• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Mělník ,Kralupy a okolí

(Zamčená)
28. března 2011 
autor
zabza9 noo s obvodákama to nevím já chodím k dr. Nová a ta je sice rázná ženská ale zato moc důsledná..když jsem přecházela,tak si udělala takovou jako vstupní prohlídku prý aby věděla v jakém stavu si přebíra pacienta to bylo od ní hezký to jooo...

Noo a k tomu Neláči s vdavkama to by sis musela pospíšit,tam maj skoro na celý rok zamluveno předem.... kooor kdyby jsi chtěla nějaké své datum jinak ti nabídnou jakej maj volnej termín a basta....
23. dub 2008 v 16:47  • Odpověz
Já bych určo dala přednost Veltrusům před Nelahozevsí, znám oboje a Veltrusy jednoznačně radši, i kvůli tomu parku :wink:
23. dub 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
noo my když se loni brali tak měli v Nela plno,ale Veltrusy nás ani jednoho nenapadli :grinning: :angry: :sweat_smile: nooo nedá se nic dělat nebudu se s manžou rozvádět jen kvůli tomu,že by jsme si to pak zopákli ve Veltrusích :grinning: :grinning: :grinning:

zabzo9 jooo jinak nepočítej asi ani s tou romantikou...taky se může přestat ptát,protože si pak řekne stejně odpoví NE :fearful:
mě když manža požádal o ruku tak jsem taky čekala,že to bude romantika,ale fákkt jsem se pak nasmála..... bylo to předloni na dovče (já čekala,že to příjde,ale myslela jsem,že to bude aspoň na břehu u moře a poklekne a prostě bude romantickej,ale opak byl pravdou :grinning: :grinning: ještě ted když si nato vzpomenu,tak se musím smát....) to jsem seděli na balkóně a odpočívali jsme a najednou ze sebe vyhrkl..."nooo nebudu to prodlužovat......ehmmmmm vezmeš si mě?????" a takovej smutnej kukuč co ze sebe vyloudil to bylo k neodolání :grinning: :grinning: :grinning: sem řekla "ano" a pak nooo tak aby jsme to zapili otevřel šáňo a zapili jsme to a pak ta romantika byla ale někde jinde :grinning: :dizzy_face:
23. dub 2008 v 16:56  • Odpověz
Já teď řekla úžasný (a hrozně důležitý) ano, normálně se mě v CARu při IUI zeptali - paní inženýrko T., chcete do sebe spermie pana inženýra T.? Myslela jsem, že smíchy z tý kozy spadnu, v týhle chvíli používat tituly :grinning: To jen tak pro odlehčení, když už jsme u toho "ano" :wink:
23. dub 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky...no my si tak nějak děláme srandu, nikam nespěcháme, ale oba víme, že se vezmeme :grinning: Prstýnek skoro mám, je to takový jiný no, nejsme jak ve filmu, že bych čekala klečení a srdceryvný scény :grinning: :grinning:
A s tou svatbou, zatím jen sonduju, teď je na prvním místě dodělat domeček a pak se dá přemýšlet o vdavkách :wink:
Len no to je úúúžasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Proč se jako ptaj? Snad tam proto jdeš, ne? :grinning: A ještě vás otitulují, no to je síla :grinning:
23. dub 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
len tak to mooooc gratuluji :slight_smile: :wink:

zabza9 joo to je asi jasný to já si jen tak zavzpomínala na naše krásný časy.. prostě tak jak to prožíval nejbe popsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Zabza, oni si musej ověřit, jestli tam leží správná pacientka a nabízejí jí správné spermie, kdyby to náááhodou spletli, tak aby to zachránili ještě před tou inseminací :wink: Ovšem preferovala bych dotaz typu - paní T. + pan T., popřípadě křestní jména a ročník narození, s těma titulama jsem si fakt připadala jako magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mileno - no, zatím není k čemu, manželovy spermie jsem v sobě měla už asi milionkrát a nikdy z toho nic nebylo...
Jo a ještě k tomu žádání o ruku, tak u nás taky nic takovýho nebylo, prostě jsme se rozhodli, že se vezmeme, a oznámili to rodičům, romantika nula :wink:
25. dub 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
len - jooo člověk čeká třeba romantiku,ale nakonec je všechno jinak a je to pak i lepší :grinning: já se bavila ,ale už jsem věděla předem,že to chce udělat :grinning:
26. dub 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
tak holky copak je u vás nového ? my čekáme na výsledky a pak nám poví dr. co a jak dál....
29. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz
No, u nás novýho vůbec nic, beru Utrogestan a půl dne bych po něm prospala...
29. dub 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
noo tak pokud chodíš do práce,tak to je teda mazec :grinning: spící panenka :slight_smile:
no já jsem zvědavá jak dopadneme my
já mám chřipku tak ležím jak to jen jde...
29. dub 2008 v 16:00  • Odpověz
No jasně, že chodím, a dokonce tu řeším docela závažný problémy :wink:
29. dub 2008 v 16:02  • Odpověz
autor
jooo ? a jaký ? :sweat_smile:
29. dub 2008 v 17:00  • Odpověz
Teď už letím domů spát, ale je to fakt hrůza - i když se potvrzuje, že se svět beze mě stejně nezblázní :wink:
Měj se a brzy se uzdrav! :slight_smile:
29. dub 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
no to se nezblázní :wink: jo jo budu se snažit se brzy uzdravit tak brooou a zase brzy ahojky :slight_smile:
29. dub 2008 v 17:04  • Odpověz
Ahojky,můžu se přidat??Jsem z Turska to je mezi Velkýma Přílepama a Kralupama,mám 4.měsíční holčičku bydlíme tu krátce,rádi se přidáme na společné kočárkování :wink:
26. lis 2008 v 11:07  • Odpověz
No tu v tejto teme je nejak mrtvo, nei je tu este niekto z Kralup?
15. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahojky, jsem taky z Mělníka. Snažíme se o druhé děťáťko.Doma mám 26 měsíční dcerku.Ráda popovídám s někým.... :wink:
5. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz
@monisek34 Ahojky Monísku,pokecáme? Jinak tu chcípl pes
6. pro 2010 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj Pájo a všici.Jak se máte?
7. bře 2011 v 09:46  • Odpověz
@monisek34 Ahoj, no ja som tu v Kralupoch a hladam nejaku spriaznenu dusu, o mesiac mam termin, tak som zvedava ako to vsetko dopadne :slight_smile:
14. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz
@ciernavila Ahojky, to je už brzy.-)Tak držím pěstičky ať jde vše hladce.-)Jak si užíváš poslední měsíc těhu?Jinak jsem Monika těší mě :wink:
21. bře 2011 v 11:59  • Odpověz
@monisek34 Ahoj, dakujem, ja Lýdia, teší ma .-) No pripadám si ako "tank" ale inak celkom fajn, ešte behám dva tri krát do týždňa do Prahy na rôzne kurzy a tak, ale len do konca brezna. Potom to uz asi nebudem riskovat to cestovanie. Veci do porodnice mam pripravene, takze uz len aby o prislo... potom nastanu tie strasne vybavovacky po uradoch - ČR - SK, jedine z toho mam trocha paniku.
21. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
ahoj všem maminkám,jsem od mělníka.čekám druhé mimi.doma mám skoro 4letou dcerku.ráda se seznámím s maminkama z okresu mělník.
26. bře 2011 v 19:41  • Odpověz
@michalamm Zdravím, pekný deň želám... tuto ale chodí dosť málo mamičiek do tejto témy sa mi zdá :frowning2:
28. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.