• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
Ahoj holky,no tady je teda mrtvo!!!Vitam novou tvar Rozu.A co ty Dadousku,jakpak jsi na tom?Ja si ted na chvilku dala od konika pohov a ani nebyl cas.Jo a musim se pochlubit,Dneska jsem na testiku nasla // carky.zatim je slabsi,tak uvidim jak se to vyvrbi,zda bude silit nebe ne...Ale MS nedorazila,tak snad...A co Bubble?ta uz bude urcite za puůkou,co?Dadousku,nestiham docitat,tak tajne doufam,ze ty tam mas uz nejake tt?
28. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
jéé ahoj kajo :wink: no tak to je supr spravička, moc gratuluju :wink: my jdem příští měsíc do IVF, tak snad to klapne :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
No tak ty mas taky super zpravicky,ne?To ty rnousky budeme mit blizko od sebe,co?A neboj,urcite to klapne.Treba i dve najednou,ne? :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Dadousku a kdypak ty jdes na ti IVF?uz mas presny datum?budu na tebe moc myslet,at se vratim s miminkem v brisku.A budete davet jen jedno nebo i vic?To jsem hrozne zvedava,vid?Nevadi ti,ze se tak blbe vyptavam?
2. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
kajo ja ještě nic konkretního nevím, příští tyden budu volat jestli nám to pojištovna schvalila a pak znova jedem do caru pro několik desítek leku :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj pak dam hned vědět :wink: a co ty? nějaky nevolnosti, nebo tak něco :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
to dej urcite vedet!!U me se ani neptej,zvracim,zvracim a jsem strasne unavena.Ale coz,co by clovek pro mimi neudelal,vid?U prvniho tehu to vubec neznam.Jo a prsa jako balonu,no proste mazec. :confounded:
3. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Jejda, holky, tak to jsou super zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Budulínku, moc gratuluju!!!!! To mám opravdu radost!!!!!!

Já se omlouvám, že to tu trošku lajdám (no to jste si asi všimly samy :sweat_smile: ), ale toho času taky moc nemáme, a bude hůř :confounded: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
ty jo Bubble ty uz jsi v 27tt?to je mazec,jak to lita.A koukam,ze chlapecek?a jake jmeno?ja na kluka nemam moc inspiraci.A Dadousku jaky se tobe libi jmena?
3. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
No Budulinku, fakt se povedl kluk, no teda podle ultrazvuku ve 20.t... Snad nám to v 30.týdnu potvrdí. I když bych raději holčičku, ale už jsem si na představu kluka zvykla :wink: . A jméno - zatím máme jediný nápad na němž jsme se shodli - Tomáš. Ale to je opravdu první verze :dizzy_face: . Jinak ty klučičí jména jsou potíž, holčičích bych věděla sto :grinning: .
Snad ti bude brzy líp, nejpozději ve 4.měsíci :sweat_smile: , to už většiou nevolnosti přejdou všechny :wink:
3. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
tééda buble to čumím :sweat_smile: takže bude páreček :slight_smile: to je krásný :wink:
kajo kluk bude stopro David po tatínkovi, to si prostě vybrečím :grinning: a holku necham na něm at si vybere jmeno :wink:
3. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
U nas si holcicku taky vybral tatinek.Ja chtela Saru ale mame Karolinku :sweat_smile: ja bych ted taky radeji kluka...Ale spis si myslim,ze to bude holcicka.Ale nakonec to je fuk,ne??Dadousku,tak uz sup at se pridas a muzeme sledovat,jak nem ty tt leti!!Moc na tebe myslim
3. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
jo díky kajo, budem se snažit :grinning:
3. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Holky,neudelame nejakej srazik?treba kdyz si Dadous sahne na tehubricha tak se povede!Je prece ta povera :wink:
5. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
bubble ja šahala několikrat :grinning: prostě nam to bez doktoru nepujde, ale pro srazík jsem :wink:
5. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
ja jeste tehu bricho nemam,spis poradnej spek :confounded: :confounded: Ale pro sraz jsem taky pro..A kde bude nejlepsi?
5. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
kajo ja mam taky špek, ale zatím ne těhu :grinning: srazík si určete vy , mate dětičky tak to necham na vas :slight_smile: ja se přispusobím :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj, tak co třeba ten Trutnov? Budulinku, ty jsi pojízdná? Dadouš, ty pracuješ každý den? Do kolika?
7. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
ahoj buble, dělam do pul třetí a do tří se mužu dostat do TU :wink:
7. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
No tak já bych mohla zatím třeba středa, čtvrtek (nejlépe), pátek. čas je pro mě dobrý. Ale koukala jsem že bus jede 1,5hodiny z Náchoda, tak bych jela asi autem, mohla bych nabrat Budulínka třeba v Náchodě a vzít holky sebou autem, kdyby chtěly. Nebo možná budu ve čtvrtek, pátek ve Dvoře u našich tak bych jela odtamtud, nebo v tu středu odsud... No jak Budulínek? :wink:
7. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
no pro mě by byl taky patek nejlepší :wink: co ty kajo?
7. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,ja se obavam,ze ten srazik nezvladnu.Je mi porad strasne zle,a v aute jeste hur.Chodim vsude s pytlikama :cry: dneska jsem chtela s holkou na vylet a vzdala jsem to,nejde to....
8. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jejda, Budulínku, to je mi líto!!!! Tak to odložíme až se ti udělá líp, to je jasný :wink: . No holka, to si teda užíváš :fearful: :confounded: :frowning2:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Buble diky.Klidne se sejdete i beze me.Ale ted to opravdu nezvladu :cry:
8. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
holky v klidu , je čas , počkame až budu taky těhule, at je nam blbě všem :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
hojda , tak srpen by mohl klapnout :wink: příští tyden jdem do IVF tak držte co mužete :wink:
9. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
jejda Dadousku,nadhera!!!Tak jo budu s tim pocitat,v cervenci uz spolu zvracime,jo? :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: Dej nam pak vedet hlavne jo?Hele to ty nase ditka nebudeme mit ani moc od sebe,co?Jezisi ja mam takovou radost :dizzy_face:
9. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
kajo ja větší :grinning: :grinning: a neboj , budu vas informovat :wink:
9. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Dadouš, tak já už držím držím!!!!!!!!!!!!!!! Moc na tebe myslím a těším se na další těhuli!!! Sraz v srpnu beru, ale už se na něj asi dokoulím!!!! Nějak mi ten pupan roste a těžkne :sweat_smile: , teď teprve začínám cítit těhotenství.... A to ještě mám tři měsíce před sebou :fearful: :fearful: :fearful:
9. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak opět po dlouhé době zdravím, nějak nestíhám a najednou koukám, že se to tu zase pěkně "rozkecalo" :grinning: . Gratuluji všem k bříškům a všem ostatním držím palečky, ať brzy mají taky
18. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
ahojda holky, čekam na mrchu, ma dorazit zítra a pak začínam stimulovat :confused:
18. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.