• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Kupovala jsem ji v lahůdkách u Vajse mají jïch tam dost, zrovna jsem si taky kupovala minulý týden, tamtu už jsem vyžahla střídám to s čistícím a od Pickwicka a tak!! A ta švestka je dobrá no!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak tam asi po práci cestou dom skočím, díky :wink:
18. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
kuk jsem tu taky :sweat_smile:
Pickwicková švestka je výbornáááá, mám jí v práci a nádherně voní :wink:
jdu vás dočíst
18. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
No nééé, pykořík dorazil :grinning: ba ne si dělám srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezávidím ti to.

JJ, švetsku jsem zrovinka načala včera doma a ještě ráno krásně voněla z koše :dizzy_face:
18. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
no ju, jsem už doma, jinak bych sem nepsala..
mám fakt dost, potírám ty hnusy napuchlý aloe vera uříznutou a docela to pálí, pořád přemejšlím, jestli si vzít zejtra tu dofču nebo ne, vypadám fakt oužasňákově! a náhodou Mílo - do hawajskýho domorodce mám daleko - jsem bílá jak stěna :grinning:
18. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
jj, švestka voní krásně, mám jí nejradši

koukám, že jste probíraly české filmy - tak Bathory - o tom jsem řekla hned, že to byla volovina, znám ten příběh dost dobře, takže to překrucování dějin mi hodně vadilo, ale třeba manžovi se to líbilo hodně.
Mílo Bobule mi přišly taky tak nějak o ničom- jediný co z toho filmu miluju je Atentát od Kryštofa :sweat_smile:
18. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
jo a hele- kde je ten váš Lubošek?? o kom je řeeeč? zas nic nevim, nějakej novej obchůdek s hadříkama? :confused:
18. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
Marti, ale ne, to je ten čongolík na dlouhý pod papírákem :wink:
18. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
achaa, tak to má na čongola neobvyklý jméno :grinning:
18. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
si tu zrovinka pročítám na seznamu horospkopy.... a u mě co slovo to perla dneska teda :grinning:
18. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky Marti!!

No tak víš jak čímani si dávají česká jména. Na tržnici u Sonyho je taky číman David no!! To jméno určo nemá z rodné země!!

Jo jo čajíčky jsou mňamky no!!

Jo jinak to Bathory je prý hezká knížka, to je prý úplně něco jiného než film!! Tak nevím no!!
18. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
Matiiii fakt to sledujes ty dejiny??a jak to teda bylo me to teda desne zajima,ja jsem nadsena asi jako tvuj manza :grinning: :slight_smile:

Svestku mam taky doma,ale ja raci ty ty rostlinkovy cajicky,zadny ovocny to mi nejede,ted piju cistici,a pruduskovej,musim naky dokoupit,a hermanek ten taky,ale ten neni tak dobrej
18. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Miru tak to jsem nevěděla o těch ťamanech, je to docela úsměvný, když si dají naše jména, nedovedu si představit, že bych u nich žila třeba jako PingPong :sunglasses:

Peťul, Alžbětu Bathoryovou tady v tom filmu vykreslili víceméně jako že se v té krvi nekoupala - že to byly jen kvítky růží, zavraždila tam snad myslím jen těma nůžkama tu služebnou, když jí stříhala vlasy, a vyplynulo z toho, že to na ní všechno uherský palatin (Roden) hodil.. jenže je dost známý, že zavraždila přes pět set lidí - oni se historici stejně přou, kolik jich bylo, někde jsem četla že snad dokonce tisíc.
a ty ptákoviny - jako rádio, kolečkové brusle a rogalo u Mádla a Polívky - byly sice pěkný na zasmání, ale jinak hovadina, v té době nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No ona tam říkala no, že jsou to bylinky!! Mádl tam bral právě i vzorek, ale asi ho blíže nezkoumali no!! Jo jo snad zabiila jenom tu svoj služebnou, že jíi střihla a ona jí podezřívala, že ji chtěla zabít tak jí nůžkama ubodala no!! To byl film plný mrtvol no!! Jo jo on to na ní hodil, protože chtěl ten její majetek!!

No Marti nebo Lucy Liu co?????

Holky představte si, že jsme šli včera domu asi až v 17:15 hodin a normálně u kuřat sebou švihnul pán, tak mu Janča od nás volala záchranku a normálně ho nenahodili a to přijeli asi za minutku! Tak tam pán umřel!! Fakt síla teda!! :frowning2:
19. únor 2009 v 07:38  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru fakt jo? :confused: tak to je smutný :pensive: a byl nějaký starší? Já vůbec nevím jestli bych byla v takové situaci vůbec schopná něco dělat nebo někam zavolat, já jsem pak děsnej plašan :frowning2:

Tak jsem si včera koupila tu meduňku a asi možná zabrala, docela rychle jsem usnula, ale stejně jsem se v noci budila, no resp. čubina mě budila :rolling_eyes: páč ta taky neví kde by chrupkala :angry:
19. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
No to jo to je síla no tohleto, ale bohužel i to stává! No bylo mu tak kolem 50 let!!

No vidíš jak zabrala meduňka!! Já jsem si taky včera dala pak jsem šla na kolo a jak už ji piju dlouhodobě tak to na mě padlo. Šla jsem na kolo něco kolem půl deváté, takže pak jsem se osprchla a mazala do postele a to se usínalo, byla jsem krásně unavená! :grinning:

Jo a holky, nedivte se jo, ale dneska máme zase oslavu narozek!! A zrovna dneska jel Jarouš do Prahy dělat solnou jeskyni! Jo a ségra minule sis nechala u nás ten kus sole! Jarouš ji přinesl tak že ji dáme Torince do pokojíčku, aby tam měla kus zdravého kamínku!! :grinning:
19. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahojky, zdravím vás z pelíšku - já, tři opaři a horečka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo teda ty máš zase zážitek s tím pánem... taky nevím, jak bych se v té chvíli zachovala, mě by z toho pomalu asi trefilo taky! :frowning2:
19. únor 2009 v 07:58  • Odpověz
Marti, takže jsi nakonec zůstala doma, jo? I ty jedna. Už máš i horečku? :confused: tak to ti nezávidím, udělej si nějaký dobrý čajík a hlavně to vylež, ať je ti líp
19. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
Mílo to jů, jsem v pelechu, sice si říkám, že jsem možná i do práce mohla, ale hicuju a jsem ráda že vidím na počítač, tak si vezmu do ruky nějakou knížku a zůstanu ležet. Vstávala jsem kvůli práškům po každých čtyřech hodinách, tak jsem zničenej člobrda :confounded:
19. únor 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky Marti!!

No jo není radno to pokoušet a ty opary byly možná předvoj té horečky asi!! Tak se hezky vyhajej a něco pěkného si přečti!!
19. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
Marti, ti normoš závidím.. taky bych zalezla nejradši do pelechu :pensive:

Copak máš hezkého rozečtené? Ty jo já normoš knížku nečetla už ani nepamatuju :confused: stejně jsem pak většinou zjistila, že ani nevím co čtu... děs se mnou prostě
19. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
No Mílo tak s tím pelechem jsem na tom teda fakt stejně!!! Taky bych dneska zalehla a ležela!!
19. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
holky ono není moc co závidět, přes ty opary se ani pořádně nenajim.. :confounded: ale poleženíčko je super, to je fakt.
Jsem ráda, že jsem to nakonec vzdala a obětovala jeden den dovči.

Mílo mám rozečtené skutečné příběhy jednotlivých českých králů, jejich milenek a královen a jejich milenců a dětí, má to snad 600 stran, tak to čtu průběžně už od Vánoc :dizzy_face:
to já jsem zas maniak na knížky, ale nějak se mi nedostává času všechno číst..
19. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
Ty jo a jakým královi zrovna čteš?? Ale zajímavé je to asi o Karlu IV co?? Ten jich měl těch bab!!
19. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
Mirčo zrovna mám Vratislava II, ten se ženil třikrát, Karel měl jen o jednu víc.. ono to je zajímavý skoro o všech si číst, kolikrát koukám, co všechno se tenkrát dělo a na co třeba umřeli..tý jo asi jsem docela morbida :grinning:
19. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
Jo tak minule jsem koukala zrovna na pořad o Karlu IV a tam říkali jak byl zraněn při boji a že musel trpět ukrutnými bolestmi!! Že měl zaraženou sanici do hlavy no hrozný ty vado a nemohl ani jíst a celou dobu co se léčil nikdo k němu nesměl a ani on nikam nechodil!! Fakt síla teda! To víš dneska si nasadíš antibiotika a jedeš!!
19. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
Tééda Marti, ty se nezapřeš, že jsi archivářka :grinning: Určo je zajímavý čtení, jen nevím jestli bych u toho vydržela :sweat_smile:
19. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Mílo to jo, ale mě historie bavila vždycky, jen jsem u toho nakonec i skončila v práci.. a to je vlastně dobře :grinning:

Mirčo jj, myslím,že na ten dokument o Karlovi jsem koukala taky, byl snad zraněný v boji a měl na jednu stranu pořád nachýlenou hlavu a byl shrbený. Hledala jsem to v té knížce, ale tam napsali jen, že trpěl dnou a nakonec zemřel na zápal plic - na to by v dnešní době taky nemusel umřít..
19. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
NO to je pravda a hlavně ty dna měl z toho mokrého a vlhkého hradu na to trpělo asi v té době dost listí, to byly kamenné stavby a než se to prohřálo tak byl nemocnej!! No bylo to docela zajímavé no!!
19. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
no vidíš, dyk Ty jsi v tom taky pěkně zběhlá, tu dnu mělo dost panovníků, byla to jejich civilizační choroba - něco jako je teď obezita z konzumu, měli to taky z přejídání, chlastu a špatné stravy
19. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.