednou ranou!! Až nám doma zprovozní net tak ti pak pošlu odkaz a můžeš obchodovat sama!!

A jéje!! To se musí dávat záloha jo?? Ty vado tak to dneska musím Jaroušovi oznámit ten mě požene, ještě že sexík byl včera dneska bude tichá domácnost!! HIHihihihi banéééé! On už to tak předběžně ví!! To víš, že bude dělat teba a já si zatím něco vyberu a hlavně co by mi tam šlo nebo jak by mi to šlo no!
16. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
Ségra tak to je mazec teda!! To jsem zvědavá co mi vymyslí chtěla bych to jako trošku na šikmo jako k prstům no, uvidíme no co vymyslí! Jarin bude chtít jít semnou a bude mě hlídat počkej! A třeba si nechá udělat taky on chce pořád na ruku tam se mi to líbí no!! Tak uvidíme kolik by to stálo!! Protože on to chce dost velký no!!
16. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Ja si myslim,ze nei drahej tenkrat jsem videla docela velikou a nechtel moc 800 tak nevim,vis co hodne lidi se treba objedna a pak neprijdou no tak asi raci zaloha,no k prstum by to bylo super to je fakt

Jara chtel taky na ruku se mu to tam libi,ale jako ze spoda ruky musi to tam bolet a chtel by nakej napis,no jsem zvedava co si vyberu,ale nic slozityho proste neco obyc,jednoduchyho hlavne
16. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
No tak uvidíme!! Oni ani nemůžou být dražší tam mají docela konkurenci no!! No tak copak tobě ty budeš mít novou, ale mě bude muset něco vymyslet co s tím!! No to jsem právě přemýšlela něco jako k těm prstům, že by to mohlo být hezký né jako úplně, ale něco takovýho no! Jak jsme byli v Tunisku tam tam byl v hotelu jeden tatér henou a ženský si tam hodně nechávaly dělat na nohu právě a takhle, akorát od kotníku to já ho mám až nad ním no!!

No Jarouš to chce právě taky na ruku jako ze spoda tam je to pěkný a je tam jemná kůže tam to musí boleti no, ale co je to kus chlapa né?? A někdy má záchvěvy tak uvidíme třeba jak tam bude s náma tak se nechá inspirovat!! A pozeptá se!! A nakonec půjdeme oba s kérkou!! :grinning:
16. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
No dyt,ja si myslim,ze zase Jarovi se to libi,ale asi by do toheo nesel nevim,ale mel takovy nutkani no,chlapi si to tam nechavaji hodne delat
jarousek semnou jed nechce je mu blbe tak rikal at jedu sama no,leze na nej chripajna to je desny radi to vsude ,ale do prace musi jako :grinning:
16. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Miru, no ale tamty chci, tak mi je rovnou objednej, ju :wink: a popř. až si ho holky dole prohlédnou, tak bych se taky ještě číhla

Hele, ale oni to stejně na té ruce nespojujou co vím. Kamarád dostal loni kérku k narozkám, taky si nechal dělat na ruku a nemá to po celé a říkal, že níž to taky docela bolelo, že tam docela syčel bolestí, ale má ji hezkou, to se musí nechat
16. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
No Mirko Buresak Michal tam ma super nadhernou,a rikal,ze ho to bolelo a to je takovej ,ze kdyz ho majznes,ze ho nic neboli proste je to slabi mistecko,me to bude asi taky bolet na tu kost si myslim
16. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
No tak na kost to bolí no!! To s tím počítej mě to na té noze nebolelo a taky záleží kolik ti zajíždí mm do kůže! Mě na rameni zajíštěna 3 mm a na noze jenom 2 mm a je to znát, že na rameni je kvalitnější, je více černější!!

No uvidíme, já chci aby si ji nechal tam udělat! Mě se to tam hrozně líbí!! A Jaroušek jak je kulaťoučkej tak mu to tam bude seknout!! Uvidíme no!!
16. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
Ty jo, mě zase začalo bolet nějak břicho... to je hnus velebnosti. V sobotu jsem se nemohla ani pořádně hnout :rolling_eyes: a to jsem si naivně myslela, že laparka tomu pomůže a ono nif :angry:
16. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hm Mílo tak koukám, že bolesti při mrše jsou ti souzený asi!! Já vím když na to trpěla moje spolužačka ta musela normálně jít vždycky domu!! Brufeny a už jela holka!!

Já musím zaklepat naštěstí ani nevím, že to mám!! Zítra mi taky přijede tetka z ruska!!! :grinning:
16. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Paninko měla bys mít v meilu ti paní s těma šperkama! Ona je příjemná!! Pak ti na ní hodím i meila!!
16. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak na bolesti trpim ja a to bylo kecu,ze pio porodu dobry a prd ja taky kazdej mesic na brufenech,ale mamka mi rikala,ze pomaha kazdej mesic pri boplestech penicilin a pak to casem prestane musim uz vyzkouset,zapominam

Segra zabal si na vikend veci,Jarovi spodary a budete u nas spat,v nedeli nastup zaplatila jsem za nas zalohu rekla jsem mu prectavu,a on mi to namaluje tak jsem zvedava chci bud normalne pater,nebo jesterci ocas ,a prekecaval me na jesterku celou :grinning: prej jednou bude,jenze ja chci kostru ne jesterci ocas jako takovej proste kostru
16. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tak to Vám holky nezávidím ty bolesti!! :angry:

Ségra počkej jako teďka, že tam půjdeme v neděli jo?? Ty vado tak to je hustý teda!! A ptala ses tak na předběžnou cenu?? Takže si dala i za mě 500,-Kč zálohu jo?? No takže Jarin bude hlídat v neděli?? Počkej, ale my jsme chtěli jít chvíli na tu Míly oslavu??
16. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Nebudou u vás spát, žádný takový, jedou se bavit do vikárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ, Miru už se rochním, ale koukala jsem že tam má i dost starých inzerátů, to se pak nedivím, že se jí tam toho moc nevejde. Ale už jsem si i tak vybrala nejmíň troje :grinning:
16. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Za tebe jsem dala 200kc a za me 500kc takze mi to pak das a priblizne 1000-1500 nevim nerekl presne podle toho jak to bude asi veliky vis,no volat mu nebudu a preobjednavat nebo chces preobjednat jo??ale pristi vikend nemuze dela podlahy,a v tydnu ma Jara odpoledni to by nebylo hlidani vis,ale taky rikal,ze je pekne nachcipanej tak snad to nezrusi,ale rikal,ze asi ne
16. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
No vidíš tak vybírej vybírej!! Dvoje tu mám na ukázku! Ale to jsou ty draží jedny za 295,-Kč a jedny 195,-Kč snad, ale jsou hezký no na obrázku tak nevyniknout jako na živo!! Taky si tam ještě jedny vezmu no!!

No tak počkej ségra tys to dohodla už teď na neděli jo??
16. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.