• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ježíš, co jste s ním dělali :confused: hele že ho Maxík označkoval :grinning: No tak je dobrý, že to vezmou jako reklamaci ikdyž ho máte určo víc jak 2 roky, co?
17. únor 2009 v 07:24  • Odpověz
Mílo nic on říkal, že se to stává!! Na něm prý musí svítit čevený světýlko a nám nesvítí no prostě! Tak dostaneme novej, je to taková krabička podlouhlá!! Právě kámoš nám ho včera ukazoval!!

No to určo už máme dva roky!! Říkal, že ho vezme sebou a vymění jako reklamaci!! Ne ne neoznačkoval, na ten nemůže, ten máme za skříňkou takže to ne právě!! Říkal, že se mohl třeba přerušit nějaký kontakt, tak uvidíme dneska přijde tak nám řekne!! :grinning:
17. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
No tak alespoň že tak.

Ty jo, ráno mě zase pobavili zprávou v rádiu, prý příští rok zlevní elektřina, on je únor a oni už vědí jaké ceny budou příští rok. Už vidím jak v prosinci budou stejně zdražovat :grinning:
17. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
No Mílo tak to jsem taky slyšela!! To jsem se tomu taky docela zasmála!! To chci vidět!! Každý rok zdražování a najednou zlevní jo?? Hahaha :grinning:

Ségra tak včera jsem to říkala Jarinovi s tím tetováním tak ani nenadával jenom kroutil hlavou!! :grinning:
17. únor 2009 v 08:10  • Odpověz
Cusik holky krasne rano,me je nejak divne se citim jak po chlastu.

Jara je nemocnej neni mu vubec dobre,tak jsem zvedava snad mu uz bude lip nasadila jsem mu meducinu :grinning:

Jj ja to vcera ukazovala Jarovi a rikal,ze dobry a chtel by jed semnou tak pojedeme vsichni a babicka pohlida :dizzy_face: jsem na to zvedava uplne hlavne,at mi namaluje co chi se bojim ,ze nacrtne neco incho nez si prectavuju snad ne,ale kresli krasne to se musi nechat :wink:

No to ja taky Cez ,ze by zlevnoval tomu neverim buzicci

Jo segra a taky me napadlo,ze mi nemusis nic davat,ze to odecte proste od normos ceny tu zalohu a je to ne??
17. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojky Péťo,

blbě jako po chlastu, jo? :confused: Jen aby třeba Torča neměla sourozence :grinning:
17. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
To ne Jara me nakazil taky sem mu uz napsala a podekovala fakt super mam si uzit tyden bez maly a ja se budu ladovat praskama
17. únor 2009 v 08:26  • Odpověz
Čusík ségra! !

No to se pak nějak dohodneme!! Tak si těch 700,Kč odečte od tebe a já zaplatím celou cenu a je to! A navíc mi možná budeš ještě doplácet, protože byla včera u mě Míša a tento týden ti přijde ta váza a ty svícny!! Takže ve finále budeš ještě doplácet hihihihihihi!!!!!

Jarouš pojede taky semnou, musí mě kontrolovat hlavně, abych se nedomlouvala na třetí kérce a pak mi řekl, že stejně co si usmyslím tak mám a udělám!! Hihihihi!! Nemá šanci bídnej červík!!!!!

No já mám taky ráno plný nos a krk, ale tak nějak pořád statečně udolávám!!!

No jo vlastně tam bude babička tak pohlídá a vyrazíme celá rodinka - pojedeme všicíííí!!
17. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
No dyt jo pojedeme vsechny Jara aspon zaparkuje jelikoz ja to ve meste neumim ikdyz v nedeli by byla asi pohoda,a pofrcime se tesim

No dokonce budu platit este ja ty jo :unamused: :angry: :grinning:
17. únor 2009 v 08:36  • Odpověz
Segra ty si mi neposlala tu fotku,ale myslim,ze to nejde ze spoluzaku jednou jsem to posilala
17. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
No já vím, že ti to taky nešlo! A jak asi ségra, když nám nejde netík!! Ten nám půjde až dneska až přijde pan opravář!!

No jo ještě budeš dopláce ty!! :confounded:
17. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Ze spolužáků fotka poslat, jde, rozklikneš si ji, dáš vlastnosti a zkopíruješ tu její adresu, pak se ti objeví jen ta fotka, aniž by jsi lezla do třídy :wink: se mě zeptejte ne :grinning:
17. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Já vím, že si mi ji tenkrát posílala!! Tak počkej já to jdu zkusit!!
17. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
http://spoluzaci.im.cz/classmate/4367/123094367.jpg

JO aha já nevěděla, že musíš dát vlastnosti!! Tak zkuste jestli to půjde!!
17. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
No vidíš... šikulka :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Wap odmitl mi to otevrit nejde
17. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
A jéje!! Tak to je jedno, ale určitě budeš vědět která to je!!

A paninko tobě to jde??
17. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
Jasně že jde.

Petro jak wap odmítl, ty se přihlašuješ přes mobil? :confused:
17. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Web odmítl zobrazit tuto webovou stránku. jezis tohle mi to pise tak nevim neprihlasuji se pres telefon normalne ukazes mi ji indy

ja se nudim se poseru
17. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
aha, no že jsi nahoře psala wap a to je pouze pro mobili.

Mno někde něco nemáš povolenýho určo... tak ti ji Miru ukáže o víkendu, no!

Mizím na oběd.. tak zatial.
17. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
Hm tak to nemůžu sloužit na dálku teda!! Asi tam nemáš něco nainstalováno no!! Proto ti to nejde!!
17. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
My mame ten antivirovej hajzl,a ten mi neotevyra skoro nic ani naky maily to je des

Holky u nas se rodiiiii na Usti budeme mit novy prirustek Tadeaska :wink:
17. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
Jezis to je nuda se zblaznim,holky nikdy uz bez ditete :grinning: este,ze ji mame co delate kdyz prijdete domu???z prace,?My totiz nevime co delat a jenom cumime na tv v ktery nic neni,a na pc :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
Fakt jo?? Tak to je hezký!! Tak ať to mamině pěkně tlačí no!! Brrrr ta představa........ :unamused: !!

No mě když něco nejde tak si doma zakážu Firewall nebo jak se to píše a pak mi to většinou jde!! Je to dole v liště takový jako štít zkus to! Zkouknu to a pak ho zase povolím!!
17. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
Buď to může být na liště anebo v nastavení internetu,ale spíš by se v tom měl pohrabat někdo kdo tomu víc rozumí :wink: , popř. něco nemáš naistalovaný.

Péťo, já když přijdu z práce dom, tak většinou jdu s čubinkou a pak vařím a pak sebou prásknu bu´d na gauč nebo k PC, to je život, co? :grinning:
17. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Milo tak treba ty ,ze by si mi to tu nainstalovala co...

To je no ja ho mam od rana takovy,ale kdybych chodila do prace je to taky jiny
17. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
No právě, když chodíš každý den do práce tak si pak ráda, že přijdeš domu. Já jsem včera koupila Jaroušovi půlku knedlíku, že dneska dojí králíka a on už do zblajznul včera takže dneska za to bude mít knedlíky s vajíčkem!!

No tak ti přijeďte pro brambory to je jednoduchý né???

Holky já viděla krásný záclony mám dilema jednu za 110 a jednu 165!!!
17. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Až přijedeme tak se Vám Jarin na ten Váš zázrak podívá!!
17. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Segra Jarovi neni dobre este by vas nakazil bere prasky
17. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Péťo, já sotva, já jsem takový znalec amatér, sice vím tak trochu co a jak, ale moc se do toho nepouštím, neb pán domu mě k tomu moc nepouští a když už něco dělám na PC, tak tak nějak tajně :confused:

Jára se vam na to určo mrkne, on je taky šikulka.

Miru a kde jsi viděla ty záclony?

Jsem si koupila kafe 2v1 u Sony na trže a už jsem nekoukala, že je to kafe s cukrem a ne kafe s mlíkem.... si budu muset dokopit smetanu, chjo chjo :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.