• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
hojik maminky. nechtěli by jste některá z vás ode mě klokánku nepoužitou??je i v bazárku v odkazu klokánky na MK.je zelené barvy,5 poloh dítěte a má kapucku proti větru,která jde vždy oddělat a přidělat.Jsme ji vůbec nepoužívali,tak je ještě zabalená.stojí 720+poštovné=tak 840,ale v obchodě stojí s poštovným tak kolem 900.Je moc pěkná.děkuji a piště:slight_smile:
29. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
kdyžtak mi prosím jestli máte zájem,tak napiště do interní pošty.děkuji
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj devcata zijete jeste vubec?Ja jo,ale stale nekde nejaka prace :confounded:
Jinak ja bych v Trutnove nerodila ani za milion!!!!
A co Dadousku uz vis co cekas?
2. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
ahoj kajo, zítra bude velky ultrazvuk, tak doufam že se nam ukaže :grinning: chcem se jet mrknout do vrchlabsky porodky, ja ten trutnov taky nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
čao holky :wink:
Tak jsem tu tak nějak dlouho nebyla, páč jsem na to neměla ani náladu :unamused: vyšly mi blbě tripply a tak jsem musela hned v pondělí na plodovku... mno a teď čekám na výsledky, budou do 3 týdnů :frowning2: hrozný nervy... :frowning2:

Dadous, já nevím, ale Vrchlabí se vyhejbám jak můžu.. moje ségra tam rodila (navíc tam i pracovala v nemocnici) a málem o malou přišla.. další holky, co tam rodily ted v srpnu na to děsně nadávaly... že jim tam vůbec nikdo nepomohl... vůbec tě nechodily kontrolovat.... prostě prej nikdy víc.

Já jsem rozhodnutá pro Jilemnici :wink: Ted jsem tam byla v pondělí a primář je fakt suprovej, sestřičky taky... :wink:
4. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Kualalicku,neboj vse bude o.k!!U nas na terminu holkam taky vychazely docela spatny vysledky a plodovka ukazala vse o.k. A ze jich nebylo malo.Ono fakt staci,ze jsi nemela pravidelnou ms nebo o tyden spatne vypocitany UTZ a hned to zkresluje!!Tak se moc nestresuj a uvidis mrnousek je v poradku!!!!Budu na tebe myslet!
Dadousku,tak jakpak to pohlavy?Ukazalo se co to je?A jakpak roste brisko?
5. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
:cry: neukazal, a pupík roste :slight_smile: važíme 335g, teda mimi važí :grinning: ja mam o něco víc :grinning:
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
budulinek, vyšel nám Down 1:290 ... což si myslím, že není tak hrozný.... a zatím nikdo nevolal, brali mi to v pondělí... prý, když je tam něco špatně, tak volají do týdne, jináč do 3 týdnů.. tak že ještě 2 týdny před námi... ale to bude v cajku :grinning:

dadous, nám se taky neukázal :sweat_smile: lítalo to tam jak blázen, asi z mýho hladu :grinning: příští pátek jdeme na utz ve 20tt, tak třebas se junior umoudří :wink: no a z plodovky to budeme mít potvrzené na 100% :wink:
6. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
noo my byly tak natěšeny, ale primař pak spěchal, tak jsem moc neprudila :confounded: ale zkusím ukecat doktorku až pujdu do poradny jestli by se třeba nemrkla :sweat_smile: jinak až ve 30tt je další ultra
6. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
se mnou primář (v Jilemnici) ještě vtipkoval a málem jsme při naší konverzaci zapomněli na účel ultrazvuku :grinning:
6. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
no ja byla v TU ale zrovna tam měl dvě dr, ktery učil, co a jak na ultrazvuku :unamused:
6. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
dadous byl pokusná myš :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jdu na kávičku a něco dobrého s kamarádkou, co rodila v září v Jilemnici a chci se jí optat na pár věcí.. hlavně, kde byla na tom 3D utz... ona jezdila do Dvora k Havlovi, tak tipuju, že na tom 3D byla u něho.. :unamused: uvidím, zjistím, napíšu :wink:
7. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
jo tak jsem si přesně připadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pak dej vědět :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak jsem to zjistila, provádí to dr. Jadrný ve Dvoře Králové, dělá to po pracovní době (myslím,že po 16h.)... kamarádka tam byla hodinu, nabízel jí DVD s jejich miminkem, ale jelikož měla s sebou "flešku" tak DVD nebrala.. cena 1000kč :wink:
8. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojda devcata,Kualko,jakpak ti to dopadlo?Uz vis vysledky?Ze se vubec ptam,vid?Urcite vse o.k!!!
A co ty Dadousku,jakpak se citis?koukala jsem do albicka,brisko roste a hlavne postylka uz pripravena :grinning: Kdy jedete pro kocarek?Uz se mrne umoudrilo a ukazalo se?
18. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
ahoj kajo, ne ne neukazalo, takže až ve 30tt :frowning2: pro kočar chceme jet po vanocích :sweat_smile: ježíšek prej donese korunky :grinning: a jak se maš ty? ja se furt poflakuju doma, takže docela nuda, už chci aby byl březen :grinning:
18. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
no ja se mam dobre,jen me zacina bolet docela bricho,tak jsem zvedava co se z toho vyklube.Jinak uz pecu cukrovi,takze prace porřad nejaka.Ja se na ten unor zas tolik netesim,doslala jsem hruzu z toho,jak zvladnu takhle dva male deti :angry: Holka me ted opravdu zlobi a nevim co s ni :frowning2: :cry: :confused:
18. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj ženy :dizzy_face:

budulinek, no představ si, že mi ještě nevolali... na jednu stranu to je dobře,páč kdyby volali moc brzy, tak se zřejmě děje něco špatnýho... tento týden snad zavolají a když ne, tak příští týden se budu pídit po výsledcích.. :wink:

dadous, nám se v pátek taky neukázalo pohlaví... ale z plodovky to budeme vědět na 100% :wink:
18. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
hoj, tak copak je nového? :grinning:
24. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
:grinning: no copak u tebe noveho?
24. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
u nás pohoda, vše v cajku :wink:

výsledky ještě nemáme, tak snad v úterý v poradně :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
taky jdu v utery do poradny a ve středu na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
haloooo haloooo,
tak máme výsledky z plodovky. .. ted mi volali z Jilemnice .... a vše je v pořádku.... :dizzy_face:
čekáme holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem to obrečela štěstím a snědla jsem celou bombošku na počest naší malé :grinning:
26. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
jee kualalík, to je parada :dizzy_face: holčičku zavidím :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
dadous, díky moc :wink:

Jsem na tu naši kočku zvědavá :grinning: Tatínek už je teď na ni pyšnej :grinning:
29. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak co tu máme novýho? :grinning:
15. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
čau, tak u mě jen to že cukrovku nemame :grinning: a u tebe,
16. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
mám pocit, že mě šlape cukrovka na paty :grinning: bych furt žrala sladký :grinning: tak to nahrazuju přírodníma cukrama (jablka, mandarinky, mrkev) :rolling_eyes: :grinning:

v pondělí jdeme na nátlak manžela na 3D ultrazvuk do Dvora, tak se na tu naši kočku těším :grinning: snad bude spolupracovat :grinning:
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
AHOJ DEVCATA,BUBEC NESTIHAM,TAK VAM CHCI JEN POPRAT KRASNE VANOCE A PRISTI ROK AT NAM PRINESE JEN ZDRAVA MIMINKA :grinning: PO VANOCICH SE UKAZU A SNAD POKECAME :sweat_smile:
23. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky, vezmete mě k sobě na pokec? Přestěhovala jsem se do Trutnova, nemám tady žádné kamarádky, tak aspoň pokec s váma by mi trošku zvedl náladu.
4. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.