• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ne ne holky máme to krásně po sobě, včera Míla, ty dneska, zítra Tori a ve středu má Moniky Natálka Randová 1 rok! Jste krásně po sobě holkýýýý!!

Ségra no jo dneska večer ti prdne podruhý voda co??
23. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Pádím dom, Jarínek dneska vaří rizotko!!! Jsme se totiž ségra o víkoš tý rýže najedli málo co?? Tak si dáme dneska do třetice! :grinning:
23. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Paninko vlastně zítra jdeme do toho divadla! A co Vilouš půjde takýýý tedáááá!! :grinning:
23. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
JJ, zítra je kultůůůůůůůůůůůra,
jj, jde taky :wink:
23. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Segra my ho dneska taky delali,a je pryc vsechno se snedlo,tak varim bramboracku a delame placky skvarkove mnaaam :slight_smile:

Milo zavidim ti datum,je krasnej,akoraT JA MAM VZDYCKY TAKOVEJ SMOLNEJ OD JISTZE DOBY KROME LONI TO SE MI NIC NESTALO,ale je to takova moje tradice.
23. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
Holčiny, myslíte, že není na škodu jít v šestinedělí do solárka??? Neuškodí to nějak tělu??? :confused:
23. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Vendul, tak to nevím :sweat_smile: možná bych ještě chvíli asi počkala, pro jistotu. Už ti moc nezbývá ne?

Tak jsem vyskoušela mojí novou žehličku :confused: docela dobrý, jen ta ofina mi nějak nejde :sweat_smile:
23. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
Holky uz mi rupla vodaaaaaaaaa :grinning:
23. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak ji nezapomeň pak pod sebou vytřít :grinning:
23. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
to sem nemusela,ja mela rucnik :grinning:

V sesti nedeli ??ja myslim ,ze ne,co by melo vadit??aspon si prohrejes telicko
23. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
Krásný večír!!

Vendul já myslím, že to nevadí, já jsem do solárka chodila normálně a MS tak tohle bude něco podobného ne?? Aspoň si hodíš relax! Já tam taky začnu chodit asi od března i když uvidím jak to bude s tou kérkou s tou se do solárka nesmí!!
23. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
Díky za radu, už jsem tam byla 2x, a můžu říct, že jsem si odpočinula...musela jsem, už jsem potřebovala vypnout a hodit relax. Ještě začnu chodit znovu cvičit od příštího týdne, už se těším :slight_smile:
Péťo, jaký je to zážitek??? :slight_smile: :slight_smile: Miru, jak to že nemůžeš s kérkou do solárka?
23. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Já jsem tam šla jenom pro to, že jdeme v březnu na ples, tak abych měla nějakou barvičku :slight_smile: ale byl to balzám....už se tam těším zas :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Myslis,to prasknuti vody??

No ja se zacala klepat a bylo mi hrozne,dostala jsme zimnici no takovej strach ,radost,stesti,vsechno dohromady,a nemophla jsem se vubec usmat jaka mi byla zima,ale co jsem mela tak strasnou touhu byt sama,jenze to bohuzel neslo,pro me ta voda byla intimni zalezitost ,a ja se toho bala uz pred tim,kdy kde mi praskne voda,a ted ti praskne u tchynaku no to byl des,este,ze tata byl tak slusnej a nechodil za mnou :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
Vendul no vadí to, protože máš tu kůži vlastně roztrženou a pak se tam tvoří strup a to nesmí na solárko prostě, aby se to zahojilo!!

Holky já byla na kole, leje ze mě jako z konve! Vendul máš recht, cvíčo a solárko to je relax no, já si párkrát před létem zajdu a pak se mi krásně chytně barvička od sluníčka!! Já si taky tak zarelaxuju, když si zacvičím na kole, uvolním ten stres ze sebe, vypila jsem si čajíček na spánek, jdu se sprchnout a to se to bude spinkat!!

Tak ségra to by bylo divný, aby za tebou chodil do pokoje, když to na tebe přišlo!
23. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Me srala i tchyne :grinning: a kor kdyz me chtela este prohlednout no to me pilo krev ja byla vyklepana a este na me tohle hnusnej pocit chtela jsem do porodnice a byt sama,pak uz s Jarou nemit ho tam tak se zblaznim,pak uz to bylo dobry a v noci se kecalo se setrama s doktorama no super noc to byla :wink: a kor kdyz tam Jara spal,to se nedalo usnout :slight_smile:
23. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
No a ráno to začalo co??

No to musí být hrozný v tomhle stavu a mít tchýni porodní asistentku! Si nedokážu představit, že by mě tchýně prohlížela teda, ale ona to bere jako práci prostě no!
23. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz
No to jo no :astonished: :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
No bych jí asi kopla no!!
23. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
V tu chvili jsem byla jinde,jak kdyz me nekdo vypnul
23. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
No a víš, že se ti ani nedivím??? Kdo není mimoza a kor když rodí poprvé a ještě tchýni na sále!! Tak to je fakt gól!!

Jo holky psala jsem Vám, že mi Jarouš stáhnul Sněženky a machři?? Jsem zvědavá co to bude za zázrak teda, moc to nechválí!
23. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
to chci videt

No na sale mi bya jedno a na hekarne nebyla,chodila jina sestra to me nechala bejt,ale pri ty vode to bylo uplne jiny proste jsem asi zjistila,ze se neco delje a byla jsme v riti aporadny proste vsichni pryc a vubec uplne divny to bylo,takoej stud se projevil a me to bylo asi i trapny a ted ,ze budu rosit no hrozny myslenky,ale v porodnici v pohode jsme chodila nahat,s rucnikem mezi nohama a gebila se uplne v pohode :grinning:
23. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
No tak já myslím, že tam je ti to asi jedno hlavně, aby si to měla za sebou no!
23. únor 2009 ve 22:40  • Odpověz
23. únor 2009 ve 22:49  • Odpověz
Krásné ranko,

no Péťo, tak to ti nezávidím... jako svou tchýni mám ráda, ale jako vocamcaď pocamcaď a nevím jeslti bych jí snesla u porodu :sweat_smile: no ale zase je fakt, že ona to bere jako svou práci, no!

Jsem jednou zvědavá na sebe, jak tam budu hysterčit :grinning: a že to občas zvládám bravurně... no buď budu hysterka já nebo Vilda :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 07:34  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No asi tak nějak, mě stačilo, když jsem byla na pohotovosti s nohou a myslela jsem si, že to mám zlomený a paní mi jenom řekla ať jedu na rentgen a co se mi stalo a já jsem málem bulela jako želva, já jsem na tyhle věci citlivka teda to se chci taky jednou vidět a Jarouš je to samý! Ten bude řvát taky to je jasný!!

Včera mi zase naložil, že jsem mu řekla o divadle den předem přitom ví, že tam jdeme, akorát si nepamatoval kdy, ale to je jeho problém a pak zazvonil souded jestli nepůjde na pivo a to šel. Tak jsem mu řekla, že mě teda naštval, že mě seřve, že mu říkám o divadle den předem a soused přijde neohlášeně na pivko a to mu nevadí! Pak dolejzal, ale nic na mě neplatilo!! A pak mi řekl ať se mu nedivím, že nervózní, protože nemáme mimi!! Fakt děs s ním, mu to fakt leze na mozek!!

Ale má štěstí včera mi přivezl kameny ze solné jeskyně pro holky tak jsem to dneska táhla do práce!! Ufff kabelka těžká jako blázen! To byl zase snížek ráno co?? Děs a ještě pod ním led!
24. únor 2009 v 07:58  • Odpověz
Já jsem normálně hrozná :angry: tu pořád baštím tu bomboniéru co jsem dostala v sobotu :rolling_eyes: to zas budu vypadat... jí asi budu muset dát někam pryč :zipper_mouth:
24. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
krasne rano holky,jak se mate

jsem uplne nervozni za chvilku se mi narodi miminko ufff to je pocit

Segra tak prijedu a v kolik mi este rekni jo???kde a kdy jak co proc
24. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Čusík ségra!!

No jo za necelou hodinku co??

No divadlo je od 7 hodin a já mám dneska do tří hodin tak přijeď kdy chceš!!

To bude Jarin čumět on si totiž myslí, že jsem měkká, ale já nejsem, protože to má za to, že je hnusnej!! Pak přilez, abych si to ještě rozmyslela! Ne prostě ne, budu tvrdá ať si jde třeba dneska zase na pivo!! Aby věděl pro příště!!

Jo ségra lístek stojí 280,-Kč jo?? Včera jsem se sekla o 100,-Kč! :grinning:
24. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
Péťo, ty půjdeš s námi do divadla jo? :confused:
24. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.