• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky motorkařky...

(Zamčená)
10. září 2007 
ahoj holky, tak mě napadlo založit toto téma, jestli jsou mezi nama i páry nadšené do motorkaření...můj manža je do motorek úplný blázen, je na tom někdo podobně?
29. črc 2007 v 00:08  • Odpověz
ahoj luikpetik, tak se ti hlásím, i když se ještě nesnažíme, ještě tak rok se budeme flákat :slight_smile: ALe právě minulý týden mě napadlo, jak to pak bude - s motorkou. Kromě toho, že jsem během půl roku přibrala (přesně od doby, kdy jsem si pořídila novou bundu - tak tak ji teď zapnu,tak jestli ji po těhu neužiju vůbec, tak potěš koště), tak jsem si uvědomila, že vlastně nevím, jestli se může na moto v ranným těhotenství jezdit (přece jenom třeba přes koleje to strašně skáče :wink:.Pak to nezvládnu kvůli bříšku a hlavně strachu, přece jenom nebudu riskovat,při kojení taky nevím, jestli to bude to pravý ořechový... Tak se trošku bojím, že budu muset motorku na hodně dlouho vynechat.(Jediný čeho se nebojím, je hlídání dítěte, potenciální babči jsou natěšený:slight_smile: ) Jak to vidíš ty?
29. črc 2007 v 00:58  • Odpověz
autor
ahoj sonana...tak jsme na tom asi docela podobne...bundu zapnu ted tak tak, behem roku se mi podarilo neco pribrat...tak ta bunda to je vzdycky takovy stop stav, ze dal nemuzu, prece jenom to neni bunda za par kacek, abych je menila :grinning: :grinning: :grinning:
o hlidani se u nas taky nebojim, jedna babicka natesenejsi nez druha, takze tam problem nebude, kdyz se budeme chtit jet projet...
ale jestli zjistim, ze jsem tehu, tak na motorce prestanu jezdit...jak pises ty, nejen na tech kolejich to skace, kazda mensi dira jsou to otresy a kolikrat jak vletime do nejake vetsi diry, tak jsem manzelovi rikala, ze jestli jsem byla tehu, tak jsem mimi po ceste vytrepala :grinning: :grinning: :grinning:
takze jak to zjistim, uricte prestävam jezdit..a s mlikem, tak to me nenapadlo....ale jak bude male mimi, tak budou asi jine starosti, nez motorka....
a jakou mate motorku? a jezdite casto?
29. črc 2007 v 10:42  • Odpověz
jeeee, tak ja uz to mam za sebou, skoda. Muj muz motorky nema rad, ale ja jezdila od 15 na fichtlovi, pak jsem mela od 17 let Hondu 125 a pak Yamahu 600....zila jsem tim, hrozne jsem se tim bavila, ale tedka uz mam strach :sweat_smile:
29. črc 2007 v 10:47  • Odpověz
To já mám s motorku jiný problém - skoromanžílek se teď chystá na harley sraz a vzhledem k tomu,že už by v ty dny mohla být teoreticky OVU,tak se mi ho tam nechce moc pustit a ani se mi moc nechce jet s nim - přeci jenom dva dny spát v přírodě, bojim se že prochladnu a ozve se močáček a ledvinky,jsem na to dost háklivá a taky ta hygiena tam asi nebude nic moc... :confounded: Jsem asi fakt magor, nechce se mi dělat nic co by mohlo zkomplikovat snažilkování :fearful:
29. črc 2007 v 10:51  • Odpověz
Čau ženský, taky se hlásím. Ne že bych byla nějaký jooooo nadšenec, ale manžel má motorku, svoji "bejbinku" a tak se snažím s ním občas vyrazit. Takže funguji pouze jako spolujezdec. Když jsme se seznámili, tak se mi to líbilo víc a to jsme cca. co 14 dní jeli někam na výlet. Ale teď už se taky víc bojím.
Mám tu jeho "bejbinu" ráda a respektuju, že je to jeho velký koníček, ale když vyrazí se projet, tak trnu hrůzou a jsem moc ráda, když bejbinku zase slyším bublat před garáží :slight_smile:
29. črc 2007 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tohle je docela dobré. My s manželem máme motorku Hondu CBR 1100XX.
Zravna jsme na Moravě. Udělali jsme si s ní prodloužený víkend.
Jsme opravdu nadšenci. Já tedy mám i na velkou motorku řidičák, ale
zatím jezdím také jako spolujezdec
29. črc 2007 v 16:46  • Odpověz
mne prave vubec nebavilo sedet vzadu a bala jsem se.....tak jsem se radsi naucila ridit a poridila si svou :slight_smile:
29. črc 2007 v 16:55  • Odpověz
Ahoj Lumcag, tak to mají naši mužíčci úplně stejnýho mazla! Je to "blekouš" nebo si ho nechal maža jako ten můj trouba stříknout? Manžel se asi před 6 lety vyboural (sejmula ho ženská co se najednou rozhodla zabočit) a při opravě si pak spodek nechal lehce stříknout na žluto, jenže kamarád co mu to dělal není žádný profík, tak z toho vylezla taková ta svítivě zelená! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už do něj co ho znám hučím ať si to nechá hodit zpátky do černý, ale nějak se k tomu nemá...
29. črc 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
je, tak jsem rada, ze se tady nekdo objevil...ja taky dneska uz mam vetsi strach, kdysi jsem jezdila a nevadilo mi, ze jezdime rychle, dneska jsem uz hodne opatrna - jo asi starnu....a kdyz jede manza nekde sam, tak se taky bojim...a cekam, kdy uz bude zpatky. v patek jedu s kamoskou do chorvatska a manzilci tam za nama pak prijedou na motorkach, to budou nervy, nez dojedou a pak jeste cesta zpatky...
a latunko, ja na srazy jezdim docela rada, ze to fajn atmosfera, libi se mi...ale pres noc jsem na srazu jeste nezustavali...a uz neresim, jestli jezdit, jestli je ovu nebo neni ovu...asi bych se z toho zblaznila...ale az zjistim, ze jsem tehu, prestanu jezdit, to je jasny...
29. črc 2007 v 19:06  • Odpověz
Čauvec holky, tak já mám Hondu NTV 650 a manžílek Hondu VRF 750. Jezdním už 7let :o) a miluju to :sunglasses: (manža se přidal před 4lety) letos to však flákáme, neb doděláváme domeček...
No a včera mě ňufák oznámil, ať už teda ty prášky vysadím - určitě tu někde je podobná diskuze, ale: mám dobrat platíčko, odmensturovat si a další už nebrat?? nebo přestat i v půlce a co pak, dostanu měsíčky, nebude to nějaký rohozený??
dík za radu...
jinak myslím, že až budu těhu, tak ty první 3měsíce asi jezdit nebudu ale pak už zase jo...
přidávám se ke kristi, že mě to vzadu neba, zaprvé se nudím a usínáma když ne...s cizím bych však jako spolujezdec nejela, to bych měla strach!!
30. črc 2007 v 09:17  • Odpověz
AHojky holky, tak já se taky hlásím. Sice jí letos ještě nevytáhl, protože fakt nebyl čas, ale když vidí motorku, tak slintá a nekouká před sebe, ale za ní.
Mě motorkaření nějak nechytlo, s bejvalým jsem párkrkát jela na motorce, ale jednou jsme se lehce vybourali a já od toho na to nesednu. Tehdejší přítel měl Suzuki Dr. Big 750 (ona je to vysoká motorka a já jsem prceka) a nynější přítel, miláček a budoucí otec mých budoucích dětí má Ducati Monster. Když na tom jede, tak machruje - jako zvedání předního kola. Vždycky je mi špatně, když to vidím :unamused:
30. črc 2007 v 09:28  • Odpověz
autor
ahoj, tak jak vidim, ze nekdo zveda a machruje, tak to taky nemusim....manza to nedela, teda ne predemnou a tvrdi, ze ne...
a letos jsem byla nalomena na vlastni motorku, jenze sama to ridit se bojim, ze bych ji neudrzela....a znova delat ridicak....to se mi taky nechce....tak zatim jezdim jako spolujezdec a ridim si skutrika :grinning:
30. črc 2007 v 09:37  • Odpověz
Ahojky Luci, tak skůtřík by mi nevadil. Ale sama bych velkou motorku taky řídit nechtěla a vlastně bych už na ní nesedla po tý bouračce ani jako spolujezdec. Naštěstí když jede, tak jezdí opatrně, párkrát se už vyboural, bez vážnějších zranění, ale teď říká, že má pro koho bejt opatrnej :grinning: , tak jezdí opatrně. Dřív ho hecovali kamarádi, teď už se nenechá :slight_smile:
30. črc 2007 v 09:40  • Odpověz
lucik, jsou i lehčí motorky s větším obsahem :wink: nejde o sílu, ale o to naučit se s tím manipulovat, ale to asi víš... mě se podařilo ji asi 3x položit, naštěstí vždy v 0rychlosti a sama ji nezvednu (leda by bylo u sedadla nějaký madlo :o), jinak nemám problém s manipulací...má 190kg
30. črc 2007 v 09:41  • Odpověz
nyky, to same...ja ji nepolozila nikdy,ale kolikrat jsem mela namale,treba na stopce v kopci to bylo docela o drzku a to mela 160 kg...tedka uz je to super, vybrala bych si R6..lehoucka, rychla a krasna.....
30. črc 2007 v 09:46  • Odpověz
kristi, na kruháči byl rozježděný olej a týpek ve favoritu předemnou dupl na brzdu (nedošlo mu, že je na hlavní a chtěl dávat přednost), já jsem hupla taky na brzdy a už jsem ležela - teda jen moto a to jsem ji ještě zvládla zadržet, aby nespadla, ale jen lehla!! borec okamžitě po zabržení odjel - si ani nevšiml tupan!!! a já jsem se tam na kruháči mordovala abych ji zvedla - kolem mě jezdily auta a tralala, nikdo nezastavil!! až jsem s ku*vováním sundala spocená helmu, tak přiběhli aspoň dva cyklisti a odtáhli mě ju nakraj...jéééje, já zuřila. nic se naštěstí nestalo...pak to bylo na křižovatce na písku, opět brždění (Ale to byla jawa a má první sezóna :o)

R6 schvaluju :o) pro mě by ale nbyla, měla bych tam moc poskládaný nohy :o/
30. črc 2007 v 09:54  • Odpověz
Kristi, R6 měl přítel před Ducati, ale tu jsem ještě "nezažila" :slight_smile:

nyky, tak to je drsný! Jo řidiči jsou dneska velmi ochotní! :confounded:
30. črc 2007 v 10:04  • Odpověz
No,ja jsem mrnava...tak by mi vyhovovala,ale to uz si tedka s mrnousem nedovolim, budu si muset najit jinej konicek, lidi jsou hovada a to co se deje na silnicich je alarmujici...
30. črc 2007 v 10:04  • Odpověz
autor
nyny chapu ze nikdo nezastavil, vetsinou slysim ty nazory aaaaa darci apod...a jak to nekdo polozi, tak z toho nekteri maji radost...ale jak ukazes, ze jsi zenska, tak to se chlapi muzou zblaznit...
asi zustanu opravdu jenom jako spolujezdec a budu si skutrit, s rostoucim vekem mam nejak vetsi strach...ale je to fajn...
a kristi ted jak je mala, tak motorka asi nic, co?
30. črc 2007 v 10:08  • Odpověz
AHoj holky, tak manža měl taky doma svýho mazla. Kawasaki Ninja 900. Supr stroj, fakt moooc pěkná motorka. Občas jsme na ní někam vyrazili, ale manža raději sám, to víte...
Ale jak šel čas a zraňovali se mu kamarádi a taky už neměl tolik času, tak zjistil, že motorka už spíš doma zahálí. Pak jsme taky nutně potřebovali penízky, tak toho svýho broučka prodal. Úplně jsem koukala, protože jsem nevěřila, že se k tomu někdy odhodlá...
Teď má jednou za čas záchvat, že sis zas něco pořídí, ale naštěstí to vždycky vzdá. Mám o něj hrozný strach, když na tom jede. I když vím, že je rozumnej. Bohužel ale záleží víc na těch okolních autech než na jeho schopnostech :unamused:

Teď si občas půjčujeme motorku od mýho táty. Hondu Shadow 750. Je to taková prdlavka spíš pro starochy, ale svůj účel splní. Je to zas něco jinýho, je to tak na jízdu po okreskách maximálně stovkou. Tak si člověk aspoń prohlídne krajinu. To ze silnice moc nešlo :grinning:

Nejsem takový velký fanda, takže až budu těhu, tak určo jezdit nebudu...
30. črc 2007 v 10:09  • Odpověz
lucipetik, no tedka fakt ne...mozna casem, jenze to zase budeme mit druhy mimi atd....furt neco...
30. črc 2007 v 10:12  • Odpověz
Ahoj
nedá mi to nepřidat se. Hádám dle foto je vše jasné. Mazlík je mojím vlastnictvím. Naštěstí to jestli přestat nebo nepřestat jsem řešit nemusela a ani nebudu (manžel mi nejspíš okamžitě sebere klíče - ale celkem to chápu)
Kecy o dárcích taky slyším že všech stran, na okolní řidiče si stěžovat nemůžu, ze zkušeností (kdy jsem jezdila 175 čézetu) vím že dýl jak deset minut při průšvihu jsem sama nebyla.
Jinak jsme na tom dost podobně jako nyky akorát s tím že domeček budeme dodělávat ještě dost dlouho.
30. črc 2007 v 10:37  • Odpověz
luci to je právě to, sundáš helmu a chlapi se můžou po... to mě mrzí...lidi málokdy zastaví, když vidí u krajnice moto a lidi co se kolem toho sklání a špekulují co s tím...asi nechápou, že to není čůrací pauza... no nic...

nevím co pak s prckem, ale v rodině máme dodavatele (a majitele) ruských motorek Dněpr a ural (obojí tečka cézet) a do sajdy nabalíš děcka stan i psa :o)) jezdíme s nima na výlety, srazy a je to moc fajn, tak pak možná přesedláme...co už víme teď, že motorek se nevzdáme...
30. črc 2007 v 10:59  • Odpověz
autor
nyky koukala jsem na stranky a taky dobry, ale uz to neni onco...ale jak bude mimi...proc ne...
a na srazy jezdivate?
30. črc 2007 ve 14:13  • Odpověz
jj, mne kolikrat cajti odpustili i pokutu, kdyz jsem sundala helmu :wink:
30. črc 2007 ve 14:24  • Odpověz
autor
:wink: , tak to je fajn...
30. črc 2007 ve 14:28  • Odpověz
ahoj, jsem tu zas :wink:
Teda bez mučení vám přiznám, že motorkám v podstatě vůbec nerozumím, jen mě na nich baví jezdit :grinning: Odjakživa zbožňuju choppery, manža má Hondu Shadow 750 a já jsem tím pádem jen spolujezdec, protože papíry mám do 350 (víc v osmnácti nešlo udělat a od tý doby jsem se do autoškoly nějak nedokopala). Ten můj by furt chtěl, abych měla svoji motorku, ale já bych ty peníze přece jenom radši dala do něčeho jinýho - zvlášť, když se strašně ráda po cestě kochám, to bych stejně mohla skončit ve škarpě (a že na Beskydech je co obdivovat :wink: )
30. črc 2007 ve 14:37  • Odpověz
Jo ještě (rychlej klikám než myslím :angry: ) -jak jste se tu bavily o strachu, tak ten mám trošku taky, ale ne z toho, že by manža jel jak čuník nebo to prostě neměl zvládnout, ale z těch ostatních řidičů. Kolikrát jsou to fakt prasata, někdy se mi zdá, že sami chtějí živit ty kecy o dárcích orgánů a tak motorkáře schválně ohrožují :angry: :angry: :angry: Jinak občas je to tu drsný v těch serpentinách , ale to je prý jen můj pocit,že se nakláníme víc než je třeba :grinning:
30. črc 2007 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky taky máme motorku Yamaha wildstar 1600. Sice jezdím jako spolujezdec, ale i tak je to nádhera. Manžel miluje motorky, takže jezdí skoro pořád na vyjížďky a srazy já bohužel ted nemůžu, což mě dost mrzí. Ale třeba se na podzim ještě svezu. :slight_smile:
30. črc 2007 ve 14:47  • Odpověz
autor
adelin taky bych radsi ted nemohla... :wink: ale zatim nic...
30. črc 2007 v 15:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.