• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Mělník ,Kralupy a okolí

(Zamčená)
28. března 2011 
jsou tady nějaké ? :slight_smile:
2. bře 2008 v 15:06  • Odpověz
ahojík Milenko,
já jsem z Mělníka a jsem myslím snad věčná snažilka.Jezdím do Gennetu a k dr. Brandejské(je to užasná ženská)
kdybys chtěla jsi písat není problém mám i icq když bys chtěla jsi ti tahkle psát.Tak snad na písanou.Marketa
2. bře 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
Ahojky Market,
noo já jedu teprve do gennetu k dr. Brandejské až 26.3. takže ještě žádný zkušenosti nemám... ale mooooc ráda si tu s tebou budu písat a i třeba na icg ....
A možná že se třeba i známe :slight_smile: já jsem vyrůstala u Mělníka a chodila i do školy na Mělník a teď bydlíme s manželem v Kralupech :slight_smile:
Ráda se podělím se zkušenostma které máš a pak i ráda zdělím co proběhlo u mě pak po první návštěvě..
Chci se zeptat manžel má z nemocnic docela trauma a tak jsem se v gennetu na internetu dočetla,že je lepší,když tam jdou poprvé oba partneři spolu,ale manžel mi řekl,že by byl rád,kdybych tam šla sama a pak by tam šel až když tam bude potřeba on :grinning: a jinak to celé nechá na mě... musela jsi tam jít i s manželem ?
2. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
Market ,ty už máš několik návštěv ua dr. Brandejské nebo jak to je s tebou ? Jinak přeji hezký den :slight_smile:
3. bře 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoj ahoj, sice už pár let žiju o kousek dál (ale jen o malý :wink: ), ale na Mělníku jsem narozená a v Kralupech jsem strávila 18 let svého života a doteď tam jezdím za rodičema :slight_smile: Do CARu jezdím do Prahy k Apolináři :slight_smile:
3. bře 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
noo já se chystám 26.3. na první návštěvu do gennetu u sv. klimanta tak jsem zvědavá a už tady s holkama povídám co kde a jak .. :slight_smile:
3. bře 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahojík holky tak jsem se to dřív nestihla se sem dostat,ale ted to napravuji.tak to je možná Milenko že se možná známe od vidění,písnu ti email číslo icq at to můžem probrat všechno.kdyby jsi chtěla i ty Leni není problém.
Já jdu na kontrolu k dr. Brandejké 25.3 tak snad vše bude ok.
3. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
Se mnou je to na ICQ bída, v práci ho nemám a doma jsme zrušili net :wink:
Každopádně si lebedím, protože spojení "na Mělník" už jsem hooodně dlouho neslyšela, všude člověk sliší "do Mělníka" a mně to rve uši :grinning: Takže díky :wink:
Mimochodem - Mileno - jak u vás řádila vichřice? Našim to pěkně pocuchalo střechu a sebralo komín, ale nevím, jestli to bylo jenom lokální nebo celokralupské...
3. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
ahoj, tak se taky hlásím, jsem z vesničky v blízkosi Mělníka, přistěhovali jsme se před pár měsíci....a jsem taky věčná snažilka, jezdím do Pronatalu do Prahy a dnes či zítra by jsme měli podstupovat 1. IUI, tak mi držte palce :slight_smile:
3. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
Leni tak to neva že nemáš icq písnem jsi i tahle.
Radulko moc držím palečky na iui at to výjde.
3. bře 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
len u nás vychřice naštěstí moc neřádila,alespoň nic moc nevím,já měla totiž celý víkend noční,tak sem moc nevnímala přes den vichr....
3. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
radulko tak tě tady vítám a snad Mělnicko bude zachvíli silná diskuze a budeme si navzájem fandit ,tak jako dneska budeme držet palečky radulce :wink:
3. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
market tak já jdu hned druhý den po tobě ... :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
Já si teď od doktorů dala na nějaký čas pauzu, docela mě to vysilovalo, takže spíš řeším dovolenou a tak... Ale palce mi můžete držet průběžně, mám hrozně krátký cykly, takže kažou chvíli buď zrovna menstruuju nebo ovuluju :grinning:

Jinak ta vichřice prý byla nejhorší v sobotu brzo ráno, Hrombaba je prý jeden velký polom a jak je to tam v dolíku, tak se tam ten vítr pěkně zatočil a spadlo i elektrický vedení, takže trvalo skoro dva dny, než to zprovoznili :unamused: Tak snad to fakt bylo jenom na tom malým kousku...
3. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
pro dnešek se loučím zachvíli jdu do práce tak zítra ahojky :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat jsem z okresu Mělník.a bohužel taky snažilka.Jezdím do Prahy do Iscare
3. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
díky moc za držení palečků, jsem z toho celá nesvá, v Pronatalu jsme byli poprvé před měsícem a bylo to vše strašně moc rychlé :wink:
3. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz
ahojík Leni no jasně,pojd k nám. :wink:
3. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz
ahoj leni, vítej mezi námi :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
Radu neboj lepší když to jde rychle než když se to dlouho táhne,moji kamarádce vyšlo 2 iui a je těhulka a při tom před tím absolovovala ivf a nic a pak tohle vyšlo.takže naděje je velká.držím palečky.
3. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem kousek od Kralup Velké Přílepy jestli to znáte , byla jsem na ICSI+IUI , a nezadařilo se, ted jdu na 1.KET 11.března na kontrolu a do 15 bych to měla mít za sebou :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
ahojík Mareko taky tě bereme jsi skoro místní né :slight_smile: ,kam chodíš do jakého caru? a moc ti držím palečky na ket.at se zadaří. :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz
market manža ten už pomalu nakupuje fotbalový míč, já jsem ale trošku skeptičtější, i když je pravda, že když tu tak různě koukám do diskusí a vidím všechny ty těhulky po IUI, tak se přiznám, že tajně doufám, že by to mohlo vyjít i nám...byla jsem již ve čtvrtek na ultrazvuku, ale folikuli byli ještě malé, dnes jdu na kontrolní, tak doufám, že už potvůrky dorostly :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahoj mareka, vítej, ve Velkých Přílepech jsme si byli pro mojí chlupatou psí lásku Tobíka :slight_smile:
3. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
Radul neboj dorostou,kolikátý jsi den cyklu?můžeš mít i déle ovulaci?asi jdeš na iui v přirozeném cyklu vid?
nech manžela nakupovat mičudu,to je fajn že věří že to výjde.taky budu držet palečky.jednou to štěstí musí sednout i na nás.já jsi to říkám skoro 3 roky ale musím se ti přiznat že někdy jsem dost unavená ale snad užs e brzo zadaří.když budeš si chtít psát na icq není problém.ale takhle můžem taky není problém.
3. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
Cykly mám běžně 30-31 dnů, dnes jsem 15 den cyklu, takže ovu vypadá tak na zítra či středu. Já jsem ovu vůbec neměla, nyní snad bude první po stimulaci, brala jsem Clostilbegyt a zatím vypadá, že folíky rostou. Ještě také záleží na manželově spermiogramu, jak mu dopadne. Ono to u nás bylo trošku obráceně, ne že já bych manžela přemlouvala k návštěvě CARu, ale on přemlouval mě, mimi strašně moc chce, ale dva roky se nedaří, tak jsme se svěřili do péče lékařů. Pomohlo k tomu taky to, že už mi bude 30, kolem mě je hotový populační boom...celkem asi 7 těhulí, to už je slušný přesvědčovací argument :grinning:
3. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz
Radu já jsem taky ročník okolo 30 a taky vidím okolo sebe taky samé těhule a leze mi to krapet na bednu.no manžel je víc trpělivější než já. :slight_smile:
3. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
Market můj manža je taky trpělivý a neuvěřitelný kliďas, občas si říkám, že by mi mohl trochu dát...já jsem strašný pesimista a nervák. No, ještě, že je to moje zlato takový kliďas, jinak by se mnou asi nevydržel :sweat_smile: :grinning:
Market, vy už víte, kde je problém nebo teprve podstupujete nějaká vyšetření?
3. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz
Bohužel víme,a jsem s toho docela hin.Máš icq? :wink:
3. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
mám, ale jen doma, teď jsem v práci, pošlu ti číslo do IP
3. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz
Tak to my to tedy zatím nevíme,proto mě docela překvapilo, jak rychle to šlo s IUI, jen mi při první návštěvě vzali snad hektolitry krve a udělali stěr z čípku a hned mi nasadil Clostil...
3. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.