• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Marti, že ti jednu plácnu :angry: :angry: :angry: ikdyž chápu, že je to děsný, ale fakt se nestresuj dopředu, na to bude času dost, ale ono na to nedojde... je to jen tukový nebo nějaký cysta, uvidíš, že to nebude nic vážného. Ti prohmáte prsa, event. projede sonem a bude to dobrý :wink:
25. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky Marti!!

No co to nečtu, ale zbytečně se nenervuj, já jsem si ji tam taky našla, já bych ti mohla vyprávět! Tenkrát mi v prsní poradně v nemocnici řekli, že to je fibroadenom, měla jsem ho větší, zmenšoval se mi dokonce jsem měla jít už na operaci a pak jsem šla k Šálkovi tenkrát on mě prohmátnul a udělal mi ultrazvuk a zjistil, že tam nic nemám, že jsem to měla jenom tukové a to se prý stává při výkyvech váhy což jsem za mlada měla! A teď mi to pravidelně kontroluje a v pořádku. Poslal mě na ultrazvuk sem do nemocnice, protože tady mají ten podrobrný, což on nemá resp. nemá tu prsní sondu!!

Marti klidně mi pošlu jenom objednávku po Míle a katalog si nech, tentokrát mi mamča dala 4 kusy takže mám dosti!!
25. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
Mílo fakt bude Drácula jo?? No nekecej tak to se fakt těším, to je fakt super!!
25. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
no já vím, že jsem plašan, ale kdo by se nevyděsil... :fearful: chjo, ať už je aspoň těch pět hodin a mám to za sebou.
se z toho stresu normálně potím jak po hodině na rotopedu
a do toho mi vylezly beďáky před ms, no fakt si to zase užívám
:angry:
25. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
Mirčo fakt jo?? takže tuková se asi vstřebá... no jenže mě to teda pěkně bolí a vylezla neuvěřitelně rychle, vždyť jsem si jí ani nevšimla a najednou mě to začalo bolet a teď před menses je to ještě horší. no a jak dlouho jsi to tam měla než se to ztratilo? mě přijde, že to dlouho nevydržím jen tak, když se s tím nic nebude dělat, ptž to fakt docela bolí

a za ten katalog díky, vrátím ti ho teda až příští úterý, až zas půjdem s Mílou na oběd :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
No Marti já se ti nedivím já jsem se taky vyplašila, ale víš co dneska bych se zachovala jinak a tenkrát jsem se taky zachovala jinak. Byla jsem hrozně mladá, bylo tenkrát 16 - 17 už ani nevím tak jsem to brala jinak, dneska v mým věku bych plašila určitě víc no!! Takže se ti fakt nedivím!! je to nepříjemný!! Ale ještě nevíš co to bude, třeba to bude opravdu jenom nějaká tuková uzlinka!! Držím palečky, aby ti to dobře dopadlo!!
25. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
díky holky, trochu jste mě uklidnily, ale víc v klidu vám snad večer napíšu, jak to dopadlo
25. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Marti držíme palečky!!

Takže já jsem si ji našla tak cca v 16 - 17 letech! To jsem chodila ještě k Malé a pak jsem chodila každých půl roku do poradny! Chtěli mě operovat, ale ona se mi pak jednou zmenšila tak to nechali až se mi nakonec ztratila celá! Ale je fakt, že mě to nebolelo teda, jenom když jsem si šáhla na prso jsem cítila jak to tam jezdí! Nakonec mě Šálek uklidnil, že to bylo opravdu tukové a ztratilo se mi to a tím jak jsem zhubla jeden čas tak mi to protě vylezlo no. Ale chodila jsem do první poradny dlouho asi tak 8 let každých půl roku! A je to asi tak 2 roky zpátky mě Šálek poslal do nemocnice na ten podrboný ultrazvuk jak to tam vypadá a kontrolovali mi obě prsa a nic tam nebylo naštěstí!!

Jasně Marti klidně si nech!! Mám jich dost tentokrát v klidu si vyberte!
25. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
Mirčo díky, teda to sis taky pěkně užila! já právě jak jsem vyplašená a jak mám před ms, tak už nevím, co mě bolí dřív... prsa mám teď citlivá hrozně obě, tak těžko říct, co to je, ale v každém případě si to nenamlouvám a nahmátnu si to a není to nic příjemnýho, když vím, že to tam nikdy nebylo. Tak uvidím, co s tím mudr provede, když to prohmátne a jestli mi to vezme přes sono a dá tomu čas nebo mě rovnou někam požene.
tfuj, eště dvě hodiny musím vydržet, se to táhne hrozně
25. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
No a kdyz me segra nastvala tak jsem ji do nej schvalne bouchala aby ji to boleleo protoze me tyrala a mlatila,ja se branila jen takhle,a aspon me nchala :grinning: a mama mi za to nadavala
25. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
koukám, že jste byly docela milující ségry :grinning: :grinning: tak to je síla, Mirko se divím, žes to ve zdraví přežila
25. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
No jo my jsme se řezaly se ségrou pořád jako koně!!

No tak to si nepamatuju, že si mě do prsa bouchala! Mě to právě nebolelo jenom jsem tam tu bulku prostě cítila no!!
25. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak si kecala,ze te to boli,aby mi mamka nadavala,ja vim,ze jsem ti to delal shcvalne,mlatily jak kone jo??ty me si mlatila :grinning:
25. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Ja schanim nakej vytvarnej krouzek pro tu moji dracici a kamaradka mi nasla jeden suprovej,a je tady kousek a hlavne bylo by to za 270kc mesicne ale 4 lekce asi,ale v Junfli chteji 800 :unamused:
25. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
800 Kč za jak dlouho? taky za měsíc nebo za dýl
25. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
Kolegyně děti chodí na kroužek taky, včera jsme se zrovna o tom bavily, mají to na půl roku 800,.Kč, ale pro dvě děti zase no!!
25. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
No tady je 800 ale za 8 lekci desny proste
25. únor 2009 v 17:18  • Odpověz
a ty jsou jak často, jednou týdně? :confused:
25. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
tak hlásím ...že to ze mně spadlo - jak správně psala Míla - ten balvan je konečně dole
:sweat_smile: měly jste pravdu, je to ucpaná žlázka, takže jsem dostala kapky a mělo by se to do týdne vstřebat.. ufffff
25. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
No tak vidis zadnej stres,tady jsou lekarky prijd sem priste zas :grinning:

Milo jednou tydne no-80kc na hodinu no sem taky cumela
25. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Ale kdyz jsi jdes posedet do Jungle,(matersky centrum)tak to proste vidis majitelka na urovni,a vsechno ma bohuzel predrazeny,takze se nedivim,ze ty lekce stojej tolika jako,u nich je vsechno strasne drahy,ale chodim tam rada,ikdyz ty jejich ruzny akce jsou proste pro prachace,a ne pro lidi jako jsem treba ja,nemam na to vyhazovat po ruznych akcich co poradaj,napriklad hlidani na 1hodinu mesicne takze to vychazi 4 za ten mesic 950kc :astonished: a to si nestihnes ani nakoupit desny proste....
25. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
Hezký večer!!

Koukám nikde nikdo holky zase soukromničí na skypu!!

Dneska mi udělal manžílek radost! Přišla jsem domu a vařil kašičku a dal mi ji na talíř ve tvaru srdíčka a řekl, že to mám za to jak zlobil!! :grinning: No já jsem byla na měkko co Vám mám povídat!! Bylo mi ho líto chudinky!!
25. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
no jo, se řekne, žádnej stres, ale stejně čoveka napadaj hned nejhorší věci..
Tý jo, Mirčo, my a soukromničit? nikdy! :slight_smile: :grinning: a závidím, že ti Jarouš uvařil, u nás má manžik problém i ohřát párečky :grinning: už jste se udobřili?
25. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mati to u nas taky,me tohle nehrozi jako
25. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
My jsme nebyli rozhádaní, já jsem jenom ráda, že uznal svoji chybu a činí se činí se!!

Marti tak vidíš, že to dobře dopadlo, sis oddychla co?? To je dobře!! No tak já jsem to měla zase tukové no a doktor mi říkal, že to má v prsou skoro každá, akorát tím váhovým úbytkem to vyleze no!!
25. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Téééda Miru, ty ho máš fakt vycvičenýho... :confused: :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
Peťul, si můžem podat ruce, u nás je problém i uvařit čaj... :grinning:

Mirčo tak když uzná chlap chybu, tak to se cení a kaši ve tvaru srdíčka?? to je mazel fakt :sweat_smile:
to víš, že jsem si oddychla, no uvidíme, doufám, že ty kapky zaberou, prohmatal mě a uklidnil. Pokud by to do 14 dní nezmizlo, tak mám dokvačit na odběr vzorku. Hele ale nejhorší bylo se odhodlat tam zavolat a objednat se, člověk furt podvědomě si vnucuje, že to určitě nic není a zároveň se nervuje, co by kdyby...
25. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jo jo vyšlapuje chudáček, ale jsem ráda, že to fakt uznal, že to přehnal a taky to odčiňuje! TO mi udělal radost!!

Jo jo prý ať se nekoukám a udělal mi na talíř z kaše srdíčko!! No já jsem měla slžičky v očích holky fakt jsem byla dost překvapená a řekl, že to mám za to, že zlobil!!! Že mi tuhle uvařil kašičku a tu já ráda tuze ráda!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti já vím tyhle pocity znám, ale to jsem si uvědomila až když jsem byla starší když mi bylo nějakým těch 17 let tak jsem si vůbec neuvědomovala co to může všechno být za následky, dneska mi říct, že půjdu na operaci s prsem tak mě tam sebírá se země!
25. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Miru to bych asi taky slzela, mě by stačilo i kdyby mi tu kaši uklohnil ze sáčku snad :grinning: ale ba ne, naposled mi po ránu naservíroval míchaný vajíčka, tak jsem taky čubrněla, sice u toho strašně nadělal, ale nakonec to s pár poznámkama i uklidil

a máš recht, že teď to nějak všechno člověk moc prožívá, prostě si uvědomujeme ty následky... :frowning2:
25. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
No Marti asi jo a je to i tím věkem prostě, tak nějak mi to všechno došlo později, když jsem byla starší, že jsem se tenkrát vůbec nebála, že mám něco v prsu! A teď když jsem byla na ultrazvuku tak jsem měla co dělat, abych nebrečela!!

No jo já musím říct, že Jarouš váří rád a často. Dneska udělal právě tu kašičku a k tomu udělal karboše, já jsem mu je akorát pomohla usmažit! A před tím vlastně dělal rizito. My totiž často vaříme spolu skoro všechno dá se říci, takže on všechno odkoukal a je schopnej si uvařit sám vlastně všechno už no!!
25. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.