• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
autor
my jdem do casualplay S4 , jsem do něj zalaskovana už rok :grinning: a v polsku vyjde o dost levnějc, se na něj jedem příští tyden podívat :grinning: :wink:
31. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
oni ho uz prodavaji i v polsku?A kam jedete na Nachod?a kde,na trznici?No ten se mi prave moc libi
31. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
je to kamenej obchod v Jelení hoře
31. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
mě bude stačit jen sportak a autosedačka prima easy a to mě tam vyjde dokupy na cca 12000kč
31. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
no tak pak mi napis a to uz budete kupovat?ZAtim ahojda
31. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
ne ne jen to jedem omrknout :grinning: pa pa
31. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj tehulko,podivej se mi v tom Polsku jestli tam maji i Bolder a nakolik by vysla,prosim?
1. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak Casualplay by se mi taky mooooc líbil :dizzy_face: ! Myslím že dobrá volba :wink:

Hodila jsme do alba i svoji těhu fotku, tak mrkejte, Kájo, kam až poroste :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Bubble,krasne brisko :grinning: Koli jsi pribrala,urcite minimum,vid?A vic nebo min u prvniho tehu nebo druheho?JA zatim ani kilco,tak doufam,ze tentokrat nebudu kynout jako s Kajou,to jsem nabrala kolem 25kg :angry: :cry: A do ted jsem mela 10nahore,tak si ted to maly bere mozna z toho prvniho,ne?
No nevim,kam az porostu,ale hlavne ze je vse o.k.Vypadam pomalu skoro jako ty ted :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Budulínku, přibrala jsem zatím asi 7,5kila, poprvé to bylo už víc. U Báry jsme celkem přibrala 13kilo, z toho mi 3 zůstaly a o ty mám asi teď míň. A tetnokrát jsem ze začátku taky nepřibírala skoro nic, prvních 6měsíců jen asi 4kila. Teď už to jde rychleji. Ono asi jak tělo zadržuje i vodu, tak to lítá sem tam ta váha... No ale břicho mám velikánský, někdy úplně cítím jak se rozpíná... No a taky mi docela praská, potvora, a to mažu mažu... Od Báry mi zůstalo pár malinkých čárek kolem pupíku, a ted to teda jede :cry: :cry: :cry:
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
aaa kaja ma fotečku :wink: kajo jestli si myslela Implast bolder, tak ten v tom kramku neměly :confused:
holky jak to dělate že nepřibírate? :confused:
4. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
ano, ten jsem myslela.dadousku neboj,ja pribirat urcite zacnu :cry: u kaji bylo nejhorsi,ze jsem byla doma cele tehu a skoro zadny pohyb :cry: ted mam zatim pohybu dost :grinning:
5. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
kajo ja jsem pravě taky doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted je semnou aspon dadouš tak jezdíme po vyletech, ale až zas bude makat, tak se unudím
5. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojda,jakpak se holky citite?Dobry?Bubble jeste nerodi? :grinning:
A jakpak to prozivas ty Dadousku?A co ty kocarky?Byli jste se kouknout?
9. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
ahoj kajo, no byly jsme, ten naš tam maj :dizzy_face: tady vyjde na 18000 a tam vyjde na necelych 13000 :dizzy_face: takže ho tam určo koupíme :wink: no a ten vaš tam neměly :frowning2: jinak se cejtím pořad stejně :dizzy_face: dobře :dizzy_face: ale žeru čím dal víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
hele,a nebyla jsi nahodou kuracka?Ja pred Kajou byla a to dost silna :confounded: a jen co jsem prestala,tak jsem jedla a jedla. :unamused: a taky to tak dopadlo.
Ten kocarek,premyslim a nevim,nevim jakej,nastesti jeste casu dost
9. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak, já ještě nerodím, mám ještě čas, ale už bych klíďo rodit šla... Už to je dlouhý a náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj Bubble,to te chapu,ze by jsi rada rodila.Ja mela K. na leto 5.8 a byla jsem v tech teplech uplne vyrizena.Tak jsem ted moc rada,ze budu mit zimni mimi :grinning: Hele a vy jste taky meli narozky,jestli se neplatu tak o den dyl,ne?Tak vse nej,nej,nej,hlavne to zdravicko :grinning:
A jakpak ty Dadousku,uzivas si pohodu doma?Hele na kolik vyjde ten kocik S4 v tom polsku,uplne zakladni ten sportak.Bez korby a sedacky.Nevis?
A jakej kocik mas ty Bubble?
Hele ja jsem uplne mimi z tech jmen,me se zadne nelibi....Hlavne klucici,ach joo.Dadous mate uz typy?
11. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
ahoj holky :dizzy_face: sportak vyjde na 9000kč, a s tou primou nas vyjde na 13000kč :dizzy_face: nadherna cena
11. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
jo a jinak je mi dobře :wink: ťuk ťuk :wink: až na to , že začínam trpět zacpou :frowning2: poradte, co na to? a kluk bude stopro David a holka, to necham na dadoušovi at si vybere sam :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holka,s tim ja taky bojuju.Ale pomahaji pry kompoty.nic jineho jsem zatim neobjevila
Jo Davidka jsem chtela taky,ale ma blbe svatek :cry: Mimi by melo vsechno moc po sobe,Vanoce,svatek a narozky,ach joo
12. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Davídek je hezký jméno :wink:

Na zácpu asi hodně ovoce, já se pořád láduju broskvema a melounama a nemám nejmenší problém na záchodě :wink:

Já mám na zahradu takovej klasickej čtykolák po Báře, velkej, prostornej, pohodlnej, ale na ježdění po městě to je megakoráb, tak jsem si pořídila na trochu lepší poježdění staršího X-landera. Sestřenice mi nabízela za 12.000,- Casualplay, ale já už nedám tolik peněz za kočárek, peníze by chyběly jinde... Ale kdybych na něj měla, tak neváhám :wink:

No jo, Budul., Bára je 6.8.. Děkujeme za přáání, o víkendu jsme měali rodinnou oslavu, tak Bára dostala kupu dárků, tak si te
12. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
ted aspon vyhraje sama.

A vám taky přejeme všeeeechno nej!!!! Hlavně hodnýho a zdravýho sourozenečka :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
ahoj holky :dizzy_face: jakpak těhotníte :grinning: buble ty jsi ještě dva v jednom? :sweat_smile:
2. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj Dadousku,Bubble ma uz neco pres tyden Tomaska :grinning: Byl to peknej macej,jestli se neplatu.tak mel neco pres 4kg a 52cm.Vsak Bubble se urcite ukaze a vsechno popise :grinning: Byla jsem FBI a opet jsem to zjistila na jine diskuzy.A copak ty,jakpak ti je?Me docela fajn,ale zacinam byt pomalu pres brisko neohebna a casto me trapi zachod :angry: Kupodivu jsem zatim nepribrala ani kilco,takl jsem zvedava co mi v utery rekne mudr :astonished:
A jakpak ty?Uz nakupujes?
12. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
ahoj kajo, taky už jsem vypatrala Tomaška :grinning:
taky jdu v utery do poradny, jinak mi je pořad dobře, a ještě nenakupuju, ale už jsem si pořídila těhu gatě, páč moje už žadny neoblíknu :angry: přes zadek :angry: :angry: ti zavidím že nepřibíraš :dizzy_face: co mala, už se těší na miminko? :dizzy_face:
13. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Ja jsu taky v utery ro poradny :grinning:
Ja jsem rada,ze moc nepribiram,znam to u Kaji(+25kg),ale obavam se ,ze to klidne muze jeste prijit :frowning2: No ale hlavne at ji mimi zdravy!!
Mala zacala chodit do skolky,tak toho je ted ma princeznu trosku moc.Ale vsem uz tvrdi,ze chce brasku,driv nechtela nic jineho nez segru,tak uvidime,jestli ji to nadseni neprejde az se to narodi.Jen nekdy si stezuje,ze si nema kam lehnout,kdyz ja mam brisko(byla mi zvykla lezet na brise a valet se po me).A je ted o hodne vetsi mamanek :astonished:
A kde jsi kupovala tehu gate?A muzu se zeptat cenu?
13. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
kalhoty jsem si kupovala tady na koníku, za 600, ale jsou jako novy, ta holčina je snad ani nenosila :sweat_smile: jsou to skoro klasika rifle, jen maj v pasku takovy klínky z elasticky latky , takže jak roste pupík tak tě pas neškrtí, ted je ještě trochu jistím paskem :grinning: ještě koupím nějaky šustaky a to mi stačí :wink: jo vlastně budu mít problem s bundou na zimu, vubec nevím co si koupit :confused:
aha, to vypada jako by se měla narodit teda holčička :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
dadousku,ja opravdu nevim co to bude a budu se snazit si to nedat rict :grinning: :grinning: Ale kazdej mi rika,ze vypadam na kluka,tak uvidime.
A co vy,nechate si to rict?
14. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.