• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Miru, tak využiješ slevy na vleky, ne? :grinning: Vyrazíte do hor :sunglasses:
10. pro 2008 v 15:18  • Odpověz
Hm já asi těžko Mílo naposledy jsem na tom stála ve škole na lyžáku, neblázni a zlomenou nohu fakt nechci a hlavně tam ze sebe dělat dřívko na prkně, nééé to fakt né Mílo!!! Já a lyže to nejde dohromady!! :grinning: Já tak možná brusle ty jóoo, ale lyže eeeee!!
10. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
Se naučíš, najmeš si nějakého šikovného instruktora a pak to půjde samo, hele :grinning: a na tom nic těžkého není. Běžky bych řekla, že jsou horší.
10. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
Mílo tak ani běžky prosím tě ne!!
Já vím pak už mi to docela šlo, když člověk se do toho dostane, začneš pluhem a pak už to sviští, ale to je kolik let prosím tě!!

Mílo ty mě chceš zabít!! :grinning:

A hlavně nemám lyže!
10. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
hele to je fakt, na běžkách se nadřeš jako blázen, ale sjezdovky jsou bez práce a dolů se vždycky nějak dostaneš, ikdyby to mělo být po zadku :grinning:
10. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
Míru nevymlouvej se, u každýho vleku ti ty lyže půjčí, tobě se prostě nechce :grinning:
10. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
Ne mě se nechce, na lyže bojim bojim!! To fakt ne já když vidím v ukázkách ty blázni jak na tom lítaj tak to fakt ne hele!! To bych tam byla za telátko!!
10. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
To já bych právě chtěla umět, slízt z vleku, dát nohy k sobě a jen kroutit zadkem a jedeš dolu.... mě se občas ty nohy rozjížděj, ale jinak pohoda, dolů se dostanu vždycky a posilněná svařákem, to pak jde ještě líp.
10. pro 2008 v 15:44  • Odpověz
každej jsme nějak začínal, nejdřív pluhem, pak to srovnáš, já taky nejsem žádnej Alberto Tomba - naposledy jsem si na něj zahrála v neděli a pěkně neúspěšně, dala jsem si do rypáku , holt jsem tam pár lidí asi rozesmála, ale žiju dál :grinning:
10. pro 2008 v 15:44  • Odpověz
To jo, ale fakt ne ne ne nenenenenen! Lyže ne!!
Joo takový boby to bych brala!!!! :grinning:
10. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
hele v těch Jánskejch byla sáňkařská dráha a celkem hodně lidí si tam sáňky půjčovalo, to taky nemusí být špatný :sunglasses:
10. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
Marti, ta sáňkařská je tam super... my když tam byli v zimě na horách tak jsme si tam jeden den půjčili sáňky a sáňkovali jak divý a ve Špindlu je zas bobová dráha. Miru všechno je, jen chctít tam dojet.

mizím dom paninky.... tak zítra
10. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
No tak na boby nebo sáňky bych jela, ale lyže nenenen!! To by nemuselo být fakt špatný čoveče!!
Jak malej harant!
10. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
čao paninky :grinning: tak japa jste si užily vánoční besídku?
já mušíla dopolko do kasáren, tak jsem ten obídek musela skrečovat, ale příští týden to snad vyjde. Skákla jsem si jen pro picošku na námko, do té nové pizzerie a mohla jsem se umlaskat zase :grinning:
11. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
Marti, mají tam dobrý jo? Taky jí budu muset vyzkoušet. :wink:

Jasně, příští týden něco spácháme. :slight_smile:

No večírek dobrý.... závidím Mirce, že má dovču a hajá si hezky doma v postýlce, taky bych si dáchla... kluci tam dovalili citrusovýho ferneta a to je moje konečná... žaludek mám jak na vodě, brrrrrrrr :fearful:
12. pro 2008 v 07:35  • Odpověz
Čusík holky!
Kde je nová pizzoška to ani nevím čoveče!! To jsou věci!! Člověk je tam skoro každej den a nič neví!!

No Mílo mě je celkem fajn na to že jsme splácali Cherry, jahody, energy, griotku a vodku a víno s džusem to docela jde, myslela, že mi bude špatně, když jsem lehla, ale fakt to šlo, snažila jsem se i jíst tak to jsem náramně udělala dobře!

Jinak večírek super no, škoda, že se to tak rychle rozuprchne no! I se pak tancovalo, tak to bylo super, Akorát jsem čuměla na naši vedoucí Gabču, ona je přísná nebo tak působí, ta jí měla Mílo, pořád mi visela na krku a říkala, že mě ráda, že já makám nejvíc! :grinning: Tak to mi udělala radost a Jiřina tam prý dlouho nebude!
12. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz
Miru, pizzerka je někdy od léta tuším vedle komerčky, dělají tam XXL pizzu o tý víš :wink:

Gabča se nezdá no, ale je fakt, že se taky umí pobavit. Taky už jsem jí zažila. Tak to je dobře, že Jiřka půjde... jsem zvědavá kam, určo jí uklidí na éčko hele :rolling_eyes:
12. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
Jo to je tahle?? Tak to vím ty ti vlastně vozí i domu co??

No Malý mi říkal, že zase neměli žádnou věc Jiřina to nevypraví schválně, tak říkal, že v lednu by šel nahoru to říct, aby mu zkusili dát někoho jiného. Já jsem mu říkala, aby si vzal do příchodu Huťky mě!! Tak uvidíme co se z toho vyvrbí, aby taky poznal změnu!!!
12. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
Tý jovka, cholky koukám ,že jste včera pořádně zapařily, když je z toho Míle druhý den špatně :grinning: :grinning: Mílu po citrusovým fernetu to znám velice dobře, před pár lety jsem se po něm taky odrovnala a od té doby k němu ani nečuchnu! :sunglasses:

jj, myslím tu pizzerku u komerčky, je to tam mega rychlý a naposledy co jsem tam byla, tak když jsem platila, tak ten chlap najednou odešel někam dozadu a přinesl mi kelímek se zmrzkou, prej, za to že se na něj hezky směju! tak mě odrovnal, mmch. ta zmrzka byla fakt dobrá jogurtová s borůvkama :dizzy_face:
12. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
Ahojky!

No Marti máš ctitele jo? Tak to bylo od něho teda hezký! To bych taky asi koukala!!

No Marti tak po citrusovém fernetku to mám taky zasebou! Měla jsem hrozně ráda bavoráka a jednou jsem se tak zťala, že od té doby fakt nennenenenne!!
12. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
Míru já právě po fernetu skončila na kapačkách, doslova... rozhodila jsem si po něm slinivku a od té doby se ho ani nedotknu :angry:

heeele, ctitele, mno to nevím, v každém případě tam budu asi chodit častějc - ale picošku mají fakt supráckou :grinning:

cos vyváděla o dovču? já musela ráno odvézt manžu do práce, páč teď večír mají besídku,na kterou u nás v práci dojde až za týden. tak jsem si aspoň koupila v Roudnici adventní věnec - sice jsem si už od minulého roku schovala to kolo umělý a ozdoby, že si ho vyrobím sama, ale nakonec skutek utekl.. tak jsem si ho potupně zasejc mušíla koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
Marti až takhle jo?? No ty bláho tak to si ho teda musela hodně vypít, že to mělo až takové následky!!

No tak tam jsem pizzošku ještě nevyzkoušela tak budu muset koukám taky zaskočit, jednou nám do schránky přišly letáky, že vozí pizzu XXL tak to bude asi ončo na náměstí!

Marti já jsem spinkala skoro do 11:00 hodin jak jsem byla unavená, ke konci jsem pila jenom colu a nějak jsem po ní nemohla vůbec zabrat ještě ke všemu začal Jarouš funět tak jsem to vzdala a šla jsem radši na gauč a to víš, to jsem se moc nevyspala, takže jak ráno vstal do práce tak už jsem mazala do pelíšku a dospala jsem to, ale pořád jsem se nějak převalovala. A pak jsem uklízela!! A ten dej pak nějak utekl no! :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
jj, Mirčo, já po tom skončila v nemocnici, takže na to dost nerada vzpomínám. :confounded:
tu pizzu mají fakt velikou, já teda kupuju jen kousky a od každý picošky si vezmu jinou a je to mňam mňam, nejradši mám pikantní s pálivým salámkem :sweat_smile:

koukám, že jste fakt cholky řádili, to jsem zvědavá na sebe příští týden, ale jelikož Peťa akorát přilétá a má sraz s bratránkem, tak si to zase budu muset domů odřídit sama, takže o pití nemůže být asi ani řeč, škoda jako každý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dovču jsi teda prohnípala a prouklízela, taky dobrý.. já spala taky odděleně - Peťa je furt nachcípanej, tak jsem odstěhovaná do obýváku a je mi hej :sunglasses: já jsem si udělala jen to těsto na perníčky od Míly, ty upeču asi zítra a pak jsem se učila, to byl už ale docela vopruz :confounded:
12. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
No Marti tak to se teda nedivím, na to bych asi taky vzpomínala nerada teda!!

Marti na tu pizzošku určitě zajdu teda, tu já můžu!! V týdnu tam skáknu a koupím si nějakou k obýdku!!

Jo jo to jsme řádili teda! Já jsem přišla domu až v jednu hodinu domu a to byl Jaroušek naštvanej no, že jsem mu nenapsala!! Dneska mi psal zprávy jak má o mě strach, že se musím hlásit! Tak mi to tak bylo líto, ale on čím jsme starší tím se snad více bojím. No řekl mi "Mámo žádný ponocování a paření, připravuj se na březost". No tak co by jsi mu na to řekla? Ale jsem ráda, že se o mě bál, to potěší, že na mě myslí, ale já jsem si prostě myslela, že ví kde jsem tak je to v pohodě no! Ale naštěstí už ho to přešlo, ale usmiřovačka musela být no!! Tek čučí na film!

Marti to je hrozný, my se snad kvůli nic nevyspíme, ale víš co větišnou je to tak, že ruší oni nás a z ložnice se stěhujeme my!!

Jéé perníčky to bude vůně!! Tu mám hrozně ráda tu vůni perníčků!
12. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
Mirčo zajdi zajdi, je fakt dobrá :sunglasses:

se tu zasejc válím, prej připravuj se na březost! teda ten tvůj Jarouš má taky dobrý hlody :grinning: :grinning: ale je to hezký, že se o tebe bál, tak to je takový milý, holt má o tebe prostě strach, lepší, než kdyby mu to bylo jedno :sweat_smile:

jo, s tím spaním to je teda fakt, ruší oni, ale stěhujeme se my! to je nespravedlivý, jenže co ti zbývá, když se chceš v klidu konečně vyspat viď? ten můj má rýmu a kašle, tak abych promlaskala celou noc, to se radši klidím hned, než se tam s ním dohadovat, on je pak o půlnoci na mně ještě nevrlej a to fakt nemám zapotřebí.

jj, perníčky miluju, asi je nebudu ani zdobit, prostě jen tak ke kafíčku je vybalím a šmitec :grinning:
12. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz
Marti určo zajdu!!

No jo MartiTrička si kupuj, aby se ti do nich vešlo břicho, připravuj se na březost žádný ponocování ten je prostě hotovej no! To víš, že mě to potěšilo, ale bylo mi ho líto, že jsem mu fakt nenapsala, ale byla zábava a já měla celou dobu kabelku na baru, ale už je to dobrý. Teď už se budu muset hlásit no!! To je fakt, to by zamrzelo no, naštěstí takový není!

Zítra jede Míla do Okay tak jsem zvědavá jestli pochodí, já jsem se rozhodla, že nakonec tu MP3 taky Jaroušovi koupím v Tunisku jsme se prali o mobil, aby jsme mohli na pláži poslouchat, tak si myslím, že se nám určo bude hodit!

A vůbec Marti chystáte se někam na jaře na dovču jako letos??
12. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
tričko na břicho! mně z něj vomejou! to je dobrýýý :grinning: :grinning:
budu zítra Míle držet palce, ať už má konečně po tom shánění, a uloví to a má pokoj.

Míru zatím jsme o tom moc nemluvili, klidně bych jela, ale nevím, jak na tom budeme s financema, otravuju Peťu s novým autíčkem, tak bude asi buď jedno nebo druhý, jinak to asi nevidím. ale jela bych klidně hned, dyk mě znáš, já jsem závisláček a hned bych si zašnorchlovala :grinning:
12. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
No jo Marti poslouchám to pořád, je to takový roztomilý no člověk s ním nikam nemůže!!

NO já taky snad pořídí, pojedu zítra taky asi nakoupit, ale nevím kdy se tam dostanu tak doufám, že dá Míla hnedka vědět jestli ulovila!! Snad jo, ale měli by ji tam mít říkala!

No Marti u nás to vidím asi zase na léto nebo to září! To víš, že já bych jela hnedka taky! Tak snad se nám poštěstí jako letos a vybereme super dovču! Chceš autíčko jo?? No tak je fakt, že kdy dojíždíš každý den tak by to bylo pro tebe dobrý. Já sjedu akorát kopec a jsem v práci!!!
12. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
Čau holky,
teda vy jste toho zase napísaly!
Miru, a co nožka vlastně? Jak se jí tancovalo, co? :grinning: My už máme večírek taky za sebou, byli jsme na bowlingu i s partnerama a bylo to fajn :slight_smile: Kája měl večírek včera a ještě nedorazil - spal u babičky v Jungmance. Tak jsem zvědavá, kdy dorazí...
Mi děláte chutě s těma dovčama, bych taky jela někam do teplíčka nebo aspoň na hory! :sweat_smile:
Jo, kde je ta nová pizzerie v Liťáku? Nevím, kde je komerčka... :pensive:

A co plánujete na víkend?
13. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
No nazdárek... že to vždycky tady rozjedete, když jsem v čoudu :frowning2:

Jani, ta pizzerka je na náměstí vedle mezi lekárnou a komerční bankou, kousek od rossmanu jestli víš. Jsem myslela, že si tam dneska zavolám a nikdo nemá číslo sakra :angry:

Jinak koukám Miru, že Jarda by si mohl podat s Vildou ruce... já měla včera doma trochu tichou domácnost, že jsem se trošku sťala... že prej se snažíme o mimi a já se zleju jak patnácka :sweat_smile: no přišla jsem si jak ten největší alkoholik hele. :rolling_eyes: ale už je to v pohodě, je fakt, že fernet je hnus a nechci ho hodně dlouho vidět, jenže nedej si panáčka na tikačku, že jo
13. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.