• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Mělník ,Kralupy a okolí

(Zamčená)
28. března 2011 
Jasně a až se vrátím z dovolený, Mareka už bude mít číslo v profilu :dizzy_face:
17. bře 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
no to doufám a hlavně věřím :wink:
17. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
J0éééééééééééééééééééééééé holky,
moc děkuju, mě už ty palečky drží všechny tak hlavně až budu zítra po 8 volat ráno, musíme počkat jak se nám rozmrznou embrya já tomu říkám nanuky hahaha, mám jakžtakž uklizíno, takže ted se budu jen válet a manža se těší jak mě bude obskakovat. :grinning:
Moc děkuju holky zahřeje to na srdíčku když vím kolik lidiček si přeje aby nám to po 3,5 letech vyšlo.
Jinak len v tescu je to katastrofa , jsem ráda že tam nejsem a marodím, docela silnej masakr :slight_smile:
ale já se ted plážuju doma :slight_smile: chudák holky za mě makaj :unamused:
17. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz
Mareka, tak je po osmé, tak teda držím palce - MOC! :slight_smile:
Jinak to Tesco mi přijde jako nejlepší z Roztockých obchodů, já teda Tesca nemusím, ale tohle mi přijde dobrý, hlavně, že se tam nestojí moc velký fronty, ale chápu, že pro zaměstnance je to naprosto o něčem jiným :unamused: Tak ať už se tam nemusíš vracet :wink:
18. bře 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
mareko,tak japak si dopadla ???? honem nám zděl novinky moc se těšíme :wink:
mě se to taky blíží :slight_smile:
18. bře 2008 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky,
tak už to mám za sebou, ráno jsem tam volala a naše embryjko přežilo to rozmražení, sama embryoložka říkala že je statečné tak snad to borec překoná a vydrží i ve mě, měla jsem z toho dobrý pocit vše proběhlo v pohodě, byly jsme na pokoji 3 holky a jedna na sále , takže ted ležím, jen mám výtoky tak se bojim , možná to bude z utrogestanu když si ho ted musim zavádět :unamused:
dám vědět ted musim ležet týden a pak mohu na procházku atd...
19. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz
Výtoky jsou určo z Utrogestanu, já je měla taky :wink: Tak ať se bojovník drží! :slight_smile:
19. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz
děkuju furtb se hlídám a šetřim :grinning:
19. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
mareka tak to moooc gratulujuuuu :wink: a odpočívej a šetři se ať se malej mrazík má k světu :slight_smile: až tady budeš tak písni jak se máš atd.... ať nemusíme mít o tebe strášeeeeek :slight_smile: držím pěstičky :wink:
20. bře 2008 v 06:34  • Odpověz
autor
a co ty len ? jak se máš a jak jsi natom ty se snažílkováním? já si jdu ted lehnout po noční,tak odpolko juknu a když tady někdo bude tak ráda poklábosím :slight_smile: :wink:
20. bře 2008 v 06:45  • Odpověz
Mileno, dneska jsem 2.DC, takže opět začínáme nanovo - pokus 28 :grinning: A zítra jedeme na dovolenou, už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
20. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
len téééda ty se máš :slight_smile: dovolenááááá oj oj noo my letos k moři nepojedeme ani jsme nic neobjednávali,právě kvůli tadytomu,protože nevíme ještě co a jak bude,ale určitě pojedeme letos holt někam tady u nás v Čechách,vždyť je tady taky krásně a třeba napřesrok už nás pojede víc :wink: tak užívej dovči ,odpočívej a třeba se odreagujete natolik,že se vrátíte ve třech :grinning: :slight_smile:
20. bře 2008 v 15:21  • Odpověz
No, my sice k moři jedeme, ale k Severnímu, to se moc neohřejeme, opalovat se na skotských plážích :grinning: No a ve třech se vrátíme, ale i odjedeme, bereme s sebou švagra :wink: A nevím nevím, jak se bude plodit potomek v jeho přítomnosti :grinning:
20. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
nooo tak to věřím,že to bude těžké,ale třeba jeden ten bičíkovac vyzraje i nad švárou :grinning:
20. bře 2008 v 16:33  • Odpověz
Ho budeme muset někam dočasně odstranit :wink:
20. bře 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
však si poradíte aby jste měli chvíli i pro sebe neboooj :wink:
20. bře 2008 v 16:49  • Odpověz
Nebojím :wink: No nic, musím letět, mějte se tu hezky, zítra se snad ještě objevím, letíme až večer :slight_smile:
20. bře 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
jo jo ty se měj taky moc hezky a kdyby jen si neměla už čásek,tak si to kááááásně užijte a krásný let ...zítra juknu,tak kdyžtak si písnem papánek :slight_smile:
20. bře 2008 v 17:00  • Odpověz
len hezkou dovču přeji , :slight_smile:
mileno: včera mě pobolíval podbřišek a prsa mě bolí, tak uvidíme , každopádně fak sedím nebo ležím a rekreuju se :slight_smile: až na to že mi manža slíbil že bude vařit a prdí na mě , takže mám velkej hlad a dneska mě teda fakt neodbyde párkama :grinning: chci kašičku s volskym okem a okurkou , tohle papu miluju a kor ted v poslední době :grinning:
tak pa a snažilkuj
21. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
ahojky mareko :slight_smile: dlouho ses neukázala,tak protooo ty si takhle krááásně vegetíš to je supar a je to moc dobře :slight_smile: no to joo nenech se odbít aspoň manža pozná ,že to nemáme až tak jednoduché :slight_smile: tak potom nezapomeň podat hlášení jak jste dopadli :slight_smile: moc držím palečky papa a koukej zvítězit :wink:
21. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
Holky, pomalu se loučím a přeji všem krásné a plodné Velikonoce :slight_smile:
21. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
len díky moooc a ty si užij pěkně dovču :wink:
21. bře 2008 v 18:03  • Odpověz
mileno: jojo kdyby to šlo dneska mi dělal kaši a to bylo keců :grinning:
najradši bych ji udělala sama , kadopádně si moc neodpočinu sice ležim ale ne moc , většinou sedím a dělám ruční práce , protože vyrábím svatební dekorace a holkám to slibuji že to budou mít hotové takže jedu jako fretka abych to stihla :unamused: ale dávám si pauzy na odpočinek , pro nic za nic takových peněz jsme nevihodili :slight_smile:
21. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
nooo to věřím ,že bylo keců,můj manža taky vaří pár jídel,tak ho nechávám vařit a to koor když je doma a já mám směny,a to on moooc rád vaří potom :slight_smile: jéé ty dělaá svatební dekorace to je super ,já si doma taky dělám různé dekorace,teď tedy květníky,tak se trochu vyřádím :grinning: a jinak ráda pletu a vyšívám...takže se docela zabavím :slight_smile:
22. bře 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
no to joo koukej se taky aspoň trošku šetřit když už ted máte takovou cestu zasebou... týý jo středa bude už zachvilku a my pojedem do Prahy jupíí :slight_smile: i když trochu nervozní jsem :fearful:
22. bře 2008 ve 22:53  • Odpověz
autor
ahojky po ránku :slight_smile:
23. bře 2008 v 07:27  • Odpověz
ahoj milenko, jak se ti daří, co ty budeš mít ted nějaké vyšetření nebo tak ? :slight_smile:
23. bře 2008 v 16:17  • Odpověz
autor
ahojky mareko noo my jedeme ve středu poprvé do gennetu ... tak pak písnu co a jak :sweat_smile:
23. bře 2008 ve 22:50  • Odpověz
tak to dej vědět , protože bych tam chtěla také přejít , po tomto co se stalo nemám důvěru v mém dokym a hlavně musime ještě vypotřebovat embryjka , ale snad je nebudem potřebovat ted .... :wink: :grinning:
24. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
určitě napíšu co a jak
25. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.