• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Mělník ,Kralupy a okolí

(Zamčená)
28. března 2011 
dobře tak můžeme i plno věcí probrat i přes icq tedakdyž se ti bude chtít.
Můj manžel je taky velký klidas a někdy bych řekla až moc velkej,no doufám že to děti jednou zdědí po něm nebot po mě by byli asi chudáci.
Ty pracuješ na Mělníku?
3. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
Pracujeme oba s manželem v Praze. Taky doufám, že děti budou povahově po tatínkovi, určitě to pak budou mít jednodušší, s povahou po mamince by to rozhodně nevyhráli :grinning:
3. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz
Tak to já pracuju na Mělníku a manžel taky.
No já jsem hroznej nerv tak se mnou by to asi dětičky taky nevyhráli. :frowning2:
Může se zeptat kde bydlíte přesně?teda pokud neva.nebo necháme na večer?
3. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz
No vida, tak se nám to hezky kumuluje, já teď bydlím kousek od Mareky - v Roztokách - sice pryč z okresu Mělník, ale to snad neva :wink: Taky koukám, že snad dohromady navštěvujeme všecky CARy, co jich tady je :grinning:
3. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz
Už v PRaze pracuji 11 let, místo by se mi asi měnilo těžce, už je to určitá nostalgie, jsem zvyklá dojíždět, tak mi to neva :slight_smile: Přesně bydlím ve Vlíněvsi.
3. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
Len to neva že jste z Roztok,bereme tě taky.
Já jsem z Mělníka ale Vliněves znám takže v poho.
Já moc na dojíždění nejsem ale třeba kdyby mě ta práce bavila tak i do Prahy budu jezdít.
3. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz
Len to víš, že to neva...jsme všechny na stejné lodi
Já už za chvíli zamířím směr Pronatal na ultrazvuk, tak jsem jak na trní. Dnes už se tam docela těším, poprvé jsem musela vypadat, jako když jdu na popravu a druhá návštěva nebyla o nic lepší, to jsem se bála výsledků. Vzhledem k tomu, že mám nadváhu, tak jsem se bála, co mi řeknou a manželovi jsem furt vyhrožovala, že jestli se na mě jen křivě podívají, tak odcházím :sweat_smile: No, překvapili mě, nepadlo ani slovo a jsou to úžasní profesionálové. :slight_smile:
3. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz
No hlavně jsem na Mělníku narozená, v Kralupech jsem až do 18 bydlela a vystudovala tam základku i střední školu, takže pořád to beru tak, že jsem rozená Kralupačka :grinning: Taky pracuju v Praze, přeci jen to teď mám za rohem :slight_smile:
3. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz
Radunko moc držim palečky na kontrole.večer písni jak si dopadla.
Jasně Len,i kdybys nakupovala jsem v Mělníku tak tě taky bereme. :slight_smile:
To je pravdu Prahu máš za rohem.
3. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz
Napíšu, předpokládám, že tam uvidí dvoucentimetrového krasavce připraveného k ovu, i když tuhle paní doktorka mluvila cosi o dvou folíkách, moc jsem jínerozuměla, tak doufám, že z toho nakonec nebudou dvojčata :confused:
3. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky,
len- pracuji v roztokách v tescu
jinak už se nemohu holky dočkat na ten ´KET protože v práci to přesahuje všechny meze , je to tam síla, a nemohu vydržet ani chvíli s těmi vedoucími atd, protože dej blbovi funkci znáte to ne? :wink:
3. bře 2008 v 17:58  • Odpověz
Jo a chodim do gestu praha 5 , reprodukční medicína GEST , spokojenost no nevim takové smíšené pocity, :unamused:
3. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám dva krásné výstavní folikuli a ve středu jdeme na IUI, vše je pro mě úplně poprvé, tak jsem z toho trochu vyjevená, nejvíc asi z toho, že si dnes večer musím píchnout do podbřišku Pregnyl. :confounded: :sweat_smile:
3. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
Mareko uplně tě chápu já to mám v práci uplně to samý,ted mi dokonce řekla když to nevýjde tak mě přeřadí na jinou práci tak mě tím dost rozhodila.no doufám že výjde mimi a budu mít od ní pokoj ale to jsi bohužel říkám už 2 roky.
Radu super držím palečky.
3. bře 2008 v 18:17  • Odpověz
tedy holky, to nemáte moc radostné zázemí v práci, já to musím zaklepat - ťuk ťuk ťuk - já to mám v práci dobrý a skoro je mi až líto, kdyby to vyšlo, že tam nebudu...
mareka - původně nás moje doktorka poslal do Gestu a neslyšela jsem tedy na ně nic moc dobrého a moje kamarádka chodila do Pronatalu a moc si je chválila, tak jsem dala na její rada a šla do Pronatalu a musím říct, že jsem udělal dobře...je to tam na jedničku
3. bře 2008 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, mělničandy se do toho daly :slight_smile: to je super. Já se tu narodila a už 30 let tu bydlím. Pracuju v Praze.Manžel taky. Chodím do ISCARE v Praze, teď jsem tam byla v pátek, folikul byl jak z učebnice - 22mm, tak mi píchli Pregnyl a doporučili celý víkend nevylézat z postele:slight_smile: No, v neděli už jsme nevěděli, co vymýšlet, aby nás to ještě bavilo. Tak mám obavy, že jsme to zase zazdili :confounded:
3. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
Jo, LEN - to je super, my se "známe" z tématu Utrogestan a najednou tě objevím tady:slight_smile: super
3. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
radulko, to máš dobrý že to je v práci ok, my hold máme smůlu , a musíme běhat jak pískaj , kdyby jsme měli korunky , tak si zaplatím fotokurz a pustím se do toho , ale to nemám ani jedno ani druhý jsem ráda když našetříme na mimi a to mi stačí. :slight_smile:
3. bře 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahoj zelvik, vítej mezi námi :slight_smile:
4. bře 2008 v 08:44  • Odpověz
Mareka - vida, v našem Tesku jsem už byla asi 2x, bez auta to máme trochu z ruky :slight_smile:

Ahoj Zelvik, nojo, do Utrogestanu jsem párkrát nakoukla, brala jsem ho jeden cyklus a katastrofa, takže tady tě asi budu potkávat častěji :wink:
4. bře 2008 v 11:18  • Odpověz
Ahojík kočky,
vítám Zelvíka mezi náma hezky se rozrůstáme to je bezva.
4. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem v práci ale neodolala jsem a musela juknout aspon nachvilku.... :slight_smile: ale zítra dopolko určo priletíííím :wink:
4. bře 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
a samozřejmě vítám nová děvčata z Mělnicka a okolí,ale nejen ty :wink:
4. bře 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
radunko já měla ve Vlíněvsi spolužečku ,ale ted bydlí v d.Beřkovicích a je na mateřské... :slight_smile:
4. bře 2008 v 17:41  • Odpověz
milena - tak to já tu neznám ani nožku :grinning:
4. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
raadulko to vůbec neva já sem se jen zmínila :wink:
5. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem po IUI, ale vidím to bledě, manža měl špatný spermio :frowning2: - přesto IUI sice provedli, ale doktorka se zrovna moc na to netvářila, říkala, že pokud se to nepodaří, že by nás už raději směřovala na IVF, do čehož se mi zrovna hned nechce - chtěla bych ještě zkusit kdyžtak IUI a manža hold bude baštit vitamíny a snad se mu spermio zlepší :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz
Raadulko, spermio se i několikanásobně mění, takže příště to klidně může být lepší i bez vitamínů samo od sebe :wink: No a s tím IVF... jsem na tom podobně, taky se mi do toho nijak nechce, i když my jsme ta mizerná diagnóza idiopatická neplodnost, takže jsme vlastně oba zdraví a klidně se může i po takové době zadařit přirozeně... Nicméně jsme se dohodli, že IVF případně na podzim.
5. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz
Len - taky si říkám, že spermio se hodně mění, věřím, že to určitě mohlo ovlivnit to, že manža má nějakou virózu - měl v noci teplotu a stěžuje si na bolesti v krku. Určitě se do IVF nenechám zatím natlačit, beru to až jako poslední možnost. Když mám možnost zkoušet IUI, tak to udělám - my zatím tedy nemáme další vyšetření, u mě jen bylo zjištěno, že nemám ovulaci, proto přistoupili na IUI, pokud by byl ještě nějaký jiný nepřekonatelný zádrhel někde jinde, tak možná o IVF začnu uvažovat, ale teď, za těchto informací, ne
5. bře 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jasně :slight_smile: Hlavní je, abys měla tu ovulaci, pak se klidně může zadařit i přirozeně, i když při horším spermiu je s IUI samozřejmě větší šance :slight_smile: Já to beru tak, že při IVF je sice velká pravděpodobnost, ale zase je to pro tělo ohromný zásah se spoustou možných komplikací, takže dokud to není nutné, nepůjdu rovnat buldozerem něco, kde by stačil ruční krumpáč :wink:
5. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.