• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
Ahojda najdu tady nějakou snažilku z Trutnovska? :frowning2:
18. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj,ja jsem taky z okoli Trutnova,ale snazit bych se chtela az od zari ,rijna.. :sunglasses:
19. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
Ahoj Kajo, to jsem rada že je tu nějaka snažilka z Tu,. U nas to vypada na dlouho, zkoušely jsme to asi před dvouma rokama a nic, tak doufam že se to ted povede. Jsem ze Svobody n/U, a ty? a kolik je ti let?
19. čer 2008 v 19:18  • Odpověz
Ja bydlim kousek od Upice.A je mi 27let.Ale ty uz jedno dite mas,co(no dite)?Ja mam taky,holcicicku,jsou ji 2roky.Je tady jeste jedna podobna diskuse,taky z okoli Trutnova a Hk,tak do ni mrkni :astonished: A tobe je kolik?
19. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
Ahojda, koukala jsem tam ale je to většinou Hradec. Jednu holku z Tu jsem tam objevila ale žadna reakce. No když se to tak vezme tak vlastně už dítě nemam, je mi 36 :unamused:
20. čer 2008 v 19:47  • Odpověz
Nazdarek,ono je tezky se do nejake diskuze pridat,kdyz uz je rozjeta.Taky jsem to zkousela a uz tam clovek tak nezapadne :rolling_eyes: Svobodu trochu znam,pred lety jsem tam byla na brigade v lekarne.
20. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky já už teda nejsem snažilka,ale čerstvá maminka,ale jsem taky z okolí TU :grinning:
ze Dvora Králové :slight_smile:
20. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
xsuzzi:Ahojda jsem ráda,že jsi se taky přidala je nás tady z okolí TU málo. :frowning2: Tak s otěhotněním jsi neměla problémy?
Kája:To je pravda zkoušela jsem se zapojit do několika diskuzí,ale když už je to rozjetý,tak se špatně nastupuje.
20. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz
vitam dalsi ,,krajanku".Cim vic tim lip,co?Dadous nevim koho jsi se ptala na to otehotneni,ale ja mela holku na prvni pokus(takze sok :grinning: ).A ty se snazis,jak dlouho?xsuzzi kdyz te vidim s tim mimcem,tak bych si dala rict,je to rozkosny :grinning:
20. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Kaja:HA jsem vysadila v dubnu.
20. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
To ti preji,aby jsi brzy mela //.A u kluka jsi se snazila jak dlouho?Za chvilku tady budeme probirat tvoje tehu,uvidis :grinning: Nebo pockej na me :grinning: :grinning: :sweat_smile:
21. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahoj, já jsem původem taky z okolí TU, ze Dvora králové :slight_smile:. Teď jsem ale odstěhovaná k Náchodu. No a snažit se budeme asi taky na podzim jako Budulinek :dizzy_face:
21. čer 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahoj, jako xsuzzi už taky nejsem snažilka, ale mamina a pocházím taky ze Dvora :slight_smile:
21. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky vítam vas tady :slight_smile: Sice se snažíme už ted ale myslím že vas do pozimu doženu a budu se snžit s vama :wink:
21. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
Ja bych se do snazilkovani dala klidne hned,ale mam strach,jak bych to zvladla se 2deti.Jakej si myslite,ze je nejlepsi vekovy rozdil?Male budou v srpnu 2roku.Ale je to pekny cislo :confounded: Proto chci pockat na ten podzim,treba bude vic samostatnejsi.Materskou mam do 3let a pokud zase nastoupim do prace,tak se me pak uz zase nebude chtit na dalsi materskou :cry: Dadous ty uz na podzim budes tehulka a budes nam radit,jo? :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
Jéé kéž bys měla pravdu, je fakt že za těch 18let už jsem všechno zapoměla ale snad to naskočí. Ja jsem třeba nikdy nechtěla mít děti brzo po sobě, bala jsem se že bych dvě malý děti nezvladla. ted vím že bych si to mimi daleko víc užívala :slight_smile:
22. čer 2008 v 19:25  • Odpověz
Ahoj, tak jsem byla na víkend u našich ve Dvoře a dobrý, moc jsme si to užili. Já jsem si dala mateřskou na dva roky, malé budou v srpnu dva, tak se na podzim budeme snažit od ruhé,jsem taky zvědavá jak to zvládnu, snad jo. :sweat_smile:
23. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
jééé holky ahojkýýýýy-) kolik Vás je ze Dvora nebo bylo,to je super :grinning: :dizzy_face:
dadous:s otěhotněním žádný problémek nebyl.Naplánovali jsme si,že se ze svat. cesty vrátíme 3,takže jsem v červnu dobrala HA v červenci jsme tomu nechali volnej průběh a 1 srpna jsem našla // :grinning: takže jsem opravdu 3 přijeli a zadařilo se hned napoprvé :grinning: :grinning: :dizzy_face:
budulínek:Já se nesnažím,já jsem novopečená mamka :grinning:
caryfuk a odkud jsi přímo?My bydlíme pod Zoo,třeba se známe :grinning:
pietra:a jakpak se jmenuješ,písni třeba do IP,třeba se taky známe :grinning:
23. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz
Xsuzzi, já si myslím že podle vidění se známe stoprocentně, znám i tvýho muže - chodila jsem hodně do Ronda, do Piraně, myslím že i vy,ne? Ani nevím jestl Rondo ještě funguje, ale strávila jsem tam teda moře večerů' Jé, jak ráda na Dvůr vzpomínám...
23. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
Xsuzzi, já si myslím že podle vidění se známe stoprocentně, znám i tvýho muže - chodila jsem hodně do Ronda, do Piraně, myslím že i vy,ne? Ani nevím jestl Rondo ještě funguje, ale strávila jsem tam teda moře večerů' Jé, jak ráda na Dvůr vzpomínám...
23. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ahojda devcata,ja se moc omlouvam,ze skoro vubec nepisu,ale ja nejak nestiham.Ted jsem celej vecer delala fotoknihu a po hodinach prace,se mi to vymazalo,takze nemam slov :cry: :cry: Ja do Dvora jezdila obcas na disko,ale to uuz je let :grinning: :grinning: A mela jsem tam kamarada,ale ten bohuzel zahynul. :frowning2: A co ty vase deticky?Nezlobi ?Karol me ted docela zlobila,zacala se vztekat..Ale uz se to lepsi..Zatim pa a hezky vecer
23. čer 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Ahoj taky vas všechny zdravím :slight_smile: to naštve, když se s něčim takovou dobu matláš a pak je to k ničemu :rolling_eyes: čím větší dětičky tím větší starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: to časem taky poznaš :slight_smile: .Tak se zatím mějte krasně pa
23. čer 2008 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj holky, já se omlouvám, mám dva nicky, z jistých vážných důvodů jsem Pietru81 přestala používat a založila jsem si nový, ale k vám jsem se chtěla nahlásit zase jako Pietra, ale jak nejsem zvyklá přepínat si to, tak jsem to takhle zvrzala. No takže jsem Pietra81 ale budu sem chodit jako Bubblegum. Ju?

Jinak moje miminko zlobí, je to čertisko umíněný, uvztekaný, začíná chodit takže pořád padá, samá modřina a boule.... Ale stejně bych jiný nechtěla :wink:

Budulínku, tak to s tou knihou je teda pech :frowning2: :angry:
24. čer 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahojda,verim ze cim vetsi deti,tim vetsi starosti.Kdyz si totiz vzpomenu na sebe.Jestli mi to Kaja bude vracet,tak si to jdu hodit :cry: Holky ja mela jstrasnou pubertu :grinning: :cry: Bubble,vidim,ze se tady hezky setkavama :grinning: (Polanka).To jsem rada :grinning:
24. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
Budulinku, no jo, pekne se potkáváme. :slight_smile:
24. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahoj!
teeda to jsem netušila, že nás bude tolik ze Dvora :slight_smile:
xsuzzi - koukala jsem do alba a jak jsi vyfocená na balkonku v 36tt, tak to okolí pěkně poznávám :grinning: . Do Dvora už jezdím jen na návštěvu za našima, ale dětství jsem strávila poblíž vás :slight_smile: . Co mrňousek nezlobí? S naší píďalkou jsou skoro stejně staří :slight_smile:
24. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
Ahoooj, koukam že se tady skoro všichni znate?! :slight_smile:
24. čer 2008 v 19:39  • Odpověz
Dadous svet je malej :grinning: A jakej jste meli den?Zitra jdu hledat nejakej bazen,to vedro se bez vody neda vydrzet,ach joo.A Dadous,co vubec delas za zamestnani?Ja jsem zdravotni laborantka ale pred tehu jsem delala v baru :astonished:
24. čer 2008 v 19:49  • Odpověz
No den jsme měly pěkný, dopolko jsme byly u kámošky která má o měsíc mladšího chlapečka a po obědě u jiný kamarádky která má hollčičku o týden mladší než je moje Barborka, pozvala nás k bazénu. Mají velký i malý bazén, takže žůžo, my máme na zahrádce jen malý bazén a ten mě moc neosvěží, tak jsme se vetřely k ní :wink: . Takže nápad koupit si bazén schvaluji! :dizzy_face:
24. čer 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Bazen bych hned koupila taky ale mame barak naproti panelaku :angry: kaja:jsem švadlena :confounded:
24. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz
Dadous, tak by jsi tam mohla dělat u bazénu nějaký estrády, byli by jste jako v kine :grinning: ! Jé, švadlena, to je bezva, šiješ? Já bych to tak chtěla umět.... :unamused:
25. čer 2008 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.