• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky motorkařky...

(Zamčená)
10. září 2007 
lucik, není to ono co se týká rychlosti, ale můžeš na tom jet kamkoliv i do lesa :o) nabalíš se na to na jak dlouho chceš...na srazy jezdíme jenom s nima, takový rodinný, klidný...jinak ne-e. Moto máme v prvé řadě jako dopravní prostředek, pak až jako zábavu na projížďky...
30. črc 2007 v 15:51  • Odpověz
autor
to je asi pravda, nikdy jsem to poradne nevidela, nesedela nejela v tom, nemuzu posoudit....
takze verim, ze je to taky fajn, mozna i pohodlnejsi, ne?
30. črc 2007 v 16:00  • Odpověz
jj pohodlný jsou moc, jak na sedle řidiče, tak v sajdě...akorát to řízení chce praxi-sajda totiž táhne ze silnice a je dobrý, když spolujezdec v sajdě pomáhá s nakláněním :o)
Měli jsme to jako svatební kočár. Manžel se vezl v jedné sajde a já v druhé, moc pěkný :o)
31. črc 2007 v 09:52  • Odpověz
autor
je a mete na beremese fotecky, ze bych se koukla..
jinak holky tak ja jsem asi dojezdila, dneska jsem objevila //
31. črc 2007 v 09:57  • Odpověz
bohužel nemůžu vkládat z práce fotky a jinde nemám na pc přístup. pošli mejlíka :o)
jo jo, už jsem četla v čekatelkách...ale než jsem pochopila co to // je, mi chvíli trvalo. Jsem teprv začátečník a to ještě s nedobraným platíčkem :o))

Každopádně luci gratuluju a ať je vše v pořádku!! :grinning: miluju miminka ... chodím po kamarádkách (pokud už porodily) nebo jim uchylně koukám na pupky :o))) su pako .o)
31. črc 2007 v 10:40  • Odpověz
autor
nejsi pako to je normalni, ver mi, ze jsem nebyla jina, minuly tyden jsem byla u sve tehu kamaradky, je tesne pred porodem, pokud dneska nerodi, neni na icq tak treba a jak pako jsme ji macala na bricho, ze se tak pry mimiska prenasi...
takze je to normalni, mejlika poslu do IP, a tesim se na fotecky
31. črc 2007 v 11:14  • Odpověz
Nazdárek holky! Super téma. :wink: Hned se musim taky přihlásit. Já jezdím na Hondě Hornet 900 a manžel na Kawasaki ER-6n. Oba jsme blázni bláznivý, co se motorek týče, ale taky oba pevně stojíme za tím, že až otěhotním, tak okamžitě přestanu (aspoň na tu nejnutnější dobu). Už teď je mi z toho smutno, ale až budu těhule, tak budu tak šťastná, že se to neježdění určitě bude překousávat líp. :grinning:
31. črc 2007 ve 12:18  • Odpověz
lucikpetik: teprve teď jsem si přečetla tvůj příspěvek z dnešního ráda. Gratulace veliká. :wink:
31. črc 2007 ve 12:20  • Odpověz
autor
luffa, diky moc, uklizim helmu a bundu a na cas jim dam pokoj... :grinning:
31. črc 2007 ve 13:53  • Odpověz
Ale je to pěkná výměna: zasazený semínko za helmu .o)
31. črc 2007 v 15:22  • Odpověz
V týhle zimě bych taky tu helmu a bundu raději odložila. :grinning: Ale když tak nad tim přemýšlím, tak tlačit kočárek v motorkářský bundě s helmou na hlavě, může bejt taky dost stylový. :grinning:
31. črc 2007 v 16:37  • Odpověz
autor
a vidis luffa, to me nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2007 v 17:41  • Odpověz
luffa, tu motobundu možná, ale s helmou? by mě tady na vesnici ukamenovali, že jsem čarodějnice :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2007 v 08:36  • Odpověz
Tohle vám musim napsat. Byli jsme teď s manželem v Německu kvůli nějakým doplňkům na jeho motorku, a když jsme čekali, než mu to namontujou, prolejzali jsme obchodem s různýma moto potřebama... No, a narazili jsme tam na dětskou motosedačku. Normálně se přidělá šroubama místo madel na držení spolujezdce. Vypadá úplně jako autosedačka, jen má kovovou konstrukci na přidělání k motorce. Jsou na ní i bezpečnostní pásy. Byla jsem z toho teda celá zmatená. :confused: Nejsem si jistá, jestli je to ten nejlepší nápad. :fearful:
1. srp 2007 v 10:58  • Odpověz
:confused: tyjo luffa, do toho bych nešla!! vem si, když se něco stane, ty máš šanci z motorky vylítnout a v lepším skončit někde v rygólu, ale co to mrně přikurtovaný k motorce??? :astonished: :astonished: :astonished: to mě teda děsí...
psala jsem tu, že máme známé co mají motorky se sajdama a že jezdí s děckama, ale ty motorky nejedou víc jak 100km/h a když by se schylovalo k průseru, je tam možnost s motorkou sjet do pole, je terénní...taky to určo není nejbezpečnější, ale ... no je to asi o názoru :unamused:
1. srp 2007 ve 12:11  • Odpověz
No já bych do toho taky nešla. Právě že jsem tam nad tim kroutila hlavou. Nikdy nevíš, kdy tě někdo srazí. Ani to nemusí bejt tvoje chyba. Nebo jen malý množství štěrku v zatáčce, trochu si přibrzdíš a válíš se. Navíc si nemyslim, že se daj sehnat tak malý helmy, abys je klidně mohla dát na hlavu svý ratolesti. :unamused:
1. srp 2007 ve 12:26  • Odpověz
luffa - SOUHLAS... mě už se podařilo motorku párkrát položit v 0 rychlosti, a představa, že mám na zadním sedadle děcko...
Kdo to mohl vymyslet, vždyť to ani nemůže být schválený??? o helmičkách ani nemluvím...
V telce pořád valí spoty od Besipu, jak máš mít děcko v sedačce, jak má mít na kole helmu...a v Německu vymyslí takovou kravinu, to mám teda dost... :angry:
1. srp 2007 ve 12:33  • Odpověz
autor
no tak to je mazec, to si delate srandu? co to vymyslelo za v..., tak do toho bych teda taky nesla....
1. srp 2007 v 19:50  • Odpověz
Srandu si nedělám. Mrzí mě, že jsem se nekoukla, kolik za to chtěli. To by mě fakt zajímalo. Já bych si to totiž nevzala ani zadarmo. :slight_smile:
1. srp 2007 ve 20:08  • Odpověz
autor
no to je fakt..ale verim, ze se najdou takovi blazni, co si to poridi
1. srp 2007 ve 20:09  • Odpověz
luffa co to bylo za obchod, určo budou mít stránky... kuknem tam...
2. srp 2007 ve 14:24  • Odpověz
cau holky,na motorce jezdim ja aji manzel.ja jsem ted vlastne dojezdila jsem v 39tt takze to ocekavame kazdzm dnem,cekame chlapecka.trvalo to asi 8mesicu nez jsem otehotnela az jsem se rozhodla motku prodat a koupit novou tak jsem do toho prisla.chtela jsem trosku silnejsi.predtim jsem mela choppera suzuki savage650.motorky se urco nevzdam hned jak to bude mozne poridim novou.mozna se jeste letos svezu na manzelove ten ma intruder750. :dizzy_face:
7. srp 2007 v 15:19  • Odpověz
Ahojky, tak letos mě manžel konečně po dost letech přemluvil ke koupi motorky.Nevěděla jsem jestli nás to bude bavit, tak jsem mu povolila jen malý finanční limit, takže za ní sehnal Kawasaki 750 a zjistili jsme, že nás to děsně baví, takže jsme si asi po dvou měsících pořídili jinou motorku, ale choppera Yamahu Dragstara, pravda 220 jako na Kawi jezdit nemůžem, ale má to rozhodně svoje kouzlo. A dokonce jsem začala uvažovat o řidičáku a vlastní motorce.... :grinning:
10. srp 2007 v 09:55  • Odpověz
autor
lenda tak to gratuluji k mimi...
bustik ja to chapu, ja nejdriv taky rvala, ze zadna motorka, ale pak me to zaclo bavit a bylo po kravalu.... :grinning:
10. srp 2007 v 10:02  • Odpověz
Ahoj motoženy :grinning: , jen zaskočím, hned zas letím.
Teda s tou sedačkou pri dítě jste mě fakt dostaly, to mohl vymyslet jedině chlap a ještě bezdětnej... Nedokážu si představit, že by nějaká mamina dovolila přikurtovat tam vlastní dítě. Ten můj občas nadhodí, že až bude dítě, pořídíme sajdkáru - no na to mu stejně mile odpovídám, že jen přes mou mrtvolu :grinning: :sunglasses:
My jsme včera málem vyrazili na výlet - 160 km tam a 160 zpět - kámoš jel koupit lísty na GrandPrix. Ještěže jsme to nakonec nestíhali (díky mě :grinning: ), protože bysme hezky zmokli.
Holky, byly jste některá na té Velké ceně v Brně? Stojí to za to??? Díky a čauvec :wink:
10. srp 2007 v 10:11  • Odpověz
autor
sonana tak jak rikas, jedine chlap a bezdetny, jinak to taky nechapu...
a s velkou cenou ti neporadim....
10. srp 2007 v 11:26  • Odpověz
lucikpetik: koukám, že když jsi zakládala diskuzi, ještě jsi nevěděla, že jsi těhu... To je hezký :slight_smile: Tak už asi nejezdíš, že? Moc vám gratuluju.
10. srp 2007 v 11:47  • Odpověz
autor
jojo, tak me to napadlo zalozit a o tehu jsem jeste nevedela....a ted uz nejezdim, oblecky a helmu jsem hezky ulozila do skrine a nechavam je odpocivat...
doufam, ze pak do nich jeste vlezu nekdy... :wink:
10. srp 2007 v 11:56  • Odpověz
určitě vlezeš, zkoukla jsem ti foto ze svatby a jsi hubeňour, tak to máš dobrý :wink:
10. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz
autor
no to bylo pred rokem... :wink:
10. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.