• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
NO tak to se někdy stane no!! Já jsem si minule přitáhla domu tři trička a dvě jsem koupila správně a to jedno menší no!! Se prostě stane občas!!

V Lidický!!
17. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
No dneska Jarinovu cvrlikalo v nose to je hrozný, jsem ho budila, aby se vysmrkal ten zase nevěděl co se s ním děje!! Hlavně, že spí v triku POLICIE, ale kdyby ho s tou postelí odnesli tak neví nic!!
17. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Miru, :grinning: no tak aby ho event. pak cajty líp našly, ne?

Hele teďky mi zrovna píše Lit, že by se možná mohla dostat koncem března do Ltm, tak určo něco spácháme, co?
17. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
No nekecej!! Fakt jo?? Ale to je stejně za dlouho!! Ae to je jedno, určo ji rádi uvidíme. To by byl hřích, kdyby jsme nic nespáchaly a Janča tu byla!!
17. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
ajoooj,
s Jančou jsme srazík domlouvaly po skypíku, tak poslední víkoš v březnu by měl vyjít ne? :sweat_smile:

cholky, teda fakt já mám den blbec - tři opaři na rtu, to už jsem fakt dlouuuho neměla! no Míla tuhle ropuchu dneska viděla, tak by mohla vyprávět.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo jinak s tím nakupováním - taky jsem minule koupila v lidický tričko - u mě to byl opak - bylo krapítek větší, no tak jsem ho určila na doma, do práce bych byla strašidýlko :grinning:
jdu vás dočíst
17. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
koukám, že u Uričáků nefunguje doma net nebo co? tak ještěže je to jen tím modemem - a ne jako u nás... se difim,že to vůbec dneska šlape, když jsem se teď podívala na střešní okna, tak jsou celý zasněžený
to zas bude ráno super poježděníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky!!

Tak už nám to funguje a představte si, že nám odpojovali televizi jak jsme to odhlásili a něco nám tam s tím dole ve sklepě v tý skříňce udělali! Tak nám to dneska dopolko opravili, Jarouš to zapnul a už to frčelo!! To byl absťák jeden den!! :grinning:
17. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, tak jsem si včera byla pro výsledky na jaterky, ¨štítnou žlázu a draslík….a všechno v porádku. Tak jsem si oddychla. Uffff. Ještě chvilku počkáme, a pak to zkusíme znovu. Co je jinak u vás nového? Nějak vás ani nestíhám dočítat. U nás opět chumelí a je pěkná kosa....brrr. Už, aby bylo alespoň jaro. Stačí 10C. Ta zima je nějaká dlouhá.
18. únor 2009 v 07:01  • Odpověz
Krásné ranko,

Vendul,
tak to je fajn, že je vše jak má být :slight_smile: tak ještě pár týdnů a můžete jet na novo, budu držet palečky, třeba se to povede zase hnedky napoprvé :wink:

Vendul zima vůbec není dlouhá, vždyť pořádně mrzlo jen v tom lednu, jinak nic. Je pravda, že slibovali nadprůměrně teplý únor, ale holt jim to nevyšlo a já to prostě beru jak to je, prostě je únor - zima, tak venku prostě mrze a hotovo. Sice je fakt, že jsem dneska opět vytáhla kulicha, ale dá se to.

Miru,
tak to věřím, že byl absťák, to znám občas taky.

Jo koukali jste včera na ordinaci? Já řvala jak malá, jsem nejdřív vůbec nechápala jak jako může umřít, když mu vlastně skoro nic nebylo a ono ejhle no a ještě ve čtvrtek to asi taky budu potřebovat celou krabici kapesníků :sweat_smile:
18. únor 2009 v 07:22  • Odpověz
Miluško, a jak je to u vás? Zatím ještě mršky mrštný nedopluly, tam kam mají? Nevím, zda se to povede hned, ale snad to bude vše v pořádku. Já, když jsem bydlela ve Strašecí, tak tam byla ještě větší zima…přes den -16C, i víc, takže vím co je to pořádná zima. To máš pravdu, že mrzlo pořádně jenom v tom lednu, ale už by mohlo vysvitnout sluníčko, a být líp. Člověk ráno neví, co si má obléknout, aby neumzl.
18. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
U nás vše při starém.... spermoníci potřebují GPS a spíš to vypadá, že jim jí asi dají až v CAR, no co nejsme první ani poslední :sweat_smile:

Náhodou te´dky je to s oblékáním ještě dobrý bych řekla, právě že to nemusíš až tak moc řešit prostě se nabalíš, ale pak nemám ráda to počasí, když jsou ráno přízemní mrazíky a odpoledne je to na tričko :rolling_eyes:
18. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
Cusik holky krasny ranicko,u nas je teda nadherne

Milo to presne ensnasim,nejhorsi to bylo o skolu rano mrznout na vlaku a odpoedne stema hadrama do kopce nebo na prai na zahradu cech to byl hnus...

U na suz se narodil Tadeasek takl super este nas ceka jedno miminko Ustecky :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Čusík holky!

Už je na světě jé??

Mílo přesně nejste první ani poslední, držte nám tam místo v Práglu!! :grinning:

Jo jinak koukala jsem na to Bathory a větší chujovinu za poslední měsíce jsem teda neviděla¨!! :angry:
18. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Fakt jo??tobe se to nelibi??me hrozne
18. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
A co je na tom hezkýho! Žádný pořádný děj, všecho je tmavý, no nic hezkýho teda!!
18. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
Miru, fakt. no slyšela jsem na to různý názory, ale spíš to musíš pochopit no! jako o co tam vlastně jde.
18. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
No tak to jsem jako Mílo pochopila, ale je to hrozný teda! Čekala jsem, že to bude lepší!!
18. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
To je takova doba no,me se to libi a taky jsme slysela ,ze jet o blbost atd no kazdymu se libi neco jinyho
18. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
me osobne se takovy filmy vubec nelibi,ale tenhle teda zrovna jo
18. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
JJ, Petro, každýmu se líbí něco jiného. Já to ještě neviděla, takže nemůžu sloužit.
18. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Je to samá vražda a krev a žádnej pořádnej děj!!

Holky tak právě volali z věznice, že mají karanténu na žloutenku tak super, hlavně, že včera vesele tady byli!! Hm tak to mám teda radost!! A prý to vypadá až do dubna takže to tady můžeme zabalit!
18. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
Uvidis no,cetla jsem na to i diskuzi a spousta lidi to pomlouva aspousta ne to je asi u vseho,ja treba nechapu film Bobule vetsi pi...jsem nevidela to je desnej film jsem cekala,kdy to jakoze zacne a on byl konec to nemam rada takobvy hovadiny..

A ta Bathory to melo byt jako podle skutecny udalosti,jenze spousta lidi veri,ze se v tykrvi opravdu koupala,ma to svi
18. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
No to jsem na to právě zase slyšlela kritiku, že se Jakubisko neřídil dle pověstí a dobových zpráv, že si prostě udělal tak nějak po svém.

Tak Bobule jsem taky neviděla a měli by je asi dávat v televizi, jak jsem to včera pochopila z ukázek na nově.

Já zas minule koukala na Poslední plavky a Pusinky a to mi taky přišlo jako děsná krávovina
18. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
No ted to budou davat na Nove,vsechny ty filmy,
Medvidek,Vratne Lahve,Bobule,pak s tim Vaculikem na ty vode Film Rence,je toho hodne ted uz si nevzpominam ty filmy roku 2008,akorat kdyz ukazovali jak se vsem film Bobule libi no nevim
18. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
No jenze ono s euplne nevi jak to vsechno bylo a co jsem cetla,tak Jakubisko,to nahral podle posledni historie tak ja nevim,ja tomu nerozumim,jen jsem cetla debatu prave tech lidi co se o to zajiam na netu,co se v tom stouraj takovy ty chytrolini,co to sledujou a studujou ten stredovek desnej
18. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
Jak se holky pozna stitna zlaza??
18. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
No tak Bobule zase tak špatný nebyly jsou horší filmy!!

O Život myslím a Na vlastní nebezpečí a dokonce asi budou dávat Sněženky a Machři 2!! A to je prý taky kravina!!
18. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo ty snezenky no,to nevim necvidela jsme :wink: uvidime se na ne tesim
18. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
Akorat s enemuzu divat na Eiwu ty voel ta mi zveda zaludek,kraavice
18. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
No tak ta je hrozná no!! Plastička děsná!! To trošku přehnala no!! Ale víš co ona si myslí,že je krásná!! Ona se jednou rozpadne neboj!!
18. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.