• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Mělník ,Kralupy a okolí

(Zamčená)
28. března 2011 
už se nemůžu dočkat jaké z toho tam budeš mít pocity :slight_smile:
25. bře 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
mareko tak to mám zasebou... z prostředí tam mám dobrý pocit.. dr. je taky skvělá všechno nám vysvětlila... a ještě než se něco rozjede,tak musíme podstoupit nějaké vyšetření..
26. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
takže prostředí a doktoři super? tak to je paráda , jinak platila si nějaký vstup ? a ty chodíš k ženský či chlapovi , já bych chtěla asi ženskou po této zkušenosti :unamused:
27. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
manža byl hned na spermio protože jsme s tím nechtěli otálet a mezi tím mě paní dr. prohlídla a udělala UTZ a to jsme platili každý 30kč jako všude :slight_smile: chodíme k dr. Brandejské ale prý tam nebude pořát,takže je možné,že nás někdy příjme jiný lékař nebo lékařka... prostředí super a jsou tam fakt hodní , jsem spokojená :slight_smile: :wink:
28. bře 2008 v 17:31  • Odpověz
tak to si mě fakt dost nalákala , asi tam pak taky půjdu až zděláme embryjka, protože nevim jak to je když bych odešla ted a měla u toho centra ty embrya , to je hrůza, něco by to asistálo, nebo nevim jak se to dělá :unamused:
28. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
mareko,tak si zkus do gennetu zavolata zeptat se buť sestřičky a nebo dr. jestli to jde přejít i s embrijky a nebo jak postupovat.... ti napíšu do IP tel.číslo jestli chceš...
28. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz
tak jo napiš
jinak já uvidím jak to dopadne, a říkali jsme že by to bylo super , že by jsme na to šli hned v dubnu pokud by se nezadařilo, a měli by jsme všechny sdělaný, hrozí to strašně ale jak jinak to napsat, každopádně , pak bych zašla do genetu a přihlásila se tam a už by to bylo vše na novo , všechny vyšetření a hlavně by nám tam vše vysvětlili a měla bych a to je důležitý měla jen jednoho dokyho a ne že přijdu a budu tam jak výkladní skřín jako je to u mě v gestu :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahojky a myslíš,že by to všechno šlo od začátku ? ale asi jo oni si udělaj asi své vyšetření že ? a kolik mate mrazáčků? Já se těším až to všechno vyšetření bude zanáma a půjdeme už na věc... to už bude o něčem jiném a budu i víc tady s holkama se dělit o zkušenosti a psát radostné zprávičky..... ted je to tak nějak o ničem... jen si to tu čtu a občas něco hodím do placu....
30. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz
, ještě máme dva mrazáčky :slight_smile: , takže v dubnu bych šla na další , když toto nevyjde :unamused: a pak bych tam šla , myslim si že by nám udělali vše vyšetření jak mě tak i mužovi a pak by to šlo nanovo, možná by pro nás měli i něco nového ? nevim ale ten přístup si myslim že tam bude lepší a hlavně tam bude jen jeden doktorna mě koukat a ne každej
30. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
ahojky holky koukám,že jsem to tady trošku zanedbala :slight_smile: to musím napravit :slight_smile: tak zase zdravím a coopak je u vás zase nového ? a copak len japak si asi užívá dovču ta se máá holka jedna :grinning:
1. dub 2008 v 19:44  • Odpověz
to jo ta se má na jak dlouho jela?
1. dub 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
tad ti nerozumím.....
1. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
....uuuž mi to doteklo :grinning: víš,že ani nevíím ....noo snad bude už brzy tady a poví nám jak se měla a táááák :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz
to jsem ráda že s i mě pochopila :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj ahoj, hlásím, že jsem dala fotky z dovolené na náš web, kdo ho nezná a chtěl by fotky vidět, písněte do IP, přeci jen tu chci být aspoň trošku anonymnější :wink:
2. dub 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
ahoooj leeen tak povídej jak bylo na dovče??? a co snažílkování? něco nového ?
3. dub 2008 v 16:02  • Odpověz
ahoj holky, tak já jdu na další pokus v květnu :wink:
3. dub 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
ahojky mareko tak gratuluji a budem samo držet palečky a moc moc pevně.... :wink: :slight_smile:
3. dub 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahoj ahoj, dovča byla dokonalá, švagrovi jsme zajistili samostatný pokoj a tak jsme se mohli snažit opravdu intenzivně, i když ovu přišla nečekaně už 9.DC :wink:
Marece budu v květnu držet palce :slight_smile:
3. dub 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
len tak doufejme,že se na dovče zadařilo :wink: a bude třeba všechno úplně jinak :slight_smile:
3. dub 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
ahojky holky... krásný nedělní dopoledne...teda u nás deštivý....
6. dub 2008 v 10:43  • Odpověz
no ahoj,
u nás je taky hnusně :frowning2:
6. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
a copak je nového ? já si dneska objednala femigard...zkusím ho :slight_smile: a ještě,že to tak utíká ten čásek,už se zase bléží vyšetření na genetiku:slight_smile:
7. dub 2008 ve 03:37  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Můžu seč přidat?.. Jsme z Vodochod.. to je kousíček od Kralup:slight_smile: ... My se snažíme třetím rokem... 16.04. jdeme na první konzultaci do Podolí na IVF.. tak jsme zvědavá jak to teď půjde rychle...
7. dub 2008 v 06:31  • Odpověz
Ahoj Kalko, tebe už jsem dlouho neviděla, jak se vede? :slight_smile:
Neboj, od první konzultace to jde hodně rychle :wink: Teda, k té další, k těhu někdy holt ne :grinning: My už se vlastně v CARu plácáme dost přes rok, ale to je tím, že já se zuby nehty bráním IVF, takže si dávám dlouhé prodlevy :grinning: Jo, jinak teda všem hlásím, že to na dovče pro změnu nevyšlo a pro změnu bude mít můj cyklus vzorných 21 dní :sunglasses:
7. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
ahojky kalko a vítej mezi námi :slight_smile: no mi už byli na první konzultaci a ted ve čtvrtek jdeme na pohovor ke genetikovi a pak nějaký testík na cukrovku a táák. Noo taky jsem zvědavá jak to všechno bude pokračovat,ale spíš počítán ,že až dojdou výsledky a tááák,tak že dřív jak v červnu to asi nebude,genetika trvá 6-8-týdnů nebo tak nějak....

ahojky len tak to je škoda,že to na dovče nevyšlo,ale třeba kdyby ses tolik nebránila IVF tak třeba by už byli pozotivní zprávičky :wink: noo s cyklusem bych ti asi jen a jen mohla závidět .. já čekám na M jak na smylování boží... tak doufejme,že po tý vyvolávačce se už brzy dostaví..prsa mě bolej už skoro týden jako blázen a v podbřišku taky mě píchá a furt nic... to by mohla přijít a já bych aspoň odběr krve na hormonální profil stihla ve čtvrtek jak pojedem ke genetikovi... jo len nevíš náhodou... sestra mi napsala,že na odběr krve na ten hormonální profil mám přijít mezi 7.30-14tou hodinou to jako nemusím být nalačno a bez pití ?
7. dub 2008 ve 13:41  • Odpověz
Mileno, věř mi, že přestože bych za moc dlouhý cykly neměnila, tak 3 týdny jsou děěěsně k vzteku a na nic, pořád jenom menstruuju :grinning:
Jsem teď počítala, že na dovče to nevyšlo už posedmý, tak by to teda bylo bývalo fakt překvápko :wink:
Já s tím IVF počítám na podzim, ale nějak neuznávám důvod k IVF "že už mě to čekání nebaví" - kdyby mi cokoli našli, jdu na něj klidně po roce snažení, ale když jsme oba OK, tak nějak chci mít jistotu, že ho nepodstupuju zbytečně a těhotenství se nekoná jenom proto, že to mýmu tělu trvá trochu dýl... No, 30 neúspěchů už je sakra dobrej důvod :grinning: Ale první výsledky z CARu jsem měla po 12, to mi přišlo fakt brzo hnát se do IVF, tak jsem vyčkávala :wink: Bohužel u Apolináře mají letní pauzu, takže pokud bych se tam neobjednala při příští MS, tak to holt stihneme nejdřív v září :slight_smile:

Na ten hormonální profil určitě nemusíš být nalačno :slight_smile: Dokonce u některých hormonů je jedno, jaký den cyklu to je a u některých hormonů dokonce doporučují aspoň tři hodiny po probuzení :slight_smile:
7. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
noo tak to jooo dneska jsem 13tý den po injekci,tak si tam zítra cinknu co dál,když jsem to nedostala :frowning2: se z toho opupínkuju :cry: :cry:
8. dub 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
tak to všechno dopadlo dobře... jsem se vzbudila po noční a copak jsem to měla za nadílku? :slight_smile: jo jo přišlo to :slight_smile:
9. dub 2008 v 15:18  • Odpověz
Mileno, já taky čekám, čekám na takovouhle nadílku, teplota už se tři dny propadá hluboko, tak doufám, že se zítra vzbudím se stejným výsledkem :wink:
9. dub 2008 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.