• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ona ma plastiky jo,ale me se nelibi jak ma velkou hubu,a jak je strasne opalena a do toho blondata jak svine no to je desny,vubec to k sobe nejde no
18. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Segra ja ted koukam na jednu fotku a mala ti je tady strasne podobna jako kdyz si byla mala je to mozny ti ji musim ukazat hodim ji do albicka
18. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
No tak geny se nezapřou! Mamka taky přeci říkala, že když se narodila tak kdyby měla tmavý vlásky tak jsem to celá já!! :grinning:
18. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
NO tak to jsem přesně já cvalíček malej akorát tmavý vlásky! Takovou fotku mám přece jak jsem na gauči v Keblicích ještě! Přesně tento výraz zamračenej a plešatá, akorát tmavé chmíříčko na hlavě!

Tak jsem dneska ulovila ještě Tori k svátku třičko a dostane všechno najednou, protože má svátek za 14 dní a to nevím jestli se uvidíme tak dostane hodně dárků najednou!!
18. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
je ti tam hoden podobna ja si pamatuju,ze kdyz nekdy spinkala,ze ti byla podobna,ale ne na ted ,ale jako kdyz si byla malinka,no,ale ted je Jarousek no
18. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
No svatek jsem este neresila,mam jen k narozeninam a to ten kyblicek,s kostkama,a to ji hodim do tasky a bude,a k svatku nevim teda asi nakou knizku
18. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
No já vím no, jsme to říkali s mamkou kolikrát, že mě taky jeden čas nezapřela, ale jinak je to malej Jarin no!!

No tak já jí to dám, protože pak nevím jak se uvidíme tak aby měla hodně dárečků!! Jsem zvědavá co bude dělat na tu sedačku pro panenky!! :grinning:
18. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
ja ji videla a chtela ji koupit,nebyl jsem jista zda ji mas je to ta jako autosedacka????
18. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
No tak Medvídek taky blbost a vratné láhve taky... se těším na to vlastní nebezpečí.

Proč Péťo šťítka? s ní něco máš?
18. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
No já myslela, že jsem ti to říkala, aby si ji nekupovla?? Já už jí mám doma dýl a schovala jsem jí to k narozkám právě až!!

No Mílo to je pravda no taky docela blbosti a Na vlastní nebezpečí jsem už viděla a taky takový o ničem no! Tak nějak ty filmy stojí za prd! Akorát u Takové normální rodinky jsem se docela zasmála protože tam hraje ta ukrajinská herečka a ona správně mluví a hraje tam jejich prdlou babičku!! Ale jinak ty český filmy.... :confused:
18. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Miru, byla ses číhnout na dlouhý u těch čongolíků z lidický? Ty to tam zase mají přehledný jak nikdy, já vím proč nerada chodím do lidický, to je děs, za výlohou měli hezký tričko a tam ho prostě nenajdeš... si radši skočím někdy k Luboškovi, tam je to lepší.
18. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mám pro ní tu autosedačku, deku NEMO, takový komplítek tričko s kalhotkama a teď jsem jí koupila ještě jedno tričko!!

A babička ti u mě nechala ten svetřík!!
18. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
No ten byl na Vanoce no :grinning:
Takova nor.rodinak je dobry to se ,ale zase nelibilo Jarovi,me se to libilo,sem se zasmala ja mam rada takovy ti prdly lidi s kteryma je sranda,akorat ja nemusim toho saska,ale tam hral dobre,ja na nej nemuzu koukat on je strasne osklivej,me se zda,ze nema zadny rty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
No tak Mádl je ošlivej, ale v tom filmu mu to docela slušelo, měl hezky ostříhané vlasy!!

Ale ta babča hrála dobře no taková prdlouška!! Hrála s klukama na střílečky a každej musel dělat, že je mrtvej!!

Jo jo paninko byla, oni sami nevědí kde co mají, já většinou hledám podle ceny! To Lubošek to má přehlednější, ale občas si taky zahrabu a zahledám!
18. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Me to hrabani vubec nevadi,ja nemam rada zase veci na raminkach vecne to pada bleee to nesnasim

Vcera u nas byla hrabarna ja si rikam,ze vzdycky tam pojedu a este jsme tam nikdy nejela :grinning: to je levny obleceni,co sem jezdi kazdy mesic,ale lidi jsou jak prasteny pry by te udupaly jednou tam pojedu
18. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
No tak právě ani podle ceny jsem to nenašla, páč tam takovou nikde neměli a to jsem to prolezla od shora dolů... no nic.. prostě jdu zítra k Luboškovi.

Jsem potkala o pauzu toho havajskýho domorodce Marťu, chudák má 3 opary, tak říkala že byla u doktorky, tak jí na to něco dala a poslala a imunologii, tak snad tam na něco přijdou.

Mě Mádl nevadí, já ho mám ráda, se s Kotkem alespoň doplňujou, Kotek je zase takovej moc sladkej
18. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
Kotka mam rada a libi se mi,ale nechapu jak nekdo muze rict,ze po nem letej holky dyt je osklivej ja nevim,Kotek ma krasny oci proste je na nem neco hezkyho..
18. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Petro, každýmu se líbí někdo jinej, tím to je, pro tebe je ošklivej a mě se zase zdá normální, ne vysloveně ošklivej. Kotek se mi zdá zase moc sladkej, takovej bárbíňák a ty já zase nemusím, no
18. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
No tak to byl dřív, ale dneska už je takovej mužnější, ale ty pomněnkový očka jsou no!!

Zrovna jsem včera četla o Lexovi z Combecku, že je už ženatý, je mu 23 let a čekají mimčo jsem docela koukala teda!! Ten vypadá jak klučínek!
18. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
To ja taky nemusim barbinaky,nagelovany frajery to me teda nelaka...
me se nelibi jeho pusa ma ji jak tvar saska,ale zase si an nic nehraje
18. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ale to asi taky jen v tom serialu,taky sem o nem neco cetla,ale uz vubec nevim co
To je pravda,byl porad takovej malinkej a ted je to chlap
18. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
No to jo no a trošku změnil účes a je z něho úplně někdo jinej no!!
18. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Dneska mi to nejak uteklo covece holky ,akorat jsem zvedava co budeme delat odpoledne,venku je pekna klada myslela jsem,ze jako naka ta prochajda,ale to se neda to je des,jsem byla pro chleba a stacilo mi to jako
18. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
No tak já jsem byla venku a dobrý. To nesmíš mít holý záda jako vždycky máš víš??
18. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
nemela,me byla zima strasne na ruce a v krame je taky klada oni tam netopej,a jsou cely den v cepici des
18. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Me zacina byt divne jsem urcite nemocna a este to nevim neco na me leze jako
18. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
NO tak je tam zima no má být ještě do konce února. Mě ubíjí ten sníh ráno!! :angry:
18. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak si máš vzít rukavice :grinning:
18. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
No já jsem taky taková nějaká na půl, doma do sebe leju čase s citronem tak asi odolávám. Včera jsem nakoupila mandarinky a pomeranče, jsem byla v Kaufíku!!
18. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
JO MIru, kde jsi kupovala tu meduňku s tím pomerančem od té babči? Asi ji taky zkusím, poslední dobou nemůžu ani moc zabrat a čumákuju tam jak vejr :rolling_eyes:
18. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.