• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Si dá roušku né??

Za mě jenom 200,-Kč jo?? No uvidíme co mi tam udělá za zázrak!! Tak když ti máš představu tak půjde první já si tam budu vybírat!! Ještě se juknu na netu jestli něco neobjevím!

Takže 22. února je to tak??
16. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj v nedeli co si vyjukana,kdy sem to mela asi objednat si porad rikala,kdy nas objednam a ted si v socku??ja chtela tamten vikos ,ale nemel cas no,a tento tyden ma plno chtel 500 na hlavu,ale stacilo mu 700kc este,aby ne pchee co pak kradu a v nedeli v 11 rano
16. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ty vado no tak to jsi mi teda skřížila plány, ale chci co nejdřív, aby se mi to do léta zahojilo no!!

To abych se rozpůlila čoveče!!! To se pak vyrovnáme až to budeme mít hotový nebo resp. on tu zálohu odečte pak no!! Ty vado tak to musím Jarouše dneska připravit, že už to bude takhle brzo!! To bude spíš v šocku on!! :sweat_smile:

Hele psala jsem si s Verčou Týřovou a Verča Štechová je těhotná! Řekla bys to do ní?? A bude se vdávat!!

Ještě, že je to po té oslavě, aby máma nenadávala!! hihihih
16. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Nevim uz kdo je verca stechova

poslala jsem ti maila co bych chtela ja,ma to samer Isa na ruce a ja ybch to chtela na krk :wink:
16. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo to jsem viděla, otevřelo se mi to tady v práci, ale trvá to déle no! A takhle dlouhý nebo jenom na krku???

Já jsem koukala, že je zajímavé i jak má Kobzanová za tím uchem!! To taky není špatný místo!!! Já si dám to třetí až od zadku nahoru po páteři!! Nelíbí se mi ty ornamenty nad zadkem, ale jako nahoru no!! Viděla jsem krásný čínský znaky, ty se mi moc nelíbí jako, ale tyhle vypadjí moc hezky!!

Chodila semnou na základku hrozně vysoká holka blondýna!! Má ségru Majku a bydlely tam u kolejí jak se šlo k tebě Balážový!!
16. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Vubec nevim ale podle fotky bych vedela

myslis jak ma tu 13???
16. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
No jako nemyslím přímo tu 13, ale je to pěkný místo!! I když si nedokážu představit jak bych v takový kérce seděla v jednačce teda!! Vedle soudkyně to by asi koukala hihihihi!!

Jo určitě bys věděla kdyby si ji viděla!! Já ti pošlu fotku ze spolužáků!!!
16. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
jj posli,hele tak si ji musis dat na druhou stranu vis ja jsem zvedava co mi na to rekne babi ta bude koukat kam si to jako jedeme :grinning:
16. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
No právě, ale hele na moje tenkrát taky nic neřekla ona sice bude na to něco říkat, ale přejde to neboj!!

No hele to je pravda, dám ji na druhou stranu! No uvidíme co tam bude mít hezkého za obrázky!!
16. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
Ja ani po obrazkach nekoukala,jen jsem mu rekla prectavu a on to nakresly nahledy a ja si vyberu jen se bojim aby nenakreslil neco co nechci on rikal,ze to dystak premaluje no
16. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
ááá koukám Péťo, že jste měli ústečandy srazík... pěkný fotečky :wink:
16. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
Ja tam ,ale Milo nebyla jelikoz byl Jara v praci a ja nemela hlidani to me pekne stvalo bohuzel :wink: ale jestli myslis kocarkovani na to nechodim,uz nevime co je kocarek :wink:
16. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
No taky zrovna koukám, že jste měli srazík!!

No tak na to je zvyklej tak máš to na celý život, přeci si tam nenecháš něco co nechceš! Mě už se ta na noze taky nelíbí, ale zase ji tam mám 10 let a dneska mají taky kvalitnější barvy už!!
16. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
No akorát tam máš fotku z džungle no!! :grinning:
16. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
No to je vsecko no :unamused: :grinning:
16. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
Vy vysmejdite vsecko koukam :wink:
16. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
Hele zrovinka hlásili v rádiu, že našli tu ženskou co pohodila u toho Lidlu to mimčo a prý se přiznala, to je dobře, kravka jedna :angry:

NO tak když je to na hlavní stránce, tak se nediv, to se nedá nevšimnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Hele o tom ani nevim kde co jak proc??
16. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
Neříkej, že nevíš, je to asi tak cca 14 dní možná víc zpátky, našli v Lovo u Lidlu to mrtvý dítě v igelitce
16. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
No asi tak nějak a navíc byla jako první na fotce Torinka!!

No tak to bude asi nějaká primitivka! Tak ta si zadělala na pěkných pár let, jo jo slyšela jsem to, že se přiznala, tak uvidíme kdo to bude, to bude dneska ve zprávách! Tak to je síla teda! Uvidíme jestli to bude místní nebo nějaká přespolňačka!!
16. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
Joo to vim no ja ted ,ale nevedela no :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
Hm tak to je hustý teda! Je jí 32 a důvodem byly sociální poměry to je kráva a roztahovat nohy to umí!
16. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
To jo no blba nejvetsi
16. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
Ale co jí vedlo k tomu, že se přiznala, kdyby nic neřeklo tak si myslím, že by to asi bylo hodně těžký na ni přijít, protože to mohla být ženská odkud koliv!! Chudinka holčička, kdyby ji radši nechala v nemocnici, když teda na to neměla se o ní starat!! To je síla teda!! Fakt hnus!! Takovýhle pizdy můžou rodit pořád!!!

Tak mastím dom, jedu do Kaufíku nakoupit!!! Nevím jestli tu dneska ségra budu, jestli nám půjde vůbec doma net!
16. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
psychika no poporodni asi
16. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
psychika dela hodne sousedka jedny co s ni dela Jara zabila dve deti velky uz udusila je,ze na ne nema penize chtela i sebe,a to se nepovedlo a byla slusna v pohode jen chlap byl debil a nenosil prachy tak se stoho takhle zblaznila a nikdo by to do ni nerek je to mazec a udusit deti svoje plinou nechapu no
16. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
16. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
Krásné ranko,

a já už myslela, že tu máme novou členku a ono prd :rolling_eyes:

Tam to dneska ale venku klouže co? MIru jak jsi dojela? :confused:
17. únor 2009 v 07:17  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jo jo to si pamatuju to se stalo na tom Střekově co?? Ale stějně zabít svoje děti to je síla teda!! Láskyplně je vychováváš a pak je zabiješ!! To ti musí dobře rupnout!!

Ahojky radus no vypadá to krásně, ale fakt zbytečných 30 tisíc na akvárko nemám no!! :grinning:

Jinak Mílo tak nám asi fakt odešel modem. Ale tam se dovolat, jsme provolali snad 5 tisíc než jsme se dovolali. Ale čoveče napíchl se na dálku do našeho bytu a zjistil, že nám tam signál jde a že v neděli je tam od 11:05 hodin výpadek tak to bylo, když jsem si psala s tebou!! Tak nám ho naštěstí dneska přijede vyměnit, že má čas! že to udělá jako reklamaci!! Akorát prý se na něho podívá jestli jsme se v něm neš'tourali nebo tak!!
17. únor 2009 v 07:21  • Odpověz
Paninko docela dobrý, ale byl dneska na okně hnusnej tvrdej led, ani sprej to pořádně nechtěl vzít, ale nakonec jsem ho udolala!! Tak u nás nahoře to bylo našněžený a taky dole po sněhu ani památky, jsem si připadala jak debílek, když jsem jela s polozasněženým autem a tady auto po sněhu ani památky!! No jo nahoře u nás to je klondajk!! Už to mám v ruce paninko na tyhle ledy už jsem z toho naše kopce zvyklá!!! :grinning:

Včera jsme byli u kámoše a holky představte si on má aportovacího kocoura! Tak jsem mu házela aport a pak mě kousnul parchant on je hrozně zákeřnej!! Přesně do kloubu, ale nic tam nemám!!!
17. únor 2009 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.