• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Cusik holky,Jo Marti ja se o dejiny nezajimala me to nebavilo,ale tohle me teda zajima,a je to dobry to znat

Ale ja cetla tu diskuzi,a tam psali,ze tezko se mohla koupat v krvi,kdyz se krev po prechodu do vody a kysliku nesrazi,tak ti nevim,psali si tam taky lidi ktery to sledujou a zajimaji se o dejiny.

Jo tak tem koleckovym bruslim,jsem taky zrovna neverila,ale bylo to pekny..

To je tezky no pak necemu ver

ja si vcera dala Dzina ty voe a boli me celou noc hlava sakra pio vsem mi je spatne :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
A myslis,ze ji to pomuze??at prinese este vic,dame ji to na parapet k hlavicce,at to dycha,potrebovala by to mit po celym pokojicku,aby ji zmizel ten exem,mamka rikala,ze se zase osypala to je desny uz mi to leze na nervy ono se to nezda,ale sem s toho docela uz v prdelce psychicky,jelikoz na to trpime od narozeni,a ona nemela poradne nikdy detskou krasnou jemnou prdylku se zblaznim uz :frowning2:
19. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Nemáš chlastat!!

No a hlavně jak pak měli ty lyže to bylo taky dobrý jak je to vezlo nahoru!! To bylo trošku přehnaný no!!

No jo tak co dřív dělat jenom lovit zvěř, chlastat a přežírat se no, pak se divili, že byli nemocní věčně!! Ale ty museli trpět bolestma teda!!

No to je pravda, vem si, když se píchce prase hnedka se musí míchat, jinak by se to srazilo no!! Byly to bylinky a basta!!
19. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Segra sem toho musela vyuzit kdyz tu neni mala,ale ja nebyla opila mela jsme tri sklenicky,ale proste s toho bolela palice

Musim jet nakoupit a nechce se mi

Taky si myslim,ze to byli bylinky :wink: a je to napis to do archivu,ze to byli bylinky jo?? :grinning: Povovky to vyresily

babi dneska prijede jedeme pro ni na nadrazi :dizzy_face:
19. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Už dneska přijede?? Já myslela až zítra?? No vidíš to!!

Paninko dneska se půjdu taky asi podívat k Luboškovi, už jsem tam nebyla ani nepamatuju!!
19. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
tý jo Povovky! vy a bylinky! :slight_smile: fajn, tak se přepíšou dějiny.. je fakt, že mi taky přijde divný, zrovna koupat se v krvi, ale ty vraždy jí nikdo neodpáře.

Mirčo máš recht, co by jinýho dělali než chlastali a žrali, si vem - ty jejich hostiny zvířecí, to muselo být tuku a cholesterolu :grinning:

Peťul, nemáš chlastat! jo já ani nemůžu s těma práškama...
19. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak ja frcim do Tesca chcete nektera neco?? :grinning: je tam naka akce asi vitr machale zatal
19. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
nepojedeš spíš do Globusu? bys mi sem mohla hodit tu jejich sekanou v housce! :grinning:
19. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Marti, i ty jeden labužníku :grinning: koukej se sebrat za půl hodiny jako always :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

áá koukám, že povovky tu přepisujou dějiny, i vy jedny :grinning: :sunglasses:

Mě to tu dneska nějak neba.... :pensive:
19. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
Mě taky ne už se těším na oslavu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
Vy zase něco slavíte? To je děs s váma?

Hele v sobotu asi nedorazíte, co? :confused:
19. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Mílo no jo, už mi otrnulo, ale zas se mi nějak motá hlava - na těch práškách psali, že budu zmatená, tak už tu narážim do zdi jako včelka Mája :grinning: ale jako always to dneska nebude... hele a co Ty? máš dofču zítra nakonec nebo jdeš normoš do práce? :confused:
19. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Ještě nevím, vezmu si max tak půl dne :slight_smile:

Hele tak si zavolej nějakého Vilíka ty Májo a on ti dá nějaký nektárek a zmatená už nebudeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
Vilíka, Vilíka, se Ti to kecá, když máš jednoho doma! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
19. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
Paninka taky dovolenou jo helemese to se někdo má!!!

Jo jo slavíme Gabči narozky!!

No paninko asi nedorazíme, když mi má drahá sestra objednala bolest!! :grinning:
19. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Hmm... vaše škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NO nevím jestli si ji ještě vezmu, nějak mě to tu neba a potřebuju ještě připravit pár věcí na sobotu, neb odpoledne přijede rodinka :sweat_smile: :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak jsem zde Matiii premyslela jsem o tom,ale nakonec jsme jela do hypernovi,jelikoz se stala naka nehopda z busem,tak nas policie odkazala jinym smerem tak jsme to nehrotila a jela do yúpenovi,segra maji tam krasny zehlicky Reminctonky,jedna za litr ta vypada skvele digital,akorat nevim do kolika je stupnu,a pak jedna za 800kc a ta je taky skvela cerny obe a ta za litr je ozdobena jako moje vaha :wink:
19. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
No vidíš! Dneska mi psala jedna holčina IP a radila mi nějaké typy na moje vlasy! Dva typy jedna za 1900 a druhá za 1300 jsou stejné akorát jedna je užší a jedna je širší, ale s tou širší se hůře žehlí ofinky no!! Tak nevím!!

Jsem ulovila pro Tori k svátku ještě krásný kalhotky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No Mílo to je škoda, my jsme chtěli přijít sice později, ale přišli by jsme!! Tak až příště budeš slavit 30 jo??
19. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
No tak kdyby si mi to rekla,tak te objednam na jindy,ale rekla si vikend nakej no tak sem myslela,abys nemusela jezdit sem porad tak aby to bylo prijednom no...
19. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
To je jedno ségra, když už tam budem tak to sfoukneme při jednom no!! Však Míla to oslaví i bez nás!
19. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Péťo, to je jedno.... už se stalo. :sunglasses:
19. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
No jo no!! Akorát doufám, že mi to nebude vadit v kozačkách, ale co si tak vzpomínám tak to bylo akorát ten den takový živý a přes noc se to zatáhlo, akorát s tím nesmím do solárka!! Ale nevím jak dlouho!
19. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak si neber kozacky
ale naky botasky
19. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
No vezmu!!

Aby to dejchalo!! Musím si koupit kalciovku na to!!
19. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
On by nam mel dat nakou mast tu vazelinu
19. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
No já jsem ji právě taky minule dostala a to se mi to po ní krásně vylouplo a bylo to hnedka v pohodě!!
19. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
Krásné ranko,

to zas máme venku krásně bílo, co? :grinning: a sype se sype.

Jsem dneska ráno zapomněla blbec doma peněženku, vůbec nevím na co jsem myslela, a to jsem ještě říkala, že ta kabelka je nějaká lehčí než obvykle :sweat_smile: No ještě, že dneska něco vyberu za oriflame, jinak bych asi byla v prdelce. A to jsem chtěla nakoupit za stravošky nějakou zeleninku dole na dlouhý :rolling_eyes: tele no!
20. únor 2009 v 07:35  • Odpověz
Krásné raníčko!!

NO vidíš paninko ještě, že máš mě! Jsem ti žravenky půjčila a sama teď nemám do Alberta, taková jsem kamarádka, ale to neva já to koupím za chechtáky! Dneska si musím nandat do peněženky!!

Jo ségriš hele Tori je VZP co?? Tak si můžeš zažádat o 500,-Kč na helmičku na kolo nebo na chrániče nebo i helmu na lyže, ale to asi ne, ale na léto se bude učit jezdit na kole tak jí kup tu helmu na kolo?? 500,-Kč dobrých né??

JO jo to je zase bílo, už mě to fakt neba teda, včera krásně sucho ráno a dneska zase nadílka jako blázen!! To je vždycky jazda ráno!
20. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
Miru, jj, moc díky, v pondělí je máš zpátky :slight_smile:

Miru neboj, prý sněžit má jen do neděle, pak by to mělo být v poho.

Na tu helmu přispívá i ministrstvo vnitra a ještě tam mají i další bonusy, já to loni využila na opalovací přípravky a vitamíny. :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.