• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
autor
ahoj zuzík, tady nam ta diskuze trochu vazne :sweat_smile: odkud si se přistěhovala?
5. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Dadous. Z Náměště nad Oslavou. Je to těžký, být s dětma sama. Hlavně vidím, jak synovi jiné děti chybí. Dcerka se aspoň vyřádí ve školce.
Jak si užíváš těhotenství po tak dlouhé době? To si to musíš pořádně užívat, co? :wink:
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
:grinning: no to si piš že si to neužívam :sweat_smile: už mě to neba a chci rodit :grinning: a jste přímo v Tu?
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz
V Trutnově na Zelence.
6. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
A ty kde?
6. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
jee tam jsem bydlela před 15ti lety :sweat_smile: ja jsem ted ve Svobodě :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Teda, takovou dobu tu nejsem, a už jsi ve 33. týdnu, jo? Tak to gratuluji :slight_smile:
A zuziku, vítám tě tady. Já jsem taky přímo z Trutnova, z Kryblice, ale ráda bych do Hradce Králové, jen tam sehnat práci. Koukám, že i děti máme stejně staré.
27. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
čus rozi, no maš puntík za dochazku :grinning: i když tady to trochu vazne :sweat_smile: no holt je nas malo z krakonošova :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj Dadoušku, tak koukám že už máte doma princezničku! Tak je ale nádherná! Gratuluji a přeju moc zdravíčka a at je spokojenoučká!
12. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
buble moc moc děkuju :dizzy_face:
15. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.