• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Mělník ,Kralupy a okolí

(Zamčená)
28. března 2011 
autor
Tak ať se taky probudíš s dárečkem :slight_smile: noo dneska až příjdu z noční ,tak si schrupnu tak dvě hodinky a jedem s manžou na pohovor na genetiku a já ještě na odběr krve na hormonální profil,tak to zfouknu při jednom :slight_smile: pak v úterý na testík na cukrovku a štítnou žlázu a pak se snad ledy hnou a bude se brzy už něco dít ... na jednu stránku se těším,ale nadruhou mám trochu strášek co bude... jdu do neznáma nevím co mě čeká,ale všechny to přežily a ještě kevšemu mají už na cestě ty radůstky kvůli kterým tohle všechno podstupujem takže se budu taky těšit :slight_smile: :wink: a co ty jinak? co budeš teď dělat,když se nezadařilo?
Jinak jsem zapoměla ....fotečky jsou moc hezké z dovči :slight_smile:
10. dub 2008 ve 03:15  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsme byli na pohovoru na genetice a samo i na odběrech a já ještě odběr na hormonální profil tak za měsíc by měli být výsledky :slight_smile:
11. dub 2008 v 00:55  • Odpověz
Tak bezva :slight_smile:
Mně nakonec MS dorazila o den později (to se mi ještě nikdy nestalo), ale o to je vydatnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: A za týden jdu na konzultaci do CARu, pravděpodobně rovnou vypíšeme žádanku na IVF :unamused:
11. dub 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
tak gratuluju len :slight_smile: no s tou žádankou,já bych nebyla z toho tak otrávená pokud to jinak nejde nebo nechce jít,tak to bude asi jediné východisko k mimískovi :wink: tak nesmutni a raduj se :slight_smile:
11. dub 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
zase se jednou hlásím .-) teď už po odběrech na PIR a máme všechny testíky a teď budeme už jen čekat na výsledky,ale už jsme se sestřičkou koukali na pravděpodobné datum a objednla mě na 22.5. je to pěkná doba,ale spíš jsem počítala že to bude začátkem června... u genetiky mě překvapili,že bude do měsíce :slight_smile: tak jsem zvědavá jak vše dopadne... :sweat_smile:
17. dub 2008 v 07:37  • Odpověz
ahoj, holky, chtěla jsem se zeptat, Len ty si myslim, z Karalup? koukala jsem na nějaké řadovky které se stavi v Lešanech u Nelahozevsi, ja kdysi do Nelahozevsi dojižděla z Prahy ( pracovala jsem tam na zámku) ale to je už 12 let..... znáte někdo toto místo?
17. dub 2008 ve 14:39  • Odpověz
Broskef, teď už tam nebydlím. Ale v Nelahozevsi jsem taky pracovala na zámku - krátce v roce 2001 - neznáme se třeba? :wink: Mám to tam moc ráda (daleko víc jsem ale prováděla ve Veltrusech) - ale z Kralup jsem tam dojížděla na kole, to byla paráda :slight_smile:
17. dub 2008 ve 14:42  • Odpověz
len, to asi ne já tam byla tak 1994-95 :wink: rok po středni, než jsem šla dál, jsem trochu vykopavka :grinning: a znáš to misto na které se ptam? ja si právě pamatuju, že mi to dojižděni nepřišlo tak hrozné, do Kralup je to tak pul hodiny?
17. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz
Já tam byla na vejšce, ale ve Veltrusech celý rok 97 a potom 2000... Co tak koukám na mapu, tak v Kralupech bys byla za půl hoďky v centru i pěšky :wink:
http://www.mapy.cz/#x=132802048@y=136553728@z=12@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=nelahozeves@sss=1@ssp=133289770_135075876_133318538_135102548
Já bydlela kus za nádražím a na zámek jsem jezdila maximálně 20 minut na kole - a tohle je ještě blíž... Ona Nelahozeves je na přímý trati do Prahy, ovšem zdaleka ne všechny vlaky tam jedou, z Kralup to jezdí každou půl hodinu ve špiče, jinak po hodině (a to vím, protože tím vlakem denně jezdím) :slight_smile:
17. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz
len diky, jo , jo, to si pamatuju, že jsem někdy v Kralupech přestupovala, no ono to má byt takový satelit těch Lešan, směrem ke Kralupum, takže myslim že fakt blízko... no nic ono určitě stejně zase na něčem krachne a budeme až do smrti v pidigarzovce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zaujalo mě to, na tohle období na zámku rada vzpomínam :slight_smile:
17. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
Jo, já taky, ale na ty Veltrusy nějak víc, přeci jen jsem tam byla déle a byla tam taková "rodinnější" atmosféra :wink:
Tehdy jsem jim slíbila, že se tam jistojistě budu vdávat, ovšem když jsem se k tomu odhodlala, zámek byl zničený povodněma a mně se nechtělo dva roky čekat... Ale co, přestěhovala jsem se do města, kde máme taky zámek, tak byla svatba tam :wink:
Jinak Kralupy moc ráda nemám, není to hezký město, ale pravda je, že do Prahy super spojení a v podstatě je tam všecko, co k životu člověk potřebuje...
17. dub 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
broskef vítej mezi námi.. já vím kde to je v tech Lešanech... ono jestli víš když pojedeš od zámku směrem na Kralupy (autem) tak v tom kopci je křižovatka tak pojedeš do Lešan úplně přes celé Lešany po hlavní jako bys jela zadem směr Velvary a když vyjedeš skoro na kopec tak tam se staví ty domky.....jestli jsi mě pochopila jak jsem to tu vysvětlila :slight_smile:
17. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj holky. Neznáte některá v Kralupech dobrou doktorku (nebo doktora) gyndu? Nebo někde poblíž, díky moc :wink:
22. dub 2008 v 11:53  • Odpověz
No tak gyndu nevím, já vždycky chodila do Prahy... Zubařku jsem si v Kralupech nechala, ta je skvělá, ale taky u ní člověk na prohlídku čeká pár měsíců...
22. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
Len díky. Já se sem do těch končin přistěhovala začátkem měsíce, takže nemám ani obvodní, nikoho :unamused: Zubaře si asi nechám u nás na severu, protože stejně skoro nikdo nebere nový a já se dost bojím, na toho svého jsem zvyklá. Ale obvoďáka a gyndu potřebuju, zkusím asi taky tu Prahu, koukala jsem na internet, tak to někam zkusím. Kdyžtak vlezu rovnou do CARu, snažíme se rok. Myslíš, že musím mít obvodního gyndr., když se chystáme do CARu, nebo mě tam vezmou i tak?
22. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz
No, po roce tě určitě vezmou i tak, ale určitě si nějakýho gyndr. obstarej, v CARu nebudou řešit takový věci jako mykózy nebo pravidelný cyto stěry...
22. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz
ahojky, Mileno, děkuji, byli jsme se tam o vikendu podívat, ale je to na nás asi moc drahe :cry:
22. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
Stejně je to hrozný ty ceny, taková mrňavá vesnička to je :unamused:
22. dub 2008 ve 13:57  • Odpověz
Len díky :slight_smile: Zkusím to v tom CARu,ptala jsem se holek a prý tam berou i normálně, aspoň bych to měla při jednom :slight_smile:
A chtěla jsem se zeptat, Len, Tys provázela ve Veltrusích? Myslíš, že tam jse svatba i v parku?
22. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz
Zabzo, tak to fakt netuším... Když já tam provázela, tak akorát svatby začínaly, bylo to v takovým salónku v přízemí a svatby se pak fotily před zámkem i v parku - určitě by to bylo zajímavý třeba v nějakým pavilónku, ale nesmělo by být bahno :wink: Ale zkus si zavolat do Veltrus na matriku, jestli tohle umožňují :slight_smile:
22. dub 2008 v 15:26  • Odpověz
Len , peklo, ty ceny, pro nas je drahé skoro všechno, a to si myslim, že vydělavame v celku normalně, ale ty miliony ne a ne ušetřit, tři, řtyři alesoň
22. dub 2008 v 17:25  • Odpověz
autor
zabza9 no já chodím normíálně na polikliniku naproti poště a ve 2 patře je gyndař dr.POHL a ten je fakt dobrej jsem s ním spokojená :wink: :slight_smile:
22. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
broskef jo jo nato,že to jo malá vesnička tak ty domečky maj fáákt předražený je to hnus...

holky já čekám na ty výsledky,ale je to doba vůbec mi to neutíká chjoooo :frowning2: už aby byo o měsíc víc... to už bych měla kontrolu zasebou.... :sweat_smile:
22. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
Len to je dobrý, do Veltrus to mám kousíček, tak bych se jich zeptala. Teď už tam snad bahno není... Jinak se mi líbí ještě Nelahozeves, tak uvidím, až řeknu ano na zásnuby (jestli ho řeknu :grinning: )
Milena já o tý poliklinice moc dobrých zvěstí neslyšela, ale doby se mění a obvodní Dr. není porodnice :wink:
Díky holky za odpovědi :slight_smile:
22. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz
ale zabzo, proc bys nerekla? :wink:
22. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
Terez no nevim, pořád mu říkám ne, že to nejni dost romantický :grinning: Potvůrko :grinning: :grinning:
22. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz
hihi, jsem smirak, jsem si te nasla.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
no jo, snad ho neco romantickeho napadne.. jooo, napadne!! :sweat_smile:
22. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz
Jeho? Hahaha :grinning: Minule se mě ptal, když jsem stála u sporáku a na záda mi prskal olej :sweat_smile: :grinning:
22. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz
no tak romanticky to neni, ale originalni urco joo.. :wink: :sweat_smile: u nas to bude jednou cista vypocitavost - kvuli mimcoidovi. takze zadna romantika.. :grinning:
22. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
Hihi, kvůli mimču bych se taky asi vdala, aby jsme měli všichni stejný příjmení :wink:
22. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.