• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
autor
jo jo ja to chci určitě vědět :sweat_smile: ale ja tak pro sebe si taky myslím že bude zas kluk :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojda holky, tak koukám že už jste se dopátraly, tak vlastně nemusím ani nic psát :wink: :grinning:
Strašně si to malinký miminečko užívám, je to takový ňuňací, voňavý, krásný!!!
15. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
buble moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se k vám přidat? :slight_smile:
20. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
ahoj petro, jasně že mužeš, holky to tady sice trošku flakaj, ale ja jsem tu skoro pořad :grinning: odkud jsi? koukam že se nam líbi stejnej kočarek, jen my ho ještě nemame doma :sweat_smile:
21. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojda holky, Dadoušku, díky!!!
Jaký že flákaj :grinning: :grinning: :grinning: ??? No přiznám se, že nemám moc času, tak vždycky jen na koně mrknu a sem až tolik ne :sweat_smile: :confounded:
21. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
néé ja si dělam srandu, vždyt vím že mate maly dětičky :sweat_smile: ale vazne to tu :sweat_smile:
21. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
No jo, vázne... Ze začátku se přihlásilo tolik maminek a snažilek a nakonec jsou všechny fuč :frowning2: . S jednou maminkou jsem se potkala asi 2x ve Dvoře v ZOO, tak podruhý když jsme se potkaly jsem ji aspon pozdravila,ale asi nevěděla kdo jsem :sweat_smile: , takže trošku trapásek, myslela jsem si že mě taky zná, a ona asi ne... :fearful:
A jak ty, máš nějaký specifický chutě? :wink:
21. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Nazdar devcata,mala spi,tak se muzu venovat netu.
Dadousku,tobe ty tt teda pekne skakaji,co?
Bubble,jak ty?Asi pohodicka,co?
No jo,ty holky me docela prekvapily,ze zmizely :angry:
Ja jsem dneska nejaka citlivka,chce se mi porad brecet.Dnes jsem mela velkej UTZ a nastesti vse o.k.
21. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
čao ženy :grinning:
Hlásím návrat ztracené snažilky :grinning:

Koukám, že se máme všechny dobře, tak to je fááájne :dizzy_face:
21. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
ahoijda :dizzy_face:
buble, ty seš omluvena , ty maš ted povinosti :grinning: nemam chutě nějak extra, ale včera jsem teda nevěděla co vlastně chce :angry: nic mu nejelo, až nakonec okurkovej salat se zakysnkou :grinning:
kajo, to vypada že tě dohaném vid :grinning: ale ja to mam o tyden posunuty, 15tt až v patek :sweat_smile:
kualalík a ty zas teda nějak dohaníš mě :confused: jakpak ti je,
22. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj jsem z Vrchlabí.Kočárek byl můj favorit už od začátku.My už ho máme doma. :grinning:
Mám z něho radost.
dadous:A ty jsi odkud?
22. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
petro, jsem ze Svobody a dadouš (přítel) je z Černyho dolu, takže do Vrchůabí kousek :grinning: ja už po casualu koukam asi rok, a prostě ho musím mít :grinning:
22. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
JO je to supr kočárek.Mně se strašně líbí disajnem.Praktický bude taky doufám :unamused:
Manžel jezdí odtahovkou,tak sním jezdím často do Svobody i Černého dolu.
Je tam hezky :grinning: :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: prej jsem tady furt :grinning: :grinning: ted to nějak flakam :confused: ale ja se polepším, až bude venku hnusně tak tu budu pořad :dizzy_face:
jo petro, když tady svítí sluníčko, tak je tu hezky :grinning: :grinning: takže ty dělaš manžovi zavozníka? :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
dadous, dyk seš tady furt :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
:grinning: bejvala jsem víc :grinning:
25. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
dobrá dobrá :grinning:
25. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
dadous, no jestli my dvě se sejdem v Jilemnici, to bude :grinning:
25. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
no byla by to sranda :grinning: ty vogo už aby byl březen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Jo dělám manžovi závozníka :grinning:
Hlavně,že tu jste pořád a mám si ským pokecat.... :slight_smile: :wink: :grinning:
27. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj, jedete rodit do Jilemnice :wink: :dizzy_face: ? Ne do Trutnova? Na Trutnov docela nadávají, ne?
28. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
buble Trutnov nebrat :grinning:
petro neboj až bude venku hnusně tak tu budem furt :grinning:
28. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
čest ženy :dizzy_face:

i já říkám Trutnov nebrat, bohužel osobní zkušenosti z hospitalizace na onom oddělení mě nepřesvědčily, že bych tam odrodila své dítě :angry: :grinning:

vivat Jilemnice :grinning:
28. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
buble a kdy jako uvidíme fotečku Tomaška?
28. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Dadoušku, dala jsem fotky na facebook, sem nějak nevkládám... ale pro vás bych mohla :wink:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Bohužel neumím zmenšit fotky,tak jen tahle jedna se tam vešla... :frowning2:
29. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
jee krasny bublinky :dizzy_face: Tomaška ma Barča určitě místo panenky vid :grinning:
29. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
No Dadouš, to má opravdu jako panenku. Musíme spolu přebalovat, to maže Tomáškovi zadeček, oblíká mu ponožky, pořád ho chce chovat... ale je moc horlivá, tak na něj musím dávat pozor. každopádně je na něj hodná,a už ani nežárlí. ze začátku jí vadilo když jsem ho kojila, to měla vždycky největší žízeň, nebo potřebovala čůrat, nebo si chtěla hrát. A kočárek můžu vézt taky jenom já a když v kočárku brečí, tak s ním nesmí drncat ani babička, to může prý jen maminka nebo Barborka, protže Tomášek je Náš, babička prý má dědečka :grinning: :grinning: :grinning: .
29. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: jo ma to holka pěkně srovnany :grinning:
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.