• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jo jo půjde!!

Jarin si bude doma!! To má za to!! :angry:
24. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Mirko tak zase aby nebyl nasranej i na me jo??bude lepsi aby ste sli vy dva
24. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ne prostě moje slovo platí ségra!! Přijeď a nekecej!!

Hoď něco slušnýho na sebe a doval!!

Psala mi tchýně v sobotu nás pozvala na oběd, budeme slavit tátu!!
24. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Miru, jsi u sebe jo? Mám pro tebe penízky od Marti, nahoru asi nepůjdeš co?
24. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Čusík jsem u sebe a připravujeme se Šetkovou rozsudek na zítra víš tak nechci odcházet, protože pořád chodí s něčím na opravu víš! Tak stačí až půjdeš domu tak mi to sem hoď já tady ještě určo budu!
24. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
Dobré ráno holčiny. Včera jsem volala dr., ohledně výsledků histologie. Tak jsem se dozvěděla, že je vše v pořádku. Plod neměl žádné genetické vady :sweat_smile: Uffff. To jsem si oddychla, takže příčina neznámá, tak je to běžné.Tak jsem zase klidnější :slight_smile:
Kam a na co se chystáte do divadla kočky :slight_smile: ?
25. únor 2009 v 07:03  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Vendul tak to věřím, že sis oddychla, to z člověka spadne hnedka kámen co??

V divadle jsme byli na Den na zkoušku se to jmenovalo, měli jsem tam Absolonovou a Lumíra Olšovského a bylo to pěkný!!
25. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
Krásné ranko,
mě to sem vůbec nechtělo pustit psát :confused: mámt o tu celý nějaký rozharašený.

JJ, divadlo bylo super, jsem se takhle dlouho nezasmála a Olšovský byl taky super jako baba :grinning: :grinning: :grinning:

Miru co vůbec na to Jarda, že nešel? :confused:
25. únor 2009 v 07:45  • Odpověz
Jo jo divadlo bylo super já mám teda Lumíra Olšovského ráda a hlavně někdy koukám na Ošklivku Katku a on tam hraje a to je teda pocuc ho pozorovat! Ten má teda na to talent hrát tyhle hry!

No nic neříkal, byl v pohodě!! On věděl, že si za to mohl sám víš, takže neřekl ani slovo!! Ještě se omluvil!!
25. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak to ju... máš ho ale dobře vychovanýho :grinning:
25. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
To je viď ten vyšlapuje!!

To víš, že mi to pak bylo líto, ale pořádek musí být!! :grinning:
25. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak jsem se právě dohodla s kámoškou a v sobotu razíme do Prahy, za prvné tam máme zase srazík s jednou bandou a za druhé je příležitost utratit penízky co jsem dostala k narozkám, jééé já se těším... projdem asi palladium, pak václavák a spicha s ostatními máme na národní třídě... tak jsem zvědavá co ulovím :grinning:
25. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Jéé Mílo ty se máš já bych hnedka jela utrácet taky!!! :sunglasses:

Nažehlíš si hlavu a vyrazíš co?? :sunglasses:
25. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Jo Mílo zapomněla jsem ti říct, že jsem se včera ještě koukala na meila a už přišly ty naušničky, ale nevím kdy se k paní dostanu asi až v pátek!! Dneska jedu nakoupit!!
25. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
Jůů, se těším.. vidíš si mi připomněla, že jsem se chtěla juknout na MMB.

A co zítra? :confused:

Jsem si koupila fotnerky, tak si jdu uvařit kafíčko a jdu mlsat :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Já jsem na polední pauze ulovila tričko pro Jarouše a už mu ho schovám k svátku v dubnu a bude!! :sunglasses: Aspoň pak nebudu vymýšlet co kupovat!
25. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
Já jsem si chtěla na dlouhý v sportu koupit sportovní tašku, ještě včera ji tam měli za 329 a dneska užý 529 :frowning2:... holt pešek...... ikdyž si pořád říkám jestli by mi k něčemu byla, když už nějak nechodím cvičit : :unamused:
25. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mílo třeba do porodnice né???

Myslíš tu růžovou?? Tu jsem viděla za výlohou!! No mají tam na něco slevy ještě se mi tam líbilo jedno třígo, ale to má takou zvláštní barvu jako starorůžová, ale tmavší tak nevím jestli by to Jarin chtěl!! Tak jsem vzala radši černý!!
25. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Cusik holky,tak docitat se mi neceee,Mila jde utracet jo????
Ja chci taky dneska je krasne pomazeme ven se tesim juu ,jsme nebyla dlouho
25. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Vy ste nic nenapsaly???No tak se nezblaznil jsem sla ja no,me se to taky moc libilo :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky, jukám a koukám že se vám divadlo včera líbilo :sweat_smile:
jsem doma, odpolko jdu k mudrovi, v práci jsem to nějak nemohla vydržet... :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
jo Míru, ta moje kolegyně teď není celý týden v práci,nevím, jestli si bude chtít něco objednávat z avonu, tak ti asi zítra pošlu po Míle ten katalog s mojí objednávkou, jestli ho chceš hodit dalším avoňačkám a až kolegyně dorazí, tak se jí optám, jestli se chce na něj mrknout, že bych Tě znova pak otravovala ??:confused:
25. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jééé ahoíjky Marti,

si zrovinka říkám, co ty tady :wink: tak ať ti to dobře dopadne a zítra poreferuješ.

jsem byla u šiditelky, uff....

Jo a MIru pojede se na Draculu někdy v dubnu, ještě se ale Milena musí podívat přesně kdy, ale Drácula bude :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
čau Mílu, no dík... jsem vyklepaná jak startka, se přiznám, včera jsem seděla do noci na netu a jen jsem se vynervovala neuvěřitelným způsobem :cry: takže dneska v pět už budu bulet - buď štěstím, nebo depkou

o tom Dráculovi jsem četla, že to už zas zkritizovali - že ten první byl samozřejmě lepčí. no to je taky normální, ale docela vám závidím, že máte možnost od práce tam vyrazit
25. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
Vid se maj

Matii a co se deje ja nic netusim?
25. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
jo to ju, taky bych to brala

Peťul, našla jsem si bulku v prsu, takže jsem vyděšená jako králík :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
Marti, vy tam nemáte FKSP nebo něco v tom smyslu? Byste to taky mohly mít ne? nebo z čeho vám hradí ty poukázky na masáže, to by mělo být taky z toho, takže byste mohly občas vyrazit i za kulturou :wink:

až tak pozdě jo? Jsem myslela, že jdeš dřív :confused:
25. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jo a Miru nevím jestli budu na sobotu žehlit, páč jsem teďky žehlila 2 dny za sebou, tak aby ty vlasy nedostaly takovej záhul :sweat_smile:

Marti, to bude dobrý, neboj... jsem ti říkala, že to nemáš hledat na netu :angry:
25. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Mílo FKSP máme, máme i ty poukázky, občas se jde i do divadla, ale nějaké takové zájezdy jako máte vy, to ani náhodou - jednou do roka sraz všech našich poboček a nazdar bazar :unamused:

jo já vím, ale já to nevydržela a četla jsem děsný příběhy... jsem to v práci moc nevydýchala a pláchla. mám fakt dost a jak se na to soustředím, tak mě to bolí čím dál víc :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Aha no snad to bude dobry,halven nemysli na to nejhorsi drzim palecky :slight_smile: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.