• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Cusik
Fakt jo??no je no to bych si musela vsechny pominky precïst,ale helmicku este na kolo nemame no ona ji urcite nesnese,ale zkusit to muzeme,urcite na kolo bude nutna.
20. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
No já myslím ségra, že ona ji určo bude potřebovat plašánek malej a proč toho nevyužít!! Snad si jenom požádáš, koupíš si ji sama a dáš jim doklad a oni ti ho proplatí!!

Ségra co babí dorazila???

Mílo to doufám, že to je hrozný to ometat pořád to auto!! Aspoň, že pod tím sněhem nebyl dneska led!!
20. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Babi dorazila

holky dort je v haji vubec se nepovedl jdu na druhy pokus picus jeden jsem rychle vmichala snih a je to v haji sakra do prd...celej je v pryc,to rikam porad este neni upecenej a uz vysel ted momentalne na 300 :angry: :angry:
20. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
Hm ségra tak to bylo možná levnější ho koupit né?? Oni by ti tam toho krtka taky dali!!

A co babí říkala??
20. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
Hm ,ale koupit to umi kazdej,dyt je to pro dceru :slight_smile:

No babi ta vzdycky jednou za to muze snih,pak cokolada pak tuk noo,znas to :grinning:
20. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak já už mám taky upečnýno na zítra :grinning: upekla jsem 4 šišky štrůdlu k tomu pak 2 šišky slanýho závinu a dort jsem koupila korpus a ozdobila tvarohovosmetanovým krémem navrh kiwi a jahody a zalila želatinou, jakýpakcopak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťo, tak jak to nakonec dopadlo? Další se už povedl? :confused:
20. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holkýýý,

tak se k nám doneslo, že má dneska Míla narozky... takže celá naše rodinka blahopřeje a hlavně přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a úspěšné snaženíčko... držíme palečky na to mimčo :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Krásné ranko,

Pájí moc díky :wink:

Jinak u nás víkend vydařenej :grinning: na Vikárce to bylo super, jsme to tam trošku rozjely :grinning: no co nemají tam bejt takový suchaři. :sunglasses: bylo to fakt super. Rodinnou oslavu jsme taky přežily, takže super. Jen bylo dobrý, že jsem si našim řekla o peníze na žehličku na vlasy a nakonec jsme jí dostala od manži, ještě štěstí, že jsem si ji v sobotu odpoledne neobjednala. :dizzy_face:

ale potřebovala bych ten víkend nějak delší, se ještě dospat. :pensive:
23. únor 2009 v 07:23  • Odpověz
Krásné raníčko,

no tak u nás byla oslava Tori narozek taky dobrá, nejvíce to oslavily mamky až do tří hodin do rána, to rozjely nějak!!

Dneska odpolko se stavím Mílo s Avonem, jdu k Evě nahoru!! Sice nic nemáš, ale jenom, aby ses jukla do katalogu! Jdu napsat Martě, že už mám pro ní Avonek!
23. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
Ok, tak já ti alespoň dám taky nový katalog a vrátím ty stravošky :wink:

S Marťou bysme zítra měli jít na obýdek, tak jí to kdyžtak můžu hodit.

Ikdyž teďky přemýšlím, že ten nový avon jsem už asi viděla, neb ho začala dělat Maruška, tak mi ho ukazovala... :fearful:
23. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobroš tak se u tebe stavím!

Takže ho nehceš??? Tak já ho hodím jenom Evě na pokladnu!! :grinning:

Tak ju tak mi pak dej vědět já ti to tam když tak odpolko hodím, napsala jsem Martě mejla tak uvidíme co mi napíše!
23. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
Ok, tak pak dej taky vědět jak se Marťa vyjádřila :wink:

No ani ho vidět nemusím.
23. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
Cusik krasny den preji jak se mate

Jj oslava dobra no se posdarila :sweat_smile:
23. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky pridala jsem par fotecek tak mrknete zda chcete ju :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Čusík ségriš!!

Jéé tam jí to tak sluší v těch šatičkách!! To je kočka!

No jo streja a céčka - momentálně nejvější lásky!!

Mílo strejda musel krmit a koupat zase!! :grinning:
23. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
jdu se číhnout....

Jo, musel jo! To on určo nerad, co? :grinning:

Tý jo, ta už je veliká! A kde jsou dárky? Jen samej dort a pořádný dar nikde :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
Milo dary se vubec nevyfotili,my mame jen tyhle fotky jen same videa,to me stve nemame ani vyfocenou tu fontanu je to skoda no,Video bych mohla stahnout,na net,ale uz si vubec nepamatuju kam jsem is je ukladala to jsem trubka
23. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
Můžeš to dát i na straem, holčina z vedlejší diskuse to tam taky ukládá :slight_smile:
23. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ségra táta taky hodně fotil, tak budou fotky i od táty a babička taky fotila ta to určo vyfotila! Ale to budeš muset počkat až to vyvolá no, ona nená digiťák!!

Dárek je tam vidět jeden od nás ta autosedačka čejdo - nána - auto!! Torinky slova když ji dostala!!

No máme hodně video no!!

Strejda koupe rád!!! Hele teta nakupuje dárky jak divá a nejvíce miluje čejdu je to možný toto?? :grinning:
23. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Miru, to je bordel, todleto viď! To víš, je vidět, že je to ženská a že má radši prostě chlapi, holt se s tím budeš muset smířit no! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mílo já už jsem se s tím smířila, že když jsme tam tak teta nééé a čejda všechno!! No jo no!!

Jo jinak ségra všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!! :grinning:
23. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Dik

Cejda to je husty jak to rika no
Milo dostala lego od nas,od segry tu sedacku naky obleceni,od nasich svetrik a pyzamo,od svagrovy mikinu a tricko,a od tchyne retizek a este nakou hracku :dizzy_face: ma toho az az
23. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, Milčo taky přeji k narpzeninám všechno nejnej. Ať se ti splní všechna přání a brzy oznámíš, že čekáte to vysněné mimi. Tak já jsem včera konečně dostala MS, ale tohle bych nikomu nepřála… je to dost silné, mam divné návaly a mdloby. Ale jsem ráda, že to dorazilo. Ještě počkáme na další MS a pak to zkusíme znovu. Takovou MS jsem nikdy neměla...fůůůůj.
23. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Péťo i tobě přeji všechno nejlepší k narozeninám. Četla jsem, že už jsi oslavovala s Viktorkou, tak to je fajn. Co Viktorka dostala k narozeninám?
23. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojy Vendulko!!

Tak to je super, že jsi se dočkala MS a ještě jednu a můžete to zkusit znovu! Tak hodně štěstíčka Vendul!!

Jen ať to špatné všechno z tebe odplave!! Fuj fuj fuj!! Ať má mimčo pěkné hnízdečko!!!
23. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Doufám, že už se to podruhé povede…zdá se, že je vše v pořádku podle doktorů. MS jsem dostala v šestinedělí, testy a vyšetření jsou v pořádku, takže se jenom víc hlídat, aby to nedopadlo jako poprvé. A co ty Mirčo??? Už jsi vysadila ty prášky?
23. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
Vendul, ahojky, a díky.

Péťo, taky přeji jen to nej, ať je ti pořád hej :wink:

Vendul, tak to je fajn, že už to máš tak nějak všechno za sebou. Tělo se holt asi ještě musí trošku pročistit, ale vím asi jak ti je, já na MS trpím, takže ti to nezávídím, zkus si koupit kontryhel, mě občas pomáhá a je vlastně přímo na tyhle problémy.
23. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Vendul ještě jsem nevysadila a nikdy jsem problémy s MS neměla tak jsem zvědavá co to potom semnou udělá, ale doufám, že to bude v pořádku, protože jsem to měla před HA pravidelné tak snad to budu mít i po vysazení!!

Tak hlavně, že jsi v pořádku a že nemusíš čekat nějakou delší dobu, aby jste to mohli zkoušet podruhé!!
23. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
Milo taky vsecko nej ,ty mas dneska ja myslela,ze jsi mela o vikos?? :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
já je měla včera :wink:
23. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.