• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
Ahoj,no tak at dorazi a jdete na to!!A jak dlouho ta stimulace trva?Ja tomu totiz vubec nerozumim.A pak ti nejak zavedou ty vajicka?
18. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
ahoj kajo asi 9 až 12 dní a pak jdou ke mě :wink:
18. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
ty joo,tak to je super!!!A daji ti tam dve?Treba to budou rovnou dvojcatka.Hlavne nam dej vedet,jo?Nejak me to vzalo,brecim tady radosti :sweat_smile: Ach ty hormony!!
18. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
hele ja ještě noc neberu a taky furt bulím :grinning: zaleží kolik jich bude , dadouš ma malo spermonu tak uvidíme kolik se jich udrží :slight_smile: a jasně že dam vědět :wink:
18. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Nazdarek,Dadousku nemela by jsi v sobe mit nahodou uz toho mrnouska nebo mrnousky? :grinning: :grinning: Jakpak to probihala v pohode?Drzim palecky at je vse o.k
1. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
ahoj kajo, dneska jsme si pro ně jeli :wink: jsou dva a mam je oba u sebe, už koukam po kočarech pro dvojčata :grinning:
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
no nadhera!!tak at se krasne drzi!!taky jsem koukala po kocarcich po dvojcatech,kartarka mi je totitz predpovedela(a sekla se) a mela jsem favorita Danny Twist.Vecer juknu,ted musim jit neco robit!Ma m za tebe radost a kdy budes testovat?
1. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
nebudu testovat, za 14 dní jedem na krev :sweat_smile: nechci se stresovat testama :wink:
1. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Dadousku,tak jakpak se citis?Tehulkove?????Vydrzela jsia netestovala?Ja si myslim,ze jsou tam :grinning:
8. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahoj kajo :wink: nebudu testit :grinning: počkam si až do příštího patka na krev :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojda Dadouš, tak to mám velkou radost!!!!!!!!! Hlavně se těším až to budeš mít potvrzený!!!!
A dvojčátka jsem si vždycky přála!!!!!! Ted teda když vidím kolik je práce a starostí s jednou princeznou tak jsem ráda že to nedopadlo, ale třeba bych to taky zvládla a radost by byla dvojnásobná :wink: Myslím na tebe!!! :wink:
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak vam je? mě totiž vubec nic není :grinning:
21. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Ähoj Dadouš, tak co krev????? byla jsi v pátek, ne????

Mě je už těžko, jsem fakt objemná :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
ahoj buble, no jo ty už maš narok :grinning: krev je pozitivní ale nějak jsem se zapoměla zeptat na hodnoty, byl tam chaos jako vždycky, jen na mě sestra houkla že je to pozitivní :grinning: 31.7 jedem na ultrazvuk tak snad tam něco už uvidíme. jinak žeru jak zjednana a taky je mi občas těžko :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jé, tak to je super, Dadouš!!!!!!!!!!!! Jen bašti, at se mají drobečci z čeho živit :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky Dad,a kdy jsi měla ET?
Já měla ET 2.5 a 19.5 jsem byla na UZ a byl už vidět gestační váček.25.5 jsem byla na UZ znovu a tam už bylo vidět i srdíčko.Tak hodně štěstíčka.A kde jsi byla v CARu?
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
jo? ja byla na et 1.7, takže 31.7 by tam už sakra mohlo bejt něco vidět :grinning: na dam vam pak vědět, jo jezdíme do Sanusu v HK :wink:
24. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Do Sanusu?Tam mi ke štěstí pomohli........Mudr.mi napsal recept na Pregnyl v 16hod. s tím,že v 21hod. musím píchnout 10 000j.To už skoro všechnylékárny zavíraj,kór v okolí Vrchlabí,Jilemnice atd.
Tak jsem obvolávala co šlo,až jsem se dopracovala k Sanusu. :grinning: :grinning:
Ještě že ordinujou tak dlouho,i když nejsem jejich pacientka,tak mi nejvyšší guru Sanusu a jeho výborná sestra,prodali Pregnyl.Patří jim mé vélikáááánské díky.
To už bude krásně vidět,toho 31.7.Tak se pak hned musíš pochlubit!!!!!!§§
24. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
ahoj imisko, furt se míjíme :grinning: ale ted už to bude lepší, od čtvrtka nam nešel proud :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě teda v sanusu dali pregnyl rovnou, pak jsem s ním musela jet´korat do TU na pohotovost, pže chtěli aby mi to píchnul zdravotník :sweat_smile: nechapu proč? když jsme zdatne píchačky :grinning: a ty bydlíš někde u Vrchlabí?
26. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Dadousku,obrovska gratulajda!!!Hned je to jiny mit v profili tt nez snz,co? :grinning: A jakpak se citis?Nejsi zklamana,ze tam je jen jedno?Asi ne,hlavne ze tam to jedno je,ne?
31. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
ahoj kajo ty jsi detektiv :grinning: hele my jsme už asi počítaly se dvěma a trošku nas zaskočilo když řekl že tam je jedno :sweat_smile: ale jsem hrozně štastná že se to vubec povedlo, a moc se na prcka těšíme :grinning: jen se moc těhotně necejtím :grinning:
31. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
no ja totiz celej den nakukovala,jakpak jsi dopadla!!!!a konecne jsem se dockala :grinning: No tak si ten stav uzivej,me uz pekne roste brisko,no mazec!A co jsi chtela asi holcicku,vid?A co Dadous,je rad?Hele kamosky chce jit taky na umely,byla jsi s Hradcem spokojena?Myslim,chovani sestricek,doktoru atd,,?Moc se ji tam nechce,slysela hodne negativniho
31. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
no my jsme se obrnily trpělivostí a nějak jsem špatny nalady sester nebo doktora neřešila, pro mě bylo duležita aby udělaly to co maj a to se naštěstí povedlo, to je hrozně těžky říct, každymu sedí někdo jinej a taky každej ma občas blbou naladu :slight_smile: mě tenkrat šefka stršila, že ji tam malem zabily a nam se to povedlo uplně hladce,takže at tam zajde a uvidí, si myslím že je to všude stejny :wink:
31. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
no pro ni bude taky dulezity at se to povede,ale jen ze ji dost strasili :frowning2: tak se holka opatruj!!A jeste jednou garatuluji uz jsme skoro vsechny tehu :grinning:
31. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
jsem mrkla na tvuj pupík, a ja už ted vypadam jako ty v 9tt :grinning: teda skoro :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
no jo,roste,roste :grinning: tak taky hod foto pupku :grinning: a uz jsi neco pribrala?
31. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
od začatku stimulace, to je asi měsíc a pul, mam kilo nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten špek teda fakt fotit nebudu, až to bude těhu pupík tak vyfotím, ale ted teda važně ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak to jo :grinning: pak muzeme porovnavat.a to mas dobry,ze jsi s tema hormonama nenabrala moc :sunglasses: A co na to rika budouci braska,tomu uz je to asi nejak jedno,co? :grinning:
31. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
no Lukaš to nějak moc neřeší, ale je v pohodě, no uvidíme až se to narodí :grinning:
31. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
zatim dobrou,jdu do hajan.Rano mam s malou budicek :grinning: Jo a mas uz vyhlidlej nejakej kocarek,ja zacinam pokovat,tak hod tip?Me se libi ten Espiro Atlantik a nebo cauplay(nebo jak se pise),ale ten se mi zda moc drahej
31. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.