• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
autor
no jasně že jsem nemyslela hned, ale do budoucna. Maš dětičky asi přirozenou cestou vid? Tady jsou i čtyřicetilety snažilky :grinning:
6. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Jo, přirozenou cestou :slight_smile: . Uvidíme jak to všechno bude, do našeho bytu bychom se s dalším dítetem asi už nevešli...

A ty jsi přímo z Trutnova?
6. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
ne ne jsem ze Svobody n/U. Tak až přejde ta slavna krize tak bude třeba baraček :grinning:
6. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Ajó, vždyť jsi to psala na začátku :grinning:
Baráček bych teda chtěla :sweat_smile:
6. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Do Svobody jsme jezdili kupovat boty do Zdrav. potřeb :grinning: , ale nikoho tam neznám, kamarádka bydlí v Maršově
:slight_smile:
6. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
taky bych brala baraček :sweat_smile: , no ja bydlím taky v maršově za panelakama :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Fakt? Ona taky tam na tom sídlišti... Asi je znáš, mají nějakou skupinu historickou :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
provdana Hermanova?
6. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Jooooooooooooooo :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
ji moc naznam, ale manžel u nas chvily dělal a jeho bracha je muj spolužak :wink: ten svět je malej :grinning:
6. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
no jo, ona se mnou pochází z Hradce :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak to je super :grinning:
Já letím za dětmi, kdyžtak zítra sem zavítám :slight_smile:
Hezký večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
ok papa
6. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak jsem tady znovu, jen v rychlosti, za chvíli jdeme pro holku do školky a pak peču dort, takže honička, kdyžtak nakouknu navečer, pokud zbyde čas. Venku je tak krásně, tak si půjdeme užít :grinning:
7. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
jasan, venku je krasně tak co doma, taky večer juknu :wink:
7. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak jsme dorazili, bylo nádherně, zítra už má být hůř, ale snad to taky ještě půjde :slight_smile:
7. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Nikde nikdo? :slight_smile:
Já teď dopatlala dort, dnes se mi teda vůbec nedařilo, tak jsem akorát naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aspoň, že venku to počasí je super :slight_smile:
8. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
ahoj koukam že se hlasíš ve stejny čas jako včera :grinning: pro koho si upatlala dortík? doufam že hodíš aspon fotku do albíčka , at vidíme jak si šikovna :dizzy_face:
8. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Dad, pekla jsem pro kamarádku, fotku dám tedy na chvilku do alba, snad mi jí nesmažou... :grinning:
Před nedávnem jsem dělala Pata a Mata v autě a za týden mě čeká 2-patrový pro dceru k narozeninám, atd. atd. Teď toho je hodně... :wink:
8. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
ty jo ten je krasnej, si šikulka :dizzy_face: jsi cukrařka? nebo to je jen koníček?
8. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Ne, jen koníček :slight_smile:. Nějak mě to chytlo a teď pořád někdo něco chce... :grinning: . Ale jsem za to ráda :sweat_smile:.
Tak letím dát děti spát. A aasi zalezu s nima, jsem nějak uplácaná po tom dnešku. Zítra odvážím dort, a pak zase razíme na houpačky a na pískoviště, teda, jeslti bude na to počasí :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
ok tak at vam vyjde počasíčko :wink: čus
8. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
Zase nikdo?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jo, venku je super, tak co sedět doma u počítače... Ale o sobě dát vědět můžete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
jsem tu jen na skok, ale večer juknu :wink: a jinak, ja jsem pracující, takže dopo mě tady těžko seženeš :grinning:
10. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Já si to myslela :sweat_smile: , to neva, aspoň někdy nakoukeš :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak dneska je super počasí, jdeme na pohár, Adélka má narozeniny, tak to oslavíme.
V sobotu jsme byli v ZOO, tak taky super den.
14. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Ahojda, my jsme v sobotu byly taky na vyletě, Kuněticka hora, a bylo tam nadherně :wink: do zoo se taky chystame :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak dneska máme první část oslavy, teď jsem dofotila děti s dortama, to bylo... :sweat_smile:
Mám fotky v albu :slight_smile:
18. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ahoj :wink: no parada, koukam že mate stejnou zelenou barvu(asi v kuchyni) jako my :grinning: . Ja jsem od čtvrtka sama doma :frowning2: kluci pracovně odjeli :confused: ale aspon je tu klid a zítra dada přijede, protože v pondělí jedem do caru :slight_smile: zas nějaky to vyštření :grinning:
18. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak ať vše dopadne co nejlépe :slight_smile:
Hezký zbytek víkendu :slight_smile:
19. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.